FOK!forum / General Chat / De onbetrouwbare Magan, bekend als Hirsi "Pinoccio"
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 00:10
De onbetrouwbare Magan, bekend als Hirsi “Pinoccio” Ali
=Een essay door Bansheeboy=

Wie is Magan?

Magan is een vrouw van Somalische afkomst die bij het grote publiek bekend is als Ayaan Hirsi Ali. Ze staat bekend als een moedige vrouw die vanwege haar vermeende besnijdenis niet op haar mondje is gevallen. Dat ze dit vaak doet op een huilerige toon is het overgrote deel van Nederland reeds opgevallen. Ook dit moedige valt te betwijfelen omdat ze zich slechts beperkt tot de (zwakkere) minderheid.

Een man met dezelfde kaakvorming maar waarvan bekend is dat hij vele malen eerlijker is, is:



Clarence Seedorf: Een oprecht man!

Waar is Magan bekend om? En waarom heeft ze het huwelijksaanzoek van Zalm nooit geaccepteerd?

Magan staat bekend als een “one-issue woman”, ook wel een aap die maar één trucje kent in de volksmond. Magan heeft zich door de jaren heen onmogelijk weten te maken bij de Islamitische burgers in Nederland, in de vele debatten bleek eens te meer dat ze niet luistert en niet oprecht geïnteresseerd is in het leed waarvan zij claimt dat heel Moslimvrouwen daaronder zouden lijden. In vele debatten is zij verslagen door daadwerkelijk intellectuele personen, een opsomming:

- El-Daoudi
- Imam Fawaz
- Arjen Robben
- Abou Jahjah

Is het eventuele vertrek van Magan een verrijking voor Nederland?

Dat is het zeker! Maar we zijn nog op de helft, alvorens we daadwerkelijk terug kunnen naar de tolerante rechtstaat van vroeger moeten “mensen” als Verdonk, Geertje Wilders, Ebru Umar en Efshan Ellian ook richting Kenya of elk willekeurig ander land gemanoeuvreerd worden. Nederland moet weer bestuurt worden door de Cohen-achtigen, Wouter Bos en bv. Jan Marijnissen zijn bekende telgen uit deze familie.


Kunnen we nog iets betekenen voor Magan?

Uiteraard! Het leek me een goed idee om een rekening te openen alwaar wij giften op kunnen storten, met deze aangeboden hulp kan zij zichzelf helpen om een waardig bestaan in Kenya op te bouwen. Tevens zijn ook bedragen als 5 euro geen enkel probleem, hiermee kan ze iets lekkers kopen voor onderweg: ik denk dat ze wel dol is op bounty!

Magan: Hoogmoed komt voor de val!

²
Falcowoensdag 17 mei 2006 @ 00:13
Schopje ONZ ²
Falcowoensdag 17 mei 2006 @ 00:14
Of nog beter, een slotje
-skippybal-woensdag 17 mei 2006 @ 00:16
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:10 schreef BansheeBoy het volgende:
In vele debatten is zij verslagen door daadwerkelijk intellectuele personen, een opsomming:

- El-Daoudi
- Imam Fawaz
- Abou Jahjah
!!
Youssefwoensdag 17 mei 2006 @ 00:19
Van mij krijgt ze een pot pindakaas mee!
Theodoricwoensdag 17 mei 2006 @ 00:44
quote:
Dat is het zeker! Maar we zijn nog op de helft, alvorens we daadwerkelijk terug kunnen naar de tolerante rechtstaat van vroeger moeten “mensen” als Verdonk, Geertje Wilders, Ebru Umar en Efshan Ellian ook richting Kenya of elk willekeurig ander land gemanoeuvreerd worden.
Over tolerant gesproken.. mensen met een andere mening moeten maar weg.

O ja, ik was vergeten dat dit gebruikelijk is voor mensen die iets over de islam te zeggen hebben wat de moslimpjes niet leuk vinden.. misschien tijd om zelf de koffers te pakken?
Super7fighterwoensdag 17 mei 2006 @ 00:53
Goed onderbouwde tekst over de wandelgangen van Hirsi Magan van de afgelopen jaren.
De column legt de vinger op de zere plek. Het gebrek aan intellectuele capaciteitvan Magan werd door Ayaan medestanders verbloemd uit opportunistisch gedrag. Want waarom kon ze anders zo slecht debatteren? Hoe kon het dat de Marokkaans-Nederlandse intellectueel Edaoudi Hirsi Magan helemaal van de kaart afveegde tijdens een debat bij Rondom Tien? Hoe kan het dat Edaoudi samen met de Marokkaanse intellectueel Mohammed Cheppih Hirsi Ali ontmaskerde als niet-moslim?
Sjeik Imam Fawaz schreef op hoog literair niveau een overweldigende betoog tegen Magans uitroepen. En wat deed zij? Bij een gebrek aan een weerwoord deed ze bij de politie aangifte van bedreiging!
Wat voor concrete dingen heeft Magan gedaan in de politiek?
Hirsi ali heeft een Kamer aanwezigheidspercentage van net 20% wat bijzonder weinig is. Zij heeft nooit voorstellen ingediend, iets wat noodzakelijk is als men iets wil veranderen. Ze is absoluut gefaald in haar kamerplichten.
Ondertussen kon zij wel door heel Europa en Amerika reizen en lezingen geven en congressen bezoeken, presentaties van haar boek geven. Bij lezingen en het bezoeken van congressen komen er snel vergoedingen van een paar duizend euro in je pocket. Dus hoezo geen zelfverrijking, van dat geld is nooit iets naar mensenrechtsorganisaties of hulpstichtingen gegaan.
HenriOsewoudtwoensdag 17 mei 2006 @ 00:55
<knip, verkeerde topic>
popolonwoensdag 17 mei 2006 @ 00:57
'Essay' noemt 'ie dat.

Maar goed, ze worden er niet beter op BSB.
K33Twoensdag 17 mei 2006 @ 00:58
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:53 schreef Super7fighter het volgende:
Hirsi ali heeft een Kamer aanwezigheidspercentage van net 20% wat bijzonder weinig is.
?

Waar kun je dat dan vergelijken ? Volgens mij zuig je dat namelijk uit je duim....
Youssefwoensdag 17 mei 2006 @ 01:03
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:58 schreef K33T het volgende:

[..]

?

Waar kun je dat dan vergelijken ? Volgens mij zuig je dat namelijk uit je duim....
Inderdaad, volgens mij is het zelfs slechts 5%.
popolonwoensdag 17 mei 2006 @ 01:09
20% lijkt me een mooi gemiddelde voor een kamerlid.
K33Twoensdag 17 mei 2006 @ 01:11
Hmm, volgens mij begrijpen jullie het niet helemaal; hij draagt geen vergelijkingsmateriaal aan. En geeft geen bronnen ervan.

Daarom is het uit de zuim gezogen.
Clourhidewoensdag 17 mei 2006 @ 01:12
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:53 schreef Super7fighter het volgende:
Hoe kan het dat Edaoudi samen met de Marokkaanse intellectueel Mohammed Cheppih Hirsi Ali ontmaskerde als niet-moslim?
Dat was niet zo moeilijk, dat "ontmaskeren". Het is nu niet bepaald zo dat ze een geheim van maakte dat ze het niet zo had met de islam waarin ze was opgegroeid.
quote:
Sjeik Imam Fawaz schreef op hoog literair niveau een overweldigende betoog tegen Magans uitroepen. En wat deed zij? Bij een gebrek aan een weerwoord deed ze bij de politie aangifte van bedreiging!
Dus als ik op hoog literair niveau een "overweldigende betoog" aan jouw adres richt, waarbij ik je bij wijze van spreken dood wens, nadat je al talloze bedreigingen hebt ontvangen en zelfs bent moeten onderduiken, dan mag dat zomaar? Goed dat ik het weet.
quote:
Wat voor concrete dingen heeft Magan gedaan in de politiek?
Hirsi ali heeft een Kamer aanwezigheidspercentage van net 20% wat bijzonder weinig is. Zij heeft nooit voorstellen ingediend, iets wat noodzakelijk is als men iets wil veranderen. Ze is absoluut gefaald in haar kamerplichten.
Ondertussen kon zij wel door heel Europa en Amerika reizen en lezingen geven en congressen bezoeken, presentaties van haar boek geven. Bij lezingen en het bezoeken van congressen komen er snel vergoedingen van een paar duizend euro in je pocket. Dus hoezo geen zelfverrijking, van dat geld is nooit iets naar mensenrechtsorganisaties of hulpstichtingen gegaan.
Wie zegt dat Hirsi Ali een verplichting heeft om het geld dat ze op een eerlijke manier verdient te storten aan mensenrechtenorganisaties of hulpstichtingen? Dan zouden zowat alle politici hun loon moeten weggeven, volgens jou?

Na ja, goed. Ik vind haar ook wel een one-issue-politica, maar tegen dit soort van overdreven hate-speech van jouw kant wil ik toch wel even ingaan. Je speelt het namelijk vooral op de vrouw. Dat vrouwenbesnijdenis alleen in bepaalde gebieden voorkomt, weet ik ook wel. Maar haar stelling is eerder dat de sociale structuur in moslimlanden vaak dat soort praktijken in stand houdt, dat dat onmenselijk is, en dat machthebbers in de islam (imams, mullahs, whatever) meer aan controle onderhevig moeten zijn.
Ze had net zo goed uit Pakistan afkomstig kunnen zijn en op het nippertje ontsnapt zijn aan een rituele verkrachting of een eremoord. Zou het voor jou een verschil uitmaken als ze dat ook aan "de islam" zou wijten? Want ook dat soort praktijken blijken in moslimlanden door geestelijken stilzwijgend te worden goedgekeurd.
Super7fighterwoensdag 17 mei 2006 @ 01:34
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 01:11 schreef K33T het volgende:
Hmm, volgens mij begrijpen jullie het niet helemaal; hij draagt geen vergelijkingsmateriaal aan. En geeft geen bronnen ervan.

Daarom is het uit de zuim gezogen.
Waarom werd zij verweten onvoldoende aanwezig te zijn?
Waarom laat van Aartsen Weisglass dan uitzoeken of Hirsi Ali voldoende aanwezig is geweest?

http://www.nu.nl/news.jsp?n=632563&c=11

Voor alle zekerheid had Van Aartsen bij Kamervoorzitter Weisglas (ook VVD) nog eens gecheckt of Hirsi Ali voldoende aanwezig is in de Kamer.
Sickiewoensdag 17 mei 2006 @ 01:54
Zo zo, dit flutwerkje past zeer goed in je oevre.
Ryan3woensdag 17 mei 2006 @ 01:57
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 01:54 schreef Sickie het volgende:
Zo zo, dit flutwerkje past zeer goed in je oevre.
Sickie die het woord oevre [sic] gebruikt. .
Evil_Jurwoensdag 17 mei 2006 @ 02:03
Heerlijk he Banshee, iedereen die kritiek heeft op die rare sekte van je moet weg als het aan jou ligt...
Sickiewoensdag 17 mei 2006 @ 02:15
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 01:57 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Sickie die het woord oevre [sic] gebruikt. .
Mekkeren op typo's is hetzelfde als me letterlijk mijn gelijk geven. Bedankt!
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 08:03
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 02:03 schreef Evil_Jur het volgende:
Heerlijk he Banshee, iedereen die kritiek heeft op die rare sekte van je moet weg als het aan jou ligt...
Ik ben inderdaad tegen mensen die maar één onderwerp hebben en bezig zijn 2 groepen te creeëren in Nederland. Simpel gezegd: ik ben tegen deze aasgieren die hun portemonnaie spekken met geld verdient over de ruggen van 1,5 miljoen Moslims.

²
Lord_Vetinariwoensdag 17 mei 2006 @ 08:08
1,5 miljoen moslims? Bron?
Darklightwoensdag 17 mei 2006 @ 08:15
Je blijft lachen met BSB
damian5700woensdag 17 mei 2006 @ 08:42
Je vergeet Leon de Winter en Femke kan ook erg goed opschieten met AHA; ze mailen met elkaar...
Nee, er zijn helemaal geen problemen binnen die 'sekte' (gejat, maar klinkt wel lekker) van jou. Dat is alleen al te zien aan het denkpatroon en redenatie waaraan deze topic ten grondslag ligt.
N.ickawoensdag 17 mei 2006 @ 08:56
Ik ben en blijf fan van Ayaan , geweldig mens is het
V.woensdag 17 mei 2006 @ 08:58
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:53 schreef Super7fighter het volgende:
Goed onderbouwde tekst over de wandelgangen van Hirsi Magan van de afgelopen jaren.


V.
kareltje_de_grotewoensdag 17 mei 2006 @ 09:05
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 08:03 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik ben inderdaad tegen mensen die maar één onderwerp hebben en bezig zijn 2 groepen te creeëren in Nederland. Simpel gezegd: ik ben tegen deze aasgieren die hun portemonnaie spekken met geld verdient over de ruggen van 1,5 miljoen Moslims.

²
Dat je dan de antisimiet Abou Jahjah in je stukje durft te noemen
Invictus_woensdag 17 mei 2006 @ 09:14
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:10 schreef BansheeBoy het volgende:

Clarence Seedorf: Een oprecht man!


-edit-
Overigens sneu dat je zo'n makkelijk stukje (ad hominem richting AHA, das olifantenschieten vanaf twee één meter) zo treurig slecht en ononderzocht neerkalkt. Had je onthouden van eigen bedenksels en het had nog wat kunnen worden.

[ Bericht 14% gewijzigd door Invictus_ op 17-05-2006 09:20:41 ]
K33Twoensdag 17 mei 2006 @ 09:26
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 01:34 schreef Super7fighter het volgende:

[..]

Waarom werd zij verweten onvoldoende aanwezig te zijn?
Waarom laat van Aartsen Weisglass dan uitzoeken of Hirsi Ali voldoende aanwezig is geweest?

http://www.nu.nl/news.jsp?n=632563&c=11

Voor alle zekerheid had Van Aartsen bij Kamervoorzitter Weisglas (ook VVD) nog eens gecheckt of Hirsi Ali voldoende aanwezig is in de Kamer.
En waar haal je het percentage dan? Precies...

Uit de duim gezogen.
Ryan3woensdag 17 mei 2006 @ 09:45
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 02:15 schreef Sickie het volgende:

[..]

Mekkeren op typo's is hetzelfde als me letterlijk mijn gelijk geven. Bedankt!
Nu ben je ook nog simpel.
Ik mekker erover dat jij commentaar levert op iemands oevre [sic]. Neem je eigen oevre [sic] eens in ogenschouw. .
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 10:22
Een van je betere essays BSB
Invictus_woensdag 17 mei 2006 @ 10:23
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 10:22 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Een van je betere essays BSB
Duidelijk tijd voor een 'veer in aars'-emoticoon.
Mekiwoensdag 17 mei 2006 @ 10:26
Heel erg goede Essay
eentje met feiten die basseert is op waarheden
Evil_Jurwoensdag 17 mei 2006 @ 10:29
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 10:35
quote:
Dat is het zeker! Maar we zijn nog op de helft, alvorens we daadwerkelijk terug kunnen naar de tolerante totalitaire rechtstaat van vroeger moeten “mensen” als Verdonk, Geertje Wilders, Ebru Umar en Efshan Ellian ook richting Kenya of elk willekeurig ander land gemanoeuvreerd worden.
Pappasamwoensdag 17 mei 2006 @ 12:08
Eigenlijk is het toch ook te gek voor woorden dat zo iemand in onze tweede kamer kan zitten?? Dit had al jaren geleden onderzocht moeten worden en dan was ze nooit in de kamer gekomen!
Chadiwoensdag 17 mei 2006 @ 12:09
Martijn_77woensdag 17 mei 2006 @ 12:27
Ik snap de link tussen Ayaan Hirsi Ali en Clarence Seedorf niet helemaal.

Dat is echt een vergelijking die als een tang op een varken slaat
Youssefwoensdag 17 mei 2006 @ 13:19
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 12:27 schreef Martijn_77 het volgende:
Ik snap de link tussen Ayaan Hirsi Ali en Clarence Seedorf niet helemaal.

Dat is echt een vergelijking die als een tang op een varken slaat
Dat is een man met dezelfde kaakvorming, lezen Martijn

[ Bericht 9% gewijzigd door Martijn_77 op 17-05-2006 15:56:07 (Dat laatste hoeft niet) ]
DiRadicalwoensdag 17 mei 2006 @ 14:03
AHA vangt een miljoen per jaarbij het AEI en krijgt straks de Amerikaanse nationaliteit.

Ik vraag me af wie er dan het laatst lacht.
Arendtwoensdag 17 mei 2006 @ 15:51


[ Bericht 100% gewijzigd door Martijn_77 op 17-05-2006 15:56:41 (Dat vergelijk hoeft hier niet.) ]
Arendtwoensdag 17 mei 2006 @ 15:53
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 14:03 schreef DiRadical het volgende:
AHA vangt een miljoen per jaarbij het AEI en krijgt straks de Amerikaanse nationaliteit.

Ik vraag me af wie er dan het laatst lacht.
Den Nederlander lacht het hardst, want die is Hirsi Ali mooi kwijt. Of ze nou meer geld gaat verdienen of minder doet niet ter zake. Feit is dat we van een lasterlijke splijtzwam af zijn geraakt, en da's wat telt!
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 15:56
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:44 schreef Theodoric het volgende:

[..]

Over tolerant gesproken.. mensen met een andere mening moeten maar weg.
Mensen die alleen maar bashen en geen echte mening verkondigen, het kan toch niet zo zijn dat het 100% ligt aan de 1,5 miljoen Moslims dat ze het niet in haar zien zitten? Je gaat me niet vertellen dat je iemand uitnodigt tot dialoog als je eerst in zijn gezicht spuugt, feitelijk is dat wat Magan heeft gedaan toen ze onze respectabele Profeet vrede zij met hem uitmaakte voor een (naar westerse maatstaven) perverse tiran.

²
Martijn_77woensdag 17 mei 2006 @ 16:00
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 13:19 schreef Youssef het volgende:

[..]

Dat is een man met dezelfde kaakvorming, lezen Martijn
Volgens mij is Hirsi Ali geen man en die kaakvorming vind ik ook wel mee vallen.

Dus de vergelijking gaat nog steeds mank
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 16:04
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 15:56 schreef BansheeBoy het volgende:
feitelijk is dat wat Magan heeft gedaan toen ze onze respectabele Profeet vrede zij met hem uitmaakte voor een (naar westerse maatstaven) perverse tiran.
en daar kunnen die tere moslim zieltjes niet tegen
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 16:17
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:04 schreef basilisk het volgende:

[..]

en daar kunnen die tere moslim zieltjes niet tegen
Dat klopt, en dat heb je maar te respecteren, zoals wij bij de dodenherdenking ook respect voor jullie hebben en niet gaan juichen omdat er een paar miljoen joden zijn vermoord op gruwelijke wijze.

²
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 16:24
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:17 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat klopt, en dat heb je maar te respecteren,
Nope, dat moet iedereen voor zichzelf uitmaken.
quote:
zoals wij bij de dodenherdenking ook respect voor jullie hebben en niet gaan juichen omdat er een paar miljoen joden zijn vermoord op gruwelijke wijze.
Ja, sleep de Joden er maar weer bij.
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 16:27
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:24 schreef basilisk het volgende:

[..]

Nope, dat moet iedereen voor zichzelf uitmaken.
Typerend dat je kransvoetbal tijdens herdenkingsdag hiermee goedkeurt.
quote:
[..]
Ja, sleep de Joden er maar weer bij.
Soms moet je mensen raken op het punt waar ze het meest gevoelig zijn om tot ze door te dringen.
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 16:34
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Typerend dat je kransvoetbal tijdens herdenkingsdag hiermee goedkeurt.
Je snapt het veschil tussen het verstoren van een dodenherdenking en het uiten van een mening niet?
quote:
Soms moet je mensen raken op het punt waar ze het meest gevoelig zijn om tot ze door te dringen.

En dat zijn bij mij de Joden? Ja, goh wat ben ik nu beledigd
Zendgemachtigdewoensdag 17 mei 2006 @ 16:37
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Typerend dat je kransvoetbal tijdens herdenkingsdag hiermee goedkeurt.
[..]

Soms moet je mensen raken op het punt waar ze het meest gevoelig zijn om tot ze door te dringen.
Maw, je moet moslims nog meer provoceren om tot ze door te dringen??

Zal je advies ter harte nemen als er weereens iemand voorbij komt met z'n
korannetje in de hand.
DaveHarriswoensdag 17 mei 2006 @ 16:38
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:


Soms moet je mensen raken op het punt waar ze het meest gevoelig zijn om tot ze door te dringen.
Precies, daarom is het ook goed om Mohammed een pedofiele tiran te noemen.
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 16:52
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:34 schreef basilisk het volgende:

[..]

Je snapt het veschil tussen het verstoren van een dodenherdenking en het uiten van een mening niet?
En jij snapt niet dat het beide om wederzijds respect gaat?
quote:
[..]
En dat zijn bij mij de Joden? Ja, goh wat ben ik nu beledigd
Blijkbaar
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 16:54
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:37 schreef Zendgemachtigde het volgende:

[..]
Maw, je moet moslims nog meer provoceren om tot ze door te dringen??
Als dat jouw leven compleet maakt.
quote:
Zal je advies ter harte nemen als er weereens iemand voorbij komt met z'n
korannetje in de hand.
Wanneer ben jij voor het laatst een moslim met een Koran in de hand tegengekomen?
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 16:55
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:38 schreef DaveHarris het volgende:

[..]

Precies, daarom is het ook goed om Mohammed een pedofiele tiran te noemen.
Begrijp ik hieruit dat jij kransenvoetbal tijdens herdenkingsdag helemaal oke vindt? Waarom verbaast me dat nu weer niet?
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 16:59
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:55 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Begrijp ik hieruit dat jij kransenvoetbal tijdens herdenkingsdag helemaal oke vindt? Waarom verbaast me dat nu weer niet?
Het is DaveHarris maar, de alcoholische Egyptenaar. Het doet me deugd dat mensen als hij enorm pijn lijden bij berichtgevingen als deze (omtrent Hirsi Ali).

²
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 17:04
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
En jij snapt niet dat het beide om wederzijds respect gaat?
Het verstoren van de openbare orde is simpelweg verboden, net als naaktloperij en wildplassen. Dat heeft geen drol met wederzijds respect te maken maar alles met fatsoen. En ook het uiten van een mening heeft niets met wederzijds respect te maken.

In een discussie is dat in eerste instantie wel de insteek maar als de tegenpartij nergens naar wil luisteren dan moet je wel eens wat forceren. Dat zijn tenslotte jouw eigen woorden
morewoensdag 17 mei 2006 @ 17:05
Is er eigenlijk nog iemand ingegaan op die opmerking van Nawijn dat Karimi ook eens moet worden nagetrokken? Volgens mij niet..
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 17:15
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:04 schreef basilisk het volgende:

[..]

Het verstoren van de openbare orde is simpelweg verboden, net als naaktloperij en wildplassen.
Met kransen voetballen valt niet onder het verstoren van de openbare orde.
quote:
Dat heeft geen drol met wederzijds respect te maken maar alles met fatsoen. En ook het uiten van een mening heeft niets met wederzijds respect te maken.
Wederzijds respect is onderdeel van fatsoen. Als je dat niet weet, dan mist er iets in jouw fatsoensbeeld. Ik kan het voetballen met kransen ook als een vorm van het uiten van een mening zien. Niet dat ik dat doe, want ik heb wél fatsoen. Maar mocht ik dit spelletje met je meespelen, dan zou ik die mening toegedaan kunnen zijn.
quote:
In een discussie is dat in eerste instantie wel de insteek maar als de tegenpartij nergens naar wil luisteren dan moet je wel eens wat forceren. Dat zijn tenslotte jouw eigen woorden
Dat is dan ook wat ik nu bij jou doe.
Chadiwoensdag 17 mei 2006 @ 17:20
naar onze maatstaven is het ook een vuile leugenaar dus wat ze uitkraamt moet je altijd met die gedachte in je achterhoofd beoordelen.
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 17:29
Simpel gezegd: Naar Islamitische maatstaven is Magan een oplichtster en een perverse aasgierige leugenaar.

²
Evil_Jurwoensdag 17 mei 2006 @ 17:34
Jullie zijn echt niet meer te redden...
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 17:34
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:15 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Met kransen voetballen valt niet onder het verstoren van de openbare orde.
Als jij met je eigen kransen in je eigen achtertuin gaat voetballen niet nee. Maar daar ging het hier natuurlijk niet om.
quote:
Wederzijds respect is onderdeel van fatsoen. Als je dat niet weet, dan mist er iets in jouw fatsoensbeeld. Ik kan het voetballen met kransen ook als een vorm van het uiten van een mening zien. Niet dat ik dat doe, want ik heb wél fatsoen. Maar mocht ik dit spelletje met je meespelen, dan zou ik die mening toegedaan kunnen zijn.
Nogmaals, zolang het je eigen kransen zijn moet je het ook zelf weten. En wildplassen is zeker ook het uiten van een mening
quote:
Dat is dan ook wat ik nu bij jou doe.
Ik vind het gewoon opvallend dat jij de handelwijze van Hirsi Ali onderschrijft.

[ Bericht 2% gewijzigd door basilisk op 17-05-2006 17:40:35 ]
Super7fighterwoensdag 17 mei 2006 @ 17:39
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:34 schreef Evil_Jur het volgende:
Jullie zijn echt niet meer te redden...
Ongelooflijk dat Magan volksvertegenwoordiger is geweest, terwijl ze m'n kanarie nog niet eens zou kunnen representeren.
Evil_Jurwoensdag 17 mei 2006 @ 17:42
-edit-
Ongewenst.

[ Bericht 92% gewijzigd door Sidekick op 17-05-2006 19:29:26 ]
TheThirdMarkwoensdag 17 mei 2006 @ 17:59
Hirsi heeft gelogen, dus dat ze het land uit geflikkerd gaat worden is dan ook niet meer dan terecht. Vindt het alleen weer Typisch NL dat het 10 ná haar eigen verklaring moet gebeuren.
thabitwoensdag 17 mei 2006 @ 18:00
Heb je deze column al aan je verzameld werk toegevoegd, BansheeBoy?
Sickiewoensdag 17 mei 2006 @ 18:46
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Simpel gezegd: Naar Islamitische maatstaven is Magan een oplichtster en een perverse aasgierige leugenaar.

²
Mooi man. In het westen liggen we daar niet zo van wakker. Of is het de bedoeling dat we hiero ook ambasades van moslimlanden in de fik zetten nu?
NewOrderwoensdag 17 mei 2006 @ 19:08
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:10 schreef BansheeBoy het volgende:
Magan: Hoogmoed komt voor de val!
Altijd grappig om te zien hoe mensen die niets van het schaakspel hebben begrepen schaakmat worden gezet. Jij hebt blijkbaar nog niet in de gaten dat wij de verliezers zijn en niet Ayaan.
Akkerslootwoensdag 17 mei 2006 @ 19:08
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 09:05 schreef kareltje_de_grote het volgende:

[Ik ben inderdaad tegen mensen die maar één onderwerp hebben en bezig zijn 2 groepen te creeëren in Nederland. ]

Dat je dan de antisimiet Abou Jahjah in je stukje durft te noemen
BansheeBoywoensdag 17 mei 2006 @ 19:13
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 18:00 schreef thabit het volgende:
Heb je deze column al aan je verzameld werk toegevoegd, BansheeBoy?
Nog niet man.

²
Sidekickwoensdag 17 mei 2006 @ 19:16
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:05 schreef more het volgende:
Is er eigenlijk nog iemand ingegaan op die opmerking van Nawijn dat Karimi ook eens moet worden nagetrokken? Volgens mij niet..
Een aantal onder ons wel, en dat past dan ook veel beter in het aparte topic daarvoor: Ook Karimi loog
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 19:23
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:34 schreef basilisk het volgende:

[..]

Als jij met je eigen kransen in je eigen achtertuin gaat voetballen niet nee. Maar daar ging het hier natuurlijk niet om.
Als jij kritiek gaat uiten op je eigen profeten en geloof is er niets aan de hand, maar daar ging het hier natuurlijk niet om.
quote:
[..]
Nogmaals, zolang het je eigen kransen zijn moet je het ook zelf weten. En wildplassen is zeker ook het uiten van een mening
Nogmaals, zolang het je eigen profeet of geloof is, moet je het ook zelf weten. En ja, wildplassen kan een uiting van een mening zijn als ik jouw redenatie volg.
quote:
[..]
Ik vind het gewoon opvallend dat jij de handelwijze van Hirsi Ali onderschrijft.
Ik onderschrijf niets wat Magan doet. Zij is een vluchtelinge die hier niet meer thuishoort en gelukkig opsodemietert.
KirmiziBeyazwoensdag 17 mei 2006 @ 19:24
-edit-
Graag niet reageren op off-policy posts

[ Bericht 88% gewijzigd door Sidekick op 17-05-2006 19:31:50 ]
Akkerslootwoensdag 17 mei 2006 @ 19:36
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 19:23 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
. Zij is een vluchtelinge die hier niet meer thuishoort en gelukkig opsodemietert.
De wereld is groot.

(pro-Ayaan post. Voor het geval het verkeerd begrepen wordt).
icecreamfarmer_NLwoensdag 17 mei 2006 @ 19:48
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:59 schreef TheThirdMark het volgende:
Hirsi heeft gelogen, dus dat ze het land uit geflikkerd gaat worden is dan ook niet meer dan terecht. Vindt het alleen weer Typisch NL dat het 10 ná haar eigen verklaring moet gebeuren.
dit plus dat iedere moslim het er weer over eens is.


Wat ik niet snap is dat ze uberhaupt in de 2de kamer heeft mogen zitten ik dacht dat je daar volbloed NL er voor moest zijn en dat je als asielzoeker alleen mee mocht doen aan gemeenteraadsverkiezingen.
icecreamfarmer_NLwoensdag 17 mei 2006 @ 19:51
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 19:23 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Als jij kritiek gaat uiten op je eigen profeten en geloof is er niets aan de hand, maar daar ging het hier natuurlijk niet om.
[..]

Nogmaals, zolang het je eigen profeet of geloof is, moet je het ook zelf weten. En ja, wildplassen kan een uiting van een mening zijn als ik jouw redenatie volg.
[..]

Ik onderschrijf niets wat Magan doet. Zij is een vluchtelinge die hier niet meer thuishoort en gelukkig opsodemietert.
ik dacht dat allah voor iedereen was.

Je moet eens accepteren dat er ook mensen zijn die niks om je geloof geven ik bedoel.
uiteindelijk is elk geloof door de mens verzonnen ik kan nu nog een geloof erbij verzinnen.
basiliskwoensdag 17 mei 2006 @ 19:57
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 19:23 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Als jij kritiek gaat uiten op je eigen profeten en geloof is er niets aan de hand, maar daar ging het hier natuurlijk niet om.

Nogmaals, zolang het je eigen profeet of geloof is, moet je het ook zelf weten. En ja, wildplassen kan een uiting van een mening zijn als ik jouw redenatie volg.
Mijn profeet? Je mag best kritiek hebben op mijn 'profeet' hoor, geen probleem.

Maar omdat je niet veel verder komt dan mijn zinnen herhalen zal ik het voor je verduidelijken: Bij het voetballen met die kransen is er spraken van het verstoren van een dodeherdenking. Je belemmert simpelweg de gang van zaken op een onfatsoenlijke manier. Ik zou het ook niet OK vinden als een aantal skinheads in jouw Moskee gingen voetballen met het hoofd kop van een varken (om maar wat te noemen).

Bij het uiten van een mening is daarvan geen sprake. Je wil toch niet beweren dat Hirsi Ali jou verhindert heeft om je geloof te belijden. Of heb je verplicht naar Submission moeten kijken?
quote:
Ik onderschrijf niets wat Magan doet. Zij is een vluchtelinge die hier niet meer thuishoort en gelukkig opsodemietert.
Last van een selectief geheugen? Maakt niet uit, ik zal 'em nog even voor je quoten:
quote:
Soms moet je mensen raken op het punt waar ze het meest gevoelig zijn om tot ze door te dringen.


[ Bericht 1% gewijzigd door basilisk op 17-05-2006 23:27:48 ]
Johan_de_Withwoensdag 17 mei 2006 @ 23:11
Ik heb 99 namen voor de hansworst die dit tolereert, en ze zijn geen van alle schoon.
Youssefwoensdag 17 mei 2006 @ 23:16


[ Bericht 100% gewijzigd door ExtraWaskracht op 17-05-2006 23:22:18 (Flame.) ]
Johan_de_Withwoensdag 17 mei 2006 @ 23:20
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 17:39 schreef Super7fighter het volgende:

[..]

Ongelooflijk dat Magan volksvertegenwoordiger is geweest, terwijl ze m'n kanarie nog niet eens zou kunnen representeren.
Ja, ach, je kunt niet iedereen vertegenwoordigen. Zeker niet mensen die bij hun volle verstand de evolutie van de vogelsoorten zouden loochenen.
TheThirdMarkwoensdag 17 mei 2006 @ 23:28
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 19:36 schreef Akkersloot het volgende:

[..]

De wereld is groot.

(pro-Ayaan post. Voor het geval het verkeerd begrepen wordt).
En zo is de goot....


(anti-Ayaan post. Voor het geval het verkeerd begrepen wordt).
Super7fighterwoensdag 17 mei 2006 @ 23:41
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 23:20 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Ja, ach, je kunt niet iedereen vertegenwoordigen. Zeker niet mensen die bij hun volle verstand de evolutie van de vogelsoorten zouden loochenen.
O, dus volgens jou is Ayaan een aap.

Racist!
Overlastwoensdag 17 mei 2006 @ 23:48
Hoi BSB perverseling.
Clourhidewoensdag 17 mei 2006 @ 23:48
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 23:41 schreef Super7fighter het volgende:

[..]

O, dus volgens jou is Ayaan een aap.

Racist!
Neen, want jij bent ook een aap en ik ben ook een aap. Iedereen die hier reageert ook trouwens. Geen racisme dus.

PS volgens wetenschappelijk onderzoek is maar één aap, namelijk de bonobo (dwergchimpansee) genetisch voldoende gelijk aan de mens om ze theoretisch gezien in dezelfde "soort" onder te brengen. Maar een "soort" is volgens de biologie nog steeds heel wat anders dan een "ras". Lees er eens iets over, zou ik zeggen
OllieAwoensdag 17 mei 2006 @ 23:56
En dit wordt dus gewoon in POL getolereerd. Een troll-essay van BSB.
Finder_elf_townswoensdag 17 mei 2006 @ 23:58
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 00:57 schreef popolon het volgende:
'Essay' noemt 'ie dat.

Maar goed, ze worden er niet beter op BSB.
Je bent eng als ik het met je eens ben.
BansheeBoydonderdag 18 mei 2006 @ 12:13
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 23:58 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Je bent eng als ik het met je eens ben.
Wat bedoel je?

²
logicumdonderdag 18 mei 2006 @ 13:43
quote:
Op woensdag 17 mei 2006 16:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

Soms moet je mensen raken op het punt waar ze het meest gevoelig zijn om tot ze door te dringen.
Dat heeft Hirshi zeker gedaan, maar ik denk dat iemand achterlijk of idioot noemen niet een basis is voor een goed debat, eerder een basis voor oorlog, en dat is precies wat ze gekregen heeft.
klezdonderdag 18 mei 2006 @ 14:15
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 13:43 schreef logicum het volgende:

[..]

Dat heeft Hirshi zeker gedaan, maar ik denk dat iemand achterlijk of idioot noemen niet een basis is voor een goed debat, eerder een basis voor oorlog, en dat is precies wat ze gekregen heeft.
En zegt dat dan iets over Hirsi Ali of over de mensen die menen dat je dan een oorlog verdient?

Voor mij als blanke man heeft ze het punt wat ze wilde maken over bepaalde elementen binnen de Islam heel duidelijk gemaakt. Kon niet beter. En voor AHA werd je door de linkse elite al voor racist uitgemaakt als je het maar over moslimfundamentalisme wilde hebben. Haar verdiensten zijn van onschatbare waarde voor Nederland en voor de emancipatie van de moslims die wél het beste voor hebben met ons.
logicumdonderdag 18 mei 2006 @ 14:23
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 14:15 schreef klez het volgende:
[..]
En zegt dat dan iets over Hirsi Ali of over de mensen die menen dat je dan een oorlog verdient?
Het ligt toch echt aan AHA, als je een religie (die ze goed kent) zo frontaal aanvalt over zo'n gevoelig onderwerp en weet wat daarvan de consequenties zullen zijn kun je wel wat subtieler te werk gaan.
Voor een wannabee intellectueel heeft ze bar weinig historisch besef, er zijn oorlogen uitgevochten over minder.
quote:
Haar verdiensten zijn van onschatbare waarde voor Nederland en voor de emancipatie van de moslims die wél het beste voor hebben met ons.
Je bedoeld de moslims die westerse ideeen wèl zien zitten?
klezdonderdag 18 mei 2006 @ 14:34
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 14:23 schreef logicum het volgende:

[..]

Het ligt toch echt aan AHA, als je een religie (die ze goed kent) zo frontaal aanvalt over zo'n gevoelig onderwerp en weet wat daarvan de consequenties zullen zijn kun je wel wat subtieler te werk gaan.
Voor een wannabee intellectueel heeft ze bar weinig historisch besef, er zijn oorlogen uitgevochten over minder.
[..]

Je bedoeld de moslims die westerse ideeen wèl zien zitten?
Klopt. Die onze normen en waarden respecteren, vrouwenbesnijdenis, eerwraak en sharia thuislaten. Klopt als een bus.

Ik denk dat Hirsi Ali heel wat meer historisch besef heeft dan jij. Gelijkwaardigheid van man en vrouw en andere westerse waarden zijn het waard om oorlogen om te voeren. Driedubbel en dwars.
Er was een tijd dat linkse mensen juist de voorvechters van dat soort normen en waarden waren. Tegenwaardig lijkt men zich vooral druk te maken om de rust in de eigen achtertuin en zijn/haar AOW/WW etc..
Marc070donderdag 18 mei 2006 @ 14:42
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 14:34 schreef klez het volgende:

[..]

Klopt. Die onze normen en waarden respecteren, vrouwenbesnijdenis, eerwraak en sharia thuislaten. Klopt als een bus.

Ik denk dat Hirsi Ali heel wat meer historisch besef heeft dan jij. Gelijkwaardigheid van man en vrouw en andere westerse waarden zijn het waard om oorlogen om te voeren. Driedubbel en dwars.
Er was een tijd dat linkse mensen juist de voorvechters van dat soort normen en waarden waren. Tegenwaardig lijkt men zich vooral druk te maken om de rust in de eigen achtertuin en zijn/haar AOW/WW etc..
Historisch besef wellicht op bepaalde vlakken..
Op andere vlakken ook weer niet, recentelijk heeft zij zelf nog verklaard dat haar historisch besef over de 2-e wereldoorlog niet zo heel erg hoog was.
klezdonderdag 18 mei 2006 @ 14:43
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 14:42 schreef Marc070 het volgende:

[..]

Historisch besef wellicht op bepaalde vlakken..
Op andere vlakken ook weer niet, recentelijk heeft zij zelf nog verklaard dat haar historisch besef over de 2-e wereldoorlog niet zo heel erg hoog was.
Groter dan dat van Verdonk.
"Lap nu uw vriend, buurman of collega erbij"
logicumdonderdag 18 mei 2006 @ 19:13
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 14:42 schreef Marc070 het volgende:
[..]
Historisch besef wellicht op bepaalde vlakken..
Op andere vlakken ook weer niet, recentelijk heeft zij zelf nog verklaard dat haar historisch besef over de 2-e wereldoorlog niet zo heel erg hoog was.
Niet zo raar natuurlijk voor iemand die met alleen een Afrikaanse lagere school diploma hier een HBO diploma heeft gekregen.
ExtraWaskrachtdonderdag 18 mei 2006 @ 19:33
POL --> TTK of misschien meer voor je centrale essay topic.
Automatic_Rockvrijdag 19 mei 2006 @ 07:13
Hier gaat echt een slotyje op, dit heeft totaal niks met TTK te maken
Als TS het ergens anders wil hebben kan hij reageren in het feedbacktopic
buzzervrijdag 19 mei 2006 @ 13:13
meegenomen en weer open
Finder_elf_townsvrijdag 19 mei 2006 @ 13:14
Leuk, tennis met een topic.
buzzervrijdag 19 mei 2006 @ 14:20
quote:
Op vrijdag 19 mei 2006 13:14 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Leuk, tennis met een topic.
.

Fok! is soms spannender dan Roland Garros
JosvGvrijdag 19 mei 2006 @ 16:07
Ik bespeur een hoop sarcasme in je post, en dat is maar goed ook, want als jij een Jan Marijnissen aan de macht wilde hebben mocht je zelf een enkeltje Kenia.
BansheeBoyvrijdag 19 mei 2006 @ 17:23
MIjn gedicht voor Magan:


Tijdens het harde werken, wat ik eigenlijk elke dag doe, kwam ik op het idee om mijn gevoelens voor Hirsi Ali op papier te zetten. Het beste leek me om dit te doen in dichtvorm. Bij deze:

O Hirsi Ali, je bent al zolang bezig. Je bent verminkt, dat weet ik
Maar waarom neem je wraak op onschuldige Moslims? Maak je toch niet dik
Een moord heeft deel 1 van je laxerende film opgeleverd. Dat hebben we met zijn allen gezien
Hirsi Ali, stop nou eens met die hetze tegen de Islam. Laten we vredig zijn en er een glas cola op drinken of tien
Waarom die provocatie, waarom die oorlog tegen de Islam, waarom doe je je werk niet gewoon ?
Zie je dan niet dat de VVD je gebruikt als muur om de klappen op te vangen en de hoon?




²
-skippybal-vrijdag 19 mei 2006 @ 17:29
"Oorlog tegen islam"
Sickievrijdag 19 mei 2006 @ 17:55
quote:
Op vrijdag 19 mei 2006 17:23 schreef BansheeBoy het volgende:
MIjn gedicht voor Magan:


Tijdens het harde werken, wat ik eigenlijk elke dag doe, kwam ik op het idee om mijn gevoelens voor Hirsi Ali op papier te zetten. Het beste leek me om dit te doen in dichtvorm. Bij deze:

O Hirsi Ali, je bent al zolang bezig. Je bent verminkt, dat weet ik
Maar waarom neem je wraak op onschuldige Moslims? Maak je toch niet dik
Een moord heeft deel 1 van je laxerende film opgeleverd. Dat hebben we met zijn allen gezien
Hirsi Ali, stop nou eens met die hetze tegen de Islam. Laten we vredig zijn en er een glas cola op drinken of tien
Waarom die provocatie, waarom die oorlog tegen de Islam, waarom doe je je werk niet gewoon ?
Zie je dan niet dat de VVD je gebruikt als muur om de klappen op te vangen en de hoon?




²
Je sociale werkplaatspoezie is werkelijk waar hartverwarmend BSB. Ga nu maar weer wasknijpers in elkaar draaien.
klezdonderdag 1 juni 2006 @ 12:12
quote:
Op vrijdag 19 mei 2006 17:23 schreef BansheeBoy het volgende:
MIjn gedicht voor Magan:


Tijdens het harde werken, wat ik eigenlijk elke dag doe, kwam ik op het idee om mijn gevoelens voor Hirsi Ali op papier te zetten. Het beste leek me om dit te doen in dichtvorm. Bij deze:

O Hirsi Ali, je bent al zolang bezig. Je bent verminkt, dat weet ik
Maar waarom neem je wraak op onschuldige Moslims? Maak je toch niet dik
Een moord heeft deel 1 van je laxerende film opgeleverd. Dat hebben we met zijn allen gezien
Hirsi Ali, stop nou eens met die hetze tegen de Islam. Laten we vredig zijn en er een glas cola op drinken of tien
Waarom die provocatie, waarom die oorlog tegen de Islam, waarom doe je je werk niet gewoon ?
Zie je dan niet dat de VVD je gebruikt als muur om de klappen op te vangen en de hoon?




²
Dit soort debilisme verklaart en vergoeilijkt de soms wat iets te kort door de bocht gezette toon van Hirsi Ali natuurlijk volledig...

[ Bericht 2% gewijzigd door klez op 01-06-2006 12:39:57 ]
Hathordonderdag 1 juni 2006 @ 12:52
Mocht je je essays ooit bundelen en in boekvorm uitbrengen, hou ik me van harte aanbevolen, een beetje lachen op zijn tijd kan geen kwaad.
KirmiziBeyazdonderdag 1 juni 2006 @ 16:37
En nu wil ik nooit meer horen dat Rita een onmens is. Deze brief aan AHM bewijst alles.
setovrijdag 2 juni 2006 @ 09:57
Wat een extreem slecht topic
DanseMacabrevrijdag 2 juni 2006 @ 19:11
Kuttopic.
Jerruhvrijdag 2 juni 2006 @ 19:14
hi-la-risch!!!! .