Ja, dat was idd een goeie tip! Alleen veel verder dan mijn aanrecht kom ik nog niet.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 23:32 schreef Pandorah het volgende:
Zo, mijn aanrecht is weer spik en span dankzij FlyLady! (dank Isabeau voor de tip, het is geweldig!)
.
Les 1 voor eigenwijze vikingen: calorierijker betekent niet automatisch ongezonderquote:Op dinsdag 6 juni 2006 17:30 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik maak me niet druk, ik zeg alleen dat t minder gezond isdat is toch een adequaat antwoord op de vraag?
(of had je t niet tegen mij?)
Tijd om te gaan lijnen dusquote:Op woensdag 7 juni 2006 16:50 schreef Geqxon het volgende:
[[url=http://img7.imagevenue.com/loc291/th_91794_Img_1320_tn.jpg]afbeelding][/URL]
Hij gaat maar tot 130kg
Geqxon, het kan nooit kwaad om je eetgewoontes eens onder de loep te nemenquote:Op woensdag 7 juni 2006 17:46 schreef Geqxon het volgende:
Ik moet toegeven dat ik er even op stond te springen
Ik weeg "slechts" 73kg (1.86m / 17.5 jaar), maar doordat ik een buikje begin te krijgen zit ik wel aan een dieet te denken
quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:58 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Les 1 voor eigenwijze vikingen: calorierijker betekent niet automatisch ongezonder![]()
Ik snoep gewoon veel te veel, en als ik voor mezelf kook eet ik ook veel te veel. Zo had ik vandaag 2 zigeuner schnitzels, een hoop dorperwtjes en rijst. Als toetje nog een ijsje en binnen een half uur zat ik alweer te genieten van 3 dropjes.quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:09 schreef octopussy het volgende:
[..]
Geqxon, het kan nooit kwaad om je eetgewoontes eens onder de loep te nemen![]()
Schrijf eens een tijdje lang op wat je eet en drinkt, dan krijg je misschien een idee van de oorzaak van je buikje![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |