Komt er dan geen lijst omheen waardoor jouw suggestie geen of weinig zin heeft?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 19:29 schreef morpheus_at_work het volgende:
misschien mooi om die foto met een iets wat witte rand te laten uitvloeien nu vind ik de rand iets te strak voor een foto aan de muur in het heel groot , de foto zelf vind ik helemaal bink , mooi licht in val op zijn koppie
denk dat als hij mooi bespannen wordt dan kan de foto zonder lijst , tot zijn recht komt , met lijst twijfel ik hier enorm overquote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:05 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Komt er dan geen lijst omheen waardoor jouw suggestie geen of weinig zin heeft?
Het ligt aan de uiteindelijk e uitvwerking van de collage.. Voor we met botte bijlen gaan hakken, komen er eerst wel een preview van proefontwerpen. Want ik vind dat we er met de hele groep achter moeten staan. En niet dat één het wel en de ander het niet mooi vind.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:05 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Komt er dan geen lijst omheen waardoor jouw suggestie geen of weinig zin heeft?
de vraag is of het uberhaubt een collage moet worden , denk dat uiteindelijk er een aantal voorstellen moeten komen waaruit de ouders kunnen kiezen zodra ze weer wat lucht hebben na deze droevige dagen vandaag en komende tijd.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:39 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Het ligt aan de uiteindelijk e uitvwerking van de collage.. Voor we met botte bijlen gaan hakken, komen er eerst wel een preview van proefontwerpen. Want ik vind dat we er met de hele groep achter moeten staan. En niet dat één het wel en de ander het niet mooi vind.
Choffer.. word er nog beroerd van..![]()
Daarom moet het ook goed uitgewerkt worden. Het moet zeker geen haastwerk worden.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:48 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
de vraag is of het uberhaubt een collage moet worden , denk dat uiteindelijk er een aantal voorstellen moeten komen waaruit de ouders kunnen kiezen zodra ze weer wat lucht hebben na deze droevige dagen vandaag en komende tijd.
Lijkt me een superaanbod! Even afwachten tot we meer horen.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 12:51 schreef detulp050 het volgende:
Ik kan nog niet alles uitgebreid melden, maar dat komt later vandaag of morgen.
Ik heb een bedrijf bereid gevonden om een gratis linnen doek ter beschikking te stellen voor de foto van Thijs. Later meer... (ik ben nu namelijk niet thuis).
Ik denk dat we voor dit soort "probleempjes" een andere oplossing moeten zoeken. Ik denk aan het delen/lenen van een foto van één der andere fotografen. Ik denk dat daar wel een mouw aan te passen is. Een beetje verbroedering moet toch wel mogelijk zijn.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 10:26 schreef PdeHoog het volgende:
Goed plan HM2Ik heb net even de foto's doorgekeken, maar ik heb er helaas geen een
Inderdaad een superaanbod!!!quote:Op zaterdag 10 juni 2006 16:28 schreef Brighteyes het volgende:
Even een crosspostje:
[..]
Lijkt me een superaanbod! Even afwachten tot we meer horen.
lijkt me geen probleem.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 16:32 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Ik denk dat we voor dit soort "probleempjes" een andere oplossing moeten zoeken. Ik denk aan het delen/lenen van een foto van één der andere fotografen. Ik denk dat daar wel een mouw aan te passen is. Een beetje verbroedering moet toch wel mogelijk zijn.![]()
Ik heb er nog niet goed naar gekeken... (moest van jullie andere foto's doenquote:Op donderdag 15 juni 2006 00:21 schreef blackbully het volgende:
[..]
lijkt me geen probleem.
is er trouwens al iemand begonnen met het maken van een opzet?
of is er een aderes waar de foto heen temailen?
Dat kan ook met een collage; dat word dan een hele hoge resolutie JPG en die kunnen ze dan gewoon afdrukken op doek, NP, IMO.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 13:48 schreef Brighteyes het volgende:
Ik weet alleen niet of dit ook met een collage kan. Dat je dus nog steeds die hoge resolutie houdt.
En dan zouden we het doek gelijk bij Barbara en Marco af kunnen laten leveren maar dat lijkt me zo onpersoonlijk dus dan moeten we nog even kijken naar wie dat dan zouden kunnen doen. Mss is het wel mooi om dat door een van de FOTers samen met een OUDer kunnen doen of zo?
Ik spreek morgen meerdere Fotters.... Zodat ik met hun een preview van mijn idee kan tonen. Ik weet nu van andere Fotters dat er ook andere ideeen naar voren zijn gekomen... Het moet toch wel voor het eind van de maand afgerond zijn. (Het liefst al bezorgd bij Mar_en_Mar)quote:Op vrijdag 16 juni 2006 13:57 schreef Brighteyes het volgende:
Mooi!
HMaster? Hoe lang heb je nog nodig voor zo'n collage?
Of althans, of degene die het gaat doen zeg maar.
Check... Je hebt ook een antwoord..quote:Op vrijdag 23 juni 2006 14:25 schreef Brighteyes het volgende:
Hmaster, zou je je mail kunnen checken? Die waar je zeg maar ook mee msn't.
Lieve Bar en Mar,quote:Op dinsdag 26 september 2006 23:06 schreef Bar_en_Mar het volgende:
Hierbij willen we met name de fotografen die tijdens de oud-fot meet in Autsterlitz onze kleine grote man *Thijs vele malen op schitterende mannieren op de foto hebben weten te zetten (met alle gevolgen van dien, wegkruipende jongetjes zijn nog niet zo makkelijk te vangen)
Zondag kregen we 2 werkelijk schitterende en zeer ontroerende canvasdoeken met *Thijs tijdens een oud meet in Utrecht.
HmasterII dank je wel, lijkt me enorm moeilijk om zoiets te moeten mogen overhandigen
we willen via deze weg alle mensen die zich voor deze prachtige doeken hebben ingespannen hartelijk bedanken
Ze krijgen een ere plaats![]()
Nogmaals bedankt voor jullie medeleven en steun
Het doet ons goed.
Lieve groeten Barbara en Marco
Ik heb hier niets aan toe te voegen...quote:Op dinsdag 26 september 2006 23:21 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
Lieve Bar en Mar,
Dit was wel het minste wat we konden doen voor jullie.
Een mooie herrinering aan een mooi vrolijk mannetje, wat vele harten heeft veroverd.
2 Kanten een blije en een verdrietige Thijs.
zal een mooi ereplaatsje worden. wel erg emotioneel lijkt me.
want ook voor ons was het lastig om hem op zo'n formaat tezien dus kan me voorstellen dat het voor jullie extra lastig is, aan een andere kant misschien prettig omdat hij op deze manier nogsteeds, maar op een andere manier duidelijk aanwezig is.
een Knuffel van mij (had er zondag graag bij geweest om 1 van de doeken te overhandigen en jullie even te spreken, maar had helaas geen tijd)
PS. ik hoorde iets over foto's mocht je ze nog een keer willen hebben mail dan even
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |