quote:
Alleen al van de aankondiging van dit programma ging ik over mijn nek! Want wat heeft hoogblond met volks te maken en wat heeft links in vredesnaam met intellectueel te maken?
Links-intellectueel.. wat een zielige term! De pretentie en arrogantie druipt ervan af! Om te kotsen! Als je intellectueel bent, ben je per definitie niet links.
Alleen als je dom en kortzichtig bent, ben je links. En dat bleek wel uit deze uitzending! Want wat had onze Jet een plaat voor haar kop! Zelden zo'n dom en kortzichtig kind gezien!
De publieke omroep laat zich van haar slechtste kant zien. Want de boodschap was weer duidelijk hoor! De volkse Shirley is dom en dus rechts en punker Jet is intellectueel en dus links..
Mag ik nog een bakje? Meningen die me door de strot worden geduwd, komen er meteen weer uit! De publieke omroep, zogenaamd objectief en kwaliteit. Laat me niet lachen! Pure propaganda!
Aan dit soort rommel wordt dus mijn kostbare belastinggeld verspild? PvdA/GroenLinks/SP propaganda! Wat een domheid, wat een arrogantie! Zelden zo'n gekleurd programma gezien..
De waarheid is dat Shirley een leuke lieve meid is die van gezelligheid houdt! Shirley ziet de problemen in de samenleving en legt de vinger op de zere plek. Jet is een arrogante struisvogel verblind door ideologie die haar kop in het zand steekt. Typerend is hoe Jet het gedachtegoed van rechts samenvat: "tegen buitenlanders.."
Nee Jet, dat ligt iets genuanceerder! Als ons Jetje nou eens iets minder arrogant was en iets minder "links-intellectueel", zou ze het misschien snappen! Waar Shirley zich terecht dood aan ergert is het GEDRAG van sommige buitenlanders. Gedrag waar domme Jetje en haar linkse vriendjes de ogen voor sluiten..
Hilarisch was ook het commentaar van Jetje op het concert van Wolter Kroes: "helemaal blank!" Jetje miste echt wat! Arrghh.. wat een tenenkrommende politieke correctheid!! Even later zagen we de fans van herrie (vermoedelijk punk): óók allemaal blank! En bij het klassieke concert: weer alleen maar blanken! Oeps, foutje Jet?
Jetje is in de multiculturele wijk van Den Haag gaan wonen omdat ze dat een verrijking van haar leven vindt. Geweld tegen vrouwen, geweld tegen homo's en Jodenhaat is natuurlijk ook een enorme verrijking van onze cultuur! Nietwaar Jet? Fout Jet! Dat is geen verrijking, maar een verarming van onze cultuur! De teloorgang van waarden waarvoor we decennialang gevochten hebben!
"De angst die veel mensen hebben komt voort uit onwetendheid. Ze weten niet hoe het zit met een andere cultuur en dus zijn ze bang, wat heel jammer is." Weer zo'n politiek-correcte uitspraak van onze links-intellectuele Jetje! Terwijl Jetje niet eens haar buren kent.. Hoezo een plaat voor je kop? Jet kent alleen maar haar blanke links-intellectuele punk-vriendjes! Shirley kent waarschijnlijk heel wat meer buitenlanders (van de zwarte markt ;-) dan multiculti-liefhebster Jet!!
Dat bedoel ik met dom en kortzichtig! Gehersenspoelde Jetje stond stijf van de vooroordelen. Jet met oogkleppen op zal vanuit haar studeerkamertje ons wel eens vertellen hoe de wereld in elkaar zit. En hoe wij moeten denken.. Wat een arrogantie! Geef mij Shirley maar, die gebruikt tenminste haar ogen en haar verstand. Shirley laat zich niet misleiden door politieke dogma's. Shirley reageert gewoon op wat ze om haar heen ziet gebeuren. En als de zogenaamde "multiculturele samenleving" niet alleen maar een verrijking is, zegt ze dat ook gewoon en steekt ze niet haar kop in het zand zoals Jet.
Jammer dat de publieke omroep even bevooroordeeld en kortzichtig is als Jet. Het had best een leuk programma kunnen zijn. Nu was het slechts verknipte propaganda.
![]()
.
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.