Daar hebben we op 'naailes' jaja, ik ben nou eenmaal heel truttig!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:42 schreef Moonah het volgende:
[..]
Nou, ook dát idd. Ik vind jongenskleding helemaal niet zo leuk.
Maar dan denk ik: "Mens, doe niet zo oppervlakkig."
[...]
Vreselijk...quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:55 schreef cattie het volgende:
En nu wil mijn schoonmoeder dus heel graag dat wij een meisje krijgen. Ik hoop heel erg dat als het een meisje is, ze haar niet als haar nooit gekregen dochter gaat behandelen...
Ik vind het serieus een goed idee ook eigenlijkquote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:59 schreef dutchie het volgende:
Tex, weet je dat ik daar serieus mee bezig ben geweest met een oud-collegaatje van me? Zij ontwerpen en ik de boer op. Maar toen kwamen er kinderen tussen, jochies wel te verstaan.
Nou nee, die piemel zat er overduidelijk!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:04 schreef Bass-Miss het volgende:
Het kan nog veranderen hoor, Moonah.
Een meisje kunnen ze itt een jongen vaak niet met 100% zekerheid zeggen, zei de echoscopiste.quote:Nu ja, uiteindelijk weten we nog niet echt iets, dus kan nog alle kanten uit en denk dat ik beiden wel even leuk ga vinden. Maar ik wil het wel weten ter voorbereiding!
Wellicht heeft ze nog eea in dozen op zolder staan.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:07 schreef cattie het volgende:
Ik zou zeggen, ga eens met de moeder van het goed geklede jongentje praten en geef de tips hier door!![]()
Alsnog spul maken en je aanmelden bij die opleiding!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:08 schreef texelonia het volgende:
En nu zou ik niet weten hoe ik zoiets zou moeten verwezenlijken...
Ja, ik vind het gewoon raar van mezelf dat ik eerst dacht dat ik teleurgesteld ging zijn bij een jongen en nu is het bijna het omgekeerde gevoel. Dus het zal wel niet uitmaken.quote:
Het lijkt me idd heel raar als het anders blijkt te zijn dan je denkt.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:08 schreef Tamea het volgende:
* Tamea heeft geen voorkeur, maar wel heel sterk het gevoel dat beebje een jongen is.
Dus als beebje een meisje blijkt te zijn, staan hubbie en ik heel gek te kijken.Ik denk ook dat we dan wel even moeten wennen aan het idee.
Hmm mjah is wel een 10-jarenplan danquote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:11 schreef Brighteyes het volgende:
Alsnog spul maken en je aanmelden bij die opleiding!
Geeft toch niet? Je bent nog jong!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |