ik begrijpquote:Op donderdag 1 juni 2006 16:09 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik doe het mede omdat ik nu nog een mooie prijs krijg voor mijn CDJ800
heh... vraag dat voortaan eerst es ff in dit topicquote:Op donderdag 1 juni 2006 15:20 schreef marciemarcs het volgende:
Ik heb net mijn kaartje voor Tiesto verkocht..
Zie geen reden er niet veel van te verwachten. Iedereen draait tegenwoordig lekker zijn plaatjes dus waarom die gasten niet. In de Asta waren ze toen ook lekker bezig dus ik verwacht gewoon een goeie set van zequote:Op vrijdag 2 juni 2006 08:55 schreef hp22 het volgende:
Dringt nog niet heel erg tot me door maar morgen staan we weer in de HMH te knallen
Ben op zich wel benieuwd naar Progression maar verwacht er niet heel veel van
Ja, maar ik verwacht er niks van zodat het niet tegen kan vallenquote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:12 schreef jackson het volgende:
[..]
Zie geen reden er niet veel van te verwachten. Iedereen draait tegenwoordig lekker zijn plaatjes dus waarom die gasten niet. In de Asta waren ze toen ook lekker bezig dus ik verwacht gewoon een goeie set van ze.
Ik begrijp et wel maar ik denk dat het een puike opwarmer zal zijn hoor. Wat betreft de halve liters sta je aan de kant van Tomaz & Jacksonquote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:16 schreef hp22 het volgende:
[..]
Ja, maar ik verwacht er niks van zodat het niet tegen kan vallen. Gewoon lekker halve liters hakken, en als ze toevallig lekker draaien is dat mooi meegenomen
off-topic: laatse dag stage, bijna vakantie, woooooooooei!
Ik ben nog niet 100% fit maar what the hell, toch vakantie, genoeg tijd om te revalideren. Ah ja, gabber piet ging je draaien he?quote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:22 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik begrijp et wel maar ik denk dat het een puike opwarmer zal zijn hoor. Wat betreft de halve liters sta je aan de kant van Tomaz & Jackson![]()
. Bier hakken als een dolle aangezien ik het vanavond rustig aan moet doen op een bruiloft waar iedereen wel boekie zoek zal zijn
Ideaal die grafstage voorbij.... Ik kan niet wachten tot mijn laatste dag zeg![]()
Ik vind t bestquote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:35 schreef m-kay het volgende:
Buh, ik moet nog een volle maand met tentamens en shizzle.
Echter, morgen Tiesto! Ik doe mee met de halve liters!!
Hans, gaan we nog kaasblokjes hakken in Ed0pe?
*meldt*quote:
Inderdaad.... wederom ergggg sterk!quote:
quote:Op zaterdag 3 juni 2006 12:52 schreef DreamAway het volgende:
Veel plezier allen!![]()
zeg achteraf maar dat t kut was, dan hoef ik niet te denken dat ik iets heb gemist![]()
Ik zeg vooraf, het is kut en vooral niet geloven wat ik hierna allemaal ga zeggenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 12:52 schreef DreamAway het volgende:
Veel plezier allen!![]()
zeg achteraf maar dat t kut was, dan hoef ik niet te denken dat ik iets heb gemist![]()
doen!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 15:21 schreef hp22 het volgende:
[..]! We gaan je bestoken met sms'jes hoe tof het is
Goed, dit gaat lachen worden. Ik weet nog dat er na een feest een vriend van me jarig was die we niet tepakken hebben gekregen. Met 4man in de auto 15 voicemails ingeschreeuwd en 30 smsjes verstuurd ofzoquote:
Live reports vanuit de HMH voor mevrouw DreamAway.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 16:28 schreef jackson het volgende:
[..]
Goed, dit gaat lachen worden. Ik weet nog dat er na een feest een vriend van me jarig was die we niet tepakken hebben gekregen. Met 4man in de auto 15 voicemails ingeschreeuwd en 30 smsjes verstuurd ofzo.....
Dolle boel dus met sms-en vanacht![]()
quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:55 schreef jackson het volgende:
[..]
grafteringeen zeurende koppijn halve liters & HMH zullen de pijn verzachten![]()
lijkt me logisch hehquote:Op zaterdag 3 juni 2006 15:39 schreef jackson het volgende:
vooral niet geloven wat ik hierna allemaal ga zeggen![]()
Ik zie slechts 1 kikker...quote:Op zaterdag 3 juni 2006 16:51 schreef DreamAway het volgende:
[..]
[..]
lijkt me logisch heh![]()
Stuur maar hoor!!!! maar dan wel n livereport incl tracklist ieder half uur!!!![]()
[[url=http://img490.imageshack.us/img490/6909/233520060428221418rudy0114av.th.jpg]afbeelding][/URL] (gaan jullie vanavond ook zo op een rijtje zitten?)![]()
(hp22)quote:Op zaterdag 3 juni 2006 18:59 schreef MarkzMan_X het volgende:
Wisten jullie overigens al dat Tiesto een plaat samen met Maxi Jazz (leadzanger van Faithless) heeft gemaakt? Dit voor goeie doelDance4Life.
Ik zat net het programma op RTL7 te kijken! Jammer dan Annie Lennox niet mee wilde werken.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 18:59 schreef MarkzMan_X het volgende:
Wisten jullie overigens al dat Tiesto een plaat samen met Maxi Jazz (leadzanger van Faithless) heeft gemaakt? Dit voor goeie doelDance4Life.
Zeg, hoe voel je je nu?quote:Op zaterdag 3 juni 2006 20:15 schreef jackson het volgende:
(HP22)
Tieten Bollen Jetsers Kneiter Knetters Hangers Kleppers Knallers
jahaah pas goed op via welke idioot je dingen postquote:Op zaterdag 3 juni 2006 20:15 schreef jackson het volgende:
(HP22)
Tieten Bollen Jetsers Kneiter Knetters Hangers Kleppers Knallers
Ja zeg, een beetje mijn naam schaden terwijl ik sta te mixen!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 20:15 schreef jackson het volgende:
(HP22)
Tieten Bollen Jetsers Kneiter Knetters Hangers Kleppers Knallers
Ja we bestaan echtquote:Op zondag 4 juni 2006 11:08 schreef Veersesmurf het volgende:
Wat een heerlijk feestje zeg! Gaaf om jullie ook is in levende lijve te zien![]()
Je wilde toch slapen of begreep ik dat verkeerdquote:Op zondag 4 juni 2006 11:23 schreef DreamAway het volgende:
Hoe draaide tiësto?!!!
(mijn info service heeft me in de steek gelaten na 1 uur![]()
)
100% mee eens. Heeft verder weinig met het ISOS gevoel te makenquote:Op zondag 4 juni 2006 13:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vond de eerste 2 uur van Tiesto heerlijk, maar na 3u vond ik het allemaal wat te eentonig eigenlijk.
Samequote:Op zondag 4 juni 2006 16:21 schreef hp22 het volgende:
Het was wel de minste van de 5 HMH feestjes maar heb me toch uitstekend vermaakt!
Ik denk inderdaad dat de beste man er niet wasquote:Ik zie op PF dat er meer mensen zijn die Phynn helemaal niet gezien hebben, weet je t wel zeker Robert? Het is mij ook totaal niet opgevallen, en ik vind het niks voor Phynn om af te sluiten met Rank 1 - Top Gear en los te gaan met effecten
[tomaz quote] Die M-kay is ook geen homo heh ?! [/tomaz quote]quote:
Waar heb ik dat eerder gehoordquote:Op zondag 4 juni 2006 18:26 schreef jackson het volgende:
[..]
[tomaz quote] Die M-kay is ook geen homo heh ?! [/tomaz quote]![]()
Maar inderdaad zeg, Damesch was dolle boel
Je hebt niks bijzonders gemist vanuit jouw oogpunt, daar kan je zeker van zijnquote:Op zondag 4 juni 2006 19:09 schreef marciemarcs het volgende:
Fijn dat jullie toch een top avond gehad hebben maar als ik het zo lees heb ik er voor mij goed aan gedaan om mijn kaartje te verkopen. Zat gister toch wel flink te balen dat ik er niet bij was maar nu ik lees dat hij veel harde platen draaide zou ik het niet lang vol gehouden hebben.
Alleen de gezelligheid met medefokkersquote:Op zondag 4 juni 2006 20:27 schreef jackson het volgende:
[..]
Je hebt niks bijzonders gemist vanuit jouw oogpunt, daar kan je zeker van zijn![]()
Dan kunnen we beter in de zomer een keer allemaal pils gaan hakken op het strand ofzo.quote:Op zondag 4 juni 2006 21:12 schreef marciemarcs het volgende:
[..]
Alleen de gezelligheid met medefokkers![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |