Stel je vraag eens in DIG FB, ik denk dat de meeste users hier (including me) het toch erg prettig vinden om het hier nog even specifiek over de MacBook te kunnen hebben en niet over alle andere Aplle producten willen praten.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 10:22 schreef De_Hertog het volgende:
Is dit topic nog wel nodig nu de slowchat er weer is? Er komen toch een hoop specifieke Mac gebruikersvragen langs, het lijkt me handig als die allemaal een beetje bij elkaar staan...
Ben je één en al oor? Whehehe, woordgrapjequote:Op zaterdag 3 juni 2006 11:17 schreef Furia het volgende:
Edit: ik kan de vraag wel direct aan oor richten!!!! VERTEL!![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 3 juni 2006 12:08 schreef Eland het volgende:
[..]
Ben je één en al oor? Whehehe, woordgrapje![]()
![]()
![]()
Jep, mee eens. Ik wil weten wat jullie specifiek avonturieren met het MacBookje. Ben ik zomer 2007 overal op voorbereid..quote:Op zaterdag 3 juni 2006 10:26 schreef Adelante het volgende:
[..]
Stel je vraag eens in DIG FB, ik denk dat de meeste users hier (including me) het toch erg prettig vinden om het hier nog even specifiek over de MacBook te kunnen hebben en niet over alle andere Aplle producten willen praten.
Kun je zo lang wachten? Tegen die tijd is er vast weer een geyle nieuwe applequote:Op zaterdag 3 juni 2006 16:38 schreef warrel het volgende:
[..]
Jep, mee eens. Ik wil weten wat jullie specifiek avonturieren met het MacBookje. Ben ik zomer 2007 overal op voorbereid..![]()
Ouch.. Duurt nog zo laaaaang..
Ik kan niet anders dan zo lang wachten.. Ik heb er momenteel geen geld voor, wel voor rijlessen, vakantie naar Denemarken, studie..quote:Op zaterdag 3 juni 2006 17:05 schreef Furia het volgende:
[..]
Kun je zo lang wachten? Tegen die tijd is er vast weer een geyle nieuwe apple![]()
![]()
quote:
quote:
quote:Op zaterdag 3 juni 2006 17:08 schreef warrel het volgende:
[..]
Ik kan niet anders dan zo lang wachten.. Ik heb er momenteel geen geld voor, wel voor rijlessen, vakantie naar Denemarken, studie..
En jep, tegen die tijd zijn de specs vast weer een stuk beter. En ik houd nog zo van m'n huidige 12" G3 iBookje..En ik heb er in mei net 512 MBRAM bij gezet..
Vooral zo'n lieve als de mijnes..quote:Op zaterdag 3 juni 2006 17:45 schreef Furia het volgende:
[..]
![]()
Dan mag het he, iBookjes hebben ook bestaansrecht
![]()
![]()
Sjee! Die dozen zijn al zo mooi! Ik heb de doos van m'n 12" G3 iBookje ook nog steeds. En de bruine doos er omheen ook nog steeds.. Om de mooie doos mooi te houden.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 18:26 schreef Xilantof het volgende:
De drie beloofde uitpakfoto's:
1: De vervoerdoos. Vrij standaard:
[afbeelding]
2: Als je die opendoet doet zie je de originele doos zitten, met linksboven al het magische woord "MacBook".
[afbeelding]
3: En de doos zelf. Mooi, dun, stijlvol.
[afbeelding]
Viel me op... Je ziet op foto's vaak de geopende doos... en dat een "plaat" met dei gaten er in. Ik kon niet thuisbrengen wat dat nou was. Maar dat is dus ook dat PS (piepschuim). Erg mooi
En ik zie een vlek op mijn sensor. Dat wordt weer even swabben.
Dat gedweep met die Mac-dozen heb ik dus nooit begrepen. Zo mooi zijn ze nu ook weer nietquote:Op zaterdag 3 juni 2006 20:22 schreef warrel het volgende:
[..]
Sjee! Die dozen zijn al zo mooi! Ik heb de doos van m'n 12" G3 iBookje ook nog steeds. En de bruine doos er omheen ook nog steeds.. Om de mooie doos mooi te houden.![]()
Als ik 'm eigenste kamertje heb, komt ie vast aan de muur.
Het blijft een computerquote:Op zaterdag 3 juni 2006 21:08 schreef warrel het volgende:
Oh! Jawel! Ik weet nog. Ik was een pubertje van 17, en ik kwam uit m'n werk (ik was piepmiep) en m'n vader zou m'n iBookje halen. Hij zei dat hij dat niet had gedaan!Ik was woest.
Ik stampte naar m'n kamer, en toen ik binnen kwam zag ik 'm staan. De bruine doos, ik maakte 'm voorzichtig open. Toen kwam die mooie witte doos er uit. En m'n hart ging tekeer! Zucht..
Op dat moment heb ik denk ik zoveel hormonen door m'n lijf laten gieren dat ik niets anders kon doen dan me er aan hechten.. Hihi..![]()
Freakquote:Op zaterdag 3 juni 2006 21:21 schreef warrel het volgende:
Ik heb me gehecht aan m'n iBookje.. Soms ga ik een paar dagen weg. Ergens slapen waarvan ik weet dat ik er geen internet zal hebben. En dan zie ik m'n lieve iBookje op m'n bureau liggen. En of ik pak 'm lekker in en knuffel 'm welterusten en stop 'm in m'n lade. Of ik neem 'm toch maar mee omdat ie anders zo alleen is..
Ik weet 't, maar ik kan het niet helpen..![]()
Herkenbaar x heel veelquote:Op zaterdag 3 juni 2006 21:21 schreef warrel het volgende:
Ik heb me gehecht aan m'n iBookje.. Soms ga ik een paar dagen weg. Ergens slapen waarvan ik weet dat ik er geen internet zal hebben. En dan zie ik m'n lieve iBookje op m'n bureau liggen. En of ik pak 'm lekker in en knuffel 'm welterusten en stop 'm in m'n lade. Of ik neem 'm toch maar mee omdat ie anders zo alleen is..
Ik weet 't, maar ik kan het niet helpen..![]()
Hihi, niet voor schamen hoor. Dat hoort gewoon!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 21:43 schreef Furia het volgende:
[..]
Herkenbaar x heel veel
Zelfs van die dozen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar ik bewaar zelfs stickers en vastmaakfrutseltjes die ervanaf komenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 21:46 schreef warrel het volgende:
[..]
Hihi, niet voor schamen hoor. Dat hoort gewoon!![]()
![]()
Ik heb ook echt alles nog! Zelfs de meeste ijzerdraadjes die de snoertjes bij elkaar houden.. En de sticker durf ik niet op m'n fiets te plakken.. Oh, en haha, ik heb het plastic dat om m'n iPods zat ook nog.. En de afstandsbediening hangt boven m'n bed..quote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:05 schreef Furia het volgende:
[..]
Maar ik bewaar zelfs stickers en vastmaakfrutseltjes die ervanaf komen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik heb de sticker wel op mijn fiets!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:13 schreef warrel het volgende:
[..]
Ik heb ook echt alles nog! Zelfs de meeste ijzerdraadjes die de snoertjes bij elkaar houden.. En de sticker durf ik niet op m'n fiets te plakken.. Oh, en haha, ik heb het plastic dat om m'n iPods zat ook nog.. En de afstandsbediening hangt boven m'n bed..![]()
Wordt hij dan pas geleverd of is er dan wat speciaals?quote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:59 schreef JoMo0 het volgende:
Ik bewaar ook alle verpakkingen .. Wat maakt het uit![]()
Nog wachten tot 27 augustus voor mijn Macbook![]()
![]()
Ik zal mijne even oppoetsen (hij is al gebruikt jaquote:Op zondag 4 juni 2006 11:23 schreef Jerommeke.nl het volgende:
Ik wil meer foto's zien, die doos geloof ik wel ;-)
Schiet op mênquote:Op zondag 4 juni 2006 11:46 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik zal mijne even oppoetsen (hij is al gebruikt ja) en dan even foto's maken in de loop van vandaag.
Voor 12 uur bedoel je?quote:Op zondag 4 juni 2006 11:46 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik zal mijne even oppoetsen (hij is al gebruikt ja) en dan even foto's maken in de loop van vandaag.
Wat een lekker ding zegquote:Op zondag 4 juni 2006 12:59 schreef Xilantof het volgende:
Even snel gemaakt
Had mijn studiootje wat onhandig geplaatst ivm reflecties. Maar ik ga ze nog wel mooier maken.
Hier iig alvast 4 foto's.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Jullie eerste iPod is aanstaande zo te horen..quote:Op zaterdag 3 juni 2006 21:21 schreef warrel het volgende:
Ik heb me gehecht aan m'n iBookje.. Soms ga ik een paar dagen weg. Ergens slapen waarvan ik weet dat ik er geen internet zal hebben. En dan zie ik m'n lieve iBookje op m'n bureau liggen. En of ik pak 'm lekker in en knuffel 'm welterusten en stop 'm in m'n lade. Of ik neem 'm toch maar mee omdat ie anders zo alleen is..
Ik weet 't, maar ik kan het niet helpen..![]()
Wacht? Hoe bedoel je? Een iPodje heb ik al hoor, die gaat écht overal mee naar toe. Ik brei zelf sokjes voor haar. Ik kocht haar aan het einde van de zomervakantie (aan het begin had ik m'n iBookje gekocht) in 2003. M'n huidige iPodje is ondertussen m'n 3e, maar dat kwam door de brakke batterij van de 1e (wel de mooiste, een 2e gen.. Ik mis 'm zo..quote:Op zondag 4 juni 2006 14:40 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Jullie eerste iPod is aanstaande zo te horen..
Wat gaan die dagen langzaam voorbij sinds ik de bestelling heb geplaatst.
Houd op zeg, ik moet nog 17 dagen wachten voordat ik hem überhaupt kan bestellenquote:Op zondag 4 juni 2006 14:40 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Jullie eerste iPod is aanstaande zo te horen..
Wat gaan die dagen langzaam voorbij sinds ik de bestelling heb geplaatst.
Die 3e generatie heb ik ook, ik vind 'm eigenlijk wel mooi. Beetje jammer van die touchknoppen die soms niet reageren. Verder bevalt hij eigenlijk prima, ik wacht nog wel even met het kopen van een nieuwe.quote:Op zondag 4 juni 2006 15:14 schreef warrel het volgende:
[..]
.. En kreeg een goednieuwe 30 gieg (ipv 20), 3e generatie. Niet mooier dan de 1e generatie.. Maar als ik geld heb, koop ik een gloednieuwe (nadat ik een MacBookje heb) waar ze gelukkig die vier bovenste knopjes hebben weggehaald.
Ik zou er niet in het rood voor willen staan, hoe mooi zo'n apparaat ook is. Ik heb vorige week nog wel een foldertje van de rabobank over een rekening gekregen waarbij je 1000 euro rood mag staan. Maar goed.. als het niet nodig is doe ik het niet. Ik doe de aankoop voornamelijk van m'n vakantiegeld en een belastingteruggaafquote:Op zondag 4 juni 2006 16:10 schreef FLIPNEUS het volgende:
[..]
Houd op zeg, ik moet nog 17 dagen wachten voordat ik hem überhaupt kan bestellen. Ik sta echt op het punt die 17 dagen maar gewoon rood te staan
,
.
Had je m niet beter online kunnen bestellen dan?quote:Op zondag 4 juni 2006 17:04 schreef sefer het volgende:
Ik heb mijn Macbook afgelopen week besteld. Ik ben nummer dertig (!) op de lijst, het zal zo'n drie weken duren![]()
Ik financier alles met rood staan. Ik kan van mijn studieschuld zo'n MacBookje of 20 kopen.quote:Op zondag 4 juni 2006 17:02 schreef Beathoven het volgende:
Ik zou er niet in het rood voor willen staan, hoe mooi zo'n apparaat ook is. Ik heb vorige week nog wel een foldertje van de rabobank over een rekening gekregen waarbij je 1000 euro rood mag staan. Maar goed.. als het niet nodig is doe ik het niet. Ik doe de aankoop voornamelijk van m'n vakantiegeld en een belastingteruggaaf
Noem dat maar financierenquote:Op zondag 4 juni 2006 23:32 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Ik financier alles met rood staan. Ik kan van mijn studieschuld zo'n MacBookje of 20 kopen.
.
Mijn leverdatum staat ook op 6 juni, maar ik heb vanaf 1 juni geen status updates meer gehad. Misschien staat 'ie dus nog in Shanhaiquote:Op maandag 5 juni 2006 16:51 schreef Q. het volgende:
Ik kan hem morgen ophalen, mooi einde van de vakantie.![]()
Jammer dat ik hem niet aan het begin van de vakantie heb gekregen zoals ik had gehoopt.![]()
Ook dan kan hij binnen 24 uur overgevlogen wordenquote:Op maandag 5 juni 2006 16:59 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Mijn leverdatum staat ook op 6 juni, maar ik heb vanaf 1 juni geen status updates meer gehad. Misschien staat 'ie dus nog in Shanhai.
Klote-pinksteren.quote:Op maandag 5 juni 2006 17:04 schreef Furia het volgende:
[..]
Ook dan kan hij binnen 24 uur overgevlogen worden
Ik ben gelukkig morgen nog vrij dus vroeg er uit en de hele dag om met mnquote:Op maandag 5 juni 2006 16:58 schreef H-blast het volgende:
ik moet eerst nog gaan werken...
Wanneer besteld? Mijne is 31 mei verzonden.quote:Op maandag 5 juni 2006 18:02 schreef Adelante het volgende:
Die van mij is al over uit Shanghai, maar staat te wachten bij TNT, omdat ze met Pinksteren niet bezorgenEn morgen t/m donderdag ben ik niet thuis, dus hoop dat ik met TNT een afspraak voor vrijdag kan maken (lekker voor 't weekend)!
Ahnee. Ik heb op die date gerekend. Zou wel heel onhandig zijn. Die van mij wordt 6 juni verstuurd.quote:Op maandag 5 juni 2006 16:59 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Mijn leverdatum staat ook op 6 juni, maar ik heb vanaf 1 juni geen status updates meer gehad. Misschien staat 'ie dus nog in Shanhai.
Ik heb 'm op Hemelvaartsdag (quote:Op maandag 5 juni 2006 18:09 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Wanneer besteld? Mijne is 31 mei verzonden.
Geloof me straks slaap je écht minderquote:Op maandag 5 juni 2006 23:05 schreef Q. het volgende:
Dit gaat mijn laatste nacht worden als niet-Mac-bezitter. Wens me geluk.
Haha, ik weet nog toen ik m'n iBookje net had. Dag en nacht draaiden om. 's Nachts Apple'en is nou eenmaal fijner, ik werd zonschuw omdat dat vervelend was op het beeldscherm.. Q is eind september nog net zo bleekjes als hij nu is..quote:Op maandag 5 juni 2006 23:12 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Geloof me straks slaap je écht minder
iig de eerste paar nachten. Daarna slaap je erg goed met je macbook naast je.
Oei, ik verheug me op mijn eerste nachten met mijn Mac. Ze gaat geen minuut nachtrust krijgen en zal al haar vermogen nodig hebben om mij bij te houden.quote:Op maandag 5 juni 2006 23:17 schreef warrel het volgende:
[..]
Haha, ik weet nog toen ik m'n iBookje net had. Dag en nacht draaiden om. 's Nachts Apple'en is nou eenmaal fijner, ik werd zonschuw omdat dat vervelend was op het beeldscherm.. Q is eind september nog net zo bleekjes als hij nu is..![]()
Ze zijn geloof ik bezig met een monitor met ingebouwde camera in de beeldbuis, tenminste.. daar hebben ze iets van patent op aangevraagd. Of het ook daadwerkelijk iets wordt is nog maar afwachten. Misschien in de volgende generatie Macbooks.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 00:17 schreef Biff-Tannen het volgende:
Ze zouden een monitor met uv-straling i.p.v. normaal licht moeten uitvinden.
Ik hoop dat ook ik morgen eindelijk mag gaan 'Apple-en'/'Macbooken'.
Ben je nooit bang dat je er overheen rolt dan?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 01:11 schreef warrel het volgende:
En ik kon alleen slapen als m'n iBookje aan stond. Het sluimerlampje (hartje) maakte me rustig. Was deze weg, dan. Tsjah, was ik onrustig..
En het lampje scheen altijd over m'n bed heen omdat m'n bureau over het voeteneinde van m'n bed stond.. Zucht, goede oude tijd in m'n oude 2 x 4 kamertje..Nu ligt ie wel eens naast me in m'n 2pers. bed.
![]()
Gelukkig ben ik net op tijd op vakantie geweest om wat kleur op te pikken.quote:Op maandag 5 juni 2006 23:17 schreef warrel het volgende:
[..]
Haha, ik weet nog toen ik m'n iBookje net had. Dag en nacht draaiden om. 's Nachts Apple'en is nou eenmaal fijner, ik werd zonschuw omdat dat vervelend was op het beeldscherm.. Q is eind september nog net zo bleekjes als hij nu is..![]()
Heb je 'm? Heb je 'm?!quote:Op dinsdag 6 juni 2006 09:24 schreef Q. het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik net op tijd op vakantie geweest om wat kleur op te pikken.
Zowel de kleur als de MacBook ja. Meteen maar een Mighty Mouse er bij genomen.quote:
Dat heb ik.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 11:17 schreef FLIPNEUS het volgende:
Een Mighty Mouse koop je alleen maar als je een dwangreutonische wil om zo snel mogelijk RSI op te lopen bezit.
quote:Op dinsdag 6 juni 2006 11:25 schreef warrel het volgende:
Oh, kan je niet op een leuk woord komen? Moet ie lang? Neem een regel van de songtekst van een lief liedje..
oid..
YEAH! Dat je een MacBookje hebt. Als ik vanmiddag gebroken en verdrietig thuis kom uit m'n tentamen wil ik foto's zien
Het wachtwoord verzinnen is geen probleem, maar ik heb hem blijkbaar 2x fout blind getypt met mn handen op de verkeerde plek en nu kan ik niet zo veel meer.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 11:25 schreef warrel het volgende:
Oh, kan je niet op een leuk woord komen? Moet ie lang? Neem een regel van de songtekst van een lief liedje..
oid..
YEAH! Dat je een MacBookje hebt. Als ik vanmiddag gebroken en verdrietig thuis kom uit m'n tentamen wil ik foto's zien
Ik haat tentamens..quote:
Wat is er mis met de mighty mouse?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 11:32 schreef Q. het volgende:
Oh. De Mighty Mouse heb ik al unplugged. Zo maar even een echte muis halen. Microsoft mouse ofzo.
Jah! En RSI is psychisch. Breiende vrouwen in de oertijd hadden er ook geen last van. En ja, die werden ook onder druk gezet.quote:
Ik vind die simpele doorzichtige muis mooi, maar ik hou niet zo van kleine muisjes. Het mag van mij wel fors zijn. Dat past bij me (quote:Op dinsdag 6 juni 2006 12:24 schreef warrel het volgende:
[..]
Jah! En RSI is psychisch. Breiende vrouwen in de oertijd hadden er ook geen last van. En ja, die werden ook onder druk gezet.
Ik vond de mighty mouse zo lief, jammer dat ik een muis bij een i/MacBookje onhandig vind..
ctrl + s in firefox.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 11:40 schreef Q. het volgende:
Password probleem is gefixted. Leerzaam dit.
Nu nog afleren om alt-s te drukken bij het posten hier op fok.![]()
Hehehe, ik ben lief. Dus voor mij klein en subtielquote:Op dinsdag 6 juni 2006 12:25 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Ik vind die simpele doorzichtige muis mooi, maar ik hou niet zo van kleine muisjes. Het mag van mij wel fors zijn. Dat past bij me ().
Waar is het ctrl s / alt s voor?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |