SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Forwardstudent tegen nieuwe Forward-trainer Martin Drent: "Trainer zijn is voor talentlozen"
Martin Drent: "Studeren ook!"
Mooiquote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:37 schreef MalachiGroningen het volgende:
Het seizoen van de Groningen Fanatics
Goed dat je het zegtquote:Op vrijdag 19 mei 2006 16:17 schreef clauwheee het volgende:
Ow en mensen, hebben we allemaal onze seizoenskaart velengd of zijn er nog een paar oekels die het vergeten zijn? Kon alleen vandaag nog.
Dat zou een opmerkelijke aankoop zijn. Volgens Lagerbäck gaat Svensson mee omdat hij de komende jaren een steunpilaar in de Zweedse defensie gaat worden. Dan moet je toch wel iets kunnen, lijkt me.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 14:53 schreef -Vaduz- het volgende:
FC Groningen heeft Karl Svensson (22, IFK Göteborg) op het oog als vervanger van Luirink. Svensson gaat met Zweden mee naar het WK, hij kreeg de voorkeur boven o.a Ostlund.
Jeuh, hoe serieus (en haalbaar) is dit?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 14:53 schreef -Vaduz- het volgende:
FC Groningen heeft Karl Svensson (22, IFK Göteborg) op het oog als vervanger van Luirink. Svensson gaat met Zweden mee naar het WK, hij kreeg de voorkeur boven o.a Ostlund.
Denk dat dit wel aardig serieus is, en of het haalbaar is? Waarom niet. De meeste spelers die nog in scandinavie spelen zijn niet zo duur als hier aangezien de competitie daar ook kleiner/minder is. Dus denk dat dit best wel haalbaar is voor de FC.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 02:45 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
Jeuh, hoe serieus (en haalbaar) is dit?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |