Die regel moeten we idd gewoon gaan instellen, eerst profiteren van alle voorzieningen hier, waar de mensen die hier werken veel voor moeten afstaan en dan in een gunstigere belastingklimaat je centjes verdienen terwijl je diegene die jouw studie heeft betaald in een rietenhut mag gaan zitten omdat niemand zijn voorzieningen meer betaald.quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:49 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Betaal je dan wel even je studiefinaciering terug, plus alles wat je dit land extra gekost hebt?
Er zijn tussen de 5 en 8 miljoen amerikanen van islamitische afkomst, alleen bezoeken maar 2 miljoen regelmatig een moskee. Uit recent onderzoek is gebleken dat het aantal praktiserende moslims een stuk lager ligt dan gedacht, 2/3 van de arabieren in de VS is overigens christen/orthodox. Een groot gedeelte van de moslims daar is afrikaans of aziatisch van afkomst.quote:Op woensdag 24 mei 2006 11:27 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Fact is dat de moslims aldaar veel meer invloed hebben op het dagelijks leven dan hier. Als mensen dus vertrekken om de "islamitisering", vertrekken ze naar het verkeerde land. Hell, door de globalisering is elk land ter wereld wel verislamitiseerd. Het is dus een schijtexcuus om naar een ander land te vertrekken. Afgezien daarvan zitten de moslims aldaar ook geconcentreerd in de grote steden, het is misschien 1% gezien over heel amerika, maar ze zitten dan ook niet in de biblebelt.
Ik ben vertokken omdatquote:Op woensdag 24 mei 2006 13:31 schreef -scorpione- het volgende:
Ik denk niet eens dat veel mensen uit NL weg willen omdat ze denken dat het ergens anders economisch zoveel beter is. Het ligt volgens mij vooral aan de cultuur die er de afgelopen jaren in dit land is gekweekt. Deze is mij iig zeer tegen gaan staan. Het is een stuk asocialer geworden en je kunt steeds moeilijker erop vertrouwen dat mensen of organisaties hun afspraken nakomen. En als ze deze niet nakomen dan halen ze hun schouders op van jammer dan. Ik houd daar gewoon niet van.
Ik vind het daarnaast jammer dat van alles maar wordt gegooid op de buitenlanders. Voor mij een teken dat men de echte problemen niet durft of kan aanpakken. Het land heeft namelijk in mijn ogen nog het meest last van een generatie-conflict.
Ja totdat je ontslagen wordt... Ik verbaas me er toch altijd over dat in de VS (17%)en de UK 12% van de mensen onder de westerse-armoede grens ligt, terwijl dat in Frankrijk 8% is en in Nederland 8%... Het geld moet ergens vandaan komen.quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:56 schreef Panzerknacker het volgende:
Same here in Canada, veel beter dan in Nederland.
Simpel.quote:Op woensdag 24 mei 2006 13:17 schreef Dezz het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af waarom ik dan bij je naam een Nederlandse vlag als plaatje zie
Onzin. De belastingdruk ligt in Nederland al een tijdje ergens rond de 60%. Mijn ouders hebben voldoende belasting bij elkaar geharkt om mijn studie indirect te betalen (en die van 10 andere jongelui). Als ik al iemand iets schuldig ben, dan is het mijn ouders. In een normaal land hadden mijn ouders of ikzelf ook gewoon mijn studie betaald. Studiefinanciering? Laat de studenten zelf maar opdraaien voor de kosten.quote:Op woensdag 24 mei 2006 13:33 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Die regel moeten we idd gewoon gaan instellen, eerst profiteren van alle voorzieningen hier, waar de mensen die hier werken veel voor moeten afstaan en dan in een gunstigere belastingklimaat je centjes verdienen terwijl je diegene die jouw studie heeft betaald in een rietenhut mag gaan zitten omdat niemand zijn voorzieningen meer betaald.
De dingen die me tegenstaan? Poeh.....Het enige vervelende is dat je hier wachtlijsten hebt voor de gezondheidszorg, daarentegen is medicare hier wel gratis en kan je je vrij makkelijk bijverzekeren voor de dingen die niet gedekt worden. In de US ligt de grens op 17% maar In Canada ligt die grens kennelijk op 12.8%. Ik zie hier nauwelijks zwervers in Quebec,(veel minder dan in Den Haag of Rotterdam) Ja, je kan hier makkelijker ontslagen worden, maar zo is dat nou eenmaal hier. Ik heb daar ook over gesproken met mijn nieuwe Canadese vrienden en zij zeggen dat dat met een korrel zout genomen kan worden.(gebeurt meestal alleen bij de kouwe multinationals)quote:Op woensdag 24 mei 2006 14:12 schreef Keksi het volgende:
[..]
Ja totdat je ontslagen wordt... Ik verbaas me er toch altijd over dat in de VS (17%)en de UK 12% van de mensen onder de westerse-armoede grens ligt, terwijl dat in Frankrijk 8% is en in Nederland 8%... Het geld moet ergens vandaan komen.
Edit: Bron
Maar vertel eens, wat zijn de dingen die jouw tegenstaan aan Canada? Hoe lang zit je er eigenlijk al...
Dus als je ouders geen ruk hadden gedaan, dan was je zelf ook afgeschreven in jouw ideale wereld? Aangezien je loon niet hoog ligt zonder opleiding, je collegegeld + boeken + levensonderhoud + verzekeringen + huur zal moeten ophoesten elke maand, een fulltime studie zal moeten volgen.....jij kan dat makkelijk waarschijnlijk, maar ikzelf zou toch wel afgeschreven zijn op mijn 35e. En dan ben ik zelf nog cum laude door twee opleidingen gerolt. Denk even na voor dat je iets uitkraampt, dat ben je je ouders wel verschuldigd die ervanuit gaan dat je slim bent geworden door die door hun betaalde opleiding!quote:Op woensdag 24 mei 2006 15:53 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Onzin. De belastingdruk ligt in Nederland al een tijdje ergens rond de 60%. Mijn ouders hebben voldoende belasting bij elkaar geharkt om mijn studie indirect te betalen (en die van 10 andere jongelui). Als ik al iemand iets schuldig ben, dan is het mijn ouders. In een normaal land hadden mijn ouders of ikzelf ook gewoon mijn studie betaald. Studiefinanciering? Laat de studenten zelf maar opdraaien voor de kosten.
Ja, dat zegt men wel dat het zo slecht is, maar noem eens 5 landen waar het beter is?quote:Op maandag 22 mei 2006 17:35 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Dus, NL loopt leeg. Niet zo raar eigenlijk. Men roept wel dat het zo goed gaat hier maar daar is weinig van te merken. Veel mensen zullen in staat zijn een veel beter leven op te bouwen elders. Ik ben zeer benieuwd hoe dit land zich verder gaat ontwikkelen de komende jaren.
Ik heb in andere posts al aangegeven op welke vlakken specifiek de problemen liggen. Ik voel met in ieder geval allochtoon in mijn eigen land.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:17 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, dat zegt men wel dat het zo slecht is, maar noem eens 5 landen waar het beter is?
Ik kom tot Denemarken en Luxemburg, na het nieuws van vanochtend.
Verder lijkt er af en toe wel meer 'vlucht-gedrag' in de mens te zitten. Weglopen van problemen, dat soort dingen.
Nee, je hoeft geen inburgeringsexamen af te leggen als je Amerika binnen wilt.quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:44 schreef Metro2005 het volgende:
Als ik naar Amerika wil verhuizen moet ik toch ook eerst een inburgeringsexamen afleggen?
Als ik naar Australie wil verhuizen moet ik toch ook allerlei dingen kunnen overleggen en bewijzen alvorens ik naar binnen mag?
Zo raar lijkt me dat niet.
In de VS wonen ook 300 miljoen mensen, dat is dus niet te vergelijken.quote:Op woensdag 24 mei 2006 11:14 schreef Mutant01 het volgende:
Als je in google Canada Sharia intypt krijg je een waslijst te zienEn ja in Canada zitten een miljoen moslims, in de VS 7 miljoen...
Ik denk niet dat je van vluchtgedrag kan spreken. Als je elders meer en/of betere mogelijkheden hebt om de dingen te bereiken die je wilt in je leven, waarom zou je dan in Nederland blijven?quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:17 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, dat zegt men wel dat het zo slecht is, maar noem eens 5 landen waar het beter is?
Ik kom tot Denemarken en Luxemburg, na het nieuws van vanochtend.
Verder lijkt er af en toe wel meer 'vlucht-gedrag' in de mens te zitten. Weglopen van problemen, dat soort dingen.
Het ligt er ook een beetje aan wat je verstaat onder levenskwaliteit. In Amerika moet je gewoon hard werken voor je centen, maar als je dat doet, dan krijg je daar in ieder geval wat voor terug en hoef je in ieder geval minder terug te geven aan de staat.quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:09 schreef Dezz het volgende:
Yeah sure, de gemiddelde kwaliteit van leven is in de VS hoger, laat me niet lachen![]()
Aangezien je ook niet zo van werken houdt, zou ik daar zeker niet heengaan. Veel minder vakantiedagen dan in Nederland!
Ik heb het al ontkracht met cijfers van het CBS, het zijn niet voornamelijk Nederlanders die re-migreren.quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:14 schreef Mutant01 het volgende:
Goh ik ben het nooit met je eens, maar alles wat je hier zegt is gewoon waar !
Klinkklare onzin. Echt. Een of andere moslim in 1 provincie probeert eens wat, en dat is door de regering al meteen de kop in gedrukt...... dat je dat soort onzinargumenten moet gebruiken om potetentiele emigranten in dit topic te "waarschuwen over de gevaren" van landen waar meer moslims wonen slaat echt nergens op.quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:19 schreef Mutant01 het volgende:
Weet je wat hilarisch is, mensen die janken over de Islamisering van Nederland en dan ondertussen naar een land vertrekken waar nog meer moslims wonen of waar (in Canada bijv) er plannen zijn om een Sharia systeem in te voeren![]()
Tuurlijk ben ik de taal aan het leren alleen het is super moeilijk (zeker het lezen dat duurt wel een tijdje) En ondertussen moet je wel rekeningen betalen en andere dingen in het Thais. het is dus vrij lastig om dat in het begin te doen zonder Thaise vriendin. Ook is imigratie hier niet zo makkelijk als het lijkt je hebt niet zomaar een visa om te kunnen werken. Dat gaat allemaal makkelijker als je een vriendin of vrouw hebt.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 14:26 schreef SeLang het volgende:
[..]
Hoezo?
Ik mag toch aannemen dat je de taal aan het leren bent ?
Dat lage getal viel me ook al heel erg op ja.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:22 schreef maartena het volgende:
[..]
Op de FP stond trouwens dat in de laatste 2 maanden (sinds 15 maart) er 106 mensen een inburgeringsexamen afnamen. Dat zou dus moeten neerkomen op pak-em-beet 700 per jaar. En er zijn in 2005 meer dan 90.000 immigranten geweest.... mis ik ergens iets?
ach ik ben het wel zat dat er hier wel zo'n anti-marokkaan/turk/allochtonen sfeer hangt. Er hoeft maar 1 van die lui iets verkeerd te doen en het straat breed in de krant en op fok en iedereen blert dat hij weer het land uit moet. Dat heb je in andere landen niet zo erg .. mssn frankrijk en engeland?quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:47 schreef maartena het volgende:
[..]
Klinkklare onzin. Echt. Een of andere moslim in 1 provincie probeert eens wat, en dat is door de regering al meteen de kop in gedrukt...... dat je dat soort onzinargumenten moet gebruiken om potetentiele emigranten in dit topic te "waarschuwen over de gevaren" van landen waar meer moslims wonen slaat echt nergens op.
Sowieso slaat het echt helemaal nergens op dat iemand zich echt zorgen zou maken om de hoeveelheid moslims die in een land wonen, en dat is ook geen goede reden om uit Nederland te vertrekken. Echt een kul argument.
In alle westerse landen bestaat een immigranten minderheid, en in Noord Amerika is die minderheid nog veel groter dan in Nederland. In Noord Amerika komen ze uit Zuid Amerika en Azië, in Europa uit Afrika en het Midden Oosten, en in Australië uit China, India en Indonesië. Niemand emigreerd naar een ander land omdat ze in dit land problemen hebben met een bepaalde minderheid, want diezelfde problemen zullen ze uiteindelijk ook wel weer tegen komen in andere westerse landen.
Kul dus. Humbug.
bedankt voor het bevestigen van mijn puntquote:Op woensdag 24 mei 2006 16:47 schreef maartena het volgende:
[..]
Klinkklare onzin. Echt. Een of andere moslim in 1 provincie probeert eens wat, en dat is door de regering al meteen de kop in gedrukt...... dat je dat soort onzinargumenten moet gebruiken om potetentiele emigranten in dit topic te "waarschuwen over de gevaren" van landen waar meer moslims wonen slaat echt nergens op.
Sowieso slaat het echt helemaal nergens op dat iemand zich echt zorgen zou maken om de hoeveelheid moslims die in een land wonen, en dat is ook geen goede reden om uit Nederland te vertrekken. Echt een kul argument.
In alle westerse landen bestaat een immigranten minderheid, en in Noord Amerika is die minderheid nog veel groter dan in Nederland. In Noord Amerika komen ze uit Zuid Amerika en Azië, in Europa uit Afrika en het Midden Oosten, en in Australië uit China, India en Indonesië. Niemand emigreerd naar een ander land omdat ze in dit land problemen hebben met een bepaalde minderheid, want diezelfde problemen zullen ze uiteindelijk ook wel weer tegen komen in andere westerse landen.
Kul dus. Humbug.
Dat heb je in de VS ook hoor.... verander gewoon het woord Marokkaan voor Mexicaan, en je hebt al een behoorlijk sterke vergelijking. ****kanen stelen auto's en fietsen, ****kanen zorgen altijd voor problemen op straat, ****kanen komen maar het land binnen en werken niet, ****kanen spreken alleen maar hun eigen taal en willen de onze niet leren, etc etc....quote:Op woensdag 24 mei 2006 18:19 schreef sitting_elfling het volgende:
ach ik ben het wel zat dat er hier wel zo'n anti-marokkaan/turk/allochtonen sfeer hangt. Er hoeft maar 1 van die lui iets verkeerd te doen en het straat breed in de krant en op fok en iedereen blert dat hij weer het land uit moet. Dat heb je in andere landen niet zo erg .. mssn frankrijk en engeland?
wrom ben jij naar amerika gegaan dan ?quote:Op woensdag 24 mei 2006 18:33 schreef maartena het volgende:
[..]
Dat heb je in de VS ook hoor.... verander gewoon het woord Marokkaan voor Mexicaan, en je hebt al een behoorlijk sterke vergelijking. ****kanen stelen auto's en fietsen, ****kanen zorgen altijd voor problemen op straat, ****kanen komen maar het land binnen en werken niet, ****kanen spreken alleen maar hun eigen taal en willen de onze niet leren, etc etc....
Als je echt een vergelijking gaat maken zul je al snel tot ontdekking komen dat het enige echt verschil tussen de Marokkaan en de Mexicaan is dat de ene een Moslim is, en de andere een Katholiek. Beide groepen willen hun eigen religieuze gebouwen openen, alleen hier in de VS gaat het om spaans sprekende zwaar katholieke kerken, en in Nederland gaat het om moskees.
Natuurlijk zijn er nogal wat culturele verschillen, maar het "basis stereotype immigrant" is niet ze verschillend in beide landen.
De afkeer van anderen in Nederland is alleen wel veel sterker, waar men hier de andere cultuur met open armen ontvangt. Hier is men ook voornamelijk sterk gekant tegen de illegalen die de grens over trekken, niet tegen de legalen die hier al jaren wonen.
Maar zoals ik eigenlijk al zei is de aanwezigheid van een minderheid in een land echt een KUL argument om te emigreren. Als je daar echt mee zit moet je in een klein dorpje op IJsland gaan wonen ofzo, of mischien het noorden van Finland ofzo.
Mijn vrouw is Amerikaanse, ik ben dus voor de liefde gegaan. Of eigenlijk voor de heimwee die mijn vrouw had na jaren in Nederland gewoond te hebben.quote:Op woensdag 24 mei 2006 18:42 schreef sitting_elfling het volgende:
wrom ben jij naar amerika gegaan dan ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |