kutquote:
EN het zou toch dramatisch zijn als je dat nieuws mistquote:Op woensdag 31 mei 2006 03:22 schreef rubbereend het volgende:
wtf ik mis echt al het foknieuws, ik ontdek nu pas dat Nikky zwanger is
maudje mag volgende week voor de 11 maanden beurt incl prikjes en alle ellende !quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:44 schreef Againzender het volgende:
en weer op kantoor ondertussen.
Axel groeit goed en houdt niet van prikjes
dit waren de 14 maanden prikjes, de eerste keer tot nu toe dat hij echt flink moest brullen. Waren er dan ook twee, vooral die in z'n arm was niet leuk, maar dat brandt dan ook eventjes.quote:Op woensdag 31 mei 2006 11:05 schreef Bjoro het volgende:
[..]
maudje mag volgende week voor de 11 maanden beurt incl prikjes en alle ellende !
wel goed om te horen dat het allemaal goed gaat !
moet je wel een breedbeeld-TV hebbenquote:Op woensdag 31 mei 2006 11:23 schreef VoreG het volgende:
whehehe ik kan mn pc aansluiten op mn TV. Dat is pas breedbeeld computeren.
ze is al een paar maandjes verkouden en an het hoesten, dus moet ze 2x per dag aan zo'n soort bronchitus puffertje...dat is best zielig, maar voor de rest gaat het prima.quote:Op woensdag 31 mei 2006 11:13 schreef Againzender het volgende:
[..]
dit waren de 14 maanden prikjes, de eerste keer tot nu toe dat hij echt flink moest brullen. Waren er dan ook twee, vooral die in z'n arm was niet leuk, maar dat brandt dan ook eventjes.
Voorlopig is hij weer voor ruime tijd af van de prikken
Gaat het met Maud ook lekker?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |