Probeer eens de netwerk-share te mounten door op de Apple-toets + K te rammen ("Appeltje-K"quote:
Zoals ik al zei: staat bij Windows Sharing aan? Dit vind je bij Sharing -> Services.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 20:30 schreef Q. het volgende:
Al gedaan, maar dat is het probleem, ik kom wel op de share, maar ik zie geen bestanden. Aan de windows-kant zou alles goed moeten staan. Nu is mjn windows-pc wel uitermate verrot, maar toch.![]()
Dat hoeft niet om shares te van een andere computer te benaderen hoorquote:Op dinsdag 6 juni 2006 20:33 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Zoals ik al zei: staat bij Windows Sharing aan? Dit vind je bij Sharing -> Services.
Nou ja, ik had een keer problemen met het benaderen van Windows shares. Heel wat later had ik ook problemen met het benaderen van mijn Mac vanuit Windows. Toen zette ik dat aan, toen werkte het wel, en de andere kant op ineens ook. Maar het zou inderdaad goed kunnen dat er in de tussentijd meer veranderd wasquote:Op dinsdag 6 juni 2006 21:39 schreef FLIPNEUS het volgende:
[..]
Dat hoeft niet om shares te van een andere computer te benaderen hoor.
Mij is het nooit gelukt een netwerk op te zetten tussen mijn 2 wintel en 1 iMacquote:Op dinsdag 6 juni 2006 22:22 schreef Q. het volgende:
Nou ja, ik heb het meeste met een memorystick overgezet, ik pruts later wel verder.
ZoneAlarm of een ander proggie dat restricteert ?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 16:04 schreef Q. het volgende:
Ik heb nog wat probleempjes. Het is me nu gelukt via SMB een Windows-share te benaderen maar als ik er in kijk zie ik geen bestanden of subdirs staan. Wat doe ik daar nog mis?
ZO vragen is makkelijker dan het ganse topic doorlopenquote:Op dinsdag 6 juni 2006 22:31 schreef Q. het volgende:
Goeie sfeer, veel nieuwe gebruikers die tips nodig hebben.
LittleSnatchquote:Op dinsdag 6 juni 2006 22:47 schreef sooty het volgende:
[..]
ZoneAlarm of een ander proggie dat restricteert ?
Ah okay.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 22:59 schreef tonks het volgende:
maar dan met een spelfout
LittleSnitch. Maar ik vermoed dat een firewall aan de Windows-kant de boel ophoudt.quote:
Nee, aan die onzin doe ik niet, zit toch via een router die alle zooi wel blokkeert.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 22:47 schreef sooty het volgende:
[..]
ZoneAlarm of een ander proggie dat restricteert ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |