welke regio/stad heb je afgereden?? ik hoop niet in de buurt van rotterdam??quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:38 schreef Radjesh het volgende:
[..]
Ettema, onthou de naam.... Wat een tyfuslijer is dat zeg.
Ik had precies hetzelfdequote:Op zaterdag 13 mei 2006 00:46 schreef twi het volgende:
Ik had mijn eerste examen ook een examinator die me ondanks vrijstelling wilde laten straatje keren. Toen heb ik gewoon gezegd dat ik vrijstelling had. Misschien was 'ie daarom wel pissig en heeft 'ie me destijds laten zaken.
Vandaag m'n papiertje opgehaald, maar nog niet gereden. Iedereen probeert me in hun auto te krijgen, maar ik pak de sleutels van m'n pa z'n auto wel even komend weekend om alleen een rondje te rijden zonder dat er iemand me zit te pushen. Hou eigenlijk absoluut niet van dat overtrokken je-moet-nu-rijden gedoe om me heen
Ja, ik ken meerdere mensen die dat doen, ik snap de lol daar niet echt vanquote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:06 schreef Bhai het volgende:
http://members.home.nl/ma(...)ijbewijs/rijles.html
Iem. zet hier best wel uitgebreide verslagen van zn rijlessenToch wel leuk om een paar te lezen
Omdat het zoals gezegd als lesser toch wel leuk is om herkenbare dingen te lezen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:38 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja, ik ken meerdere mensen die dat doen, ik snap de lol daar niet echt van
Ik ben ook lesser, en het boeit me nu nog minder dan voor ik leste.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:49 schreef twi het volgende:
[..]
Omdat het zoals gezegd als lesser toch wel leuk is om herkenbare dingen te lezen.
Ik ook niet hoorquote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:14 schreef FranticDJ het volgende:
Pff.. Aan het eind van mijn rijles weet ik niet meer hoe de route eruit zag hoor..
Ik werd daar ook ech schijtziek van. Mijn pa en ma vroegen me 100x per dag hoe het ging met les, en zaten constant te pushen dat ik het zo snel mogelijk moest halen, en dan als het examen naderde gingen ze juist weer constant zeggen dat ik goed op moest letten als ik zei dat ik goede kans maakte, en zeggen dat het niet makkelijk is, en ik het nog niet heb.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:27 schreef FranticDJ het volgende:
Jah inderdaad.. Mijn pa ook.. Vraagt 3 keer open dag of ik al weet wanneer ik praktijk heb en wanneer ik weer les heb :s Schijtziek word ik daar van..
Ik heb liever dat gezeik 3 weken lang gehad, dan dat ik later zelf mijn rijbewijs moet gaan betalenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:59 schreef Alexxxxx het volgende:
Whehe als ik dat zo lees ben ik blij dat ik niet op mn 18e be begonnen met lessenIk zie mn ouders alleen als ik naar hun toe ga
Morgen dus weer, weer nieuw geld voor meer lessen halen, ik leen van hun om nu gewoon in een keer door te kunnen lessen ook al is mn geld op![]()
Relaxedquote:Op zaterdag 13 mei 2006 19:05 schreef Shirley het volgende:
ik betaal ook alles zelf, maar toch blleef m'n pa zeuren.Nu valt het wel mee omdat ik al 2 keer heb afgereden, maar eerst vroeg ie elke keer wanneer ik nou eindelijk examen mocht gaan doen.
En straks mag ik bij hem gaan zeuren, want ik krijg van hem een autootje!
'succes morgen'quote:Op zaterdag 13 mei 2006 19:46 schreef its_me_ het volgende:
Mijn examen komt nu dichtbij! Ik zeg de datum niet, jullie horen het vanzelf
quote:Op zaterdag 13 mei 2006 19:53 schreef TheUnreal het volgende:
Maandag, kwart voor 11 afrijden in Tiel![]()
Meest gunstige tijd volgens mij instructeur, meeste kinderen/jongeren zitten op school, mensen zitten op hun werk, winkels zijn nog gesloten. Nu nog hopen dat het regent![]()
edit: ach bij regen is je zicht ook weer minder he..
Ik denk dat dat vooral komt doordat je nog teveel met het autorijden opzich bezig (wat logisch is) bent en je daardoor totaal geen oog hebt voor de omgeving om je heen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:17 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik ook niet hoor
Me broer wist wel altijd alle straten waar ie geweest was, maar ik echt niet
Maar komt ook omdat me broer op school zat in die stad, dan ben je toch al wat bekender dan wanneer je er alleen met rijles komt
Je moet het, en ik denk dat het daarom fout ging, tijdig aangeven, zodat de examinator et nog op kan nemen in z'n PDA. Iets met verzekeringen was de reden, ben het even kwijt...quote:Op vrijdag 12 mei 2006 23:28 schreef vannelle het volgende:
[..]
WAT????
Dat is niet de keus van de examinator, dat is JOUW keuze.
Tenminste, dat zou het moeten zijn.
Haha dat is echt onzin. Bij mijn examen werd de seconde voordat ik instapte de beslissing gemaakt dat m'n instructeur zou meerijden. Was overigens niet eens mijn keuze, maar die van de examinator die het wel gezellig vondquote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:55 schreef De_Warme_bakker het volgende:
[..]
Je moet het, en ik denk dat het daarom fout ging, tijdig aangeven, zodat de examinator et nog op kan nemen in z'n PDA. Iets met verzekeringen was de reden, ben het even kwijt...
wrsch heb je te laat aangegeven dat je wilde dat de instructeur meegaat.
Ongelovelijk dat rijles er zoveel saaie info op een site kan staanquote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:06 schreef Bhai het volgende:
http://members.home.nl/ma(...)ijbewijs/rijles.html
Iem. zet hier best wel uitgebreide verslagen van zn rijlessenToch wel leuk om een paar te lezen
Ik vergeet het wel eens om te zeggen dat ik mee ga rijden. Ik stap dan gewoon in en dat is geen probleem.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 22:08 schreef twi het volgende:
[..]
Haha dat is echt onzin. Bij mijn examen werd de seconde voordat ik instapte de beslissing gemaakt dat m'n instructeur zou meerijden. Was overigens niet eens mijn keuze, maar die van de examinator die het wel gezellig vond
Ik heb nog geen examinator met een pda gezien. In de toekomst willen ze dat wel gaan doen maar het is nu nog niet actueel.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:55 schreef De_Warme_bakker het volgende:
[..]
Je moet het, en ik denk dat het daarom fout ging, tijdig aangeven, zodat de examinator et nog op kan nemen in z'n PDA.
Flauwekul.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:55 schreef De_Warme_bakker het volgende:Iets met verzekeringen was de reden, ben het even kwijt...
Dat hoort de instructeur aan te geven of de examinator hoort dat te vragen. Is niet de verantwoordelijkheid van de kandidaat.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:55 schreef De_Warme_bakker het volgende:wrsch heb je te laat aangegeven dat je wilde dat de instructeur meegaat.
Nou er is niks aan mij gevraagd en mn instructeur reed gewoon niet mee. Dus ik heb daarin geen keuze gehad achteraf had ik deze examinator ook niks anders verwacht....quote:Op vrijdag 12 mei 2006 23:28 schreef vannelle het volgende:
[..]
WAT????
Dat is niet de keus van de examinator, dat is JOUW keuze.
Tenminste, dat zou het moeten zijn.
Het is super-actueel! Elke praktijk-examinator in Nederland verwerkt zijn gegevens op dit moment twee keer: op het uitslagformulier én in de PDA. De gegevens wordt echter na het vertrek van de kandidaat pas in de PDA gezet, en daarom zie je m vaak nog niet bij de examinator op tafel liggen.quote:Op zondag 14 mei 2006 02:52 schreef vannelle het volgende:
Ik heb nog geen examinator met een pda gezien. In de toekomst willen ze dat wel gaan doen maar het is nu nog niet actueel.
Ik ben ook financieel onafhankelijk van mijn ouders, maar mijn rijbewijs was een gift. Mij hoor je niet klagen hoorquote:Op zondag 14 mei 2006 09:37 schreef Setambre het volgende:
Achja ik ben ook wel blij dat ik het zelf betaal
Gewoon lekker financieel onafhankelijk zijn van je ouders.
bij mij was het ook me verjaardagscadeautjequote:Op zondag 14 mei 2006 12:25 schreef JosvG het volgende:
[..]
Ik ben ook financieel onafhankelijk van mijn ouders, maar mijn rijbewijs was een gift. Mij hoor je niet klagen hoor
Als een rijbewijs van (ik weet niet hoe lang je bezig bent) ¤1500~2000 ofzo een cadeautje is, wat is dan een cadeau bij jouquote:Op zondag 14 mei 2006 12:35 schreef Sylvana het volgende:
[..]
bij mij was het ook me verjaardagscadeautje
Wat erg!quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:06 schreef Bhai het volgende:
http://members.home.nl/ma(...)ijbewijs/rijles.html
Iem. zet hier best wel uitgebreide verslagen van zn rijlessenToch wel leuk om een paar te lezen
Ik zie die gast echt 1000 rondjes rijden op z'n fiets, en maar kijkenquote:Oefenen op de fiets
Hans raadde aan om de handelingen bij afslaan te oefenen op de fiets. De snelheid is veel lager, dus je hebt meer tijd om alles goed voor te bereiden. Eerst een bocht naar rechts oefenen, maak een ronde door telkens naar rechts af te slaan. Daarna oefen je een bocht naar links, gebruik dezelfde ronde maar dan in tegengestelde richting.
Privé projectenquote:Het eiland > Privé projecten > Rijbewijs halen
Inderdaad, in neig tegenwoordig zelfs om op de fiets richting aan te gevenquote:Op zondag 14 mei 2006 15:56 schreef Robin__ het volgende:
Ach ik zit ook wel anders op de fiets nu dan voor ik begon met rijles.. maar ik ga er geen meter extra voor fietsen om te oefenen
Morgen heb ik weer les (na 2 weken) tijd gaat ZO snel de laatste tijd..
Mijn examinator had er een, en zei dat ik niet nog mocht zeghgen dat m'n instructrice meeging vlak voordat we in zouden stappen.quote:Op zondag 14 mei 2006 02:52 schreef vannelle het volgende:
[..]
Ik heb nog geen examinator met een pda gezien. In de toekomst willen ze dat wel gaan doen maar het is nu nog niet actueel.
gefeliciteerdquote:Op zondag 14 mei 2006 17:04 schreef De_Loet het volgende:
ik ben afgelopen dinsdag geslaagd voor het rjibewijs B! in 1 keer !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |