abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_37843352
quote:
: ‘Ik maak meer kapot dan ik goedmaak. Bij de burgers komt mijn boodschap vervormd over.’
Zo, daar komt ze laat achter.
Allah Al Watan Al Malik
  maandag 15 mei 2006 @ 13:49:21 #22
4842 D-FENS
Weapon of mass distraction
pi_37843482
Melkert, Karremans, Hirsi Ali. De USA wordt wel een dumpplaats voor politiek gevoelig-liggende Nederlanders.
People should stop blaspheming and comparing Lemmy to God. He might be a decent chap but he certainly isn't Lemmy.
pi_37843942
Hirsi gaat gewoon geen leugen uit de weg om haar doel te bereiken, dit wil niet zeggen dat ze altijd liegt of onzin verteld maar zulke personen vertrouw ik niet.

Nu ik er over nadenk, ik vertrouw eigenlijk niemand meer.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
pi_37844012
Ah, verstandig, ''nicht is es dein loos Fliegenwedel zu sein''.

maar wat een blunder om de Johns Hopkins University links te laten liggen
pi_37844094
Ongetwijfeld wordt nu in de linkse kerk, en door Hans Dijkstal, het Horst Wessel lied aangeheven. Men heeft zich weer laten kennen de afgelopen dagen.
pi_37844126
quote:
Zij had al geruime tijd het idee dat haar aanwezigheid in Nederland ‘averechts werkte’. Hirsi Ali zei in maart tegen de Volkskrant: ‘Ik maak meer kapot dan ik goedmaak. Bij de burgers komt mijn boodschap vervormd over.’
Aha, dus ze was misschien al van plan uit de politiek te gaan. Ik denk dat de VVD haar vertrek geen windeieren zal leggen (nu zeker niet). En AHA kan zonder de politiek ook tenminste haar gang maar weer gaan.
Ik denk dat dit voor beide partijen een goede oplossing zal zijn dan.
  † In Memoriam † maandag 15 mei 2006 @ 14:16:16 #27
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_37844127
quote:
Op maandag 15 mei 2006 13:26 schreef SCH het volgende:

[..]

American Enterprise Institute


Projectje van Richard "Prince of Darkness" Perle en zijn zionistische buddies.

Momenteel wordt het bijvoorbeeld gebruikt om Iran te destabiliseren door de oppositie te organiseren. Oa. hebben ze ook een beweging voor vrouwenrechten weten te strikken bijvoorbeeld. Ideaal dus voor Hirsi om zich door te laten prostitueren.

Dat ze door Times en Readers Digest tijdje terug werd geroemd was al veelzeggend natuurlijk. Blij dat die neoconhoer hier uitgespeeld is.
pi_37844295
quote:
Op maandag 15 mei 2006 14:16 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

[afbeelding]

Projectje van Richard "Prince of Darkness" Perle en zijn joodse neocon buddies.
Blijf dan in je eigen hok
quote:
Momenteel wordt het bijvoorbeeld gebruikt om Iran te destabiliseren door de oppositie te organiseren. Oa. hebben ze ook een beweging voor vrouwenrechten weten te strikken bijvoorbeeld. Ideaal dus voor Hirsi om zich door te laten prostitueren.
Wat overigens een prima manier is om een verderfelijk regime uit het zadel te stoten zoals eind jaren 80 wel is gebleken. Deze manier lijkt me ook meer wenselijk dan een land binnenvallen om zo een regime af te zetten.
quote:
Dat ze door Times en Readers Digest tijdje terug werd geroemd was al veelzeggend natuurlijk. Blij dat die neoconhoer hier uitgespeeld is.
Deze reactie van jou zegt anders meer over jou verwerpelijke denkwijze.
pi_37844337
quote:
Op maandag 15 mei 2006 13:44 schreef nikk het volgende:

[..]

Ik vind dat wel meevallen eigenlijk. Maar ik denk dat het er maar net aan ligt wat je zoekt als liberaal zijnde.
Het is vrij simpel eigenlijk, individuele vrijheden zijn de basis. Kleine overheid, vrije handel enz zijn een voortvloeisel daaruit.
  maandag 15 mei 2006 @ 14:30:21 #30
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_37844502
Ik vind het een logische en goede carriére stap. Ik ben nooit fan geweest van Hirsi Ali, het Kamerlid, maar als opiniemaker is ze wel geschikt. In een denktank van waar uit ze haar ideeën verder vorm kan geven met een columnpje in een Nederlandse krant op zijn tijd is ze precies goed op haar plek.
  † In Memoriam † maandag 15 mei 2006 @ 14:33:10 #31
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_37844591
The Project for the New American Century was formed, along with the American Enterprise Institute, the Hudson Institute and others that have since merged the ambitions of the Reagan administration with those of the current Bush regime.

One of George W Bush's "thinkers" is Richard Perle. I interviewed Perle when he was advising Reagan; and when he spoke about "total war", I mistakenly dismissed him as mad. He recently used the term again in describing America's "war on terror". "No stages," he said. "This is total war. We are fighting a variety of enemies. There are lots of them out there. All this talk about first we are going to do Afghanistan, then we will do Iraq... this is entirely the wrong way to go about it. If we just let our vision of the world go forth, and we embrace it entirely and we don't try to piece together clever diplomacy, but just wage a total war... our children will sing great songs about us years from now."

Perle is one of the founders of the Project for the New American Century, the PNAC. Other founders include Dick Cheney, now vice-president, Donald Rumsfeld, defence secretary, Paul Wolfowitz, deputy defence secretary, I Lewis Libby, Cheney's chief of staff, William J Bennett, Reagan's education secretary, and Zalmay Khalilzad, Bush's ambassador to Afghanistan. These are the modern chartists of American terrorism.


The Guardian - December 12, 2002
pi_37844804
quote:
Op maandag 15 mei 2006 14:24 schreef Chewie het volgende:

[..]

Het is vrij simpel eigenlijk, individuele vrijheden zijn de basis. Kleine overheid, vrije handel enz zijn een voortvloeisel daaruit.
Dat is in mijn ogen dan weer net iets te simpel beredeneerd. Ik zou eerder willen stellen dat de basis het vervullen van begeerten is.
  maandag 15 mei 2006 @ 14:43:51 #33
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_37844893
Prachtig, dan is ze weg uit Nederland.

Mooi bericht, geeft een heerlijk helder gevoel in mijn buik en maag.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_37845004
TVPtje
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 15 mei 2006 @ 14:50:03 #36
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_37845057
Van de 'liberale' VVD naar deze club.

Ze laat zich wel lekker kennen zo. Aan de andere kant heeft ze nu meer tijd en geld (subsidie van deze neo conservatieve jokers) om films en boeken te schrijven dus ik ben bang dat we niet van haar af zijn, integendeel.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_37845120
quote:
Op maandag 15 mei 2006 14:43 schreef BansheeBoy het volgende:
Prachtig, dan is ze weg uit Nederland.

Mooi bericht, geeft een heerlijk helder gevoel in mijn buik en maag.

²
Mooi he?

en daar daar hoefde je geen eens een moord voor te plegen.

Alleen jammer dat ze een nog veel groter podium heeft.
"Britain and France had to choose between war and dishonor. They chose dishonor. They will have war.” Churchill
www.jihadwatch.org
pi_37845140
Mm, ze wilde wel met Cohen praten en samenwerken toch? En nu komt de neoconservatieve aap uit de mouw? Zou ze geradicaliseerd zijn?
I´m back.
pi_37845244
quote:
Op maandag 15 mei 2006 14:43 schreef BansheeBoy het volgende:
Prachtig, dan is ze weg uit Nederland.

Mooi bericht, geeft een heerlijk helder gevoel in mijn buik en maag.

²
Het gat dat ze achterlaat zal wel weer opgevuld worden hoor.
I´m back.
pi_37845262
quote:
Op maandag 15 mei 2006 13:42 schreef DoctorB het volgende:
Goed zo.
NL is er in geslaagd de ENIGE voorvechter van vrouwenemancipatie die in de politiek actief was weg te pesten. Bravo. Hulde.... zucht
Het is toch echt een bewuste keuze van haar geweest hoor.

Ze is gewoon briljant. Ze heeft iedereen ge- en misbruikt. Nederlandse asielprocedure, haar exman, de NMO, de PvdA, de VVD, de Nederlands kiezers, de Moslims, de vrouwen in de blijf van mijn lijf huizen.

Allemaal om haar doel te bereiken. Een groots onthaal in een conservatieve Amerikaanse denktank waar ze zich volledig thuis zal voelen met haar anti Islam retoriek.

Hulde aan Magan. De economische vluchteling puur sang.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')