quote:Op zondag 17 september 2006 21:00 schreef MissX het volgende:
"van welk nr krijg je kippenvel?" Nou Radio Friesland he, en Meatlove in Fries
Die toon waar hij het ook mee zegt.quote:Op zondag 17 september 2006 21:10 schreef ilona-scuderia het volgende:
Hou jij ook van motorrijden!!!
Een beetjequote:Op zondag 17 september 2006 21:10 schreef ilona-scuderia het volgende:
Marieke zweeft ook een beetje...
Die namen ook; Riet, Trudyquote:Op zondag 17 september 2006 21:19 schreef MissX het volgende:
Die Trudy is volgens mij wel een leuk mens.
Ik werd al nerveus als ik ernaar keek...quote:Op zondag 17 september 2006 21:34 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Wat een ontzettende zenuwleier die Jochum.
Merkte ik ook ja,quote:Op zondag 17 september 2006 21:48 schreef Hexagon het volgende:
Die Gerrit houdt wel van de blonde deelneemsters
Er was toch zo'n griet die nog wat vragen had terwijl de tijd om was. Toen zei hij letterlijk " stop die maar in je hol" ........tegen wie was dat ?..... ik zatquote:Op zondag 17 september 2006 21:48 schreef Hexagon het volgende:
Die Gerrit houdt wel van de blonde deelneemsters
Nou, idd. Ik kreeg echt zin om hem door de tv te trekken en ff door elkaar te rammelen!quote:Op zondag 17 september 2006 22:23 schreef kkkk het volgende:
En die Jochum is echt veel te verlegen, leek geen woord uit te komen. Daar moet je als vrouw maar net tegen kunnen en fijn vinden....
Nou het leuke aan dit kansloze datingprogramma vind ik vooral dat het niet op domme argumenten wordt gebaseerd (slechts een paar vragen, uiterlijk of inkomen), maar dat er langer dan een dag wordt gekeken of het iets wordt.quote:Op maandag 18 september 2006 11:08 schreef sciscens het volgende:
Zulke kansloze datingprogramma's zijn toch juist fantastisch. Ideale bron voor leedvermaak. Ik kan al niet wachten tot 'Schoondochter gezocht' weer begint
Als je die boer op zich wel ziet zitten, doe je er natuurlijk alles voor om door te gaan. Bijvoorbeeld door je iets enthousiaster voor te doen dan dat je in werkelijkheid bent. Die boer hoeft er niets aan te doen om verder te gaan, die vrouwen wel.quote:Op maandag 18 september 2006 12:09 schreef nozem het volgende:
Ik heb het gezien en was zeer verbaasd over het feit dat het hoogste doel van die vrouwen blijkbaar het aan de haak slaan van een kansloze boerenpummel is. M.a.w. ze willen allemaal wel heel graag. Het gros was ook al 'best wel een beetje verliefd'. Ik vraag me af: "Menen die vrouwen dat of willen ze gewoon graag met hun snufferd op tv komen?"
Het was meer om mijn woorden wat kracht bij te zetten, maar bijster intelligent en wereldwijs kwamen ze niet over, die boeren.quote:Op maandag 18 september 2006 12:11 schreef Lienekien het volgende:
Leg eens uit wat er volgens jou zo 'kansloos' is aan deze 'boerenpummels'? Daar ben ik wel benieuwd naar.
Enne, de vraag 'ben je verliefd' werd maar aan een enkeling gesteld, en er waren er misschien drie die al volmondig ja zeiden.
Nee hoor. Martijn doet mij niks.quote:Op maandag 18 september 2006 13:44 schreef Molline het volgende:
Ben ik de enige die Martijn niet zo leuk vindt ....![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |