Standaard 1 puntje voor het meedoen was geloof ik de regel in de eerste contestsquote:Op dinsdag 6 juni 2006 16:09 schreef Laevid het volgende:
Ik ben erg benieuwd.......ga het zo eens downloaden........
Eén vraag: hoe kom ik aan 54 punten met 3 remixen![]()
Een van de redenen waarom ik 'm zo snel mogelijk online wilde hebben.quote:Ik denk dat ik niet heel veel tijd voor deze zal hebben (ook vanwege WK), maar ik zie wel waar het schip strandt.
punt van de tong-gevallen en zo. Daar doe je het voorquote:Op dinsdag 6 juni 2006 16:36 schreef Laevid het volgende:
De helft is herkenbaar.................ergens..........namen die komen bijna niet in me op......#20 wilde ik vorige keer er zelf ook bijna in stoppen
Wel weer een heel andere kijk op dance![]()
Ik ben nu niet in de gelegenheid om het te controleren (geen audio), maar wat in de OP staat is uiteindelijk geldigquote:Op woensdag 7 juni 2006 11:19 schreef Trancelocator het volgende:
Trouwens, als ik het goed heb zijn er van de mp3's maar twee aangeduid als remix. In de OP drie, maar er zijn 54 punten (dus vier remixes) te behalen. Gaarne meer duidelijkheid hierover.
... en ontvangen. Binnenkort een eerste stand.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 17:15 schreef timbob het volgende:
jezus roodbaard, wat een meuk![]()
er zijn er 4 waar ik meteen wat in herken. paar die misschien komen
hoop die niet hoeven van mij
21 is tof
zo
opgestuurd

17 en 22 dus wel goed? (waar ik alleen artiest had ingevult)quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:56 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Laevid: track 13, 24 en 25 geheel fout, track 23 een halve punt voor het noemen van een deel van de 'producer', hoewel andere artiestennaam en titel vereist zijn.
excuses. Track 17 is dus de correcte artiest inderdaad. Track 23 is correct. Track 22 is de track waarvoor je een half puntje hebt ontvangen, aangezien een deel van de producers correct is. Het puntenaantal heb ik dubbel gecheckt en is nog steeds correctquote:Op zaterdag 10 juni 2006 14:47 schreef Laevid het volgende:
[..]
17 en 22 dus wel goed? (waar ik alleen artiest had ingevult)
Je hebt 'm sterk gemaakt, dus de kans op een dubbelslag is aanwezigquote:Op zondag 11 juni 2006 14:18 schreef Flamebringer het volgende:
Hmm...net nog even alles beluisterd. En hoewel er nog een paar me wel bekend voor komen, zie ik nog maar weinig mogelijkheden om mijn score nog wat te verbeteren. Benieuwd of dit dan genoeg gaat blijven voor een eerste plaats...
ja sorry, ik ben gisteren van 9.00u tot 22.30u op kantoor geweest, dus ik ben niet meer toegekomen aan de definitieve uitslag. Heb niet veel mails van deelnemers meer binnen gekregen, dus ik post zometeen de einduitslag.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 22:33 schreef Laevid het volgende:
En Captain Redbeard houdt er graag de spanning nog even in
Die jat sowieso als de raven. Hij wordt alleen nog overtroffen door dj Jeanquote:Op woensdag 14 juni 2006 16:55 schreef Gitanki het volgende:
Zou Marco V trouwens "inspiratie" uit Positive education gehaald hebben?
Atlanta 0202002 heeft eenzelfde melodie
En Timbob, is het na de bekendmaking van de tracks nog steeds meuk? Je mag eerlijk antwoordenquote:Op dinsdag 6 juni 2006 17:15 schreef timbob het volgende:
jezus roodbaard, wat een meuk![]()
er zijn er 4 waar ik meteen wat in herken. paar die misschien komen
hoop die niet hoeven van mij
21 is tof
zo
opgestuurd
Da's waar ook. Hij rijgt de overwinningen aan elkaar.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:25 schreef Trancelocator het volgende:
Flamebringer gefeliciteerd met je tweede overwinning op rij!
Ik kon weinig tijd vrijmaken om serieus mee te doen (en dat zal de komende weken vrees ik niet anders zijn). Sowieso (her)kende ik veel tracks niet.
ach ja, smaak / twist enzo he.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:14 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
En Timbob, is het na de bekendmaking van de tracks nog steeds meuk? Je mag eerlijk antwoorden![]()
me 2 me 2quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:47 schreef Captain_Redbeard het volgende:
2. my mine – hypnotic tango
Flamebringer had 'm goed.
quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:12 schreef Captain_Redbeard het volgende:
16. terry toner – I’m a scientist
Door niemand geraden. Een van de dj's/producers die regelmatig op Electronation staat. Een nummer met een opvallende opbouw en een nog meer opvallende melodie. Hier mag je me 's nachts voor wakkerm aken.
Klinkt inderdaad goed
20. the horrorist – flesh is the fever
Laevid en Flamebringer pakten hiermee punten. Hardcore zoals het eigenlijk bedoeld is. Zit ook zeer inventief in elkaar. En bleek dus ook best bekend te zijn.
Hij kwam me al bekend voor, maar niet zo bekend dat een belletje ging rinkelen
Ja, hierbij ga ik me nu toch ook afvragen waarom ik hier niet op ben gekomen. Nou draai ik hem niet zoveel, maar de break is zoals je al zei nogal herkenbaar...quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:47 schreef Captain_Redbeard het volgende:
6. slam – positive education
Opvallend dat de deelnemers moeite hadden met deze plaat.
Inderdaad, dat maakt het sowieso al spannender. Maar ja...met het WK en die zonnige dagen van de afgelopen week is dat ook wel ergens te verklaren. Toch blijft het wel een beetje zonde...quote:Er waren dit keer ook maar 4 insturende deelnemers. Hopelijk verbetert dat wel op de korte termijn.
Inmiddels online, en wel hier: De Grote Track ID Contest: Dance #9!quote:Op woensdag 14 juni 2006 19:48 schreef Flamebringer het volgende:
Jullie kunnen contest #9 trouwens rond iets over achten online verwachten...
Dank je, het is altijd maar afwachten hoe zo'n contest uit de verf komtquote:Op woensdag 14 juni 2006 19:48 schreef Flamebringer het volgende:
Woei!!!Bedankt voor de felicitaties, en complimenten aan de andere deelnemers natuurlijk...
Ik vond het een leuke contest Captain_Redbeard!Veel afwisseling en ook nog een paar van mijn favorieten ertussen! Plus een paar plaatjes die mijn interesse hebben gewekt (#2 bijvoorbeeld - ik ben helemaal niet thuis in de italo maar vond deze track eigenlijk wel de moeite waard).
[..]
Daar zal ik binnenkort ook maar 'ns naar gaan luisterenquote:Op woensdag 14 juni 2006 20:28 schreef Flamebringer het volgende:
[..]
Inmiddels online, en wel hier: De Grote Track ID Contest: Dance #9!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |