abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 7 juni 2006 @ 14:32:10 #201
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_38625398
Stijn Schaars dus ook een hesje.

Puur omdat sommigen nog niet met de groep kunnen meetrainen.
pi_38625468
Je moet Ooijer en Boula opstellen. Boula voor de forse tikken en Ooijer voor het onwijze zuigen
pi_38625575
Een beetje verwarring zaaien met de hesjes is altijd goed, misschien wilde Marco wel wat duels zien en trok hij de boel wat uit elkaar.
That's all folks!
pi_38625792
quote:
Ooijer draagt even geen hesje

FREIBURG - Enigszins verrast keek André Ooijer woensdagochtend toe hoe Marco van Basten hem bij de verdeling van de hesjes voor het partijspelletje passeerde.

De bondscoach posteerde Khalid Boulahrouz in plaats van de verdediger van PSV naast Joris Mathijsen in het centrum van de defensie.

"Ik weet niet wat de reden van de bondscoach was", stelde Ooijer die zich de afgelopen weken als één van de beste spelers op de training manifesteerde. "Misschien wilde hij iets proberen maar misschien werkt hij nu ook naar een basisformatie toe. Ik weet het niet. Ik moet gewoon afwachten en heel erg mijn best doen."

Van Basten stelde Ooijer na de training enigszins gerust. "Ik train niet steeds met dezelfde elf spelers. Soms wil ik iets proberen."

Van Basten oefende in Freiburg met Van der Sar op doel. Heitinga, Boulahrouz, Mathijsen en Van Bronckhorst vormden de defensie. Van Bommel, Van der Vaart en Schaars waren de middenvelders. De laatstgenoemde speler van AZ verving de geblesseerde Cocu. Van Persie, Van Nistelrooij en Robben vormden de aanval.
Hmmm. Kromkamp lijkt verbannen ten faveure van Heitinga. Ooier wordt wellicht alleen even op scherp gezet, mede om te testen of Boula of Mathijsen naast hem gaan spelen door ze allebei in de A ploeg te zetten.
  Trouwste user 2022 woensdag 7 juni 2006 @ 16:29:51 #205
7889 tong80
Spleenheup
pi_38628493
Terecht als Heitinga de voorkeur krijgt.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_38633297
Ik vind met name Matthijsen wat zwak de laatste wedstrijden... staat af en toe compleet verkeerd te dekken... ik vind Ooijer persoonlijk een lul van een gozer maar hij is wel goed in vorm... maar aan de andere kant is een geheel rechtsbenig centrum niet echt handig...

Heitinga vind ik wel een terechte keuze
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Trouwste user 2022 woensdag 7 juni 2006 @ 19:18:35 #207
7889 tong80
Spleenheup
pi_38633826
Ik duim dat Schaars mag blijven

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 7 juni 2006 @ 19:25:20 #208
75466 Hankster
weest optimistisch!
pi_38634026
ik niet...niet wanneer hij in plaats van Sneijder of Cocu meegaat
  Trouwste user 2022 woensdag 7 juni 2006 @ 19:28:50 #209
7889 tong80
Spleenheup
pi_38634146
Ja daar heb je gelijk in.Maar ik denk dat we ons volgend jaar af gaan vragen waarom ie er niet bij was. Ik vond hem de beste speler op het EK.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 7 juni 2006 @ 20:13:50 #210
50220 Jaggunsu
Zo blauw als een reiger
pi_38635509
Vond Mathijsen idd de zwakke schakel in de verdediging...zodra er wat druk op de verdediging stond maakt ie al snel (kleine) foutjes, wat je op een WK opbreekt...Schaars is misschien wel goed alternatief, maar beter denk ik boula/ooijer combinatie. Ooijer mag er zeker niet uit, die heeft echt goed werk verricht, en zelfs nu 2 assists op zn naam staan geloof ik

Dan Kromkamp...ook niet echt overtuigend. Waarom speelt die als een dweil sinds hij naar het buitenland verkast is? En Heitinga kan geweldig spelen, maar zag er natuurlijk ook niet best uit met bv. die goal van Mexico...
Beauty is in the eyes of the beer holder...
pi_38645241
Schaars als vervanger voor Mathijsen ? Moet niet gekker worden hier met de suggestie's. What's next, Timmer op rechtsbuiten. Schaars is een linkshalf of controlerende middenvelder, geen verdediger.

Jaliens is mits fits eigenlijk de beste killer op rechtsback. Kromkamp heeft idd het voetballen verleerd bij Vilarreal en Liverpool. Toch dramatisch om te zien hoe zulke goeie spelers zo diep kunnen zakken zodra ze weggaan uit onze top-competitie naar inferieure Mini Mouse competitie's.

Heitinga vind ik ook geen rechtsback, en het blijft het watje die van tijd tot tijd zit te pitten. Lood om oud ijzer voor Kromkamp. Ik hoop op een snelle rentree van Jaliens of Ooier op rechtsback als Mathijsen en Boula centraal komen.
pi_38645803
quote:
Op woensdag 7 juni 2006 16:29 schreef tong80 het volgende:
Terecht als Heitinga de voorkeur krijgt.

Boven Kromkamp wel ja. Maar ik zou met Ooijer op rechts spelen. Boula en Mathijsen in het centrum en Gio op links.

Maar een verdediging met Heitinga, Boula, Ooijer en Gio is zeker niet veel minder.
  donderdag 8 juni 2006 @ 09:59:08 #213
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_38647669
Holland

Vanavond even vlaggen halen en de tuin versieren
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
pi_38647982
Mathijsen moet er gewoon heel snel uit. Die heeft alweer laten zien dat hij op dit moment tekort komt. Ooijer vind ik met zijn ervaring te belangrijk voor het centrum, die moet je eigenlijk niet op rechts zetten.
pi_38647991


Edit: Voor Morpheus
pi_38649092
quote:
Boven Kromkamp wel ja. Maar ik zou met Ooijer op rechts spelen. Boula en Mathijsen in het centrum en Gio op links.

Maar een verdediging met Heitinga, Boula, Ooijer en Gio is zeker niet veel minder.
Amen.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_38649365
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 10:50 schreef koningdavid het volgende:

[..]

Amen.
Wat hij zegt.
pi_38650977
quote:
Op woensdag 7 juni 2006 19:01 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind met name Matthijsen wat zwak de laatste wedstrijden... staat af en toe compleet verkeerd te dekken... ik vind Ooijer persoonlijk een lul van een gozer maar hij is wel goed in vorm... maar aan de andere kant is een geheel rechtsbenig centrum niet echt handig...

Heitinga vind ik wel een terechte keuze
Het kan zijn dat v Basten het beter heeft gezien. Misschien maakte Ooijer het Mathijssen moeilijk en zijn Boulahrouz en Mathijssen beter in staat om samen te werken. Hij ziet meer dan een paar oefenwedstrijden dus hopelijk heeft hij het goed gezien. Ik zie ook liever Ooijer en Boula maar goed.
pi_38651136
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 11:52 schreef sampoo het volgende:

[..]

Het kan zijn dat v Basten het beter heeft gezien. Misschien maakte Ooijer het Mathijssen moeilijk en zijn Boulahrouz en Mathijssen beter in staat om samen te werken. Hij ziet meer dan een paar oefenwedstrijden dus hopelijk heeft hij het goed gezien. Ik zie ook liever Ooijer en Boula maar goed.
Mathijsen maakt gewoon persoonlijke fouten, zowel bij Oranje als bij AZ. Dit terwijl Ooijer altijd de beste man in de verdediging is in het Nederlands elftal.
pi_38653279
Ik denk toch dat Ooier het zekerheidje is, en het partijtje gewoon een soort final test was tussen Mathijsen en Boula voor de 2e plek, die dan allebei tegen de B ploeg moesten laten zien hoe ze het deden.

Kan me gewoon niet voorstellen dat ie Ooier gaat passeren.
pi_38653504
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 12:59 schreef LuukBes het volgende:
Ik denk toch dat Ooier het zekerheidje is, en het partijtje gewoon een soort final test was tussen Mathijsen en Boula voor de 2e plek, die dan allebei tegen de B ploeg moesten laten zien hoe ze het deden.

Kan me gewoon niet voorstellen dat ie Ooier gaat passeren.
Ik ook niet, maar met Van Basten weet je het maar nooit.
pi_38658364
JA waarom staat die Mathijsen eigenlijk de hele tijd al in de basis.
Weg met die kerel Ooier-Heitinga-Boula-Van Bronkhorst
Mijn Snape wat doe je !
Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
Asperger and proud !
pi_38658514
quote:
Oranje vrijwel geheel fit

Marco van Basten zegt goede hoop te hebben dat hij zondag tijdens het duel met Servië en Montenegro kan beschikken over een geheel fitte selectie.

Tijdens de ochtendsessie van donderdag, die door liefst 15.000 fans bezocht werd, trainden Phillip Cocu en Wesley Sneijder nog apart van de groep."Maar zij zijn volgens mij geen probleem voor komende zondag", aldus Van Basten.

Hun collega-middenvelder Rafael van der Vaart trainde voor de tweede dag op rij met de selectie mee."Dat ging goed."De vanwege de diverse blessures dinsdag opgeroepen vervangers Nigel de Jong en Stijn Schaars zullen het trainingskamp dan ook vermoedelijk snel verlaten.
pi_38658590
Ik hoop dat VDV gewoon meedoet. Geweldige voetballer die de onvoorspelbare passes kan geven waardoor je heel wat meer aan je voorhoede hebt
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:03:10 #225
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_38660041
quote:
Bij de KNVB is de humor ver te zoeken.
[ Feyenoord Supportersvereniging ]

Bij de Nederlandse voetbalsupporters is een nieuwe rage ontstaan.
Veel Oranjesupporters lopen met een oranje Hitler-snorretje onder de neus rond in Duitsland.
De KNVB is zeer ontstemd over dit snorretje en waarschuwt de supporters dat er in Duitsland wordt opgetreden, door de politie, als je zo’n snorretje draagt.
De Duitse politie echter vindt dat dit moet kunnen en vinden het snorretje wel hilarisch. Politiewoordvoerder Kieszling. ,, We gaan hier niet tegen optreden. Het is slechts een humoristische verwijzing naar een historisch figuur.”
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:15:31 #226
148195 Cyclopssss
nu nog nieuwer
pi_38660567
Tijdens de ochtendsessie van donderdag, die door liefst 15.000 fans bezocht werd....


15.000 man!

Op een Training??????!!!
Free your mind and your ass wil follow!
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:16:04 #227
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_38660581
Bij de moffen zelfs 45000
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:16:37 #228
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_38660605
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 16:03 schreef MarkNMGN het volgende:

[..]
wat een kut humor heb je dan je zelf associëren met een man die je eigen land heeft bezet, en zelfs de FSV, je eigen stad heb plat gegooid
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:18:01 #229
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_38660671
En ik dacht dat de eerste training van Feyenoord altijd goed bezocht werd
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:19:14 #230
148195 Cyclopssss
nu nog nieuwer
pi_38660730
Die gasten zijn zich natuurlijk al aan het inzuipen....(en wie moet er weer werken?)
Free your mind and your ass wil follow!
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:20:09 #231
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_38660774
Ik snap trouwens ook niet dat dat nieuws op de site van het FSV wordt gepubliceerd.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  donderdag 8 juni 2006 @ 16:22:32 #232
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_38660884
Hup
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_38662420
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 15:25 schreef VoreG het volgende:
Ik hoop dat VDV gewoon meedoet. Geweldige voetballer die de onvoorspelbare passes kan geven waardoor je heel wat meer aan je voorhoede hebt
Ik hoop het ook.
We hebben hem nodig.
  donderdag 8 juni 2006 @ 17:55:33 #234
89728 Plastic_Power
Vegetable rights & peace
pi_38664195
Robbens nieuwe kicksen. Leuke details: het shirtdesign uit '88 en "totaalvoetbal" op de hiel.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
pi_38665143
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 15:25 schreef VoreG het volgende:
Ik hoop dat VDV gewoon meedoet. Geweldige voetballer die de onvoorspelbare passes kan geven waardoor je heel wat meer aan je voorhoede hebt
Inderdaad. Sneijder heeft het zeer behoorlijk gedaan in de oefenwedstrijden, maar vd Vaart is toch echt een klasse beter. Mijn hoop op een goed toernooi is vooral gevestigd op Rafael.

En die kicksen van Robben vind ik helemaal niks. Wat mij betreft horen schoenen gewoon zwart te zijn. Als er iemand met zulke schoenen tegenover mij zou staan in het veld, zou ik hem het veld uittrappen.
  donderdag 8 juni 2006 @ 18:58:28 #236
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_38666069
Cocu ministerie van de rare loopjes
pi_38668773
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 10:11 schreef Nywuob het volgende:
Mathijsen moet er gewoon heel snel uit. Die heeft alweer laten zien dat hij op dit moment tekort komt. Ooijer vind ik met zijn ervaring te belangrijk voor het centrum, die moet je eigenlijk niet op rechts zetten.
Mathijsen komt al tijden te kort, maar goed, alles wat AZ was kreeg nu eenmaal een cap. In vrijwel elk topduel van dit seizoen maakte hij fouten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 donderdag 8 juni 2006 @ 20:22:21 #238
7889 tong80
Spleenheup
pi_38668836
Gadverdamme Oranje schoenen

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_38670610
In deze poule staat niets vast.
Voor mijn gevoel is de vorm van de dag beslissend.
Game on, dus....
pi_38670642
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 17:55 schreef Plastic_Power het volgende:
Robbens nieuwe kicksen. Leuke details: het shirtdesign uit '88 en "totaalvoetbal" op de hiel.

[afbeelding]
Waar slaat die '14' op?
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
  donderdag 8 juni 2006 @ 21:09:38 #241
89728 Plastic_Power
Vegetable rights & peace
pi_38670735
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 21:07 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

Waar slaat die '14' op?
Cruijff, gok ik.

Even voor de duidelijkheid: ik vind ze ook lelijk. Eigenlijk zou iedereen op Copa Mundials of Kings moeten spelen.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
pi_38671932
De kannibaal erin, klein kanje erbij?
pi_38672310
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 20:20 schreef methodmich het volgende:

[..]

Mathijsen komt al tijden te kort, maar goed, alles wat AZ was kreeg nu eenmaal een cap. In vrijwel elk topduel van dit seizoen maakte hij fouten.
Ik zou nu zeker met de vorm van Kromkamp en met de vorm van Heitinga nu Heitinga rechtsback zetten.
Of Ooijer rechtsback.

Mathijsen zou ik eruit halen voor Boulharouz.
Dus dan krijg je.

Ooijer - Boulha - Heitinga of Heitinga - Bouhla - Ooijer.

U kiest maar.
pi_38673414
Ik zie Ruud van Nistelrooy nu op tv met een shirt aan met daarop de letters KJ.

Zou het een Klaas Jan fan zijn
You ask me the time
But I sense something more
And I would like to give
What I think you're asking for
pi_38673593
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 21:44 schreef the_legend_killer het volgende:

[..]

Ik zou nu zeker met de vorm van Kromkamp en met de vorm van Heitinga nu Heitinga rechtsback zetten.
Of Ooijer rechtsback.

Mathijsen zou ik eruit halen voor Boulharouz.
Dus dan krijg je.

Ooijer - Boulha - Heitinga of Heitinga - Bouhla - Ooijer.

U kiest maar.
2 rechtsbenige centrumverdedigers he...

Ik zit de hele tijd de denken om misschien Cocu een linie naar achteren te laten schuiven en dan met Vaart, Bommel én Sneijder op het middenveld...
pi_38674067
Dat maakt niets uit als ze nu beide rechts of links benig zijn.

De beste moet spelen.
EN bij PSV achter hebben ze ook 2 rechtsbenige verdedigers afgelopen seizoen.

Bij AS Roma hadden ze Chivu en Samuel die beide linksbenig zijn en een topseizoen draaiden.
Ga zo maar door.

Het maakt gewoon niet veel uit.
pi_38678658
Twee rechtsbenigen in het centrum maakt inderdaad niets uit. Het is hooguit handig voor de opbouw om een links- en rechtbenige speler op die positie te zetten, maar het gaat in eerste instantie om het verdedigen lijkt mij. Boulahrouz en Ooijer is gewoon het beste duo.
pi_38682123
Heitinga - Ooijer - Boula - Gio

Dit is in mijn ogen toch de beste oplossing.
Dat gezanik over links en rechtsbenig vind ik echt nergens op slaan.
Je zet gewoon de beste spelers neer en zorgt er gewoon voor dat de bal zo snel mogelijk wordt ingeleverd bij een middenvelder. Kromkamp en Mathijsen zijn op dit moment de zwakste schakels, die horen dus niet in de basis.
pi_38685730
ben ik dan de enige die de voetbalschoenen van Robben wel mooi vind?

Denk dat het net dat beetje extra brengt wat ons naar de wereldcup leidt!
het leven is te kort om te discussieren, dus heb ik altijd gelijk!
pi_38685888
Wanneer is de uitslag van de dopingtest?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_38685893
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 10:43 schreef Gajes het volgende:
ben ik dan de enige die de voetbalschoenen van Robben wel mooi vind?

Denk dat het net dat beetje extra brengt wat ons naar de wereldcup leidt!
pi_38686051
Adidas heeft voor elk land voor 1 speler "historische" voetbalschoenen gemaakt. Bij oranje hebben ze Robben dus de schoenen geschonken.
You ask me the time
But I sense something more
And I would like to give
What I think you're asking for
pi_38686139
dat wil nog niet zeggen dat ze daarom niet lelijk zijn. ik vind ze er gewoon niet uit zien
-I don't wanna wake up one day and find that I let all these years go by...wasted-
-The hardest thing in this world, is to live in it-
pi_38686198
Ik vind ze op het eerste gezicht ook heel erg kitscherig overkomen, ook al zullen ze niet echt goedkoop zijn. Ze zien er in ieder geval wel goedkoop uit. Geef mij ook maar gewone zwarte schoenen, dat blijf ik het mooiste vinden.
pi_38686354
Heeft er iemand een mooie grote foto voor als wallpaper van het huidige , of recente 11tal van Nederland?????????
Ik kijk graag sterren.
Bruine sterren.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 11:15:03 #256
49255 Devano
melagomane blaaskaak
pi_38686723
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 11:04 schreef KlootMajoor het volgende:
Heeft er iemand een mooie grote foto voor als wallpaper van het huidige , of recente 11tal van Nederland?????????
http://images.fcupdate.net/wallpaper/1280x1024_1.jpg
None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free
pi_38687434
Ik kijk graag sterren.
Bruine sterren.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 11:58:05 #258
122446 Corksterr
AFC Ajax till I die.
pi_38688146
quote:
Vooral het publiek op de achtergrond.
Wie zijn billen brandt, mag blij zijn dat hij niet andersom stond.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 juni 2006 @ 12:25:28 #259
7889 tong80
Spleenheup
pi_38689116
Leuke foto.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_38689502
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 11:58 schreef Corksterr het volgende:

[..]

Vooral het publiek op de achtergrond.
Prachtig inderdaad die Oranje massa. Erg mooie foto is dat. Staat hier op mijn werk nu ook op mijn bureaublad als achtergrond
pi_38689945
Mijn definitieve opstelling:

ABBONDANZIERI Roberto (9.00M)

MELLBERG Olof (10.00M)
GRYGERA Zdenek (11.00M)
HEITINGA John (9.00M)

ROTAN Ruslan (5.00M)
CULINA Jason (9.00M)
PARDO Pavel (10.00M)
AYOVI Marlon (10.00M)
DE ROSSI Daniele (11.00M)

PAULETA (C) (16.00M)
CROUCH Peter (10.00M)
pi_38690107
Volgens mij zit je verkeerd
pi_38690196
quote:
Oranje op WK volledig in oranje

Nederland speelt zijn drie groepsduels op het WK niet in het nieuwe driekleurige retro-tenue dat in februari van dit jaar werd gepresenteerd.

Het oranje shirt met kraagje, de witte broek en de blauwe kousen, gebaseerd op de outfit uit 1959, maken tegen Servië & Montenegro, Ivoorkust en Argentinië plaats voor een volledig oranje retro-tenue.

De keuze voor de kleurensamenstelling van de tenues wordt bepaald door de FIFA. Alle WK-deelnemers hebben recent hun kledingsvoorstellen naar de wereldvoetbalbond gestuurd.

,,We hebben voor alle groepswedstrijden bekeken of de tenues van de twintig veldspelers genoeg met elkaar contrasteren en ook voldoende afwijken van dat van de beide keepers en het arbitrale trio,’’ licht FIFA-woordvoerder Pekka Odriozola toe. ,,Op die manier hebben we alle tenue-keuzes voor de 48 groepsduels al bepaald.’’

Stephan Lub van Oranje’s kledingsponsor Nike vindt het jammer dat de originele retro-tenues met drie verschillende kleuren in de kast blijven liggen. ,,Het is spijtig, maar we hebben ons erbij neer te leggen. De FIFA bepaalt dat soort zaken nu eenmaal. Gelukkig hebben we op tijd oranje broeken laten maken voor het Nederlands elftal. Anders hadden ze in blauwe broeken moeten spelen zoals Jong Oranje laatst deed op het EK in Portugal.’’
Van het AD.

Yes, niet de oer-lelijke outfit meer met die lelijke blauwe kousen en tuinbroeken. Nu dus volledig Oranje.

En wat een afgang van de KNVB, met een hoop bombarie en commercie je shirtjes en broekjes aan het volk slijten, en vervolgens vlak voor het WK van de Fifa te horen krijgen dat ze niet genoeg in contrast staan met de tegenstanders. Alsof ze dat niet wat eerder hadden kunnen checken.
pi_38690493
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 12:53 schreef the_hunter het volgende:
Volgens mij zit je verkeerd
Volgens mij ook
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 juni 2006 @ 13:11:03 #265
7889 tong80
Spleenheup
pi_38690755
Mooi helemaal in het oranje.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:14:27 #266
49255 Devano
melagomane blaaskaak
pi_38690850
2 Druppels met Ivoorkust dus.
None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free
pi_38691879
van Bommel heeft een knieblessure
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:48:00 #268
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_38692066
en gaat terug naar nederland
pi_38692113
Nee joh meen je niet
pi_38692131
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 13:49 schreef the_hunter het volgende:
Nee joh meen je niet
Teletekst 802
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:50:14 #271
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_38692148
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 13:48 schreef jorienvdherik het volgende:
en gaat terug naar nederland
hoe weet jij dat hij terug gaat?
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:51:15 #272
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38692190
Alles oranje.

Verschrikkelijk lelijk, erg jammer.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_38692216
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 13:49 schreef 2Drix het volgende:

[..]

Teletekst 802
Ik lees het ja

Hopen dat het meevalt. We zullen hem hard nodig hebben dit WK.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:53:31 #274
147000 DenniZZ
Mr. Mojo Risin
pi_38692295
Shit... het zit niet echt mee qua blessures he
"If you harbor a terrorist, if you support a terrorist, if you feed a terrorist, you're just as guilty as the terrorists." - US President George W Bush
pi_38692325
Echt jammer voor van Bommel, 2 jaar geleden met het EK kon hij ook niet meedoen. Hopen dat het nu allemaal meevalt.
pi_38692350
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 13:53 schreef DenniZZ het volgende:
Shit... het zit niet echt mee qua blessures he
De selectie begon net weer een beetje fit te worden. En dan nu deze tegenvaller weer
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 juni 2006 @ 13:55:41 #277
7889 tong80
Spleenheup
pi_38692371
Ja hopen dat het meevalt.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:58:11 #278
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_38692445
802 Teletekst vr 09 jun
***************************************
********** Schaars en de Jong terug
***************************************

**Stijn Schaars en Nigel de Jong keren
terug naar Nederland.Hun aanwezigheid
bij de selectie van Oranje blijkt niet
meer nodig.

Ook de mogelijke blessure die Mark van
Bommel deze morgen opgelopen leek te
hebben,is dus kennelijk niet van dien
aard dat er extra middenvelders achter
de hand gehouden moet worden.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 13:59:48 #279
147000 DenniZZ
Mr. Mojo Risin
pi_38692498
mooi
"If you harbor a terrorist, if you support a terrorist, if you feed a terrorist, you're just as guilty as the terrorists." - US President George W Bush
pi_38692531
Gelukkig
pi_38692539
Gelukkig.

Ook mooi dat het lelijke driekleuren tenue niet gedragen wordt. Dat ziet er echt niet uit.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:03:12 #282
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_38692612
Zegt natuurlijk niet dat 'ie zondag er bij is... al hoeft het niks ernstigs te zijn, Van der Sar ging gisteren ook met ijs van het veld af .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_38692968
Ik heb net trouwens het speelschema even bekeken en tot de halve finale moet eigenlijk makkelijk kunnen. We zitten aan de goede kant van het speelschema. Tot de halve finale ontlopen we sowieso landen als Brazilië, Italië, Spanje, Tsjechië en Frankrijk.
De tegenstander in de 8e finale van Nederland zal Portugal of Mexico zijn. Dat moet te doen zijn lijkt me. Dan krijg je in de kwartfinale Engeland, Zweden of Duitsland. Ook dat moet lukken. En vanaf de halve finale is alles mogelijk. Ik heb er vertrouwen in
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:14:59 #284
147174 soccerbrain
blauw zwart groen geel
pi_38692981
kan iemand links plaatsen over het laatste nieuws van van Bommel?
brugge-ado
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:17:37 #285
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_38693067
Dag Von Bommel .
-
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:23:24 #286
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_38693250
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dag Von Bommel .
Hoop doet leven

Niks aan het handje
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:24:25 #287
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_38693283
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:23 schreef PyTh het volgende:

[..]

Hoop doet leven

Niks aan het handje
Nee hij stapt voor Jan Lul met een zak ijs op z'n knie van het veld. .
-
pi_38693306
Gelukkig maar.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_38693336
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:24 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Nee hij stapt voor Jan Lul met een zak ijs op z'n knie van het veld. .
Uit voorzorg he. En blijkbaar is zijn blessure niet zo erg, want anders had van Basten Schaars of de Jong er wel bijgehouden
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:26:34 #290
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_38693361
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:24 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Nee hij stapt voor Jan Lul met een zak ijs op z'n knie van het veld. .
Deed Sar gisteren ook toch of niet?

Die 3 goals in mokem doen nog steeds pijn is het niet?
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:27:09 #291
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_38693383
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:25 schreef the_hunter het volgende:

[..]

Uit voorzorg he. En blijkbaar is zijn blessure niet zo erg, want anders had van Basten Schaars of de Jong er wel bijgehouden
Met een beetje mazzel mist ie iig de wedstrijd tegen Servie. .
Landzaat ftw.
-
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:27:45 #292
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_38693403
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:27 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Met een beetje mazzel mist ie iig de wedstrijd tegen Servie. .
Landzaat ftw.
Nepgriek
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_38693405
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:26 schreef PyTh het volgende:

[..]

Die 3 goals in mokem doen nog steeds pijn is het niet?
Bij mij wel ja. Toen voelde ik me echt kut. Maar ik ben deze zomer even geen Ajax supporter, maar een Oranje supporter. En dus moet van Bommel er gewoon bij blijven. We hebben hem hard nodig.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:27:56 #294
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_38693412
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:26 schreef PyTh het volgende:

[..]

Deed Sar gisteren ook toch of niet?

Die 3 goals in mokem doen nog steeds pijn is het niet?
Nee hoor, ik had daarvoor al een tyfushekel aan die loense kutmof. .
-
pi_38693423
'Tis niet te hopen dat Bommel af moet vallen...
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:31:25 #296
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_38693518
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:28 schreef koningdavid het volgende:
'Tis niet te hopen dat Bommel af moet vallen...
Zal wel niet anders waren De Jong en Schaars niet heengezonden
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:32:26 #297
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_38693554
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:28 schreef koningdavid het volgende:
'Tis niet te hopen dat Bommel af moet vallen...
Bommel vind ik anders een geweldige speler.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:32:51 #298
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_38693565
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:27 schreef PyTh het volgende:

[..]

Nepgriek
Hoezo nep? .
-
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:37:27 #299
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_38693688
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:32 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Hoezo nep? .
Wist even niks beters te verzinnen
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_38693743
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:32 schreef Messenga het volgende:

[..]

Bommel vind ik anders een geweldige speler.
Goed gelezen?
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')