De manier waarop je het voedsel verpakt, laat niet zien hoe het gaat smaken. En dan doel ik vooral op je laatste alinea waarbij je zegt dat moslims per definitie niet fatsoenlijk zijn, tenzij het ex-moslims zijn. Ik denk dat Kirmizi je uitspraak dus niet eens zou WILLEN begrijpen, puur en alleen om het feit dat deze verwerpelijk is voor elk rationeel denkend mens.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:08 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Kijk jij bent nu het proto type van de niet zelfdenkende moslim waar ik het over had. Je uitspraken bewijzen het![]()
Er komt niks origineels uit bij jou.![]()
Vuilbekken schijnt een hobby van je te zijn........ Normale taal is misschien nét even te moeilijk voor je ? Daar moet over nágedacht worden ? * opgehoerd * * konten likken *![]()
Ach, waar het hart van vol is loopt de mond van over nietwaar ? En jij bent dus wel een échte moslim zei je ? Dat hoort er dan zeker bij.![]()
Juist OMDAT ze zelf heeft aangegeven géén moslim te zijn is ze in mijn ogen een van de weinige fatsoenlijke moslims. Maar om deze uitspraak van mij te begrijpen moet je eerst dat voorgeprogrammeerde blok uit je hoofd halen, en dat zie ik jou niet doen. Daar is intelligentie en het vermogen de dingen op meerdere manieren te bekijken voor nodig.
Die gaat toch echt over hoe ik de denktank inschat. En over Hirsi Ali's vermoedelijke naïviteit in deze.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:07 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik doelde meer op de opmerking van Verbal.
quote:Op maandag 15 mei 2006 16:01 schreef basilisk het volgende:
[..]
Hoezo, vertrouw je moslims met een wapen niet dan?![]()
Nee vrouwenbesnijdenis, mishandeling en gedwongen uithuwelijkingen zijn allen producten van de Islam. Het komt dan ook in 99% van de gevallen voor. Ayaan Hirsi Ali is een voorbeeld van zo'n vrouw die puur en oprecht strijd voor de rechten van deze vrouwen.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:09 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ik ben zwaar geindoctrineerd door de uitspraken van AHA.
Het besnijden van vrouwen, mishandeling en gedwongen uithuwelijking van
vrouwen komt niet voor. De islam is een voorbeeld voor iedereen hoe een vrouw te
behandelen.![]()
Mijn sarcasme was misschien moeilijk voor je. Het zij zo.![]()
Dat tekent islamofoben en moslimhaters altijd. De enige goede moslim is een dode moslim en de enige fatsoenlijke moslim is geen moslim. Rrrriiiight.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:08 schreef deedeetee het volgende:
Juist OMDAT ze zelf heeft aangegeven géén moslim te zijn is ze in mijn ogen een van de weinige fatsoenlijke moslims.
Nee hoor. Maar ja maakt met die opmerking exact duidelijk wat DDT bedoelt.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat Kirmizi je uitspraak dus niet eens zou WILLEN begrijpen, puur en alleen om het feit dat deze verwerpelijk is voor elk rationeel denkend mens.
Wat insinueer je hiermee? Dat de enige fatsoenlijke Moslims, Moslims die afvallig zijn en ervoor uitkomen?quote:Op maandag 15 mei 2006 16:08 schreef deedeetee het volgende:
Juist OMDAT ze zelf heeft aangegeven géén moslim te zijn is ze in mijn ogen een van de weinige fatsoenlijke moslims.
Ow nee o intelligente nikk. Beschrijf jij maar wat hij zegt en wat zijn mening is. Want hij faalt bij mij nu.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:13 schreef nikk het volgende:
[..]
Nee hoor. Maar ja maakt met die opmerking exact duidelijk wat DDT bedoelt.
99% van de gevallen??? Dan was AHA nogal mild tegenover islam.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee vrouwenbesnijdenis, mishandeling en gedwongen uithuwelijkingen zijn allen producten van de Islam. Het komt dan ook in 99% van de gevallen voor. Ayaan Hirsi Ali is een voorbeeld van zo'n vrouw die puur en oprecht strijd voor de rechten van deze vrouwen.
![]()
Zeker, eigenlijk te mild. Ze faalt dus op alle fronten.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:17 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
99% van de gevallen??? Dan was AHA nogal mild tegenover islam.![]()
Het doet me echt een grote deugd dat ze uiteindelijk heeft opgegeven. Het moedige “ ik ga door” wat ze destijds verkondigde is dus niet meer dan lucht. Nederland zal nu weer een tolerant land worden, ook Verdonk zal haar conclusies moeten trekken, Geertje Wilders was al lachwekkend en dus niet serieus te nemen. Al maakt ze 100 films, ik lach haar gewoon fijntjes uit, ik ga denk ik een donatie doen van 100 euro op de rekening van Zembla.quote:Op maandag 15 mei 2006 14:56 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het gat dat ze achterlaat zal wel weer opgevuld worden hoor.
Je zou idd zembla moeten bedanken hiervoorquote:Op maandag 15 mei 2006 16:18 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het doet me echt een grote deugd dat ze uiteindelijk heeft opgegeven. Het moedige “ ik ga door” wat ze destijds verkondigde is dus niet meer dan lucht. Nederland zal nu weer een tolerant land worden, ook Verdonk zal haar conclusies moeten trekken, Geertje Wilders was al lachwekkend en dus niet serieus te nemen. Al maakt ze 100 films, ik lach haar gewoon fijntjes uit, ik ga denk ik een donatie doen van 100 euro op de rekening van Zembla.²
Ik vond het weer eens opvallend. Maar geeft niks hoor, allochtonen zijn zielig en worden per definitie misbruikt door de witte man.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:11 schreef Verbal het volgende:
[..]
Die gaat toch echt over hoe ik de denktank inschat. En over Hirsi Ali's vermoedelijke naïviteit in deze.
Ik vind het wonderbaarlijk hoe mensen van rechtse signatuur menen dit soort stupide jijbakken van de grond te krijgen en er een visie op 'de allochtone medemens' aan te hangen. Ik had het over AHA en de denktank. Niet over 'een allochtoon' op een hoge positie.
Goed dat ze in de USA een herkansing krijgt.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zeker, eigenlijk te mild. Ze faalt dus op alle fronten.![]()
Dat jij die gedachtegang op anderen wil projecteren is minstens zo opvallend.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:19 schreef nikk het volgende:
Maar geeft niks hoor, allochtonen zijn zielig en worden per definitie misbruikt door de witte man.
Je bent tamelijk voorspelbaar in je uitsprakenquote:Op maandag 15 mei 2006 16:13 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Dat tekent islamofoben en moslimhaters altijd. De enige goede moslim is een dode moslim en de enige fatsoenlijke moslim is geen moslim. Rrrriiiight.
Je zou eens buiten je eigen blikveld moeten kijken. Iets niet willen begrijpen zoals jij dat aan 'normale rationele' mensen toeschrijft is simpelweg achterlijk.quote:Op maandag 15 mei 2006 16:13 schreef nikk het volgende:
[..]
Nee hoor. Maar ja maakt met die opmerking exact duidelijk wat DDT bedoelt.
Idd, het platform is namelijk beperkt tot Amerika. Een goeie zaak dat de rest van de wereld er niet mee te maken krijgtquote:Op maandag 15 mei 2006 16:21 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Goed dat ze in de USA een herkansing krijgt.
Ik blij dat haar platform voor haar goede boodschap groter wordt en jij blij dat ze uit
Nederland en de politiek is.
Zie je wel, overal zit iets positiefs voor iedereen in.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |