bron: voorpagina De Telegraafquote:Wachten in portiek: 50 euro boete
De Amsterdamse Katia Maria da Silva kan het nog altijd niet bevatten. Een overijverige agent legde haar onlangs een boete van 50 euro op. De reden: ze had niet in het portiek in de Jan Evertsenstraat op de tram mogen wachten. Volgens de politie heeft da Silva een strafbaar feit gepleegd omdat ze zich `zonder enig doel` in het portiek zou hebben opgehouden. In dit deel van stadsdeel `De Baarsjes` werden onlangs speciale maatregelen tegen overlast van groepen hangjongeren in het leven geroepen. Maar de 37-jarige Amsterdamse is zich van geen kwaad bewust. Da Silva: "Het waaide die avond erg hard, daarom besloot ik niet bij de tramhalte maar in het portiek op lijn 13 te wachten. Er hangt nergens een bord waaruit blijkt dat dit verboden is."
quote:Op donderdag 11 mei 2006 06:41 schreef Isabeau het volgende:
Over handelen naar de letter van de wet ipv in de geest van de wet gesproken:
[..]
bron: voorpagina De Telegraaf
Psst in reality was hij niet zo stoerquote:Op maandag 8 mei 2006 20:06 schreef Tafkahs het volgende:
boswachter = politie .
Wat goed dat je 'm eerst beledigde en dat je dan toch maar 1x de boete hoeft te betalen.
quote:Op maandag 8 mei 2006 19:51 schreef BarraCupraCuda het volgende:
2 weken cavia's kammen
Dacht ik ook al aan, ik was gewoon weggelopenquote:Op maandag 8 mei 2006 20:01 schreef BrauN het volgende:
Volgens mij heeft een boswachter net zoveel 'macht' als een stadswacht hoor, maar goed.
quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:44 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
ik zou toch eens vragen of ze hard kunnen maken dat dat bordje duidelijk genoeg zichtbaar was... en anders of ze iedereen ook daadwerkelijk bekeuren die deze overtreding doet.
best wel sneu als je niet weet dat het na zonsondergang is en niet naar zonsondergangquote:Op donderdag 11 mei 2006 14:56 schreef tralalala het volgende:
Best wel sneu dat je niet eens weet dat je er naar zonsondergang niet meer mag komen![]()
Sorry baasquote:Op donderdag 11 mei 2006 15:17 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
best wel sneu als je niet weet dat het na zonsondergang is en niet naar zonsondergang![]()
Boswachterfallus in je kontquote:Op donderdag 11 mei 2006 17:40 schreef Casparovvv het volgende:
Wees blij dat ze je niet 'gepakt' hebben tijdens het neuken
formeel moet iedere burger de wet kennen; je kunt je natuurlijk wel voorstellen dat als dit écht zo zou zijn, advocaten ook niet meer nodig zouden zijn.quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:46 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
mja een maat van me zegt dat het een algemene regel is die je dient te kennen.
net zoals dat je niet met je fiets over de stoep mag fietsen.. dat staat ook nergens.
Zie Barra's onderschriftquote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:30 schreef Dirktator het volgende:
Heeft je vriendinnetje nu geen zand tussen haar lippen?
als je na de slagboom naar rechts zou lopen wel. maar als je het paadje vanaf de parkeerplaats pak zie je het niet.quote:Op zondag 14 mei 2006 15:48 schreef VanBinsbergenLUL het volgende:
Hoe is dat verbodsbord geplaatst t.o.v. de weg? Is het goed te lezen vanaf de zandweg?
quote:Op zondag 14 mei 2006 17:43 schreef ivosnivo het volgende:
Waarom laat je aan een boswachter je id zien? Hij heb toch geen wapen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |