Ik had hem al gevonden ja.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 18:19 schreef Geqxon het volgende:
[..]
[Apple] De nieuwe MacBooks zijn er eindelijk
"start gta_sa.exe" ?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:50 schreef Sjowhan het volgende:
Zometeen weer autorijden. Ik heb er zin in
Docent twee geleden bij de balie:quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:10 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Niet als je normaal met de pc omgaat, maar studenten kennende
Zometeen tegen mijn broertje.quote:
Een diesel is makkelijk met lessen. Die dingen slaan niet eens af als je in zijn 2 de hellingproef doet.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:02 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Nee, echt autorijden, in een volvo diesel(lessen dus
)
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:17 schreef devzero het volgende:
Wat voor klote OS is dat dan wel niet?
ik heb geen flauw idee, weet iig wel dat het verschil steeds minder wordt mbt. benzine vs. dieselquote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:19 schreef devzero het volgende:
[..]
Een diesel is makkelijk met lessen. Die dingen slaan niet eens af als je in zijn 2 de hellingproef doet.
Dat is de koppelingquote:Op woensdag 17 mei 2006 02:00 schreef devzero het volgende:
Ik vond file-parkeren altijd wel leuk. Alleen zijn het gewoon allemaal trukjes waar je even behendig in moet worden en daarna doe je het gewoon zonder nadenken.
Zet een diesel en een benzine auto in 1, rem niet ingetrapt en laat heel langzaam de koppeling los en geef geen gas. Geheid dat de motor afslaat bij de benzine auto. Bij een diesel moet je bijna moeite doen om hem af te laten slaan. En zijn natuurlijk nog zat andere dingen, maar ik ben ook geen expert. Ik ben tegenwoordig zo gewend aan mijn automaat, dat ik ws niet eens meer weet wat dat linker pedaaltje ook al weer doet (dus dat wordt nog wat over 2 maanden)
Ik rijd met mijn vader in het weekend over het industrie terrein heen om een beetje te oefenen, gaat wel lekker.quote:Op woensdag 17 mei 2006 06:39 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Dat is de koppeling
Ik moet donderdag weer, ga ik weer verder met schakelen
Haha amerikanen en hun automaat bakkenquote:Op woensdag 17 mei 2006 02:00 schreef devzero het volgende:
Ik vond file-parkeren altijd wel leuk. Alleen zijn het gewoon allemaal trukjes waar je even behendig in moet worden en daarna doe je het gewoon zonder nadenken.
Zet een diesel en een benzine auto in 1, rem niet ingetrapt en laat heel langzaam de koppeling los en geef geen gas. Geheid dat de motor afslaat bij de benzine auto. Bij een diesel moet je bijna moeite doen om hem af te laten slaan. En zijn natuurlijk nog zat andere dingen, maar ik ben ook geen expert. Ik ben tegenwoordig zo gewend aan mijn automaat, dat ik ws niet eens meer weet wat dat linker pedaaltje ook al weer doet (dus dat wordt nog wat over 2 maanden)
en toen moest je ineens in een drukke stad rijden tijdens de spits terwijl je de weg niet weet.... succesquote:Op woensdag 17 mei 2006 08:19 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Ik rijd met mijn vader in het weekend over het industrie terrein heen om een beetje te oefenen, gaat wel lekker.
Valt best wel mee dat rijden hoor.
Al een paar keer met een gangetje van 80 over de weg heen daar.
Met een beetje oefening lukt je het ook bij benzinebakkenquote:Op woensdag 17 mei 2006 02:00 schreef devzero het volgende:
Zet een diesel en een benzine auto in 1, rem niet ingetrapt en laat heel langzaam de koppeling los en geef geen gas. Geheid dat de motor afslaat bij de benzine auto.
nou bij onze ford focus moet je dat niet proberen hoor. had overigens in mijn les auto (opel astra) daar geen last van en die was ook benzine..quote:Op woensdag 17 mei 2006 11:32 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Met een beetje oefening lukt je het ook bij benzinebakken
Rijlessen zijn leuk, tis alleen zo jammer dat op een gegeven moment rijexamen moet doen...
Klopt, maar dan moet je wel eerst je rijexamen doorkomen... en daar moet je maar net geluk bij hebben.quote:Op woensdag 17 mei 2006 16:40 schreef BlueCurl het volgende:
hoezo na je rijexamen mag je hen rijden waar je wilt.. tijdens het lessen niet
je bent vaak gezakt? ik 1 keer... 2e keer gewoon gehaald. terwijl ik zo'n mega nerveus pikkie ben tijdens die dingenquote:Op woensdag 17 mei 2006 16:42 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Klopt, maar dan moet je wel eerst je rijexamen doorkomen... en daar moet je maar net geluk bij hebben.
heb er 3x over gedaan...quote:Op woensdag 17 mei 2006 18:02 schreef BlueCurl het volgende:
je bent vaak gezakt?
je had harder moeten gaan rijden (wilde die kennelijk, dan langs een lasergun rijden en zorgen dat de politie achter je aan zatquote:Op woensdag 17 mei 2006 19:20 schreef FredvZ het volgende:
[..]
De derde gedlaagd, maar meneer de examinator vond wel dat ik eigenlijk te hard door de bebouwde kom reed (55 km/h) en te langzaam op de snelweg (reed 130 waar 100 was toegestaan).
Tsja, ik vind dat dat de verantwoordelijkheid van de bestuurder is hoor. Ook wel eens een inhaalmanoevre (die ik nu zo zou doen) niet gedaan omdat ik het niet zag zitten. Dan maar een mietje; ik rijd, dus ik beslisquote:Op woensdag 17 mei 2006 20:02 schreef mschol het volgende:
rijden in de bebouwde kom en zij rijdt netje de toegestane snelheid, vervolgens moest ze kennelijk versnellen om langs een truck in te halen... (moest van instructeur..)
De instructeur is verantwoordelijk voor wat er gebeurd. Ook als je een aanrijding zou hebben en iemand dood rijdt, dan is de instructeur daar verantwoordelijk voor. In princiepe zou de examinator ook verantwoordelijk zijn tijdens examens, maar dat wordt mooi afgeschoven op de rijschool.quote:en probeert die instructeur me moeder de schuld te geven dat ze plotseling gas gaf en langs die auto schoot, maar hij kreeg de boete
oew dan ben ik benieuwd welke invoeg strook jij bedoeldquote:Op woensdag 17 mei 2006 19:20 schreef FredvZ het volgende:
[..]
heb er 3x over gedaan...
De eerste keer ben ik gezakt omdat ik een fietser van de sokken heb gereden omdat-ie me geen voorrang gaf. Daarna ging de examinator nog zeiken over het niet gebruiken van de invoegstrook. (Die strook is echter een hele vage constructie in Spijkenisse).
mijn instructeur was een heel goede man! als ik niet wilde inhalen en 90 wilde rijden op de snelweg (ring van rotterdam) was dat prima. ie liet me pas examen doen toen ik 100 ging en vrachtwagens deed inhalen... Maar ik reed vaak rond de spits en dan is het op de ring rondom rotterdam ook niet echt fijn als je aan het leren bent enzo. maar alles wat ik eng vond ging hij vaak doenquote:Op woensdag 17 mei 2006 20:46 schreef devzero het volgende:
[..]
Tsja, ik vind dat dat de verantwoordelijkheid van de bestuurder is hoor. Ook wel eens een inhaalmanoevre (die ik nu zo zou doen) niet gedaan omdat ik het niet zag zitten. Dan maar een mietje; ik rijd, dus ik beslis
Bij de kruising Groene Kruisweg / Stationsstraat / Rozenlaan. (2e kruispunt vanaf de Spijkenisserbrug)quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:26 schreef BlueCurl het volgende:
oew dan ben ik benieuwd welke invoeg strook jij bedoeldik kung foei in spijkenisse & geervliet
woon zelf in zevenkamp.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |