Het betalen helpt wèl om het kaf van het koren te scheiden.quote:Op woensdag 24 mei 2006 14:24 schreef JtS het volgende:
Ik vertik het om te betalen voor zoiets.... mocht ik al op zoek zijn. Toch zijn er zat mensen die het wel doen schijnbaar.... anders zouden die sites niet blijven bestaan.
zo. En zijn spullen ook al buiten gedonderd?quote:Op vrijdag 26 mei 2006 20:59 schreef Marjan1985 het volgende:
Mijn vriend heeft het afgelopen zondag uitgemaakt. Hij blijkt sinds 12 mei met iemand te praten en zit nu voor 4 dagen bij haar en blijft ook slapen enz.... fijn hoor dat internet.....![]()
En dat terwijl hij woensdagavond nog zegt het niet te weten wat hij wil en nog niks met der heeft afgesproken......en volgende ochtend is hij onderweg naar haar toe... (woont hier niet in de buurt)
We woonde niet samen ofzo... we wonen allebei nog thuis. Maarja ik zit op dit moment nog in de fase "Ik droom geloof ik, dit kan niet waar zijn" en de fase "ben ik nu rijp voor het gesticht of hij?"quote:Op vrijdag 26 mei 2006 21:06 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
zo. En zijn spullen ook al buiten gedonderd?
Nee, dat zeg je verkeerd, internetdating sucks!!quote:Op woensdag 24 mei 2006 14:08 schreef Harriepoeste het volgende:
Internetdating is hot!
Toch is het in datingland lang niet alleen rozengeur en maneschijn. Wat zijn de voordelen en nadelen? Wie heeft hier ervaringen mee !!
Vooroordeel of niet? Veel mensen dat internetdating alles te maken heeft met snel iemand je bed in krijgen.
Veel datingsites schreeuwen het van de daken: gratis inschrijven! Maar hoe gratis is dat gratis eigenlijk?
Hoe ging het dan?quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:49 schreef sweaty het volgende:
Ja, heb ik ervaring mee. Hij is nu mijn man en in november krijgen we ons eerste kindje. Internet dating kan dus heel goed gaan, maar ik ga er niet voor betalen uiteraard.
Wat bedoel je precies? Ik zag ergens zijn foto staan en toen heb ik gewoon een keer gemaild. Hij mailde mij gelijk terug. De eerste dag hadden we 3 mailtjes over en weer gestuurd. De dagen die volgden waren voornamelijk gevuld met mailen en ongeveer 3 tot 4 uur chatten per dag. Toen zijn we gaan bellen en 4 weken na het eerste mailtje hadden we afgesproken dat we elkaar zouden ontmoeten. Dus ik met mijn weekend tas naar Limburg (ik woonde in Utrecht) en het klikte gelijk erg goed zeg maar. Na 2 maanden over en weer gereisd ben ik bij hem ingetrokken en heb daar 1,5 jaar gewoond. Helaas miste ik mijn Utrecht toch wel meer dan ik dacht ook vrienden en familie natuurijk en dus ben ik teruggegaan en is hij met mij meegegaan. 30 juni 2005 (3 jaar nadat we elkaar voor het eerst ontmoet hadden) zijn we getrouwd en 3 november 2006 verwachten we ons eerste kindje.... :-) Dus, het kan zeker goed gaan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |