Oh nu ja, de echt fanatieke sporters die ik ken doen sporten juist meer alleen, de meer gezellige sporters willen er perse iemand bij hebben, om te "kletsen" .quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou ja, het is wel zo dat als je fanatiek bent met sporten dan is het gewoon leuk om dat met iemand samen te doen. Het is verdomd moeilijk om iemand te vinden die ook 5x per week wel wil sporten. En dat dat toevallig een vrouw is: tsja.
Nou vind ik 'is de hele avond weg' ook wel wat overdreven, een uur hardlopen hoeft geen hele avond te kosten. En ze zijn vast niet voor aan marathon aan het oefenen. De sportschool kost meestal wel vrij veel tijd (bij mij is dat tenminste zo).
Een goudvis kan zo 't riool in.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:21 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Been there, done that, verspild verdriet. Dat is het gewoon niet waard.
En daarbij zie ik het nut niet in van het bij elkaar blijven omwille van de goudvis als mijn partner (of ik) liever bij een ander is.
De echt fanatieke sporters die ik ken doen het juist vooral samenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:22 schreef milagro het volgende:
[..]
Oh nu ja, de echt fanatieke sporters die ik ken doen sporten juist meer alleen, de meer gezellige sporters willen er perse iemand bij hebben, om te "kletsen" .
zo zie je maar, dé echte sporter bestaat nietquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:25 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
De echt fanatieke sporters die ik ken doen het juist vooral samen. Zo ervaar je namelijk die druk dat je niet minder wil zijn dan de ander.
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:29 schreef milagro het volgende:
[..]
niet dat het hier zo zal zijn of gaan, maar het is echt niet zo ziekelijk jaloers of bezitterig om enige twijfels te hebben oner zeer frequent kontakt met een potentieel neukmeubel, dat jij niet aangeschaft hebt en ook totaal niet in je interieur past
krijg je van die laurel en hardy toestandenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:03 schreef R_ON het volgende:
[..]
En wie mag er dan in het midden rijden, ook al zo'n big issue..
Hehe, ja, het was iets met calorieën verbrandenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:32 schreef Jo0Lz het volgende:
Als hij de hele avond weg is, doen ze vast meer dan alleen hardlopen?!
Jep. Desnoods voor de nep. Ik vind het een raar verhaal. Laat hem maar eens twijfelen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:04 schreef Byte_Me het volgende:
5 keer per week iets gaan doen met een of andere kerel. en dan kijken hoe leuk hij dat vindt.
Na intensief sporten ben ik altijd zo geil als maar kan en ken dat van meer vrouwenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:11 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Nee maar wel op tijd een goeie beurt en vraag me af of daar na zulke intensieve sport nog wat van terecht komt?![]()
Dan wordt het eerder "kwartetten"quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:18 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
ben dol op klaverjassen, jammergenoeg kan niemand het in mijn omgeving... Dus als je zorgt voor nog twee leuke vrienden hebben we een leuk team bij elkaar
![]()
you're fucked.quote:Op donderdag 11 mei 2006 23:05 schreef SeaOfLove het volgende:
....ik ben een beetje onzeker vwb mijn vriend.
Hij sport 2x in de week met een vriendin van hem (Thai/kickboksen).
Prima verders, maar nu wilden ze op de dagen dat ze elkaar niet neermeppen gaan hardlopen.
Dat betekent dus dat ze 5 dagen in de week samen zouden gaan sporten.
En daar word ik dus niet zo blij van. Ik vind het iets teveel van het goede.
Dat heb ik hem ook verteld maar hij vindt dat ik overtrokken reageer eigenlijk.
Wat nu te doen?
testquote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:32 schreef Jo0Lz het volgende:
Als hij de hele avond weg is, doen ze vast meer dan alleen hardlopen?!
quote:Hehe, ja, het was iets met calorieën verbranden
Nee maar ik denk dat elke vriend toch minimaal het inlevingsvermogen moet kunnen opbrengen om te snappen dat iets als dit niet grappig is voor vriendin.
Heeft iemand dat inlevingsvermogen niet dan is het niet goed, maar heeft iemand het normaal wel dan wordt het gewoon aan de kant gezet... En een hele goede man/vrouw vriendschap zonder relatie is zo goed als onmogelijk volgens mij...
zie je wel! ik had wel gelijk! Verbaast me niks dat er zoveel relaties op de klippen lopen nadat ik de reacties in dit topic heb gelezenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:42 schreef Dick-Schaffa het volgende:
[..]
you're fucked.
uitmaken en verder met je eigen ding. hier heb je helemaal niets uit en zelfs als er op dit moment niet tussen hun speelt, speelt bij je vriend dus wel de behoefte 5 dagen per week weg bij jou te zijn en met anderen vrouwen iets te doen.
eigenlijk weet je het zelf ook wel toch?
Heb niet gezegd dat hij heel de avond weg zal zijnquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:57 schreef Robocock het volgende:
Hehe 5x per week een hele avond weg
Of ze trainen voor een driedubbele triathlon, of ze trekken elkaar helemaal uit elkaar in de sauna na een uurtje gesport te hebben. Choose one!
Heeft vriend ook zo...liggen meestal vroeg in bed als hij gesport heeftquote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:37 schreef erodome het volgende:
[..]
Na intensief sporten ben ik altijd zo geil als maar kan en ken dat van meer vrouwen
Ik heb nog nooit overgeslagen direct na sporten, de volgende dag weleens omdat ik krom liep van de spierpijn
Ontopic....
5 dagen per week met een ander doorbrengen vind ik erg veel, vooral als je die ander zo goed als niet kent.
Vind dat ook altijd zo raar, je hebt samen een relatie, maar stel je voor dat je de mensen die de ander kent en veel mee omgaat kent zeg...
uh.. wat is daar mis mee ?quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:37 schreef erodome het volgende:
[..]
Vind dat ook altijd zo raar, je hebt samen een relatie, maar stel je voor dat je de mensen die de ander kent en veel mee omgaat kent zeg...
Hoezo, ik train 4 tot 5x per week 1.5 uur, en daar is mijn vriendin nooit bij want die is absoluut niet sportief. Ik ga altijd met wat vrienden. Ik ben gewoon verslaafd aan trainen. Als ik een keer niet kan dan word ik daar geirriteerd van. Maar ik train niet vanwege de mensen die daar rondlopen, want als die er niet lopen ga ik net zo goed trainen, ik 'moet' gewoon trainen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:21 schreef Adfundum het volgende:
[..]
Hoelang? Totdat ie zegt: "schat, ik moet je iets vertellen?..."
Kan gewoon onschuldig zijn maar 5 keer in de week sporten vind ik gewoon overdreven, tenzij hij mnaar een kampioenschap toe werkt of zo, anders is hij gewoon adrenalineverslaafd. Vindt hij het thuis niet gezellig of zo? Heeft die meid zelf een vaste relatie? Dat zal haar vriend toch ook niet leuk vinden.
same here.. ik train nu maar 3x per week ipv 5 omdat ik de tijd niet heb. maar ik heb ook een tijd 6x per week getraind.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:23 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Hoezo, ik train 4 tot 5x per week 1.5 uur, en daar is mijn vriendin nooit bij want die is absoluut niet sportief. Ik ga altijd met wat vrienden. Ik ben gewoon verslaafd aan trainen. Als ik een keer niet kan dan word ik daar geirriteerd van. Maar ik train niet vanwege de mensen die daar rondlopen, want als die er niet lopen ga ik net zo goed trainen, ik 'moet' gewoon trainen.
kortom door de weeks lig je elke avond vroeg op bedquote:Op vrijdag 12 mei 2006 12:23 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Heeft vriend ook zo...liggen meestal vroeg in bed als hij gesport heeft![]()
vind ik toch wat anders dan als een vent diezelfde tijd doorbrengt met 1 en dezelfde dame, week in week uit, en niet met een groepje of nu eens met die, dan weer die.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:23 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Hoezo, ik train 4 tot 5x per week 1.5 uur, en daar is mijn vriendin nooit bij want die is absoluut niet sportief. Ik ga altijd met wat vrienden. Ik ben gewoon verslaafd aan trainen. Als ik een keer niet kan dan word ik daar geirriteerd van. Maar ik train niet vanwege de mensen die daar rondlopen, want als die er niet lopen ga ik net zo goed trainen, ik 'moet' gewoon trainen.
Sorry hoor, maar ik blijf 'de hele avond' behoorlijk overtrokken vinden. Om 19:00 gaat hij hardlopen, om een uur of 20:00 weer terug om samen geheel nuttig het journaal te kijken. Rest van de avond breng je dus samen door.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:33 schreef Natalie het volgende:
Ik ben geen jaloers type, maar ik zou het toch echt niet prettig vinden als mijn vriend iedere doordeweekse avond met een ander doorbrengt. En dan laat ik nog even buiten beschouwing dat het een vrouw is, want al was het een vent: ik wil ook wel eens een avondje met m'n vriend.
Dat het raar is om mensen met wie je zo intensief omgaat weg te houden bij je partner, je hebt toch samen een leven, het plan om oud te worden samen, lijkt me logisch dat je de mensen die voor jou wat waard zijn graag voorsteld aan je partner en het leuk vindt als die ook goed met elkaar op kunnen schieten.quote:
Maar van slapen komt dan nog niet veel als ik de stille hint begrijp. En da's dan weer wel positief in de relatie van TSquote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:33 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
kortom door de weeks lig je elke avond vroeg op bed![]()
Dan laat je dat 'de hele avond' weg.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik blijf 'de hele avond' behoorlijk overtrokken vinden. Om 19:00 gaat hij hardlopen, om een uur of 20:00 weer terug om samen geheel nuttig het journaal te kijken. Rest van de avond breng je dus samen door.
Ik sport ook 6x in de week en ik heb mijn vriend nog niet horen klagen. Misschien omdat ik het alleen doe?
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik blijf 'de hele avond' behoorlijk overtrokken vinden. Om 19:00 gaat hij hardlopen, om een uur of 20:00 weer terug om samen geheel nuttig het journaal te kijken. Rest van de avond breng je dus samen door.
Ik sport ook 6x in de week en ik heb mijn vriend nog niet horen klagen. Misschien omdat ik het alleen doe?
probeer het eens uit.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik blijf 'de hele avond' behoorlijk overtrokken vinden. Om 19:00 gaat hij hardlopen, om een uur of 20:00 weer terug om samen geheel nuttig het journaal te kijken. Rest van de avond breng je dus samen door.
Ik sport ook 6x in de week en ik heb mijn vriend nog niet horen klagen. Misschien omdat ik het alleen doe?
Dat gaat bij mij ook niet op. Mijn partner is al regelmatig bij klasgenoten (vrouwelijk) blijven slapen. Ik ken de dames in kwestie niet, maar ik vertrouw mijn vriend 100%.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:40 schreef milagro het volgende:
mensen zijn altijd heel tolerant als er geen beroep gedaan wordt op die tolerantie
Jij leest de psychologie, het huis tuin en keuken blaadje voor de amateurpsycholoog.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:23 schreef R_ON het volgende:
Laatst heb ik in een blad een artikel gelezen over, let op, geestelijk vreemdgaan. Dan is er (nog) geen sprake van seks, maar dan deelt je partner zijn emoties, gevoelens en gedachten meer met die ene collega, het sportmaatje of de beste vriend(in) dan met jou.
Nouja, ik heb ook een blauwe maandag hardgelopen en het heeft toch meer impact dan dat. Je moet rekening houden met je eten (ga je ervoor op een lege of erna op een (te?) volle?), je moet je omkleden en warming uppen, als je terugkomt uithijgen en wat drinken, douchen, etc. Dat je binnen een uur én hardgelopen hebt én weer samen op de bank zit is wat positief denk ik.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik blijf 'de hele avond' behoorlijk overtrokken vinden. Om 19:00 gaat hij hardlopen, om een uur of 20:00 weer terug om samen geheel nuttig het journaal te kijken. Rest van de avond breng je dus samen door.
Ik sport ook 6x in de week en ik heb mijn vriend nog niet horen klagen. Misschien omdat ik het alleen doe?
Sommige dames vormen een bedreiging anderen weer helemaal niet.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 13:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat gaat bij mij ook niet op. Mijn partner is al regelmatig bij klasgenoten (vrouwelijk) blijven slapen. Ik ken de dames in kwestie niet, maar ik vertrouw mijn vriend 100%.
En ook 'wacht maar tot je een keer wordt bedonderd' gaat ook al niet opMaar daar heeft mijn huidige partner natuurlijk niets mee te maken en krijgt hij van mij gewoon weer 100% vertrouwen tot hij dat schaadt. En dat is nog nooit zo geweest.
In dat geval zou ik me misschien iets minder zorgen gaan makenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 12:23 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Heeft vriend ook zo...liggen meestal vroeg in bed als hij gesport heeft![]()
Goed, feit blijft dat TS het onaangenaam vindt dat hij 5x in de week met een andere dame gaat sporten. Ik kan wel blijven roepen dat ìk daar totaal geen moeite mee zou hebben, maar dat doet niets af aan háár gevoel. Daarbij aangevuld met het feitje dat haar partner het zelf helemaal niet zou willen als zij 5x per week met een sportieve vriend gaat sporten.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:07 schreef milagro het volgende:
De tolerantie waar ik op doelde was meer die van de man eigenlijk.
Mannen willen nog weleens tekort schieten wb inlevingsvermogen, en kunnen zich bepaalde dingen alleen voorstellen (hoe iets voelt) als het hen zelf overkomt.
quote:Ik kreeg zelfs een keer te horen " Ja maar als een vrouw (lees : jij) dat doet, dan steekt er wat achter, want vrouwen doen nooit iets zomaar"
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:34 schreef wietse.cc het volgende:
[..]
Hehe, ja, het was iets met calorieën verbranden
Even afgezien van het hele verhaal hoor. Dit is echt je reinste bullshit. Ik heb ook voornamelijk mannelijke vrienden die ik veel zie. Mijn vriend zit daar echt niet mee, die gasten komen ook vaak genoeg bij ons thuis en hij kent ze dus ook goed. Hij weet wel dat het gewoon (hele goede) vrienden zijn, waar ik verder geen vlindertjes van krijg.quote:En een hele goede man/vrouw vriendschap zonder relatie is zo goed als onmogelijk volgens mij...
Helemaal mee eens, Isaquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:13 schreef Isabeau het volgende:
Goed, feit blijft dat TS het onaangenaam vindt dat hij 5x in de week met een andere dame gaat sporten. Ik kan wel blijven roepen dat ìk daar totaal geen moeite mee zou hebben, maar dat doet niets af aan háár gevoel. Daarbij aangevuld met het feitje dat haar partner het zelf helemaal niet zou willen als zij 5x per week met een sportieve vriend gaat sporten.
Hij moet eigenlijk inzien dat dat een beetje krom is en hij moet niet aan haar gevoelens voorbij lopen. Ik zou er dus wel degelijk een gesprek over beginnen met de partner en als hij een beetje inlevingsvermogen heeft dan gaat hij er serieus op in. Natuurlijk geen gesprek op hoge poten of druipend van jaloezie, maar een redelijk gesprek waarin zij kan aangeven dat ze er domweg een onaangenaam gevoel bij krijgt. Jaloezie hoeft niet verkeerd te zijn, geeft ook aan dat je veel om iemand geeft. Maar zoals jij al terech topmerkt: mannen ontbreekt het wel eens aan dat soort inlevingsvermogen.
Je kan het ook omdraaien. Hij vindt sport heel belangrijk en heeft toevallig een sport 'buddy' die een vrouw is. Dit wist de TS wel toen ze een relatie met hem aanging. Zou hij nu moeten minderen om haar gevoel te verminderen? Zou hij moeten zeggen: 'maar schatje, ik snap dat je het erg vindt, ik stop er wel mee.'quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:13 schreef Isabeau het volgende:
mannen ontbreekt het wel eens aan dat soort inlevingsvermogen.
Ik sport vrijwel mn hele leven al minstens 3x per week en het is niet alleen gezellig met zn 2en (of meer), maar ook kun je elkaar motiveren, en je krijgt een beetje competitie gevoel. Dus onzin dat fanatieke sporters liever alleen sporten.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:22 schreef milagro het volgende:
[..]
Oh nu ja, de echt fanatieke sporters die ik ken doen sporten juist meer alleen, de meer gezellige sporters willen er perse iemand bij hebben, om te "kletsen" .
dat werd wel een ex mag ik hopen?quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:07 schreef milagro het volgende:
Maar de ene keer dat ik zei om hooguit 12 uur, 1 uur terug te zijn, om vervolgens ook pas om 4 uur thuis te komen , was meneer over de zeik
"ja, ik was ongerust, en dit en dat, en had je niet kunnen bellen en zus en zo en zeik"
Hetzelfde met bepaalde interesse van andere heren, hoe platonisch ook.
Niet zelden gunnen ze zichzelf 'vrijheden' die ze jou verwijten.
Ik kreeg zelfs een keer te horen " Ja maar als een vrouw (lees : jij) dat doet, dan steekt er wat achter, want vrouwen doen nooit iets zomaar"![]()
![]()
![]()
![]()
Da's weer erg kortzichtig. Als de TS niet 5 keer zou mogen sporten met een man, omdat haar vriend dat niet prettig vindt, maar hij wél 5 keer mag sporten met een vrouw, en daar moet ze maar begrip voor hebben? Dat is natuurlijk niet gelijkwaardig.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:23 schreef WeirdMicky het volgende:
Je kan het ook omdraaien. Hij vindt sport heel belangrijk en heeft toevallig een sport 'buddy' die een vrouw is. Dit wist de TS wel toen ze een relatie met hem aanging. Zou hij nu moeten minderen om haar gevoel te verminderen? Zou hij moeten zeggen: 'maar schatje, ik snap dat je het erg vindt, ik stop er wel mee.'
Nee, dat natuurlijk weer niet. Is het enige wat de TS wil dat hij begrijpt dat ze er jaloers om wordt of wil ze dat hij meer naar haar wil leeft?
Ja uiteraard een exquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:25 schreef MarMar het volgende:
[..]
dat werd wel een ex mag ik hopen?omg wat erg!!!
Maar idd sommige mannen denken/spreken zo..
Ik krijg dan snel de neiging om te denken aan het spreekwoord "Zo de waard zijn gasten vertrouwt..."
Mijn meest jaloerse partner heeft me bedrogen met mijn beste vriendinquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:25 schreef MarMar het volgende:Ik krijg dan snel de neiging om te denken aan het spreekwoord "Zo de waard zijn gasten vertrouwt..."
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn meest jaloerse partner heeft me bedrogen met mijn beste vriendinNadat ik dat had ontdekt en zo naïef was om te denken dat we er wel samen uit zouden komen was er met hem niet meer te leven omdat hij constant héél erg jaloers was. Bang dat ik hem 'terug zou pakken' oid stupide. Legendarisch jaloerse uitspraak "En, nog leuke jongens gezien?" Ik was naar college
![]()
Daar ben je ook mooi klaar meequote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:33 schreef Isabeau het volgende:
Mijn meest jaloerse partner heeft me bedrogen met mijn beste vriendinNadat ik dat had ontdekt en zo naïef was om te denken dat we er wel samen uit zouden komen was er met hem niet meer te leven omdat hij constant héél erg jaloers was. Bang dat ik hem 'terug zou pakken' oid stupide. Legendarisch jaloerse uitspraak "En, nog leuke jongens gezien?" Ik was naar college
![]()
vrouwen zijn erger!quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:40 schreef MarMar het volgende:
oeh, jaloerze mannen, breek me de bek niet open!!
dan geef je hem toch een mep in zn kruis :0quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:47 schreef Natalie het volgende:
Mijn meest jaloerse partner kon het niet hebben dat een (gewone) vriend mij beter begreep dan hij deed, en dus klikte hij mìjn chatscherm dicht als ik met die vriend aan het praten was. Nou sorry, hoor, maar dat vind ik dus echt triest.
Ik was eerder verbaasd dat het gebeurdequote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:50 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
dan geef je hem toch een mep in zn kruis :0
Tuuuuuuurlijk wel.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:51 schreef Isegrim het volgende:
Mannen met een relatie mogen er geen vrouwelijke vrienden op nahouden?Ik snap zo'n houding nooit zo hoor...
Mijn post was vooral een reactie op de OP.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:52 schreef Natalie het volgende:
[..]
Tuuuuuuurlijk wel.
Lees het topic over even in z'n geheel. Dan snap je misschien sommige reacies beter.
Ik gokte al zoiets. Joh, maakt niet uit. Lees maar even rustig verder. 't Is op zich best een interessant topic.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:53 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Mijn post was vooral een reactie op de OP.De rest van het topic heb ik nog niet doorgespit. Het was gewoon mijn eerste gut-reactie.
nee, zeg, die wil je later nog gebruikenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:50 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
dan geef je hem toch een mep in zn kruis :0
nou, jaloezie, een lichte mate van, houd je ook scherp, natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:14 schreef Natalie het volgende:
Iets als jaloezie is een naar trekje. Volgens mij kom je daar ook best moeilijk vanaf.
Ja, na het sporten staat-ie op springen natuurlijk: dan heeft ie net weer een uur in de feromonenwolk gestaan die rond het strakke, glanzend bezwete lijf van zijn 'sport-partner' hangt.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 12:23 schreef SeaOfLove het volgende:
Heeft vriend ook zo...liggen meestal vroeg in bed als hij gesport heeft![]()
En ook dat is geen wet van Meden en Perzen ...quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:32 schreef Neutrino het volgende:
Och.. Zolang de sex nog goed is moet je je geen zorgen maken.
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:57 schreef rameijer het volgende:
Is het niet zo dat de seks met de vaste relatie beter is zodra 1 van de 2 vreemdgaat?![]()
![]()
zo komen SOA`s ook vaak in iemands leven door vreemdgaande partners.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:57 schreef rameijer het volgende:
Is het niet zo dat de seks met de vaste relatie beter is zodra 1 van de 2 vreemdgaat?![]()
![]()
lol wat een onzin. Het is idd biologisch bewezen dat de sex beter is.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:59 schreef MarMar het volgende:
[..]dat wordt vaak gebruikt als excuus om het te doen ja.. maar de realiteit ligt iets anders ben ik bang
'Goede' sex is niet te bewijzen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:57 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
lol wat een onzin. Het is idd biologisch bewezen dat de sex beter is.![]()
Idd, wat ik een dweil vind in bed, daar is een ander ms helemaal lyrisch over.quote:
nu ja als je het afwisselt met vijf dagen in de week krikken in hetzelfde bedquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:13 schreef Martijn_fijn het volgende:
Vijf dagen in de week tegen dezelfde boom aan krikken gaat wel snel vervelen lijkt mij...
laten we het dan zo zeggen, Feit is wel dat mocht in een relatie 1 van de 2 vreemdgaan, en ze hebben daarna sex met elkander, de factoren die de sex kunnen verbeteren iig in volle kracht aanwezig zijn. dat degene in kwestie het dan nog weer te 'verneuken' is zijn probleem.quote:
Ik zie wel verschillen tussen een vervelend onderbuikgevoel en jaloezie. Zo'n naar onderbuikgevoel betekent niet meteen dat je jaloers bent, maar heeft meer te maken met onzekerheid, naar mijn idee.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:24 schreef milagro het volgende:
nou, jaloezie, een lichte mate van, houd je ook scherp, natuurlijk.
blindelings vertrouwen en daardoor niet de signalen zien of ze wel zien maar afwimpelen en een zeker terecht onderbuikgevoel negeren, is natuurlijk niet altijd even handig.
Seks uit schuldgevoel. Mja, of je dat nu goede seks kunt noemen? Lijkt me niet. En het lijkt me ook niet eerlijk tegenover de partner.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:57 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
lol wat een onzin. Het is idd biologisch bewezen dat de sex beter is.![]()
hoezo is dat een feitquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:47 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
laten we het dan zo zeggen, Feit is wel dat mocht in een relatie 1 van de 2 vreemdgaan, en ze hebben daarna sex met elkander, de factoren die de sex kunnen verbeteren iig in volle kracht aanwezig zijn. dat degene in kwestie het dan nog weer te 'verneuken' is zijn probleem.
omdat ik dat geleuter vaak genoeg heb moeten aanhoren van biologie studenten, mn oude biologie leraren etc ... stond ook gewoon in de bio boeken. Hoe het ook allemaal weer zat weet ik zo niet. Weet alleen wel heeeel zeker dat het zo isquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:51 schreef milagro het volgende:
[..]
hoezo is dat een feit
ja, als je het de ander niet vertelt misschien, ja, dat je ook met een ander sex hebt.
Omgquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:52 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
omdat ik dat geleuter vaak genoeg heb moeten aanhoren van biologie studenten, mn oude biologie leraren etc ... stond ook gewoon in de bio boeken. Hoe het ook allemaal weer zat weet ik zo niet. Weet alleen wel heeeel zeker dat het zo is![]()
op 1tje na. Mn oude bio leraar heeft zelfs nog een stukkie laten zien daarover waar een kerel dat dus ook zei en die was er op afgestudeerd ..quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:54 schreef milagro het volgende:
[..]
Omg
Zeker allemaal mannen![]()
Nou, vreemd gaan is over het algemeen funest, hoor, buiten de deur neuken is geen opsteker voor binnen de deurse sex persé en al helemaal niet voor de relatie.
Ms voor een enkeling, die lekker doorgaat met verzwijgen en/of liegen
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 04:40 schreef Piet_Piraat het volgende:
Zoek zelf een leuke kerel voor erbij..
nou , dan heb je gelijk, hoor, als het in de boeken staat dan is het zoquote:Op vrijdag 12 mei 2006 18:00 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
op 1tje na. Mn oude bio leraar heeft zelfs nog een stukkie laten zien daarover waar een kerel dat dus ook zei en die was er op afgestudeerd ..![]()
Ik vind overigens dattie wel gelijk heeft, want het wordt ondersteund over de gehele wereld. En das geen kattepisquote:Op vrijdag 12 mei 2006 18:03 schreef milagro het volgende:
[..]
nou , dan heb je gelijk, hoor, als het in de boeken staat dan is het zo
Jesus fucking Christ , met de nadruk op fucking![]()
Dat hoop je.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:45 schreef SeaOfLove het volgende:
Dank allemaal voor de reactie's.
Ik heb die vriendin een half jaar geleden 1x gezien met uitgaan, voor de rest nooit meer.
Voor de rest spreken ze buiten het sporten nooit af met elkaar en na het trainen kleppen ze nog even na en gaan ieder hun eigen weg.
krijg ik toch mijn twijfels.quote:Toen we uitelkaar waren heeft hij haar leren kennen, grietje woont zelf samen, maar zij gaat altijd alleen uit, haar vriend geeft daar niet om.
Wat al eerder is gezegd, zijn inlevingsvermogen om te begrijpen dat ik niet zo'n prettig gevoel erbij heb. Het is voor mij ook voor het eerst dat ik iets van jaloezie/onzekere-gevoelens heb.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:23 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Je kan het ook omdraaien. Hij vindt sport heel belangrijk en heeft toevallig een sport 'buddy' die een vrouw is. Dit wist de TS wel toen ze een relatie met hem aanging. Zou hij nu moeten minderen om haar gevoel te verminderen? Zou hij moeten zeggen: 'maar schatje, ik snap dat je het erg vindt, ik stop er wel mee.'
Nee, dat natuurlijk weer niet. Is het enige wat de TS wil dat hij begrijpt dat ze er jaloers om wordt of wil ze dat hij meer naar haar wil leeft?
Ohhh herkenbaar, vriend gaat dan irritant over schouder mee kijken of ik moet elke keer gaan uitleggen waarom ik zo moet lachen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 14:47 schreef Natalie het volgende:
Mijn meest jaloerse partner kon het niet hebben dat een (gewone) vriend mij beter begreep dan hij deed, en dus klikte hij mìjn chatscherm dicht als ik met die vriend aan het praten was. Nou sorry, hoor, maar dat vind ik dus echt triest.
Tnx je verwoordt het heel goed geloof ik. Van die onderbuikgevoelens....beetje onzeker enzo.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:49 schreef Natalie het volgende:
[..]
Ik zie wel verschillen tussen een vervelend onderbuikgevoel en jaloezie. Zo'n naar onderbuikgevoel betekent niet meteen dat je jaloers bent, maar heeft meer te maken met onzekerheid, naar mijn idee.
Maar je is idd zws wel een goed idee om eens met elkaar te praten. De een is duidelijk niet happy met de situatie. Dan kan de ander bij wijze van spreken wel zeggen: je stelt je aan. Daar gaan die nare gevoelens echter niet van weg.
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 20:52 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat hoop je.
Want door dit zinnetje
[..]
krijg ik toch mijn twijfels.
Hij had destijds niks te neuken,zij een saaie relatie (ze gaat immers altijd alleen uit omdat haar vriend dat niet boeit) en beiden dus op zoek naar spanning.En die kick van de spanning vinden ze beiden zo lekker dat ze er nog steeds mee door gaan.
Just a thought.
Pfffffft net als sommige anderen kan je je beter aanmelden om verhaallijnen voor een soap te gaan schrijvenWat een fantasie
![]()
Maar bedankt voor je bijdrage![]()
Okee.....zal wel blondt zijn...maar wat is een Delsey-kofferquote:Op vrijdag 12 mei 2006 21:57 schreef Ghostbuster het volgende:
Dumpen die handel
Je bent een debiel als je dit goed gaat vinden.
Als mijn vriendin zoiets zou voorstellen,kon ze gaan sporten met mn Delsey koffer
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |