ik krijg mn treinen dus met geen mogelijkheid fatsoenlijk aan de rijderijquote:Op maandag 15 mei 2006 13:29 schreef Alexxxxx het volgende:
Is er geen MSTS topic in GAM? Het is best populair namelijk
Dan doe je iets foutquote:Op maandag 15 mei 2006 13:46 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
ik krijg mn treinen dus met geen mogelijkheid fatsoenlijk aan de rijderij
Je moet beginnen met uitrijden met de Wadloper als je dat balkje ziet dat er een station is. Dan hoef je alleen nog beetje te remmen bij het station zelfquote:Op maandag 15 mei 2006 09:26 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
[..]
Die heb ik ook gedownload. Ligt het alleen aan mij of remmen die wadlopers verschrikkelijk slecht? Van 50 naar 0 en nog schiet ik het station voorbij
Lekker dan...quote:Op maandag 15 mei 2006 18:48 schreef blup het volgende:
Afgelopen zaterdag een bijna ongeluk volgens mij.
Ik had de intercity van 13:38 vanuit utrecht naar eindhoven. Was een IRM.
Het was nogal een klunzige machinist die nogal wat aan het aankloten was. Constant tijdens de rit zat hij tegen de ATB aan. Constant tijdens de rit het geffsssstttt van de remmen omdat hij boven de 140 uitkwam. Hij moest blijkbaar naar Den Bosch, en was daar klaar ofzo. Of hij moest nodig schijten.
We reden in de wisselstraat van Den bosch, plots gingen we FINAAL in de remmen. Ik wist wel dat IRM's hard konden remmen, omdat ik al eerder een noodremtrekker had mee gemaakt, maar op een hoge snelheid hevig remmen is minder erg dan op een rangeer snelheid.
Plots weer, fsssshhtttt.. Zeer hevig gerem en mensen die stonden moesten zich goed vasthouden, en met een flinke dreun stonden we stil. En ik werd zelfs gewoon uit mn stoelgetrokken bijna met mn bek in de tafel. (Ja zo hard ging het echt:P).
Nog geen 10 seconde later zie ik terwijl ik schuin naar voren kijk een andere IRM die richting utrecht gaat voor ons langs gaan, om ons te paseren.. WAT een klojo. Constant te hard rijden tegen de ATB aan, en vervolgens rood negeren op Den Bosch. Vlak na den bosch kwam de hoofdconducteur langs, en ik vroeg hem wat voor haastige meester voorin zat. Maar de conducteur bleek op denbosch zelf opgestapt te zijn.
Die gast moet nodig weer op cursus verantwoord treinbesturen.
Geef mij toch Zwitserland (daar is het) dan maar. Echt super alles daar. Het lijkt soms wat ouderwets maar werken doet het altijd wel!quote:Op maandag 15 mei 2006 08:13 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wat een uitgewoonde teringzooi, die infra!
Wie leert die man ff dat Noord BOVEN is op een normale kaart?quote:Op maandag 15 mei 2006 21:47 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
deze screens
wat voor programma heb je daarvoor nodig
ziet er echt leuk uit
[afbeelding]
Daar heb je dus Microsoft Train Simulator voor nodig!quote:Op maandag 15 mei 2006 21:47 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
deze screens
wat voor programma heb je daarvoor nodig
ziet er echt leuk uit
Ik denk eerder dat jij niet zo snel conclusies moet trekken, want je redenering die hier achter schuil gaat (en die is ver te zoeken) is werkelijk amusant.quote:Op maandag 15 mei 2006 18:48 schreef blup het volgende:
Die gast moet nodig weer op cursus verantwoord treinbesturen.
We reden al op een poep snelheid omdat we binnen kwamen rollen. Dat kon ik met mn fiets wel bijhouden. Dus een geneergd geel sein kon 't nooit zijn. Misschien een gare ATB, mischien toch een noodremactie van de machinist. Ze zouden niet de 1e zijn die in de wisselstraat op elkaar klappen.quote:Op maandag 15 mei 2006 23:11 schreef Tfz het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat jij niet zo snel conclusies moet trekken, want je redenering die hier achter schuil gaat (en die is ver te zoeken) is werkelijk amusant.
Voor een rood sein krijg je geel. Volg je de bijbehorende opdracht (afremmen naar 40 km/h) niet op, grijpt de ATB in en zet je stil. Kans op aanrijding is dus klein, dus direct al spreken van "onverantwoord rijgedrag" is kwatsj. Daarnaast kan de ATB ook te strak zijn afgesteld. Ander punt: in normale situaties kruist aan de noordkant van 's Hertogenbosch geen trein ri. Zaltbommel / Rosmalen voor een trein uit de richting Zaltbommel langs.
En zo ontstaan indianenverhalen.
Hier heb je inderdaad Microsoft TrainSimulator voor nodig.quote:Op maandag 15 mei 2006 21:47 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
deze screens
wat voor programma heb je daarvoor nodig
ziet er echt leuk uit
[afbeelding]
[afbeelding]
[[url=http://www.mstsdrd.nl/images/nieuwekerk.jpg[/img
][img]http://www.mstsdrd.nl/images/gouda.jpg]afbeelding[/url]]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik heb ook tijden met MSTS gespeeld, maar nu er Trainz is, vind ik daar de omgeving wel veel mooier gemaakt. Ook details als vertrekborden, klokken op het perron en automatische treinbeveiligingen (soort dodemansknop zeg maar) zijn hier allemaal ingebouwd. Helaas voor jullie is er zover ik weet nog niet echt Nederlands spul hiervoor te verkrijgen...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 06:34 schreef Wadloper het volgende:
[..]
Hier heb je inderdaad Microsoft TrainSimulator voor nodig.
Je moet dan ook nog alle treinen downloaden, en die erbij installeren, dan heb je het helemaal echt zeg maar.
Alleen de geluiden kloppen soms niet helemaal
MSTS (afkorting Microsoft Trainsimulator) is wel leuk om als spel te hebben, je moet niet op de omgeving letten, want dat is niet echt zo echt
oke zag dat die maar 15 euro kost binnenkort maar is naar kijkenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:43 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
Ik heb ook tijden met MSTS gespeeld, maar nu er Trainz is, vind ik daar de omgeving wel veel mooier gemaakt. Ook details als vertrekborden, klokken op het perron en automatische treinbeveiligingen (soort dodemansknop zeg maar) zijn hier allemaal ingebouwd. Helaas voor jullie is er zover ik weet nog niet echt Nederlands spul hiervoor te verkrijgen...
Zal vanmiddag wel wat screens van mij posten
Hmm, ik kende hem dus wel ergens van..quote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:36 schreef blup het volgende:
[..]
Nee, hij had nog 2 sec ongveer.
dat is een blik op de weg klassieker man:P
Trainz heb ik verder geen ervaring mee (nog). Waar kan je hem kopen eigenlijk, zie hem hier nooit in de winkels liggen :Squote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:43 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
Ik heb ook tijden met MSTS gespeeld, maar nu er Trainz is, vind ik daar de omgeving wel veel mooier gemaakt. Ook details als vertrekborden, klokken op het perron en automatische treinbeveiligingen (soort dodemansknop zeg maar) zijn hier allemaal ingebouwd. Helaas voor jullie is er zover ik weet nog niet echt Nederlands spul hiervoor te verkrijgen...
Zal vanmiddag wel wat screens van mij posten
Ik had van een Arriva medewerker juist begrepn dat Noordned ze van Arriva leaste? Of haal ik nu wadlopers en bussen door elkaar?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:47 schreef Peterselieman het volgende:
Voor een vraag over de wadlopers moet je bij NS zijn. Zij zijn eigenaar van de Wadlopers. Arriva least die treinen van de NS.
Voor zover duidelijk is, is dat NoordNed de wadlopers leaste bij NS. Ik denk dat bij het ingaan van het nieuwe contract arriva nu de treinen least bij de NS. Echte zekerheid heb ik hierover niet, maar wel een sterk vermoeden.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 16:24 schreef Wadloper het volgende:
De wadlopers werden toch eerst geleased door Noordned, en zijn toen toch overgekocht?
De Buffels weet ik zeker dat die geleased waren
Of ben ik weer in de war?
noordned kan ze niet meer leasenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 17:44 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Voor zover duidelijk is, is dat NoordNed de wadlopers leaste bij NS. Ik denk dat bij het ingaan van het nieuwe contract arriva nu de treinen least bij de NS. Echte zekerheid heb ik hierover niet, maar wel een sterk vermoeden.
De bussen van arriva werden idd door NoordNed geleast. Ik weet niet of arriva het ook bij haar zelf doet, want er zijn belastingtechnische omstandigheden denkbaar dat leasen van een dochtermaatschappij goedkoper is dan het materieel onder de uitvoerende (dochter)maatschappij te laten vallen.
Jaren geleden heeft NS bijna al zijn rollend materieel verkocht aan o.a.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 16:24 schreef Wadloper het volgende:
De wadlopers werden toch eerst geleased door Noordned, en zijn toen toch overgekocht?
De Buffels weet ik zeker dat die geleased waren
Of ben ik weer in de war?
bij eshuis bouwmaterialen daar he.. ik vraag het me ook afquote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:08 schreef Erosjuhhh het volgende:
vraagje he..
als je vanaf enschede drienerlo naar hengelo gaat.kom je aan je linkhand (Als je met je gezicht naar voren zit) een perron tegen met een aantal oude stoeltjes.. iemand die weet hoe die zit?
en vlak erachter zit een lijntje en die is nog recent aangelegd lijkt het.. en die verdwijnt ergens heen.. iemand idee wat dit is?
dank jequote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:58 schreef Wadloper het volgende:
Je zou hier even rond kunnen kijken:
http://www.msts-e.nl/
http://www.christrains.com/current_nl.html (hier kan je treinen downloaden)
http://www.noordnedroute.com/index.htm (voor de wadloper en buffel)
http://www.railsim.nl/web(...)ab7fe7689b193a70a32d
http://www.xtracks.tk/ (1 van de versies moet je hebben voor een bepaalde route, het beste kan je meteen de laatste versie downloaden)
Dit zijn de sites die ik normaal altijd bezocht.
Volgens mij zijn die locs van ABB Lease, kan dat?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:35 schreef verzameldirk het volgende:
[..]
Ik ga wel eens mee op de bok van een 6400 en daar in zitten in sommige locs
plaatjes waarop staat ; deze lok is van ........ in Zweden of Noorwegen
Dat lijntje is waar de Akzo-trein rijdt (zout), naar het industrieterrijn Twentekanaal. Kweet niet of ie nog steeds rijdt, al een tijd niet meer gezien. Kan ook zijn dattie alleen 's nachts rijdt...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:08 schreef Erosjuhhh het volgende:
vraagje he..
als je vanaf enschede drienerlo naar hengelo gaat.kom je aan je linkhand (Als je met je gezicht naar voren zit) een perron tegen met een aantal oude stoeltjes.. iemand die weet hoe die zit?
en vlak erachter zit een lijntje en die is nog recent aangelegd lijkt het.. en die verdwijnt ergens heen.. iemand idee wat dit is?
http://www.nsfinancialservices.ie/home/default.asp?NCID=1quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:35 schreef verzameldirk het volgende:
[..]
Jaren geleden heeft NS bijna al zijn rollend materieel verkocht aan o.a.
een Schots of Ierse Bank instantie, die op zijn beurt de hele blups terug verhuurde
aan de NS.
Zo ook de Wadlopers, die weer doorverhuurd worden aan Arriva.
Ik ga wel eens mee op de bok van een 6400 en daar in zitten in sommige locs
plaatjes waarop staat ; deze lok is van ........ in Zweden of Noorwegen
Ook die worden weer geleast door Railion dat voor 4 % van NS is en de rest
minus een klein aantal procenten van de Stinnesgroep in Duitsland wat weer
een volle DB dochter is.
Jaren geleden was het helemaal in om de roerende en onroerende zaken te verkopen
en via Lease Back system terug te huren.
Dit was toen belastingtechnisch heel voordelig, wat nu niet meer zo voordelig is.
![]()
![]()
![]()
alternatief tuinhuisjequote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:20 schreef Wadloper het volgende:
Ik zou wel een DH 1 willen hebben, alleen denk niet dat men ouders er blij mee zijn
Het oude FBK stationnetje, voor het FBK stadion.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:08 schreef Erosjuhhh het volgende:
vraagje he..
als je vanaf enschede drienerlo naar hengelo gaat.kom je aan je linkhand (Als je met je gezicht naar voren zit) een perron tegen met een aantal oude stoeltjes.. iemand die weet hoe die zit?
Dit lijntje is de voormalige lijn naar Boekelo, hij loopt nu nog door tot aan de AKZO.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:08 schreef Erosjuhhh het volgende:
en vlak erachter zit een lijntje en die is nog recent aangelegd lijkt het.. en die verdwijnt ergens heen.. iemand idee wat dit is?
Dit komt van dezelfde sitequote:Op woensdag 17 mei 2006 01:01 schreef 456 het volgende:
[..]
http://www.nsfinancialservices.ie/home/default.asp?NCID=1
Wat me verder aan de site opvalt is dat de nieuwe treinen niet te leasen zijn bij dit bedrijf, behalve dan de linten.quote:Lease Agreement with Arriva
20 Mar
NS Financial Services Company and Arriva Personenvervoer Nederland B.V. signed the lease contract for DH and DM’90 train sets, on the 9th December 2005.
The lease agreement between NS Financial Services Company and Arriva Personenvervoer Nederland B.V. included the lease of 17 DH I, 31 DH II and 4 DM’90 trainsets. Arriva Nederland operates the 6 regional lines in the regions Fryslân and Groningen. The DH and DM’90 train sets carry up to 278 and 307 passengers respectively.
aahquote:Op woensdag 17 mei 2006 09:56 schreef Hr-Flip het volgende:
[..]
Het oude FBK stationnetje, voor het FBK stadion.
Is 1weekend in gebruik geweest.
Er reed toen een pendeltreintje van Hengelo, naar die halte.
Bezoekers voor de FBK games die daar op het sportpark werden gehouden, konden zo met de trein mee.
[..]
Dit lijntje is de voormalige lijn naar Boekelo, hij loopt nu nog door tot aan de AKZO.
Ja, bepaalde bestanden zijn gaar oid.quote:Op woensdag 17 mei 2006 07:01 schreef Wadloper het volgende:
Geeft hij een meidling dat hij het niet doet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |