Je houdt er niet zo van om achter op schema te liggen hèquote:Op dinsdag 13 juni 2006 21:13 schreef OProg het volgende:
Dream Theater - Official Bootleg: Awake Demos
Dream Theater - Official Bootleg: Old Bridge, New JERSEY - 12/14/96
Dream Theater - Official Bootleg: Dark Side Of The Moon CD
Dream Theater - Official Bootleg: Dark Side Of The Moon DVD![]()
![]()
Ik wil gewoon een beetje bij blijvenquote:Op dinsdag 13 juni 2006 22:19 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Je houdt er niet zo van om achter op schema te liggen hè![]()
Is die nog wat? Of is het heel erg hak-op-tak door de vele remixes?quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:11 schreef Mar10Segovia het volgende:
[afbeelding]
MF DOOM - Special Herbs: The Box Set
Het zijn wel érg veel en érg korte nummers (gemiddeld 2 minuten ongeveer) maar ikzelf vind het wel fijn om vooral bij instrumentale tracks als deze niet te lang naar hetzelfde te moeten luisteren. En als de nummers dan ook nog eens goed zijn en vooral goed bij elkaar passen, dan vind ik het wel wat ja.quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:35 schreef pfaf het volgende:
[..]
Is die nog wat? Of is het heel erg hak-op-tak door de vele remixes?
Oeh, gaaf, wist ik niet eens, dan gaan we FITMK als volgende luisteren. Ben nu Black Strobe aan het luisteren, op de gok gekocht net, maar:quote:Op vrijdag 23 juni 2006 17:42 schreef bartrid het volgende:
Fear is the mindkiller is geweldig, Sack. Front Line Assembly remixes. En Girls Aloud is ook leuk
Zelf:
Front Line Assembly - Artificial Soldier. Tot nu toe teleurstelling van het jaar...
Voor mij was het m'n introductie tot FLA en industrial. Nog steeds erg sterk vind ik.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 17:46 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Oeh, gaaf, wist ik niet eens, dan gaan we FITMK als volgende luisteren. Ben nu Black Strobe aan het luisteren, op de gok gekocht net, maar:![]()
![]()
![]()
Vind Artificial Soldier trouwens wel oké. Niet het beste wat FLA ooit heeft gedaan. Maar wel aardig te pruimen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |