quote:Familie
De voormalige internationale topkeeper woont met zijn gezin (al is er niet veel meer van overgebleven) in een kapitale villa in het Belgische Brasschaat.
Kids
Debby, de oudste dochter gaat samen wonen met Nicolas en zoontje Keano, in hun eigen stekje in Beveren. Binnenkort zijn ze met z'n viertjes, Debby wil immers dat Keano zijn broertje of zusje niet al te veel jaren jonger wordt ...
Model Kelly, de tweede telg, is net verhuist samen met zanger Sam Gooris naar een nieuw huis niet al te ver van J-M & Carmen. Natuurlijk samen met hun kids, Shania & Kenji.
Dan heb je nog de jongste, Lindsey, die nu getrouwd is met Dave, hebben samen een huis gekocht waar nog een hoop geklust moest worden. Ook zij is zwanger en ze verwachten hun eerste kindje eind juli.
Bompa
Dan heb je natuurlijk nog Bompa, die wel van een wijntje houdt. Zo schilt hij regelmatig aardappelen in ruil voor een wijntje.
Ik was al langer aan het zoeken naar die afleveringen op internet, blijkbaar verkeerd gezochtquote:Op maandag 22 mei 2006 20:29 schreef MissX het volgende:
Voor de mensen die de eerste seizoenen niet hebben gezien, hier kan je ze terugzien.
http://www.rtl.nl/films/rtlvideo/series/de_pfaffs_seizoen1.xml
Yep. Hij is schijnbaar in Belgie nog verdomd populair ookquote:Op woensdag 24 mei 2006 20:28 schreef amaranta het volgende:
Die Sam he, is die zanger van beroep?
maar die kerel kan helemaal niet zingen....alleeequote:Op woensdag 24 mei 2006 20:52 schreef Kauki het volgende:
[..]
Yep. Hij is schijnbaar in Belgie nog verdomd populair ook![]()
niet? ik wel hoor, je ziet het toch wel aan hem..quote:Op woensdag 24 mei 2006 21:50 schreef amaranta het volgende:
www.SAMGOORIS.BE
Hij is geboren in '73 en op tv zou ik hem niet ouder schatten dan een jaar of 20...
Hij heeft indd een babyface, maar je ziet wel dat hij eind twintig-begin dertig is.quote:Op woensdag 24 mei 2006 23:14 schreef Heidi- het volgende:
[..]
niet? ik wel hoor, je ziet het toch wel aan hem..
Eens.quote:Op donderdag 25 mei 2006 12:56 schreef Salsagirl het volgende:
Ja dat haar van Kelly vind ik maar niets.. de kleur en het ziet er echt zo nep uit
ik dacht dat het een pruik wasquote:Op donderdag 25 mei 2006 12:56 schreef Salsagirl het volgende:
Ja dat haar van Kelly vind ik maar niets.. de kleur en het ziet er echt zo nep uit
Dat vroeg ik me nou ook al af !. Toch maar eens opletten of hij een biertje of wijntje drinkt vanavond.quote:Op donderdag 25 mei 2006 12:29 schreef -Bubseltje- het volgende:
Zou Sam echt bij de AA geweest zijn?
Maar had ze daarvoor al pikzwart haar?quote:Op donderdag 25 mei 2006 16:02 schreef Behh het volgende:
[..]
Waren toch extensions ? Voor een fotoshoot dacht ik.
Klopt ja. Daarvoor had ze volgens mij blond haar.quote:Op donderdag 25 mei 2006 16:02 schreef Behh het volgende:
[..]
Waren toch extensions ? Voor een fotoshoot dacht ik.
Nee joh ! Dat was toch duidelijk een grapje !quote:Op donderdag 25 mei 2006 16:02 schreef Behh het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me nou ook al af !. Toch maar eens opletten of hij een biertje of wijntje drinkt vanavond.
Inderdaad.quote:Op donderdag 25 mei 2006 19:25 schreef StunningCunt het volgende:
[..]
Nee joh ! Dat was toch duidelijk een grapje !
Hij zei toch: "..., kunt ge 'r nog wa wodka bijdoooeeen" ? oid.
Bij 4 en 5 zag je wel beeld, maar met veel storing erdoor.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 20:38 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Is hier ook geen RTL4 en 5 en 7 niet![]()
Dat zal wel aan het weer liggen.
Jep, natuurlijk zijn ze ook op dvd te zien! Hoe kan dat ook anders, met zo'n vent als Jean-Mariequote:Op zaterdag 27 mei 2006 00:24 schreef Cyan het volgende:
Weet iemand of de Pfaff's ook op DVD zijn te krijgen?
Maar daar moet je voor betalenquote:Op maandag 22 mei 2006 20:29 schreef MissX het volgende:
Voor de mensen die de eerste seizoenen niet hebben gezien, hier kan je ze terugzien.
http://www.rtl.nl/films/rtlvideo/series/de_pfaffs_seizoen1.xml
Heb je ook een bron, waar we bijv. iets meer kunnen lezen?quote:Op zondag 28 mei 2006 23:02 schreef La_Guiri het volgende:
Debby is bevallen van een zoon, genaamd Liam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |