De kaarten zwabberen alle kanten op. Kan er nu nog geen pijl op trekken wat er gaat gebeuren. Gister zou ons land de volle laag krijgen, de laatste kaarten wijzen weer richting belgie en duitsland. Even aftwachten op de kaarten van morgen.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 12:26 schreef i2Them2 het volgende:
Hier nu lekker zonnig met wat mooie wolkjes.
Zondag onweer, misschien zelfs een MCS? Ik hoop 't iig. Ziet er aardig uit.
Inderdaadquote:Op vrijdag 23 juni 2006 12:26 schreef i2Them2 het volgende:
Hier nu lekker zonnig met wat mooie wolkjes.
Zondag onweer, misschien zelfs een MCS? Ik hoop 't iig. Ziet er aardig uit.
Het wordt gewoon afwachten tot zondagmiddag. Maar ondertussen genieten van de kaartjesquote:Op vrijdag 23 juni 2006 16:10 schreef Marky-Boom het volgende:
Het zoals het het wordt uitgelegd op weer.nl. ( zie link hierboven )
Verschillende modellen geven verschillende output, het blijft nowcasten. Zelf denk ik dat het oosten er meer last van gaat krijgen maar ik hoop op mijn ongelijk![]()
Bwhahahaha! Dat zou écht zwemmen wordenquote:Op vrijdag 23 juni 2006 16:07 schreef i2Them2 het volgende:
Ik weet 't. Het is is nog ff een eindje weg, maar staat daar nou 101mm?
[afbeelding]
Ja dus:
[afbeelding]
Je pakt vast in voor augustusquote:Op vrijdag 23 juni 2006 17:45 schreef indahnesia.com het volgende:
Ik heb eergisteren trouwens reeds mijn windvaan weggehaald. Deze neem ik - als er plaats is in mijn koffer - mee naar Indonesië. De rest van het weerstation gaat sowieso mee, deze krijg ik wel weggestouwd IN mijn computer, zodat de kaarten ook daar een beetje in blijven zitten.Volgend weekeinde zal ik wellicht de rest weghalen.
ik hoop eigenlijk dat het of pas 's avonds komt of helemaal nietquote:Op vrijdag 23 juni 2006 16:10 schreef Marky-Boom het volgende:
Het zoals het het wordt uitgelegd op weer.nl. ( zie link hierboven )
Verschillende modellen geven verschillende output, het blijft nowcasten. Zelf denk ik dat het oosten er meer last van gaat krijgen maar ik hoop op mijn ongelijk![]()
ik vind het hier vanaf mijn vakantieadres ook spannend, en volg het ook, ookal gaat het zo'n 1200km noordelijk van mij langsquote:Op vrijdag 23 juni 2006 15:24 schreef IkWilbert het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het allemaal wel spannend vind.... wat gaat het worden??? Ik houd de kaarten en het weerbericht in ieder geval goed in de gaten.
haha... klein verschilletjequote:Op vrijdag 23 juni 2006 19:45 schreef Againzender het volgende:
[..]
ik vind het hier vanaf mijn vakantieadres ook spannend, en volg het ook, ookal gaat het zo'n 1200km noordelijk van mij langs
quote:Waterpeilen uit voorzorg verlaagd
Houten - Weerstations, waaronder het KNMI en Meteoconsult, voorspellen voor zondagnacht zeer veel regen in de provincie Utrecht. Het waterschap heeft uit voorzorg de waterpeilen hierop aangepast, waardoor extra ruimte is gecreëerd om het verwachte regenwater op te vangen.
Vanaf vrijdagmiddag daalt het peil in de boezemwateren met ongeveer tien centimeter. Als zaterdagmiddag de weersverwachting nog steeds slecht is, worden de waterpeilen in de achterliggende gebieden met behulp van stuwen en gemalen omlaag gezet naar het winterpeil dat na verwachting nodig is. Dat ligt gemiddeld rond de tien centimeter lager dan het zomerpeil. Zodra de situatie dat toelaat, stelt het waterschap alle peilen weer in op het nomale niveau.
Dan klopt je sig niet (of is die incompleet)quote:Op vrijdag 23 juni 2006 19:22 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Augustus? Nee, 4 juli
Zie het aantal dagen in mijn avatar
Hmm moeten ze hier dan ook maar wat aan gaan doen. Als ze in Utrecht al bang zijn... Wij (nou ja, De Lier, Naaldwijk en de Maasdijk, ik niet, ik woon op een heuvelquote:Op vrijdag 23 juni 2006 22:40 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.blikopnieuws.nl/bericht/27710
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |