quote:Op vrijdag 12 mei 2006 21:41 schreef Heero87 het volgende:
België is een potentiële winnaar
Ze is alleen maar een potentiele winnaar doordat mensen haar kenden van dat ene hitje dat ze ooit gehad heeftquote:Op vrijdag 12 mei 2006 21:41 schreef Heero87 het volgende:
België is een potentiële winnaar, maar volgens mij wordt het mede door de vriendjespolitiek een enorme flop.
Kate Ryan heeft in verschillende Europese landen aardig wat hitjes gescoord. Ze treedt ook best vaak op ih buitenland. Al was de Mylene Farmer-cover Desenchantee wel de grootste natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 22:53 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Ze is alleen maar een potentiele winnaar doordat mensen haar kenden van dat ene hitje dat ze ooit gehad heeft
Pas op: haar lied is heel populair in het buitenland. In de verschillende exit-polls en bookmakerslijsten staat ze steevast in de top-drie. Het is écht wel een potentiële winnaar, maar ik ben er haast zeker van dat ze enorm zal floppen door vriendjespolitiek. Bovendien winnen de favorieten zelden tot nooit op Eurosong. :pquote:Op vrijdag 12 mei 2006 22:53 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Ze is alleen maar een potentiele winnaar doordat mensen haar kenden van dat ene hitje dat ze ooit gehad heeft
totaal mee eensquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:19 schreef BVO het volgende:
Net als dat Belgische mens een paar jaar terug, was ook dé favoriet maar werd laatste.
Zo op de radio is het een aardig vrolijk nummer, maar op zo'n festival sneeuwt dat totaal onder door gebrek aan originaliteit. Denk ik dan.
quote:ATHENE - De meiden van Treble zijn in de voorbereidingen op het Songfestival verwikkeld in een heuse vete met de zangeres van IJsland, Sylvia Night. Op een persconferentie in Athene, waar het liedjesfestijn dit jaar zijn tenten heeft opgeslagen, heeft Night de Limburgse zangeressen uitgemaakt voor sloeries.
"Nee, zij is een lekker ding", gaf zangeres Caroline Hoffman van Treble zondag schertsend aan. De vendetta tussen beide Songfestival-inzendingen begon al in IJsland, toen het Nederlandse trio daar in het kader van een promotie-tournee optrad. "Sylvia Night wilde daar met ons meespelen, maar we hebben het liedje halverwege stopgezet omdat zij totaal niet de juiste akkoorden speelde."
Sindsdien is het hommeles tussen beide inzendingen. "You look sick", heeft Night de Treble-meiden in een IJslandse tv-uitzending nog toegevoegd. "Ach, het past wel bij haar", schetst Hoffmann terwijl ze haar tong uitsteekt. "Volgens mij vindt haar vriendje ons nogal leuk, vandaar."
quote:The Dutch rehearsal went very well, vocals were good and the trio performed very well. The general view of The Netherlands is that there is absolutely nothing wrong with the song but it has a bad draw after Finland and most people see this entry as one of the few definite non-qualifiers for the final, but are they right???
quote:Netherlands. It did sound better today, but otherwise there was no difference from Friday. It does suffer from coming after Finaland and if what I've heard is true after the break. I'm completly ruling this out of the qualification race, but then I must admit that as a (very) part time lyricist, the whole idea of songs in a made up language just annoys me. I never saw "Sanomi" doing well, so maybe I'm wrong on this too, but I don't think so.
en filmpje van 2de rehearsel: http://belgovision.com/index_f.php?id=1124quote:Treble heeft zojuist een goede tweede repetitie achter de rug. Het geheel zag er stukken beter uit dan tijdens de vorige repetitie. De projectie op de achtergrond is een stilstaand beeld geworden, er zijn lichteffecten tijdens het lied en de podiumverhogingen zijn lager gemaakt zodat de opstapjes makkelijker zijn. De podiumact is iets gewijzigd ten opzichte van vorige keer en het geheel komt rustiger over. Op beeld was te zien dat de regie soms nog moeite had om de drie meiden goed in beeld te brengen. Woensdag en donderdag zal Treble drie generale repetities afwerken waarna het donderdag aan Europa is om te oordelen over Amambanda.
dat is echt een kl*te nummerquote:Op maandag 15 mei 2006 18:15 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga voor Duitsland dit jaarTexas Lightning met No No Never
Dan ben ik bang dat jij zaterdag van een koude kermis komt want dit liedje is zo puur, eerlijk, vrolijk en charmant gebracht dat het al die huppelkutnummers kansloos laatquote:Op maandag 15 mei 2006 19:17 schreef superhero87 het volgende:
[..]
dat is echt een kl*te nummer![]()
geef mij maar lekker Nederland, Roemenie of Ierland
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:45 schreef Simpleton het volgende:
Nederland behoort zeker weer tot de favorieten volgens de bookies?![]()
Ik heb het liedje van Duitsland niet gehoord ?quote:Op maandag 15 mei 2006 18:15 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga voor Duitsland dit jaarTexas Lightning met No No Never
Volgens mij is Duitsland zelf altijd kansloos omdat de meeste landen het niet eens zijn met het feit dat ze altijd mee mogen doen. Dat wordt dan regelmatig gezegd om het publiek op te stokenquote:Op maandag 15 mei 2006 19:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dan ben ik bang dat jij zaterdag van een koude kermis komt want dit liedje is zo puur, eerlijk, vrolijk en charmant gebracht dat het al die huppelkutnummers kansloos laat
mij niet hoorquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:35 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik vind het een vrij standaard, weinig bijzonder liedje.
Het zal mij verbazen als het de voorronde doorkomt.
Me 2, maar ik begrijp nog steeds niet hoe NL Treble naar het Eurosongfestival heeft kunnen sturen. Alsof 3-jarige kinderen ernaar kijken.quote:Op donderdag 18 mei 2006 14:05 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Het zal me verbazen als Nederland de finale haalt![]()
Heb je de rest van de inzendingen op het NSFgezien.quote:Op donderdag 18 mei 2006 17:05 schreef PsyCha het volgende:
[..]
Me 2, maar ik begrijp nog steeds niet hoe NL Treble naar het Eurosongfestival heeft kunnen sturen. Alsof 3-jarige kinderen ernaar kijken.
Voor mensen die geen tv kunnen kijken...kunnen dan rechtstreeks naar de radio luisteren.quote:Op donderdag 18 mei 2006 18:22 schreef Gert het volgende:
Ja, ik vind twee topics eigenlijk ook niet zo handig.
Die snap ik niet.quote:Op donderdag 18 mei 2006 19:35 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Voor mensen die geen tv kunnen kijken...kunnen dan rechtstreeks naar de radio luisteren.![]()
Radio 2 zend dat rechtstreeks uit.quote:
Omdat heel Europa dan na 3 minuten aan de Prozac kanquote:Op donderdag 18 mei 2006 20:32 schreef Geqxon het volgende:
Kort vraagje: Waarom laten we Marco Borsato niet optreden met zijn nieuwste hit?
Dan weten we zeker dat we volgend jaar niet meer mee doen. Topidee, dus!quote:Op donderdag 18 mei 2006 20:32 schreef Geqxon het volgende:
Kort vraagje: Waarom laten we Marco Borsato niet optreden met zijn nieuwste hit?
Marco scoort nog altijd een stuk beter dan Treblequote:Op donderdag 18 mei 2006 20:33 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Omdat heel Europa dan na 3 minuten aan de Prozac kan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |