Wat is dit nou weer voor stompzinnig gebrabbel. Volgens mij heb je ergens heel ver weg een klok horen luiden, maar duurt het nog 10 jaar voordat je weet waar de klepel hangt. Je neemt gewoon wat woorden uit andermans zinnen, husselt die door elkaar en komt tot volslagen belachelijke vergelijkingen.quote:Op maandag 29 mei 2006 20:32 schreef StefanP het volgende:
Tuurlijk, als iemand je smerigheid niet hoeft te zien dan is het natuurlijk intolerantieAls iemand jou een klap voor je kop geef en je daarop begint te klagen, houd dat dan maar in gedachten: je bent gewoon intolerant tegenover hem.
overal.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 00:53 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Waar heb ik me precies vast laten lullen?
quote:Op dinsdag 30 mei 2006 00:53 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Waar heb ik me precies vast laten lullen?
Verder alles in orde in Staphorst?quote:Op maandag 29 mei 2006 20:47 schreef StefanP het volgende:
Als ik op straat loop en twee kerels in leer lopen daar te vozen, ja dat vind ik smerigheid. Dat doen ze maar thuis waar ze anderen er niet mee confronteren.
Nee.quote:Je bent wel goed in om de hete brij heen draaien, of niet?
Ben je altijd zo kort van stof?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 00:57 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Nee.
Nu mag jij mijn vraag beantwoorden
nah .. dat hoort bij de strategie geloof ik .. of hij mag maar zoveel uur per week achter de computer, dat kan natuurlijk ook .. maar over het algeheel komt er na een tijdje toch weer een of andere oneliner met een vage opmerking over een net even andere boeg, waarna het topic weer een tijdje doorkabbelt .. en dat gaat zich herhalen tot een mod denkt dat het nou wel mooi is geweestquote:Op dinsdag 30 mei 2006 00:47 schreef dVTB het volgende:
... als die DiegoArmandoMaradona, die zich niet meer laat zien, omdat hij is klemgezet met z'n eigen oneliners.
Je bent zo zielig dat het bijna aandoenlijk is.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 00:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nee
Reageer voor de grap (gewoon voor de leuk) eens inhoudelijk dan. Met iets meer woorden als 'ja, nee, je leest niet goed, je snapt het niet, etc' .quote:Op dinsdag 30 mei 2006 00:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nee
Wat wil je dat ik onderbouw bij die 2 vragen?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:02 schreef NanKing het volgende:
[..]
Reageer voor de grap (gewoon voor de leuk) eens inhoudelijk dan. Met iets meer woorden als 'ja, nee, je leest niet goed, je snapt het niet, etc' .
Kom op jong doe je best, je kunt 't![]()
Ik ben het volkomen met je eens. We hebben het hier over iemand die doelbewust provocerende, treiterende opmerkingen plaatst en vervolgens elke vorm van discussie vermijdt. Alleen jammer dat -ie zich dan zo'n slecht verliezer toont als -ie is klemgezet met z'n eigen onzin.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:00 schreef moussie het volgende:
nah .. dat hoort bij de strategie geloof ik .. of hij mag maar zoveel uur per week achter de computer, dat kan natuurlijk ook .. maar over het algeheel komt er na een tijdje toch weer een of andere oneliner met een vage opmerking over een net even andere boeg, waarna het topic weer een tijdje doorkabbelt .. en dat gaat zich herhalen tot een mod denkt dat het nou wel mooi is geweest
In mijn belevingswereld heb je jezelf al klemgezet bij de OP. Maar hey dat is mijn belevingswereld he.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Waar ben ik nu klemgezet in jou belevingswereld?
Onderhand de kast al uitgerold?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:06 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Lijkt me knap lullig voor je. Sterkte
quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:13 schreef moussie het volgende:
da's nou gewoon iets waar ik niet bij kan met m'n pet .. hoe kan je het veroordelen als 2 mensen van elkaar houden en dat ook tonen maar het toejuichen dat een ander voor zijn mening in elkaar wordt geslagen ..
hmz .. ik hou het maar op fobieën die door de machthebbenden in stand worden gehouden en bij tijd en wijle gestimuleerd .. een mensheid die onderling verdeeld is is zoveel makkelijker te manipulerenquote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:14 schreef NanKing het volgende:
Het is natuurlijk gewoon het *past niet in straatje* verhaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |