Ik denk dat het idd ladestoppers zijn maar dat je er gewoon 1 tekort komt..quote:Op donderdag 8 juni 2006 08:03 schreef Marsepein het volgende:
Iemand trouwens enig idee waar ik dit moet gebruiken bij het bouwen van de keuken? Ik heb er 17 van en dacht eerst aan een ladestop oid. Maar met 9 lades zijn 17 er niet genoeg.
Andere suggesties?
Net als mijn reactiequote:Op vrijdag 9 juni 2006 08:56 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Dat was cynisch, omdat helemaal niemand er iets van gezegd had, terwijl de views maar blijven stijgen![]()
Dan kan de keukenboer er meestal ook niets aan doen. Ze testen die dingen niet voor ze ze afleveren volgens mijquote:Op vrijdag 9 juni 2006 23:13 schreef Marsepein het volgende:
Mwah, ik ga ervan uit dat de keukenboer hier niets aan kan doen, de verpakking van de vaatwasser was helemaal gaaf toen die binnenkwam.
De onze van Miele kwam uit de doos. En toen ik nieuwsgierig de deur opentrok zaten er waterdruppels in...quote:Op vrijdag 9 juni 2006 23:42 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dan kan de keukenboer er meestal ook niets aan doen. Ze testen die dingen niet voor ze ze afleveren volgens mij
Heb je er daar wel genoeg van??quote:Op zaterdag 10 juni 2006 21:56 schreef Marsepein het volgende:
Dit is geen ladestop maar een plintklem:
Kraan is geplaatst, sifons zijn aangelegd, alleen het afkitten, daar had ik geen zin meer in om 23:30 uur.quote:Op maandag 12 juni 2006 20:04 schreef Marsepein het volgende:
Ik duik weer een paar uurtjes de keuken in. Kraan en sifons monteren in de keuken. Misschien de gaskookplaat afkitten.
Ook bij de diehard klusser gaat wel eens wat foutquote:Op maandag 12 juni 2006 23:52 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Kraan is geplaatst, sifons zijn aangelegd, alleen het afkitten, daar had ik geen zin meer in om 23:30 uur.
Foto's volgen, ik ben de camera ff kwijt![]()
Vele malenquote:
Waar woensdag staat is dinsdag en waar donderdag staat is het woensdag. Ik heb me 1 dag vergistquote:Op zondag 18 juni 2006 15:27 schreef Marsepein het volgende:
Het hele trapgat moet woensdagavond klaarzijn, donderdag ochtend komen ze tapijt leggen op de trap, en dan wil ik daar niet meer hoeven schilderen, wordt dus best spannend nog.
Jij moet eens meedoen aan twee voor twaalf!quote:Op zondag 18 juni 2006 22:17 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Waar woensdag staat is dinsdag en waar donderdag staat is het woensdag. Ik heb me 1 dag vergistDat wordt nachtwerk denk ik.....
Schema veranderd iets:quote:Op maandag 19 juni 2006 08:45 schreef Marsepein het volgende:
Nou, ws neem ik dinsdagmiddag vrij. Wat er moet gebeuren voor woensdagochtend 9:30 uur:
- Muur hier en daar glad maken. (Maandag avond)
- Leuningboom en trapboom nog een keer schilderen. (Maandagavond)
- Leuning bovenop spijltjes lakken (3 a 5 lagen)(Maandagavond, dinsdagochtend voor het werk, dinsdagavond, woensdagochtend heel vroeg)
- Muur in latex (1 x). (Disndagavond)
Zo moet het lukken ....
De url van de afbeelding is http://www.lamp.nu/shop/images/130%2059350%2017%2050.jpg.quote:Op maandag 19 juni 2006 21:01 schreef martine1984 het volgende:
Hey Marsepein...
Ziet er echt super uitMijn complimenten voor t harde werk
![]()
![]()
ff een vraagje... waar heb je spotjes vandaan? Vind ze heel tof, en ik ben zelf ook nog op zoek naar spotjes voor in mn slaapkamer, want die dingen die naar nu hangen kunnen echt niet meer..
Zou je voor mij willen kijken wat voor een afmeting ze hebben? (ik weet niet of t standaard maat is altijd) en waar moet ik eigenlijk zon beetje op rekenen mbt de prijs van die spotjes...
quote:
quote:Op zaterdag 10 juni 2006 21:51 schreef Marsepein het volgende:
De vaatwasser doet het weer
Het was eigen schuld, en stom werk van mijOmdat het werkblad er niet opligt, heb ik de deur niet opengetrokken om te testen. Na het opentrekken en bedienen van de tiptoetsen ging het al een stuk beter. Maar echt tiptoetsvingers heb ik niet. Dus dat moet nog ff komen.
Later meer, ik heb een hoop te schrijven, maar eerst ff bands luisteren hier in het dorp.
Ben trots op je!quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:54 schreef Marsepein het volgende:
Check![]()
Check![]()
CheckCheck
Check
![]()
Check![]()
Check![]()
Laat de tapijtleggers maar komen morgen, foto's volgen morgenavond.
Ik heb drie keer gebeld, en drie keer zou hij me terug bellen "Je staat op mijn lijstje om morgen terug te bellen".quote:Op woensdag 21 juni 2006 09:07 schreef sanger het volgende:
Is het eigenlijk nog gelukt met het stuucen?
Zo een type is het helaas wel jaquote:Op woensdag 21 juni 2006 09:13 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Ik heb drie keer gebeld, en drie keer zou hij me terug bellen "Je staat op mijn lijstje om morgen terug te bellen".
Dan maar niet denk ik dan.
Nee, het is me te moeilijk in al die kleine hoejes. Ik zoek via andere kanalen een stucer.quote:Op woensdag 21 juni 2006 10:02 schreef sanger het volgende:
[..]
Zo een type is het helaas wel ja![]()
Heb je het nu zelf gedaan?
Ik moet nog mooiere before foto's hebben, maar die staan vermoedelijk op de andere pc, en die hangt nog niet aan het netwerk.quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:50 schreef Gurb het volgende:
[..]
[..]
keurig geworden, echt een heel verschil!
Hotelschakeling en Wisselschakeling is gewoon dezelfde schakeling maar dan onder een andere naamquote:Op woensdag 21 juni 2006 08:30 schreef Marsepein het volgende:
Ook nog ff een schakelaar van de hotelschakeling van het lichtpunt in de hal aangesloten. 1 schakelaar was al in bedrijf, de ander had ik ff doorverbonden. Nu dus een hotelschakeling full operational. (Hoewel een het eigenlijk een wisselschakeling is, een hotelschakeling is net ff anders nietwaar vonk?)
Nee, dat weet ik zeker. ff zoeken ....quote:Op woensdag 21 juni 2006 18:27 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Hotelschakeling en Wisselschakeling is gewoon dezelfde schakeling maar dan onder een andere naam![]()
Geef me eens een link, ik heb me vanmiddag kapot gezocht. Echt zweten tijdens het zoeken hoorquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:00 schreef sanger het volgende:
Indeling ziet er wel leuk uit Marsepein! Als ik me niet vergis is er ergens op Fok een topic waar je een progje in kan vinden waarmee je het in 3D kan tekenen!
Niet te snelquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:07 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Geef me eens een link, ik heb me vanmiddag kapot gezocht. Echt zweten tijdens het zoeken hoor
Ik moet eerlijk zeggen dat ik hem ook niet kan vinden.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:32 schreef Marsepein het volgende:
DOmus 3D lijkt me niet. 2 dingen gevonden:
deze
en
die
quote:Op vrijdag 21 juli 2006 09:41 schreef X-Naut het volgende:
Ik was o.a. dit topic aan het doorlezen voor wat ideetjes (we gaan binnenkort ook verhuizen) en even een vraagje nav. dit plaatje:
[afbeelding]
Vind dit wel erg strak: tip hoe je dit geschilderd hebben, zo kaarsrecht die "strepen" ? Kan zelf ook wel een maniertje verzinnen, maar wie weet steek ik er wat van op
Nee hoor. Daar komt (ooit) een LCD met ingebouwde dvd speler op een muurbeugel. Stroom en CAI zit dan achter heet apparaat en je ziet dan geen kabelsquote:Op vrijdag 21 juli 2006 11:09 schreef Gompy58 het volgende:
Zeg Mars, ik zie het nu pas, in je kleurcode kamer, zit daar boven in d ehoek nu ook aansluitingen ??? Zo van, als er lange mensen in deze kamer komen hoeven ze niet te bukken ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |