quote:Op vrijdag 16 juni 2006 20:03 schreef pinquit het volgende:
das irritant weken aanhoudend gerommel.![]()
ik bedoel, je zegt dan wel: t zal wel niks zijn, maar toch hoop je.![]()
![]()
dat had iik wel iig![]()
quote:Op vrijdag 16 juni 2006 21:55 schreef Neuk het volgende:
En... hoe zat het met jouw placenta als ik vragen mag? Daar verteld men noooooooooit iets over. Ik weet eigenlijk ook niet zo goed wat ik er van denken moet...
Wist ik nie!quote:Op vrijdag 16 juni 2006 22:02 schreef snoopy het volgende:
[..]Daar is een heel topic over: Wat te doen met de placenta na de bevalling?
10-07 heb ik weer een echo!quote:Op vrijdag 16 juni 2006 15:09 schreef sjak het volgende:
Dutchie![]()
Wat een leuke echo's Baloetjuh, wat bijzonder die twee hoofdjes. Wanneer ga je weer voor een echo?
Ik ben net bij de verloskundige geweest en toevallig kreeg ze net de uitslagen van het bloedonderzoek terug. Alles is goedMijn suiker is wat hoog maar net op het randje, daar hoeven we dus lekker niets mee. Met de harde buiken kunnen we voorlopig ook niets, behalve rustig aan doen dus ik hoef pas over twee weken terug
Om je een idee te geven, die van mij kwam ongeveer tien minuten na Isa. Ik kreeg een prik met het een of ander en de opdracht nog even mee te persen. De gyneacoloog hielp het een handje door aan de navelstreng te trekken. Omdat het aan alle kanten meegeeft, is het nogal een goor, glibberig gevoel dat eruit flubbert... om het even plastisch uit te drukken. Voor de rest heeft ze het mooi even laten zien en is het vervolgens verdwenen.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 22:18 schreef Neuk het volgende:
Mmmmm ik heb er honger van! Mijn vraag was eigenlijk meer zo van 'hoe wordt de placenta geboren en ook wanneer?'. Ik hoor daar vrijwel niets over. Net alsof dat er niet bij hoort ofzo...
Dutch doet altijd rustig aan. (Edit: daar is ze al! )quote:Op zaterdag 17 juni 2006 10:06 schreef Belana het volgende:
Ja, dutchie heeft zich ook nog niet gemeld he! zullen we weer paniek zaaien
nee, ik heb geen sms van haar, dus die doet lekker rustig aan
Dan ben je dat vocht alvast kwijt voor de bevallingquote:Op zaterdag 17 juni 2006 10:07 schreef dutchie het volgende:
Ach wat, ik jank wat af!
Dan trek ik NU alle sluizen los, hopen dat ik al het vocht nu eens helemaal kwijt raak.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 10:09 schreef sjak het volgende:
[..]
Dan ben je dat vocht alvast kwijt voor de bevalling
Jaaaaa Belana, zo'n eentje!!! Da's lief.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 10:14 schreef sjak het volgende:
Zoiets vind ik zo lieffffffff:
[afbeelding]
wit of zwart voor Liam heb ik niet echt, das dan wel weer jammer, maar geeft niet.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 10:18 schreef sjak het volgende:
Dus ook setjes voor Liam meenemen, als jij zwart draagt, hij wit en/of andersom. Via Google kan je best leuke ideeen vinden voor foto's maar waarschijnlijk heeft de fotografe zelf ook wel ideeen. Hoe laat ga je?
Ik80 was hier al even geloof ikquote:Op zaterdag 17 juni 2006 19:00 schreef nikky het volgende:
En wie gebruikt hier wat voor haar hooikoorts? Ik ben zo verschrikkelijk ziek daarvan maar ik krijg mooi geen medicijnen.
Ah vandaar ik had ik80 gemist danquote:Op zaterdag 17 juni 2006 20:05 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Ik80 was hier al even geloof ik
Fijn van de echo Nikky, minder van de hooikoorts. Ik mag van de dokter Lomusal neusdruppels en Prevalin oogdruppels. Als het echt te gek wordt met niesen en ziek voelen, dan neem ik nog een half tabletje Reactine (oid) maar dat is niet zeker dat het veilig is. Ik weet wél zeker dat het ook niet goed is om me maandenlang koortsig te voelen, dus ik neem het af en toe wel.
Ik kan ook niet wachten om dingen voor het kamertje te kopen en in te richtenquote:Hier een leuke dag gehad: we zijn op stap geweest om wat dingen voor de babykamer te kopen. Vloer en muurverf besteld. We gaan voor neutrale kleuren, met oranjeals accentkleur. En laat dat nu volop te krijgen zijn....Daarna nog geshopt voor een kinderwagen, maar wat zijn die dingen achterlijk duur! We hadden het er niet voor over, maar hebben toen bij een tweedehands babyartikelenwinkel de perfecte combiwagen gevonden, voor een heel zacht prijsje
. Daarna hadden we de smaak te pakken en hebben nog een droger en een airco gekocht.
En wat is het weer zo lekker, en wat is Nederland op zijn mooist vandaag.
Maar hier nog geen nieuwe baby's, en weer een dag wachten voor de LLMZwaar hoor, sterkte.
![]()
Ik heb hetzelfde hoorquote:Op zaterdag 17 juni 2006 20:27 schreef ik80 het volgende:
klopt ik was hier al even, maar jullie gaan zo vlug dat ik meer lees dan ik post.
voor de hooikoorts mag ik beclametason gebruiken. Alhoewel mijn hooikoorts er nu gewoon doorheen komt, of ik ben gewoon erg verkouden. Ik vind het moeilijk om het verschil aan te geven. De oogdruppels mag ik tijdelijk niet gebruiken.
Wij hebben vandaag ook geshopt. Onder andere een badje/stoeltje en kleertjes gekocht. Leuk hoor!
Ja, hoe werkt dat eigenlijk, zo'n kraampakket. Krijg je die van de verzekering (zit wel in mijn pakket geloof ik) en gaat dat dan automatisch als je ook kraamzorg hebt aangevraagd via de verzekeraar?quote:Op zaterdag 17 juni 2006 20:35 schreef nikky het volgende:
Is er trouwens ergens een lijstje wat er eigenlijk allemaal geregeld moet zijn voor de geboorte?
Kraampakket had ik hier al gelezen en heb gebeld. Nu nog de kraamzorg lijn bellen.
Geboortekaartjes.
Wanneer creche? School ook al?
Maar wat nog meer?
Ik voel me echt een newbie!
Ik heb mijn zorgverzekeraar gebeld en die hebben mij een brochure gestuurd. Daar staat alles precies in gelukkig. Bij mij wordt alles vergoed. Werpen die premies nog vruchten afquote:Op zaterdag 17 juni 2006 20:40 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Ja, hoe werkt dat eigenlijk, zo'n kraampakket. Krijg je die van de verzekering (zit wel in mijn pakket geloof ik) en gaat dat dan automatisch als je ook kraamzorg hebt aangevraagd via de verzekeraar?
Creche zsm denk ik, school lijkt me wat vroeg? Maar ja, hangt misschien ook van je woonplaats af...
Dan zal ik van de week gelijk kraamzorg gaan regelen. Maar ik denk dat het hier wel losloopt. Ik woon gelukkig in een dorpje in het noorden en niet in een overvolle stad in het westenquote:Op zaterdag 17 juni 2006 20:47 schreef snoopy het volgende:
School kan je hier pas voor inschrijven als je kind 2 jaar is.
Kinderopvang zsm regelen.
Als je niet getrouwd bent moet je partner (als hij dat wil) het kind erkennen bij de gemeente.
Kraampakket krijg je meestal van de verzekering. Die moet je dus even bellen.
Kraamzorg ook zsm regelen. Die van mij zat eigenlijk al bijna vol toen ik belde met 13 weken zwangerschap
Zwangerschapsgym regelen en eventueel een borstvoedingscursus.
Geboortekaartjes.
Oh ja en namen verzinnenhet moeilijkste vind ik...
Ja, maar Nikky vroeg het volgende:quote:Op zaterdag 17 juni 2006 21:08 schreef Tamea het volgende:
Erkennen hoeft toch niet perse voordat je x weken zwanger bent? Zolang je het maar voor de geboorte doet is het toch OK?
Ik was volgensmij al zowat 30 weken toen we dat deden namelijk, tegelijk met onze ondertrouw.
dus ik heb even een lijstje gemaakt met alles wat je moet doen voor zover ik er op kon komen tenminste.quote:Is er trouwens ergens een lijstje wat er eigenlijk allemaal geregeld moet zijn voor de geboorte?
quote:Op zaterdag 17 juni 2006 21:11 schreef cattie het volgende:
[paniek zaai modus]
Vamperotica heeft zich vandaag volgens mij nog niet gemeld!![]()
[/paniek zaai modus]
Het slimste is het om het iig voor de 26-28 weken te doen volgens mij. Met die termijn is je kindje levensvatbaar en mocht er nou rond die tijd iets met de moeder gebeuren terwijl het kindje wel overleeft dan heeft de vader geen poot meer om op te staan om het maar even zo cru te zeggen. Althans, zo heb ik het begrepen...quote:Op zaterdag 17 juni 2006 21:08 schreef Tamea het volgende:
Erkennen hoeft toch niet perse voordat je x weken zwanger bent? Zolang je het maar voor de geboorte doet is het toch OK?
Ik was volgensmij al zowat 30 weken toen we dat deden namelijk, tegelijk met onze ondertrouw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |