Omdat Hirsi Ali het pas openbaarde tijden Barend en Van Dorp toen ze overstapte naar de VVD. Het was binnen de PvdA dus niet bekend.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:17 schreef Gia het volgende:
[..]
Zat ze niet eerst bij de PvdA? Waarom hebben die hierover gezwegen?
Ik vind wel dat de wet op een aantal punten bijgesteld moet worden.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:15 schreef achterhetspoor het volgende:
[..]
Ik vrees dan eerder voor het leven van vele buitenlanders. Waar staat haa death count momenteel op? Enkele tientallen?
Dan nog. Wie was toen de verantwoordelijke minister? Op dat moment had men dus al in moeten grijpen.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:23 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Omdat Hirsi Ali het pas openbaarde tijden Barend en Van Dorp toen ze overstapte naar de VVD. Het was binnen de PvdA dus niet bekend.
Ik denk dat vooral de oude gevsetigde aanhang het voor gezien houdt. Onder de LPF, wilders en ander bedenkelijk rechtse aanhang zal ze het echter wel goed doen met haar goedkope populistische retoriek.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:17 schreef hermandeperman het volgende:
Als Rita het wordt (en ik denk dat de kans groot is...) denk ik dat de VVD ineens veel meer stemmen krijgt of helemaal inzakt.
Nawijn.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:24 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan nog. Wie was toen de verantwoordelijke minister? Op dat moment had men dus al in moeten grijpen.
Nawijn waarschijnlijk. Maar je zou mogen verwachten dat de VVD ook een antecedenten onderzoek laat uitvoeren..quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:24 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan nog. Wie was toen de verantwoordelijke minister? Op dat moment had men dus al in moeten grijpen.
Nog veel sneller het is nu al binnen 48 uur in de meeste gevallen..quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Verder moeten dit soort procedures gewoon veel sneller afgehandeld worden en hoger beroep in het eigen land afwachten
Oh een beslissing nemen is belangrijker dan een zorgvuldige beslissing nemenquote:om te voorkomen dat mensen steeds opnieuw in beroep gaan en dan gaan zeuren dat ze al 5 jaar in Nederland zijn. Of gewoon niet toestaan dat men vaker dan één keer in beroep gaat. Beslissing is beslissing, punt.
Had PvdA ook moeten doen, dus, toen ze lid van die partij werd.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:26 schreef achterhetspoor het volgende:
[..]
Nawijn waarschijnlijk. Maar je zou mogen verwachten dat de VVD ook een antecedenten onderzoek laat uitvoeren..
Als men in beroep gaat is waarschijnlijk al vastgesteld dat het eigen land veilig is. Beroep kan daar dan dus afgewacht worden.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:29 schreef achterhetspoor het volgende:
[..]
Nog veel sneller het is nu al binnen 48 uur in de meeste gevallen..
En in eigen land afwachten? Is niet juist het idee van vluchtelingen dat men zich in eigen land niet meer veilig voelt?
Omdat iemand ergens lid van wordt (en gewoon een geldig paspoort heeft) moet je haar hele geschiedenis nazoeken? Lijkt mij wat overdreven. Iemand op een lijst voor volksvertegenwoordiging zetten lijkt me heel wat anders.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:35 schreef Gia het volgende:
[..]
Had PvdA ook moeten doen, dus, toen ze lid van die partij werd.
Lijkt me toch niet zo lastig om die gegevens op te vragen in Kenya en Somalië.
Zij zei dat ze uit Somalië kwam. Als er daar geen Ayaan Hirsi Ali bekend is met die geboortedatum, dan klopt er al iets niet en had men met de dame in kwestie moeten gaan babbelen.
En als het daar per ongeluk toch niet veilig is? En iemand daar gemarteld of gedood wordt? Is dat dan gewoon dikke pechquote:Op woensdag 31 mei 2006 10:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Als men in beroep gaat is waarschijnlijk al vastgesteld dat het eigen land veilig is. Beroep kan daar dan dus afgewacht worden.
Het maakt natuurlijk wel verschil of iemand Kamerlid wordt, waarvoor het Nederlanderschap vereist is en waarbij via geloofsbrieven en onderzoek nadrukkelijk onderzoek wordt gedaan naar de achtergronden van de persoon, of dat iemand ergens gewoon in dienst is. Ze kon zich identificeren met een paspoort, dus als op dat moment geen aanwijzingen zijn van fraude is er ook geen reden voor verder onderzoek.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:35 schreef Gia het volgende:
[..]
Had PvdA ook moeten doen, dus, toen ze lid van die partij werd.
Toen had in elk geval Nawijn in moeten grijpen. Die staat nu alleen maar te gillen dat Rita haar eruit moet gooien, terwijl hij zelf nalatig is geweest.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:38 schreef achterhetspoor het volgende:
[..]
Omdat iemand ergens lid van wordt (en gewoon een geldig paspoort heeft) moet je haar hele geschiedenis nazoeken? Lijkt mij wat overdreven. Iemand op een lijst voor volksvertegenwoordiging zetten lijkt me heel wat anders.
Het is toch zo ? Het gaat om een lijsttrekker, terwijl het verkiezingsprogramma nog niet eens is gemaakt.quote:Op woensdag 31 mei 2006 09:30 schreef gronk het volgende:
[..]
't is maar goed dat mccarthy geband is, anders had-ie een rolberoerte gekregen
![]()
Als iemand in beroep gaat is dat omdat zijn verzoek is afgewezen. Dan is vastgesteld dat het land van herkomst veilig is. Dit moet uiteraard goed zijn onderzocht. Een beroepsprocedure van jaren is in die gevallen uiteindelijk alleen maar uitstel van 'executie'. Terug moeten ze dan toch.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:38 schreef achterhetspoor het volgende:
[..]
En als het daar per ongeluk toch niet veilig is? En iemand daar gemarteld of gedood wordt? Is dat dan gewoon dikke pech?
Ieder lid moet je natrekken op zijn / haar verleden?quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:35 schreef Gia het volgende:
[..]
Had PvdA ook moeten doen, dus, toen ze lid van die partij werd.
Lijkt me toch niet zo lastig om die gegevens op te vragen in Kenya en Somalië.
Maakt niet uit, zolang d'r maar KEI- en KEIHARD wordt aangepakt!quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:51 schreef Sidekick het volgende:
En natuurlijk kan een of andere vereniging in Nederland zomaar even de burgerlijke staat raadplegen in Somalie... In welke wereld leef jij?
Over wie heb je het?quote:Op woensdag 31 mei 2006 11:18 schreef Gia het volgende:
Er is er schijnbaar nog één in de kamer met een valse naam. Wordt ook niks aan gedaan. Totdat die dame weer in de schijnwerpers komt en weg gebonjourd dient te worden, natuurlijk.
Dus dat ze onder Duits recht asiel heeft gekregen maakt het allemaal minder erg?quote:Op woensdag 31 mei 2006 11:28 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Over wie heb je het?
Zeg me dat je het niet over Karimi van GL hebt, want dan ga je al voor de zoveelste keer de fout in in dit topic.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |