Het één sluit het ander toch niet uit? Een reisgidsje is wel handig, voor plattegrondjes, metronetwerk, bezienswaardigheden. Maar uiteindelijk bepaal je toch echt zelf waar je heen gaat.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:17 schreef DancePlaza het volgende:
is het makkelijk als je bv een lonely planet meeneemt? of kan je beter zelf parijs gaan bekijken
Ik heb ook zo'n vraag gepost hier op de vorige pagina. Volkomen kansloos. Niemand reageertquote:Op donderdag 13 juli 2006 22:14 schreef Essiepessie het volgende:
Vraag op de valreep; Morgen 14 juillet in Frankrijk komen we aan in Parijs en zijn dus van plan van het vuurwerk te gaan genieten s'avonds. Maar nu de vraag; waar kun je het vuurwerk het best gaan bekijken?
Vanzelfsprekend dachten we aan de Eiffel toren, maar las ook ergens dat Place de la Concorde nog mooier is. Of geldt dat weer alleen voor oud en nieuw?
Nou ja, ben benieuwd of iemand er wat over kan zeggen.
Ik heb een Best Of Paris LP gidsje weten te ritselen om te zien wat ik de vorige keer gemist heb.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 17:22 schreef k_man het volgende:
[..]
Het één sluit het ander toch niet uit? Een reisgidsje is wel handig, voor plattegrondjes, metronetwerk, bezienswaardigheden. Maar uiteindelijk bepaal je toch echt zelf waar je heen gaat.
Misschien weet gewoon niemand het. Dat kan ook hè?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 00:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik heb ook zo'n vraag gepost hier op de vorige pagina. Volkomen kansloos. Niemand reageert
Hardstikke dood topic.
Ik morgen zelf ook nl
Ik wéét het niet, maar ik zou denken dat Place de la Bastille de plaats is waar alles gebeurt, maar of je daar ook het mooiste vuurwerk zult zien...quote:Op vrijdag 14 juli 2006 00:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik heb ook zo'n vraag gepost hier op de vorige pagina. Volkomen kansloos. Niemand reageert
Hardstikke dood topic.
Ik morgen zelf ook nl
Ik weet het ook niet dus ik kon er weinig over zeggenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 00:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik heb ook zo'n vraag gepost hier op de vorige pagina. Volkomen kansloos. Niemand reageert
Hardstikke dood topic.
Ik morgen zelf ook nl
Denk niet dat het hotel te annuleren is, geboekt bij weekendjeweg.nlquote:Op zondag 16 juli 2006 01:50 schreef k_man het volgende:
Ai, da's heel vervelend. Het hotel kun je waarschijnlijk wel kostenloos annuleren, toch? Bij de treinreis zal het er van afhangen welke kaartjsoort je geboekt hebt.
Nope, treinreis apart geboektquote:Op zondag 16 juli 2006 02:07 schreef k_man het volgende:
Ik zou eerst de voorwaarden over annuleren eens doorlezen hoor.Misschien is het bij weekendjeweg anders, maar over het algemeen kun je een hotel op deze termijn kostenloos annuleren.
Of had je het als een pakket geboekt van treinreis + hotel?
Ik ben wel benieuwd, misschien is het nog wel wat voor een andere vriendin die niet op vakantie gaat dit jaar....quote:Op zondag 16 juli 2006 01:58 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Denk niet dat het hotel te annuleren is, geboekt bij weekendjeweg.nl
Zal morgen alle details even posten hier voor de geinteresseerden
Dat is echt kut voor jequote:Op zondag 16 juli 2006 01:48 schreef kikoooooo het volgende:
Iemand interesse in een weekend parijs, 10 augustus incl treinreis?
Ik heb alles al geboekt met mn vriendin, maar heb 3 dagen geleden de kruisbanden van mn knie gescheurd en geen annuleringsverzekering
quote:Verkoop start dinsdagochtend 18 juli
Dit jaar bestaat Thalys 10 jaar! Een treinreis met Thalys naar Parijs kost nu slechts 10 euro als u online boekt. Dus daar komen dan ook nog eens geen extra boekingskosten bij. En weer terug kost ook maar een tientje. Er zijn ruim 3000 stoelen voor deze te gekke prijs beschikbaar, dus boek snel, want op = op. Uiteraard kunt u nu al het normale retourtarief van ¤ 65 boeken.
Boek nu het normale ¤ 65 retourtarief naar Parijs
Boek nu ook een hotel in Parijs via NS Travel
Actievoorwaarden
U kunt op 18 en 19 juli boeken (op=op) en reizen van 25 augustus tot en met 22 september
Uitsluitend boekbaar via internet, dus zoals altijd zonder extra boekingskosten!
U reist met Thalys in comfort 2
Dit tarief is niet te wijzigen en bij annuleren krijgt u geen restitutie
Er zijn voor deze actie ruim 3.000 stoelen beschikbaar, dus op=op
U print uw tickets thuis
Meest gestelde vragen over de online Thalys 10 Euro actie naar Parijs.
De beste reis naar Parijs
Wie nog niet overtuigd was van de voordelen van Thalys, kan nu voor slechts 10 euro ondervinden dat de hogesnelheidstrein echt het beste vervoersmiddel is naar Parijs. Want:
Thalys snelt in slechts 4 uur van Amsterdam naar Parijs
De Thalys vertrekt 5 x per dag, vanaf Amsterdam/ Schiphol, Den Haag HS en Rotterdam
De bar biedt hapjes en dranken gedurende de gehele reis
Uw ticket is tevens uw zitplaatsreservering voor een comfortabele stoel
Normaal is er al een retour Amsterdam-Parijs vanaf ¤ 65.
Ik weet niet of je al terug bent, maar ik heb het bij de Eiffeltoren gezien, en dat was echt waanzinnig mooiquote:Op donderdag 13 juli 2006 22:14 schreef Essiepessie het volgende:
Vraag op de valreep; Morgen 14 juillet in Frankrijk komen we aan in Parijs en zijn dus van plan van het vuurwerk te gaan genieten s'avonds. Maar nu de vraag; waar kun je het vuurwerk het best gaan bekijken?
Vanzelfsprekend dachten we aan de Eiffel toren, maar las ook ergens dat Place de la Concorde nog mooier is. Of geldt dat weer alleen voor oud en nieuw?
Nou ja, ben benieuwd of iemand er wat over kan zeggen.
Nice! Kan ik nog een keer goedkoop naar Parijsquote:
Ik heb vanochtend een paar weekenden bekeken, maar die aanbieding was er al niet meer.quote:Op maandag 17 juli 2006 23:45 schreef Vava het volgende:
[..]
Nice! Kan ik nog een keer goedkoop naar Parijs
Hier dan ook nog maar het linkje naar de beschikbaarheid: http://217.194.102.78/avl/thalys10jaar_nlasc_frpno_c.phpquote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:35 schreef k_man het volgende:
Ik heb vanochtend een paar weekenden bekeken, maar die aanbieding was er al niet meer.
Jij vond het ook zo erg om naar Parijs te gaan hequote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:32 schreef tim2308 het volgende:
Ik zou het laar niet doen Vava, echt een rot-stad
In mijn weekenden welquote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:35 schreef k_man het volgende:
[..]
Ik heb vanochtend een paar weekenden bekeken, maar die aanbieding was er al niet meer.
Ik heb alleen naar het lijstje gekeken, niet geprobeerd te boeken...quote:
En een enkele reis kun je alleen of tegen het actietarief, of tegen een duur tarief (85 euro) boeken. Als je geen twee 'actietariefjes' kunt krijgen is het dus voordeliger om een retourtje voor 65 euro te boeken dan om één 'actietariefje' en een dure enkele reis te combineren.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 16:49 schreef QuickSilverZ het volgende:
Je moet even opletten bij het boeken tegen het actietarief. Ergens op de site NS Internationaal(volgens mij onder actie-voorwaarden) staat dat het actietarief niet geldt op bepaalde data waarin werkzaamheden aan het spoor plaatsvinden. En het gaat hierbij dus om een Enkele Reis naar Parijs. Als je weer terug wil, dan moet je opnieuw een kaartje reserveren
Ga jij kijken bij de aankomst?quote:Op donderdag 20 juli 2006 21:35 schreef tim2308 het volgende:
Nee, ik niet. Ik heb wel eens gehoord dat buiten de Champs-elysees er niet zoveel van te merken valt.
Nou wij kwamen om 21.45 pas bij ons hotel en zijn toen zo snel mogelijk het centrum in gegaan, alleen al in de hoop dat we uberhaupt nog wat konden zien. Bij de tuinen van het Louvre zagen we toen heel wat mensen zitten wachten en konden het uiteindelijk aardig zien vanaf daar. Wel wat ver, en vuurwerk bij de grond mis je. Maar was zeker nog steeds erg indrukwekkend.quote:Op maandag 17 juli 2006 23:33 schreef febster het volgende:
[..]
Ik weet niet of je al terug bent, maar ik heb het bij de Eiffeltoren gezien, en dat was echt waanzinnig mooi. Echt je mond viel vele malen open van wat ze daar de lucht in schoten (aanrader voor iedereen volgend jaar). Daarnaast in de ochtend de parade gezien op de Champs de Elysees, das ook erg heftig en gaaf om te zien
![]()
Er staan tegenwoordig genoeg nieuwe automaten op Gare du Nord die ook Hollandse creditcards en euro's slikken. Jammergenoeg is de helft kapot. De automaat met de langste rij is meestal degene die werkt, kwam ik afgelopen donderdag achter.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:01 schreef Leep het volgende:
Morgen ben ik weer in Parijs (L)
Voor 2,5 uur maar liefst met een koffer vol bagage dus erg leuk zal het niet verder
En mn metro kaartjes zijn op dus ik moet ook nog eens kaartjes gaan kopen op gare du nord
Je moest het echt weten dat de tour zou finishen gisteren, anders had je er niets van gemerkt. Het was nog altijd te warm gisteren en had niet zoveel tijd, dus ben er maar niet gaan kijken. Ik zag op TV dat er ook maar weinig mensen langs de kant stonden.quote:Op donderdag 20 juli 2006 21:35 schreef tim2308 het volgende:
Nee, ik niet. Ik heb wel eens gehoord dat buiten de Champs-elysees er niet zoveel van te merken valt.
Als je met de Thalys gaat, deze verkoopt ook kaartjes in de bistro wagon.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:01 schreef Leep het volgende:
Morgen ben ik weer in Parijs (L)
Voor 2,5 uur maar liefst met een koffer vol bagage dus erg leuk zal het niet verder
En mn metro kaartjes zijn op dus ik moet ook nog eens kaartjes gaan kopen op gare du nord
goeie tip, tnx bespaart me weer eeuwig wachten, en in de trein heb ik toch niks te doenquote:Op maandag 24 juli 2006 12:27 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Als je met de Thalys gaat, deze verkoopt ook kaartjes in de bistro wagon.
Ik heb er niet eens een pincode op zitten, sowieso is pinnen met je credit card reteduur. Buiten de EU geld uit de muur trekken met je credit card is 4,5 euro bij de ABN Amro per transactie. Hoeveel en of het kost binnen de EU weet ik niet.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:35 schreef Leep het volgende:
[..]
goeie tip, tnx bespaart me weer eeuwig wachten, en in de trein heb ik toch niks te doen
Ik weet de pincode van mijn cc niet dus zo'n automaat wordt lastig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |