Hebben ze daar trouwens wel een normale super?quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:14 schreef LittleIcequeen het volgende:
*KNIP* een Turkse Supermarkt hier in Hoogezand. *KNIP*
Laten rokenquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:07 schreef EricG het volgende:
Dat dus. Hij is pas 13 jaar godverdomme.
En ik voel me d'r goed kut over. Ik heb 't nog niet aan m'n ouders verteld (weet ook niet of ik dat wel moet doen) en ik weet ook niet of hij het vaker doet enz., maar ik vind 't ook wel zielig voor 'm. Hij is niet het type dat uit zichzelf gaat roken, hij zal wel opgestookt zijn door die achterlijke kutvriendjes van 'm.
Toen ik 'm betrapte rende 'ie hard weg terwijl hij z'n sigaret weg probeerte te moffelen. Nu een halfuur geleden en hij is nog steeds niet terug. Wtf moet ik doen?
Genoeg, maar die houden zich netjes aan de regels en verkopen geen shag en alcohol aan kinderen onder de 16. Die turken doen het dus wel, zij al lang blij dat ze hun oude verdroogde shag nog kwijtraken.quote:Op woensdag 24 mei 2006 20:14 schreef XpectorNL het volgende:
[..]
Hebben ze daar trouwens wel een normale super?![]()
Waarom belonen als je iets nìet doetquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
[..]
Het manneke is 13 jaar man![]()
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
Ik.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:12 schreef Drumpie het volgende:
Ben zelf ook 13, heb het ook geprobeerd, maar wie doet dat niet
Ik.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:12 schreef Drumpie het volgende:
Ben zelf ook 13, heb het ook geprobeerd, maar wie doet dat niet
Hoe weet je dat het ranzig is als je er nog nooit 1 in je mond hebt gehad?quote:Op woensdag 24 mei 2006 22:18 schreef Xinouth het volgende:
[..]
Ik.
Ik zal nooit van m'n levensdagen zo'n walgelijk ding in m'n mond stoppen. Ik zit liever 2 weken in een bikini op de Noordpool dan dat ik dat doe.
je gaat eerder dood dmv jou manier dan dat je 30 jaar lang rooktquote:Op woensdag 24 mei 2006 22:18 schreef Xinouth het volgende:
[..]
Ik.
Ik zal nooit van m'n levensdagen zo'n walgelijk ding in m'n mond stoppen. Ik zit liever 2 weken in een bikini op de Noordpool dan dat ik dat doe.
Ik krijg honger van die fotoquote:Op maandag 29 mei 2006 01:02 schreef Omnifacer het volgende:
He TS, je moet gewoon die foto van die rokerslongen uitprinten, 500 keer kopieren en zn kamer mee vol hangen
Gaat hij daarna door kun je gewoon met hem praten
Amen
Geen alcohol drinkenquote:Op zondag 28 mei 2006 23:53 schreef Xalopalyps het volgende:
En ik ben 15, ik heb ook totaal niet de behoefte om te gaan roken, ik drink zelfs geen alcohol, omdat ik er totaal geen behoefte aan heb.
Waarom zou je alcohol moeten drinken?quote:Op maandag 29 mei 2006 01:50 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Geen alcohol drinken
Volgens mij loop je ook op sandalen met witte sokken eronder ?
En prefereer je om uit te vogelen hoe je grafisch rekenmachientje werkt ipv lekker opstap te gaan.
Ik had geen ouders nodig die mij een beloning (geld, rijbewijs, etc) in het vooruitzicht stelden als ik iets niet zou doen... Ik vind dat altijd hele zwakke dingen van ouders... da's geen opvoeden, dat is een soort kinderachtige omkoping van je eigen kinderen...quote:Op dinsdag 23 mei 2006 18:00 schreef Poit- het volgende:
Hehe ik rookte ook al op mijn 13e ongeveer, ben er niet trots op hoor, maar ik heb alsnog mijn scootercertificaat, nieuwe scooter en rijbewijs gekregen terwijl ze zeiden dat ik dat alleen kreeg als ik niet rookte![]()
Maar ze vonden schijnbaar mijn schoolprestaties belangrijker dus dat werdt toen bijgesteld![]()
Je rekensom is fout.quote:Op maandag 29 mei 2006 13:33 schreef Blue-eagle het volgende:
Roken.. nooit mee begonnen, ik ben nu 22.. kost teveel, slecht voor m'n conditie, je gaat stinken, vieze vingers. Maar op je 13e is niet zo vreemd hoor. Ik zat toen in de brugklas van de middelbare school en mijn vrienden rookten ook. Het merendeel was al bezig met blowen. Gek genoeg kreeg ik meer positieve reacties op mijn niet-roken van hun kant uit dan negatieve. Eigenlijk kan ik me niks negatiefs herinneren
Roken is zonde van je geld en wat ik ervan zie.. maakt het mensen alleen maar ellendig. Je mag op steeds minder plekken roken, stoppen is moeilijk, geld op = shag lenen, en tegen de tijd dat je 18 bent ga je denken..
2 Pakjes shag per week verdeels over 5 jaar, 5 Euro per pakje (geen idee hoe duur die dingen zijn), optelsommetje:
2 x 5 = 10 per week
10 x 4 = 40 per maand
40 x 12 = 480 per jaar
480 x 5 = 2400 per 5 jaar
Da's best veel geld voor iemand tussen de 13 en 18. Moet je heel wat krantjes voor lopen. Kan je beter de krantjes oproken... En dan rook je nog rustig aan.
quote:Op maandag 29 mei 2006 17:11 schreef milkingmonkey het volgende:
Het is maar een sigaret![]()
Je broertje (of zusje) verraden is het allerlafste wat je kan doen. Als het jou echt zorgen baart, gewoon goed gesprek beginnen. Nooit verbieden, maar gewoon streng afraden. (geloof mij, werkt beter)
Geldt ook voor drank enzo.
Als jij je broertje of zusje niet veraadt, dan verraad je wel je ouders. Het mes snijdt aan 2 kanten.quote:Op maandag 29 mei 2006 17:11 schreef milkingmonkey het volgende:
Het is maar een sigaret![]()
Je broertje (of zusje) verraden is het allerlafste wat je kan doen. Als het jou echt zorgen baart, gewoon goed gesprek beginnen. Nooit verbieden, maar gewoon streng afraden. (geloof mij, werkt beter)
Geldt ook voor drank enzo.
Nerdquote:Op maandag 29 mei 2006 17:33 schreef EricG het volgende:
Ik heb 'm nu niet genaaid, maar 't hem wel 'sterk afgeraden' en gezegd dat als ik het nog iets zie het wel ga zeggen omdat 'ie z'n longen en z'n zakgeld enz verneukt. Beetje een middenweg
Goed dat je het hem hebt afgeraden.quote:Op maandag 29 mei 2006 17:33 schreef EricG het volgende:
Ik heb 'm nu niet genaaid, maar 't hem wel 'sterk afgeraden' en gezegd dat als ik het nog iets zie het wel ga zeggen omdat 'ie z'n longen en z'n zakgeld enz verneukt. Beetje een middenweg
Ik vraag me af of er in zo'n situatie wel een goede weg te vinden is. Ik zou er misschien toch maar niks van zeggen, en gewoon een beetje in de gaten houden en proberen hem vaker te betrappen zodat hij vaker schrikt. Dan begint hij misschien zelf wel na te denken. Bij mij en mijn broer is het in ieder geval zo dat als hij iets zegt, dan moet ik het tegenovergestelde doen en andersomquote:Op maandag 29 mei 2006 20:42 schreef vintrax het volgende:
[..]
Goed dat je het hem hebt afgeraden.En ook goed dat je niets tegen je ouders heb gezegd, als je op deze manier wat respect kan winnen van 'm.. misschien dat hij dan later wel inziet, dat wat hij doet inderdaad niet goed is, en dat hij dan gewoon stopt met roken en ondertussen geen ruzie heeft gehad erover.
Maar goed, dat is dan weer iets waarop ik zou hopen, als ik zo'n broertje had.
Heb je wel meteen geld om sigaretten te kopen als je 18 bent...quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
Het manneke is 13 jaar man![]()
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
kutkickquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:03 schreef FFnog het volgende:
[..]
Heb je wel meteen geld om sigaretten te kopen als je 18 bent...![]()
En als je het zo zielig vindt, dan deel je jouw 500 euro toch gewoon met hem...
kankerkick man!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:03 schreef FFnog het volgende:
[..]
Heb je wel meteen geld om sigaretten te kopen als je 18 bent...![]()
En als je het zo zielig vindt, dan deel je jouw 500 euro toch gewoon met hem...
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:25 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
kankerkick man!
Ontopic: rookt Leeft ut broertje nog? Heb je um twee jaar geleden een pak slaag gegeven? Sla je hem nog steeds of chanteer je um nog steeds?
Inderdaad, want, TS, ik weet nú al zonder jouw broertje te kennen dat ie ook jointjes zal gaan roken. Dat sowieso!quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:29 schreef Metal_Mart het volgende:
[..]
Kerel, als jij je al kut gaat voelen omdat je broertje een sigaret heeft gerookt, staat je nog een zwaar leven te wachten.
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:03 schreef FFnog het volgende:
[..]
Heb je wel meteen geld om sigaretten te kopen als je 18 bent...![]()
En als je het zo zielig vindt, dan deel je jouw 500 euro toch gewoon met hem...
ik rookte mijn eerste sigaret op mijn 12e ofzo!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:49 schreef L0t.. het volgende:
En, heeft ie nog gerookt?
Al die kanslozen hier die het volkomen normaal vinden als een 13-jarige rookt13-jarigen zijn nog kleine kinderen man, die kunnen nog niet voor zichzelf beslissen wat goed voor ze is.
Dus je hebt ingezien hoe dom je was om te gaan roken?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:51 schreef rival het volgende:
[..]
ik rookte mijn eerste sigaret op mijn 12e ofzo!
toen ik 17 was was ik weer gestopt... ik ken er genoeg die begonnen zijn op latere leeftijd en het nog steeds doen....
dus jij wilt zeggen?
Ik vind dat je hem moet aansporen het zelf te zeggen. Ikzelf zou niet direct de NSBér uithangen daar ikzelf het op die leeftijd ook semi rookte / het probeerde.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:33 schreef EricG het volgende:
Ok, misschien til ik er een beetje te zwaar aan. Maar ik weet nog steeds niet hoe ik 't op zal gaan lossen.
Waarom word roken als iets doms gezien.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:54 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Dus je hebt ingezien hoe dom je was om te gaan roken?
Roken is meer dan 10 sigaretten per week, dat is gemiddeld elke dag meer dan 1, roken dusquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:56 schreef McKillem het volgende:
[..]
Ik vind dat je hem moet aansporen het zelf te zeggen. Ikzelf zou niet direct de NSBér uithangen daar ikzelf het op die leeftijd ook semi rookte / het probeerde.
Als hij systematisch gaat roken dan kan hij het toch niet blijven verbergen. Je stinkt als een otter uit je muil als je rookt.
Probeert hij dat toch zou ik het wel zachtjes eens vertellen, want dan vind ik het niet eerlijk tegenover je ouders.
Die 500 euro hoeft hij niet mis te lopen nu. een peukje proberen vind ik niet roken. Roken is op dagelijkse basis x peuken roken.
Dat denk je of dat weet je?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:05 schreef RickoKun het volgende:
ik heb het nog een jaar kunnen verbergen voor mien ouders!
Je kunt toch niet ontkennen dat het dom is? Ik heb verder ook geen moeite met rokers ofzo. Maar als ik van die kleine kindjes met een sigaret zie, die dus enkel en alleen roken om het 'stoer zijn', zou ik het liefst die sigaret uit hun handen rukken en ze een klap verkopen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:02 schreef McKillem het volgende:
[..]
Waarom word roken als iets doms gezien.
Ik rook ook niet meer, althans niet systematisch. (bij verkoudheden en dingen als feesten wil ik nog wel eens sigaretten kopen)
Ik zie echt niet wat er mis mee is. Tuurlijk niet echt tof voor je longen. Maar alcohol is ook niet goed voor je lever.
Zelfs al zou ik nog wel altijd roken. Lekker interresant. Alsof het per definitie dom is om er voor te kiezen iets meer op het randje te gaan leven. De een rookt, de ander gaat skydiven.
Waarom is het dom dan?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:07 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Je kunt toch niet ontkennen dat het dom is? Ik heb verder ook geen moeite met rokers ofzo. Maar als ik van die kleine kindjes met een sigaret zie, die dus enkel en alleen roken om het 'stoer zijn', zou ik het liefst die sigaret uit hun handen rukken en ze een klap verkopen.
als je er zo een draai aan wilt geven vind ik dat ook bestquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:54 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Dus je hebt ingezien hoe dom je was om te gaan roken?
Ik ben begonnen met roken in een zomervakantie in spanjequote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:07 schreef McKillem het volgende:
[..]
Dat denk je of dat weet je?
Ouders hebben meer door dan je lief is is mijn ervaring doorgaans.
omdat roken vies is.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:02 schreef McKillem het volgende:
[..]
Waarom word roken als iets doms gezien.
Het is dom omdat het geen enkel doel heeft. Ja, je 'vindt het lekker', maar als je nooit was begonnen zou je ook niet weten wat je mist. En ik vind veel alcohol zuipen ook dom, zal niet ontkennen dat ik dat vroeger nooit heb gedaan, maar nu drink ik nooit meer teveel.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:09 schreef McKillem het volgende:
[..]
Waarom is het dom dan?
Mensen in extreme sporten zijn toch ook niet achterlijk? En ik denk dat de kans op doodgaan daar nog wel een factor of 20 hoger is.
Ik vind het niet dommer dan alcohol zuipen iig.
Hetzelfde geldt voor kerels hoor, kijk alleen maar naar alle topics hier op FOK! 'ik was zo dronken dat ik met een lelijk wijf zoende/batstequote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:15 schreef RickoKun het volgende:
Het is leuk om biatches te zien die aan de drank gaan!Alsof je klei in je handen hebt wat je zelf kan vormen
Op die manier is bier zuipen ook dom, want je gaat mij niet vertellen dat jij je eerste biertje lekker vond. Dat is waarom ik geen bier drink, a. kan ik er niet tegen b. het is ranzig.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:12 schreef rival het volgende:
[..]
omdat roken vies is.
niemand die rookt vind het daadwerkelijk lekker, de smaak van de sigaret(bedenk maar eens die aller eerste haal die je nam)
dus ben je verslaafd, en dat vind zelfs ik dom
Zozo, grote meidquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:13 schreef Plots het volgende:
Ik heb zelf nooit een trekje genomen van een sigaret.![]()
Als je hem verlinkt aan je ouder ben je een nazi.
Doe gewoon wat een broer moet doen en trap hem de tering in.
Als hij dan nog niet stopt met roken, dan pas verlinken.
M`n eerste peuken kon ik niet eens over m`n longen doenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:19 schreef McKillem het volgende:
[..]
Op die manier is bier zuipen ook dom, want je gaat mij niet vertellen dat jij je eerste biertje lekker vond. Dat is waarom ik geen bier drink, a. kan ik er niet tegen b. het is ranzig.
Roken is niet voor iedereen vies, ik ben daar 1 van. Zelfs mijn eerste peuk vond ik niet nasty, moest er alleen van hoesten. Maar dat was ook gelijk van nelle zwaar.
Als we alles moeten gaan doen om een doel blijft er verrekte weinig over.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:14 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Het is dom omdat het geen enkel doel heeft. Ja, je 'vindt het lekker', maar als je nooit was begonnen zou je ook niet weten wat je mist. En ik vind veel alcohol zuipen ook dom, zal niet ontkennen dat ik dat vroeger nooit heb gedaan, maar nu drink ik nooit meer teveel.
Jij vindt het vies. Je denk toch niet dat je na 1 trekje verslaafd bent? Ik vind een sigaret gewoon lekker in combinatie met een biertje. Sommigen kunnen daar niet mee omgaan, raken verslaafd en gaan dan ook overdag roken, maar dat is toch ook hun keuze?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:12 schreef rival het volgende:
[..]
omdat roken vies is.
niemand die rookt vind het daadwerkelijk lekker, de smaak van de sigaret(bedenk maar eens die aller eerste haal die je nam)
dus ben je verslaafd, en dat vind zelfs ik dom
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |