Geslaagd!
![]()
Hele aardige examinatrice.
De rit begon goed, totdat ik op een gegeven moment in één van de weinige woonwijken kwam waar ik nog nooit was geweest. Ik moest een uitrit inrijden (ik had dus voorrang) maar ik bleef wachten
![]()
Zij zo "denk je even aan de regeltjes?", en ik dacht wat, ohja, da's waar ook, en zij weer "je hebt voorrang hoor!". Dus toen dacht ik hmm... Daarna ging het weer goed, keek ALLE zijstraten goed in, behalve 1 van rechts waar precies een auto uitkwam. Dus zij zo "Dát was een auto van rechts". Ik dacht naja kut, volgend examen beter
![]()
Toen baalde ik al dusdanig dat ik ook nog een stoepje meepakte, zij weer droog "Dát was een stoepje". Dus ik dacht oké, dat was het dan.
Maarrr toen kwamen we bij het CBR, was er eigenlijk wel van overtuigd dat ik zou zakken, maar ze zei "Gefeliciteerd!". Ze zei dat ze de hele rit goed vond, en dat ze het zo flauw vond dat ik precies de enige zijstraat miste waar een auto uitkwam. M'n instructeur kende haar goed, hij zei dat zijn leerlingen bij haar altijd wel een streepje voor hebben. Ik vind het aan de ene kant terecht dat ik ben geslaagd, want ik kan het en de rit ging bijna perfect, aan de andere kant weet ik ook dat ik bij een andere examinator net zo goed had kunnen zakken. Om mijn instructeur even te quoten; "Ik weet niet of je bij een andere was gezakt, maar je hebt wel een engeltje op je schouder gehad".
Maar ik heb 'm!