quote:op woensdag 14 juni 2006 19:33 schreef iete het volgende:
msn
hier doen ze het allebei gewoon.quote:op woensdag 14 juni 2006 19:20 schreef petra76 het volgende:
hyves alweer down...
hier werkt het weer.quote:op woensdag 14 juni 2006 20:14 schreef rog het volgende:
gelukkig meerdere mensen met hotmail, ik piepte 'm even.
en inderdaad weer op volle toeren! merci.quote:op woensdag 14 juni 2006 20:16 schreef speedygj het volgende:
hier werkt ie ook weer.
gaat hier wel redelijke snel...(niet zo snel als gewoonlijk, maar ook weer niet traag).quote:op woensdag 14 juni 2006 21:03 schreef wobbel het volgende:
hyves is al de hele dag traag als stront hier
bij mij doet www.google.com het niet. www.google.nl werkt wel.quote:op dinsdag 13 juni 2006 13:53 schreef k33t het volgende:
google.
het is id echt traaaag als dikke stront...maar de laatste week is het allemaal net iets minder snel bij mij...quote:op woensdag 14 juni 2006 21:06 schreef nlboy het volgende:
[..]
gaat hier wel redelijke snel...(niet zo snel als gewoonlijk, maar ook weer niet traag).
-edit- had ik dat maar niet gezegt....![]()
het is sinds die update van ze. met de laatste bezoekers, gold members, enzo...quote:op woensdag 14 juni 2006 22:08 schreef wobbel het volgende:
[..]
het is id echt traaaag als dikke stront...maar de laatste week is het allemaal net iets minder snel bij mij...![]()
dat zal wel niet realtime zijn, maar dmv cronjob en dat in html uitpoepen...want anders kan ik me die snelheid wel voorstellenquote:op woensdag 14 juni 2006 22:10 schreef nlboy het volgende:
[..]
het is sinds die update van ze. met de laatste bezoekers, gold members, enzo...![]()
pop3/smtp werkt perfect hierquote:op woensdag 14 juni 2006 22:13 schreef --christiaan-- het volgende:
gmail doet al 2 dagen erg raar.
niets speciaals?quote:op zondag 18 juni 2006 16:04 schreef datmeenjeniet het volgende:
niet down, maar wat is er met http://www.google.nl/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:nl:official![]()
misschien heeft casema wat last met zijn mailserverquote:op zondag 18 juni 2006 17:53 schreef dadeltje het volgende:
niet down, maar mailtjes die ik vanaf mijn casema-account naar een hotmail-adres stuur komen al een paar dagen pas na enkele uren aan. de laatste tijd komen sommige mailtjes helemaal niet meer aan. iemand enig idee hoe dat kan? van hotmail naar hotmail lijkt wel te werken. (en spam komt helaas ook nog gewoon aan...)
ja misschien, het vreemde is alleen dat mailtjes naar andere adressen wel gewoon aankomen, alleen hotmail wil niet... maar het zou nog steeds kunnen (blijft casema)quote:op zondag 18 juni 2006 17:57 schreef godlike02 het volgende:
[..]
misschien heeft casema wat last met zijn mailserver
mag ook wel eens gezegd wordenquote:
het grote digital corner feedback topic ??quote:op zondag 18 juni 2006 21:49 schreef drdentz het volgende:
godlike02, doe eens normaal zeg.. dit is toch een forum, dan mag ik toch wat vragen
ik durf te wedden als je er geen slotje op gegooid had kreeg ik een normaal antwoord van een behulpzaam iemand![]()
pfhhhooee het werkt weer zei het eer traag heb snel m'n belangrijke maail geforward naar een andere mailproviderquote:op woensdag 21 juni 2006 16:15 schreef allsystemshalt het volgende:
aarrrggh
yahoo --> mail is down![]()
![]()
![]()
![]()
er zit mail in die ik vandaag nog moet beantwoorden![]()
![]()
![]()
iddquote:op woensdag 21 juni 2006 21:17 schreef zwaffel het volgende:
msn ligt op zn gat
ja, ik dacht al.. iedereen was offline ineens, keek ik in gebeurtenislogboek .. iedereen afgemeld. naja kom er nu ook niet meer op dus.quote:op woensdag 21 juni 2006 21:17 schreef zwaffel het volgende:
msn ligt op zn gat
nou niet meer. nu is ie echt offlinequote:op woensdag 21 juni 2006 21:24 schreef ijsmeis het volgende:
ik sta nog wel online, al zegt iemand net van niet. maar ik kan nog wel met die persoon kletsen, die ook weer offline staat. met de rest kan ik het weer niet
vaagjes.
quote:op woensdag 21 juni 2006 21:26 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
nou niet meer. nu is ie echt offline/edit: wel iemand anders die zich weer heeft aangemeld
ja, ik ookquote:op woensdag 21 juni 2006 21:20 schreef walter81 het volgende:
hier ook iedereen (behalve mobiele contactpersonen) offline.
dacht eerst dat iedereen voetbal keek :p
of een router ( !!! )quote:op woensdag 21 juni 2006 21:27 schreef alexxxxx het volgende:
demon in leeuwarden is down![]()
en dus ook http://buzzybee.kratjebierhosting.nl![]()
![]()
ja ik ben nu gestressed!
http://www.demon.nl/overd(...)006/06/21/index.htmlquote:op woensdag 21 juni 2006 21:29 schreef alexxxxx het volgende:
[..]
nee, heel demon is down, zei mn huistweakert
ah, ze zijn er mee bezig. puik.quote:op woensdag 21 juni 2006 21:30 schreef renesite het volgende:
[..]
http://www.demon.nl/overd(...)006/06/21/index.html
true
je bent niet de enigequote:op woensdag 21 juni 2006 21:43 schreef badbadpresident het volgende:
en hier werkt msn nog steeds niet.
wat moet ik nu doen?!![]()
![]()
msn is hier ook stuk.quote:op woensdag 21 juni 2006 21:43 schreef badbadpresident het volgende:
en hier werkt msn nog steeds niet.
wat moet ik nu doen?!![]()
![]()
even wachten. waarschijnlijk is de hele wereld nu massaal weer aan het proberen om in te loggen.quote:op woensdag 21 juni 2006 21:43 schreef badbadpresident het volgende:
en hier werkt msn nog steeds niet.
wat moet ik nu doen?!![]()
![]()
dat dacht ik eerst ook, maar toen was er ineens niemand meer onlinequote:op woensdag 21 juni 2006 21:52 schreef shirley het volgende:
oh, ik dacht dat het zo rustig was vanwege het voetbal.
ik ben nu nog wel online. houden zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |