Ik heb de aantekeningen inderdaad. Hebben?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 12:44 schreef Sessy het volgende:
Morrigun, welkejaars ben je? Heb je aantekeningen van strafprocesrecht toevallig? Ik wilde dat vak in de herkansingen gaan doen zonder dat ik de colleges heb gevolgd, geen idee of het realistisch is maar zeker het proberen waard, van de vakken die ik afgelopen jaar even zo erbij had geleerd en toch geen tentamen in gedaan had ik ook profijt
Jammer voor je. Op zich werkt zo'n inzage wel verhelderend denk ik. Ik denk dat je bij een aantal vragen ook werkelijk een deel van een vorig antwoord erin kon verwerken. Tenminste dat heb ik gedaan, en een 7,5 was het resultaat.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 09:29 schreef Morrigun99 het volgende:
Rechtsfilosofie B staat op BB. Ik heb het niet gehaald (4,5). Donderdag as. (8 juni) is om 9:30 uur de inzage in Yz1.
Maar met een herkansing moet het me wel gaan lukken denk ik. Ik vond het ook zo moeilijk...![]()
Ik ga voor je kijken of ik iets heb liggen. Overigens heb ik bij het studeren daarvoor alleen gebruik gemaakt van m'n rommelige aantekeningen en het handboek als naslagwerk .quote:Op woensdag 7 juni 2006 09:11 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Ik heb de aantekeningen inderdaad. Hebben?
Heeft er iemand een goeie EGR samenvatting voor mij?
quote:
Ik ga morgen ook naar de inzage. Maar zoals ik violgens mij al eerder poste: ik heb waarschijnlijk verschillende filosofen door elkaar gehaald. Een tick van me als ik het gewoon net niet goed genoeg ken.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:05 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
Jammer voor je. Op zich werkt zo'n inzage wel verhelderend denk ik. Ik denk dat je bij een aantal vragen ook werkelijk een deel van een vorig antwoord erin kon verwerken. Tenminste dat heb ik gedaan, en een 7,5 was het resultaat.
Zo heb ik beide metajuridische vakken die ik moest doen gedaan (Recht & Maatschappij en Rechtssociologie) en dat verliep uitstekendquote:Op woensdag 7 juni 2006 13:44 schreef bladibladibla het volgende:
[..]![]()
Je tip 'als je de vraag niet snapt, bedenk dan wat je op een tentamen zou willen horen' heb ik toegepast bij Organisatiewetenschap. Hielp heel erg: in plaats van 4 vragen waar ik geen antwoord had heb ik toen overal iets kunnen bedenken.
Het is buitencontractueel aansprakelijkheidsrecht. Het valt dus hoofdzakelijk samen met de onrechtmatige daad jaquote:Op woensdag 7 juni 2006 19:55 schreef bladibladibla het volgende:
Even een vraagje:
In het common law system kent men 'tort law'. Dit is een bepaalde tak van aansprakelijkheid, maar ik kan nergens vinden of het nu te vergelijken is met de Nederlandse onrechtmatige daad of dat het veel uitgebreider is.
Weet iemand van jullie dat toevallig?
Tentamens zijn altijd vrouwvriendelijkquote:Op woensdag 7 juni 2006 20:37 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Waarom gaat het trouwens altijd over "cliënte"?
Ik ben toch man?
Vrouwen werken toch nietquote:Op donderdag 8 juni 2006 00:11 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Tentamens zijn altijd vrouwvriendelijk.
"Een studente koopt een boek van een vriendin".
"Anita, een 34-jarige huismoeder..."
etc, etc..
Bij m'n laatste tentamen (arbeidsrecht) heb ik volgens mij nergens een mannelijke persoonsvorm gelezen. [inkopper] nu zijn het ook altijd vrouwen die voor problemen zorgen[/inkopper].
Is totaal niet te vergelijken, wat zij hebben is een soort Romeins recht waar je voor elke soort onrechtmatige daad een aparte tort hebt: een aparte tort voor onbevoegd land betreden, een aparte tort voor dit, een aparte tort voor dat.quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:55 schreef bladibladibla het volgende:
Even een vraagje:
In het common law system kent men 'tort law'. Dit is een bepaalde tak van aansprakelijkheid, maar ik kan nergens vinden of het nu te vergelijken is met de Nederlandse onrechtmatige daad of dat het veel uitgebreider is.
Weet iemand van jullie dat toevallig?
Erg graag, stvoy_fan1 op hotmail dus.quote:Op woensdag 7 juni 2006 09:11 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Ik heb de aantekeningen inderdaad. Hebben?
Heeft er iemand een goeie EGR samenvatting voor mij?
Wil je mij ook vrijsprekenquote:Op donderdag 8 juni 2006 00:36 schreef Sessy het volgende:
[..]
Erg graag, stvoy_fan1 op hotmail dus.
![]()
Mocht je egr krijgen, ook graag.
Ohja jongens ik ben vanavond officieel benoemd tot secretaris dus van vrijspraak.Door de ledenvergadering.
![]()
Fijn dat je deze uitermate interessante informatie met ons wilt delenquote:Op donderdag 8 juni 2006 09:05 schreef Sessy het volgende:
Overigens, kut NS. Gisteren mijn inzage gemist. Waarom? Omdat tussen Den Bosch en Tilburg geen treinen reden en de NS OOOK GEEN BUSSEN inzette. Ze beloofden steeds dat de eerstvolgende intercity richting roosendaal WEL zou rijden, en zeiden dan dat die niet rijdt een halfuur later maar dat de volgende zou rijden.
OK, dank je wel! Ik ben nu bezig met mijn werkstuk voor Internationalisering (weer een extra vak voor mijquote:Op woensdag 7 juni 2006 21:26 schreef Pool het volgende:
Het is buitencontractueel aansprakelijkheidsrecht. Het valt dus hoofdzakelijk samen met de onrechtmatige daad ja, maar ook met verkeersaansprakelijkheid, risicoaansprakelijkheden, etc. Maar die zijn in Nederland ook verwant aan de onrechtmatige daad.
Deze opmerking is nuttig en draagt veel bij aan het topic wil je zeggen.....quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:17 schreef The_Duce het volgende:
[..]
Fijn dat je deze uitermate interessante informatie met ons wilt delen
Maar wel interessant! Aansprakelijkheidsrecht.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:21 schreef bladibladibla het volgende:
[..]
OK, dank je wel! Ik ben nu bezig met mijn werkstuk voor Internationalisering (weer een extra vak voor mij) en ik had het briljante idee om een vergelijking te gaan maken tusen tort law en het Nederlandse aansprakelijkheidsrecht. Valt toch een beetje tegen
![]()
The_Duce wat loop je nou te zeiken de hele tijd. Dit is ook gewoon een gezellig forum waar mensen over hun tentamens en inzages en werkstukken komen vertellen, wat zeik je nou?quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:17 schreef The_Duce het volgende:
[..]
Fijn dat je deze uitermate interessante informatie met ons wilt delen
Heb je dat heel dringend nodig? anders kijk ik na het weekeinde even.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:21 schreef bladibladibla het volgende:
Sessy: ik heb geen Verbintenissenrecht B dus ik heb die syllabus ook niet. Wie heeft dat artikel geschreven en wat is de titel? Dan kan ik het ergens opzoeken.
Zitten wij te wachten op jouw treinperikelen, chronische klachten, opnames in vage Russische ziekenhuizen, etc.. ?quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:06 schreef Sessy het volgende:
[..]
The_Duce wat loop je nou te zeiken de hele tijd. Dit is ook gewoon een gezellig forum waar mensen over hun tentamens en inzages en werkstukken komen vertellen, wat zeik je nou?
Maak je niet zo druk man. Dan lees je haar posts toch niet?quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:22 schreef The_Duce het volgende:
[..]
Zitten wij te wachten op jouw treinperikelen, chronische klachten, opnames in vage Russische ziekenhuizen, etc.. ?
Liever dat soort min of meer herkenbare verhalen dan dit gedoe.quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:22 schreef The_Duce het volgende:
Zitten wij te wachten op jouw treinperikelen, chronische klachten, opnames in vage Russische ziekenhuizen, etc.. ?
Indd..je ziet toch al aan de naam+avatar wie een bericht schrijft. Irriteer je je eraan dan sla je toch gewoon haar posts over...quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:37 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Maak je niet zo druk man. Dan lees je haar posts toch niet?
Balen voor je. Hopelijk gaat Europees recht beter.quote:Op donderdag 8 juni 2006 17:17 schreef VeX- het volgende:
Algemene Rechtsleer ging ook lekker bagger. Ik kan me een onvoldoende veroorloven, maar dit viel wel erg zwaar. Op naar Europees Recht dat ik wél erg goed wil maken.
Ik vind jou wel lief hoorquote:Op donderdag 8 juni 2006 14:22 schreef The_Duce het volgende:
[..]
Zitten wij te wachten op jouw treinperikelen, chronische klachten, opnames in vage Russische ziekenhuizen, etc.. ?
Iemand heeft zichzelf ten overstaan van een honderdtal Tilburgse studenten onder een goederentrein geworpen op Tilburg-West. Ze zijn sowieso al een half uur bezig geweest met opruimen. Daar kunnen de NS geen rekening mee houdenquote:Op donderdag 8 juni 2006 09:05 schreef Sessy het volgende:
Overigens, kut NS. Gisteren mijn inzage gemist. Waarom? Omdat tussen Den Bosch en Tilburg geen treinen reden en de NS OOOK GEEN BUSSEN inzette. Ze beloofden steeds dat de eerstvolgende intercity richting roosendaal WEL zou rijden, en zeiden dan dat die niet rijdt een halfuur later maar dat de volgende zou rijden.
Nog geweest? Ik wel. Vanaf heden ga ik niet meer zoveel bier op één avond drinken. Was wel een leuk feestjequote:Op donderdag 8 juni 2006 13:57 schreef bladibladibla het volgende:
Vanavond trouwens Magister feest hè? Wie weet dat ik nog even langs ga...
Waar heb ik dat soort uitspraken toch eerder gehoord?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 21:37 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Nog geweest? Ik wel. Vanaf heden ga ik niet meer zoveel bier op één avond drinken. Was wel een leuk feestje![]()
En het erge is dat jij waarschijnlijk donders goed weet wie ik ben, maar ik echt geen flauw benul heb wie jij bent.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 21:37 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
Nog geweest? Ik wel. Vanaf heden ga ik niet meer zoveel bier op één avond drinken. Was wel een leuk feestje![]()
De persoon van wie ik bijna zeker wist dat jij het zou zijn ben ik niet tegengekomen donderdagavond. Dus óf ik weet het niet 'donders goed', óf ik heb teveel in de buurt van de achterste bar gestaan. Als ik eerdergenoemde persoon tegen was gekomen, was ik met de nodige biertjes op wel in staat geweest om mijn vermoeden te verifieren.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 14:18 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
En het erge is dat jij waarschijnlijk donders goed weet wie ik ben, maar ik echt geen flauw benul heb wie jij bent.![]()
Haha. Nou ik was er in ieder geval op de BBQ. Ben rond een uur of half 11 naar huis gegaan (trainingafspraak de volgende ochtend). Kans bestaat dus dat je het alsnog goed hebt.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 17:30 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
De persoon van wie ik bijna zeker wist dat jij het zou zijn ben ik niet tegengekomen donderdagavond. Dus óf ik weet het niet 'donders goed', óf ik heb teveel in de buurt van de achterste bar gestaan. Als ik eerdergenoemde persoon tegen was gekomen, was ik met de nodige biertjes op wel in staat geweest om mijn vermoeden te verifieren.![]()
Hmm heb ook een keer zo iets meegemaakt, en iedereen moest er ook nog langs toen het metrostation werd "geeavacueerd" en ehm nouja het is gewoon echt aso...quote:Op vrijdag 9 juni 2006 21:35 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
Iemand heeft zichzelf ten overstaan van een honderdtal Tilburgse studenten onder een goederentrein geworpen op Tilburg-West. Ze zijn sowieso al een half uur bezig geweest met opruimen. Daar kunnen de NS geen rekening mee houden![]()
Goed gedaan!!!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:59 schreef smvs het volgende:
Vakantie. Als er geen hele rare dingen meer gebeuren met 60 punten in de pocket. Yeah.
quote:Op zaterdag 10 juni 2006 22:17 schreef Sessy het volgende:
Ik zat in de trein van Den Bosch naar Zwolle en die gaat langs Nijmegen, ben dus een Nijmeegse rechtenstudent daar tegengekomen, raakten wat aan de praat en zo, heb nou een emailtje te versturen een dezer dagen.
Dat de trein tussen Den Bosch en Zwolle ook in Nijmegen stopt, dat volg ik nog, maar verder zit ik geloof ik met dezelfde vraagtekens.quote:
Je hebt een datequote:Op zaterdag 10 juni 2006 22:17 schreef Sessy het volgende:
Ik zat in de trein van Den Bosch naar Zwolle en die gaat langs Nijmegen, ben dus een Nijmeegse rechtenstudent daar tegengekomen, raakten wat aan de praat en zo, heb nou een emailtje te versturen een dezer dagen.
Voor mijn papertje dat ik aan het schrijven ben, lees ik toevallig net in Snijders dat het recht om te huwen geen vermogensrecht in de zin van art. 3:6 is. Is het een haalbare conclusie om dan te stellen dat het verbintenissenrecht niet van toepassing is en dat we hier een date analoog kunnen stellen aan een huwelijk of zie je beren op de weg, DD?quote:Op maandag 12 juni 2006 12:20 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Je hebt een dateKomen die eigenlijk ook tot stand middels aanbod en aanvaarding (6:217 BW)?
Je hebt gelijk dat het twee aparte afdelingen binnen het privaatrecht zijn, maar je zou een redenering naar analogie kunnen loslaten op de onderhavige materie, dat is niet zoals in het strafrecht verboden. Overigens denk ik dat een vordering tot nakoming niet zal slagen, gelijk de wetsbepaling die dat stelt aangaande de huwelijksbelofte.quote:Op maandag 12 juni 2006 12:27 schreef Pool het volgende:
[..]
Voor mijn papertje dat ik aan het schrijven ben, lees ik toevallig net in Snijders dat het recht om te huwen geen vermogensrecht in de zin van art. 3:6 is. Is het een haalbare conclusie om dan te stellen dat het verbintenissenrecht niet van toepassing is en dat we hier een date analoog kunnen stellen aan een huwelijk of zie je beren op de weg, DD?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |