abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_37656890
Het WK op TV. Niet alleen de wedstrijden zullen worden uitgezonden, maar ook vele programma's erom heen. Niet alleen op de Nederlandse televisie, maar ook in Duitsland, Engeland, Belgie en welke andere zenders je allemaal wel niet kan ontvangen.

Bespreek hier de televisieprogramma's. Houd je mede-Fokkert op de hoogte van leuke tv programma's en tip ze wanneer ze beginnen.

Op Nederland komt er sowieso een dagelijks journaal op NED2 lijkt me, verder Studio Voetbal. RTL5 komt met een WK-versie van Voetbal Inside. SBS6 en RTL4 komen ook met programma'tjes, maar dan meer gericht op de supporter . Talpa heeft uiteraard Villa BVD.
pi_37656951
Overigens komt de BBCV met het volgende schema:
quote:
BBC announces World Cup coverage

England's opening 2006 World Cup game against Paraguay on 10 June will be exclusively live on the BBC. The BBC will also have live coverage of England's first knockout clash - possibly against hosts Germany or Poland - if they qualify. First choice of quarter-final also goes to the BBC, which would again be England if they make the last eight. And any England semi-final or final appearance would also be on the BBC as well as ITV.

ITV will be showing England's group games against Trinidad & Tobago and Sweden. The BBC's coverage, revealed on Monday, will also feature the opening game of the tournament - Germany v Costa Rica in Munich on 9 June. Brazil's two peak-time matches - against Croatia and Japan, kicking off at 2000 BST - will be on the BBC, as will Italy's opening game against Ghana.

All three group games involving France will feature on the BBC as well as Germany v Poland and the final group games involving Italy, the Czech Republic and Spain. BBC Radio will have commentary from every match at the World Cup, with broadcasts on both Five Live and Five Live Sports Extra.

The BBC Sport website will also provide extensive coverage of every match.

Games to be shown on the BBC & ITV:
All times BST


9 June
1700: Germany v Costa Rica BBC

2000: Poland v Ecuador ITV

10 June
1400: England v Paraguay BBC

1700: Trindad & Tobago v Sweden ITV
2000: Argentina v Ivory Coast ITV

11 June
1400: Serbia & Montenegro v Netherlands BBC
1700: Mexico v Iran BBC

2000: Angola v Portugal ITV

12 June

1400: Australia v Japan ITV
1700: USA v Czech Republic BBC
2000: Italy v Ghana BBC


13 June
1400: South Korea v Togo BBC
1700: France v Switzerland BBC
2000: Brazil v Croatia BBC


14 June
1400: Spain v Ukraine ITV
1700: Tunisia v S Arabia ITV
2000: Germany v Poland BBC

15 June
1400: Ecuador v Costa Rica ITV
1700: England v Trinidad & Tobago ITV
2000: Sweden v Paraguay ITV

16 June
1400: Argentina v Serbia & Montenegro BBC

1700: Netherlands v Ivory Coast ITV
2000: Mexico v Angola ITV

17 June
1400: Portugal v Iran BBC

1700: Czech Republic v Ghana ITV
2000: Italy v USA ITV

18 June

1400: Japan v Croatia ITV
1700: Brazil v Australia ITV
2000: France v South Korea BBC

19 June
1400: Togo v Switzerland BBC

1700 S Arabia v Ukraine ITV
2000: Spain v Tunisia BBC

20 June

1500: Ecuador v Germany/Costa Rica v Poland ITV
2000: Paraguay v T'dad & Tobago/Sweden v England ITV

21 June
1500: Iran v Angola/Portugal v Mexico ITV
2000: Netherlands v Argentina/I Coast v Serbia & M ITV

22 June
1500: Czech Republic v Italy/Ghana v USA BBC
2000: Japan v Brazil/Croatia v Australia BBC

23 June
1500: Ukraine v Tunisia/S Arabia v Spain BBC
2000: Togo v France/Switzerland v S Korea BBC
pi_37678659
world cup legends, nu op eurosport
net Argentinië - Nederland
  dinsdag 9 mei 2006 @ 01:35:45 #4
20063 Quasar_de_Duif
Seldom indeed.
pi_37679730
Dit topic lijkt wel veel op deze: Wat is/wordt het ultieme WK-programma ?
pi_38016528
Heeft de NOS zijn uitzendschema al vrijgegeven?
  zaterdag 20 mei 2006 @ 15:15:25 #6
137346 Keramiekplaatser
Blauw gevleugelte
pi_38024026
quote:
Op zaterdag 20 mei 2006 14:19 schreef Heero87 het volgende:
Heeft de NOS zijn uitzendschema al vrijgegeven?
Met het vorige EK zond de NOS de volgende dag de complete wedstrijd(en) van de vorige dag weer uit. Op zich wel handig als je iets moet missen wat je niet wilt missen. Maar ja, als er drie wedstrijden op een dag worden gespeeld wordt dat lastig.
Beter 1 vogel op FOK! dan 87 op Tweakers.
  zaterdag 20 mei 2006 @ 19:28:50 #8
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_38024131
quote:
Op dinsdag 9 mei 2006 01:35 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Dit topic lijkt wel veel op deze: Wat is/wordt het ultieme WK-programma ?
Met groot verschil dat hier tijdstippen en kanalen worden doorgegeven.
  zaterdag 20 mei 2006 @ 19:37:03 #9
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_38024374
Goed topic.
Het is bijna zover.
pi_38047756
quote:
Op maandag 8 mei 2006 14:28 schreef BliksemSchigt het volgende:
Overigens komt de BBCV met het volgende schema:
[..]
En alles wat niet op de BBC te zien is, heeft ITV dan wel weer, dus de NOS met kut commentaar kan het gehele WK ongebruikt blijven
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 mei 2006 @ 16:03:22 #11
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_38047923
hopelijk doet John Motsen het commentaar
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_38093983
quote:
Destination Germany

Voetbalprogramma waarin wordt warmgelopen voor het Wereldkampioenschap Voetbal dat komende zomer in Duitsland wordt gehouden. Er zijn uitgebreide voorbeschouwingen van alle deelnemende teams, zo wordt gekeken welke tactiek ze hebben gehanteerd om zich te plaatsen voor het WK, zodat er een diepgravende analyse kan worden gemaakt van de kansen. Natuurlijk wordt er ook ingezoomd op de sterspelers en de bondscoaches. Ook wordt kennisgemaakt met de Duitse steden en stadions waar de wedstrijden worden gespeeld, zodat de voetbalfans weten waar ze straks moeten zijn.

23.30, RTL7.
Dagelijks te zien vanaf vandaag.
pi_38094287
Oefenwedstrijden bij Eurosport:

Donderdagochtend 11.30 Australie - Griekenland.
Zaterdagavond 21.00 Frankrijk - Mexico.
pi_38094380
quote:
Op zondag 21 mei 2006 15:57 schreef DIGGER het volgende:

[..]

En alles wat niet op de BBC te zien is, heeft ITV dan wel weer, dus de NOS met kut commentaar kan het gehele WK ongebruikt blijven
Goed plan. Daarnaast zag ik laatst een bericht dat de NOS het WK niet eens in breedbeeld gaat uitzenden...
Ze maken de keuze er niet moeilijker op.
  dinsdag 23 mei 2006 @ 21:52:07 #15
127004 maril
Smeetsfan
pi_38139619
Als dit al ergens stond bijt mij dan niet maar ik vond dit wel bij deze topic passen


Danny Blind wordt analist bij WK

Gepubliceerd op dinsdag 23 mei 2006

Danny Blind, de gewezen trainer van Ajax, is tijdens het komende WK voetbal bij de NOS te zien als analyticus.
Rondom de wedstrijden en in het late-avondprogramma NOS Studio Sportzomer zal hij regelmatig zijn voetbalkennis etaleren, maakte de NOS dinsdag bekend. Dat laatste programma komt overigens uit een Duitse herberg, vanuit Kirchzarten. Dit plaatsje in het zuiden van Duitsland ligt vlakbij het trainingskamp van het Nederlands elftal.

Gasten uit andere sporten
Presentator Jack van Gelder begroet niet alleen de voormalige Ajax-coach. Ook bijvoorbeeld Johan Cruijff, Willem van Hanegem en Bert van Marwijk laten hun licht schijnen over de verwikkelingen op de Duitse velden. Naast gasten uit de voetballerij zal Van Gelder - traditioneel - ook gasten uit andere disciplines ontvangen.

Studio Sport stuurt zeven commentatoren naar Duitsland om de wedstrijden te verslaan. Dat zijn Theo Reitsma, Evert ten Napel, Frank Snoeks, Jeroen Grueter, Philip Kooke, Jan Roelfs en Arno Vermeulen. De opzet van de programmering op Nederland 2 is grotendeels vergelijkbaar met het EK in Portugal. Dagelijks zijn er wedstrijden om 15.00, 18.00 en 21.00 uur. Omstreeks 20.05 uur is er elke dag een WK Journaal dat wordt gepresenteerd door Mart Smeets en Youri Mulder.

Nederlandse bondscoaches
Naast Oranje is er in dat programma ook veel aandacht voor andere teams met een Nederlands tintje, in het bijzonder voor de drie andere Nederlandse bondscoaches die op het WK actief zijn (Guus Hiddink, Australië/Leo Beenhakker, Trinidad & Tobago/Dick Advocaat, Zuid-Korea).

NOS-leidinggevende Jan de Jong noemde het voetbaltoernooi dinsdag het allergrootste sportevenement op aarde en is er daarom trots op dat de NOS het uitzendt. "Dit toernooi is wat Nederland op dit moment bindt", aldus De Jong. Hij vindt het daarom logisch dat een publieke omroep het evenement op de buis brengt. Hoeveel de NOS ervoor heeft betaald mag hij van wereldvoetbalbond FIFA niet zeggen. "Maar het is echt een keurige overeenkomst, nog niet onderhevig aan de 'Braziliaanse inflatiecijfers' waar we tegenwoordig mee te maken hebben als het gaat om voetbalrechten."

Facilitaire kosten
Hoofdredacteur Maarten Nooter van Studio Sport voegde er nog aan toe dat zijn programma ongeveer 2 miljoen euro aan facilitaire kosten zal maken voor de 31 dagen waarin Nederland 2 als een ware WK-zender wordt gepositioneerd. "Maar dat bedrag geven we alleen volledig uit als Oranje de finale haalt." De NOS is nog bezig de uitzendrechten van het EK 2008 binnen te halen. De omroep denkt voor het begin van het WK hierover uitsluitsel te krijgen van de FIFA. De rechten van het WK 2010 heeft de NOS al binnen.
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
pi_38140622
Als het WK begint zit ik in de VS
Wordt het daar eigenlijk ook uitgezonden?
Wil eigenlijk toch wel de eerste wedstrijd van Nederland zien
  dinsdag 23 mei 2006 @ 22:22:41 #17
127004 maril
Smeetsfan
pi_38140957
quote:
Op dinsdag 23 mei 2006 22:15 schreef Max-Westerman het volgende:
Als het WK begint zit ik in de VS
Wordt het daar eigenlijk ook uitgezonden?
Wil eigenlijk toch wel de eerste wedstrijd van Nederland zien
Misschien dat ze bij de NOS site hetzelfde doen als tijdens de Olympiche Winterspelen en zetten ze de wedstrijden op stream?weet iemand dat?
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
pi_38145954
Sport1 (voorheen Canalplus) zendt alle wedstrijden live uit.
  woensdag 24 mei 2006 @ 10:59:18 #19
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_38154526
quote:
Dat zijn Theo Reitsma, Evert ten Napel, Frank Snoeks, Jeroen Grueter, Philip Kooke, Jan Roelfs en Arno Vermeulen.
Jaaaaaaaaaaaa ik ben blij! Alleen maar goede commentatoren Vooral Reitsma, Snoeks en Grueter vind ik geweldig. NOS

Hier kan Talpa nog een hele grote les van leren....die hebben geen enkele goede commentator.
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
  woensdag 24 mei 2006 @ 11:01:29 #20
67174 Dos37
Come on Twente
pi_38154605
quote:
Op woensdag 24 mei 2006 00:12 schreef Skwish het volgende:
Sport1 (voorheen Canalplus) zendt alle wedstrijden live uit.
Dat kan niet
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_38154712
quote:
Op woensdag 24 mei 2006 10:59 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Jaaaaaaaaaaaa ik ben blij! Alleen maar goede commentatoren Vooral Reitsma, Snoeks en Grueter vind ik geweldig. NOS

Hier kan Talpa nog een hele grote les van leren....die hebben geen enkele goede commentator.
Ron de Rijk is inderdaad echt een amateur zeg
  donderdag 25 mei 2006 @ 10:46:53 #22
149345 StunningCunt
So what you boring little cunt
pi_38191265
quote:
Op woensdag 24 mei 2006 11:01 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Dat kan niet
Waarom niet ?
Ze hebben een stuk of 7 sportkanalen. Engels voetbal is wekelijks te zien, alle wedstrijden live. Je kunt dus zappen tussen alle wedstrijden die tegelijkertijd worden gespeeld.
A lapse of perception
  donderdag 25 mei 2006 @ 10:54:04 #23
127004 maril
Smeetsfan
pi_38191401
Tis volgens mij ook op de wksite van Studio Sport te zien

http://nos.nl/gfx/nosstudiosport/wk2006/i_wedstrijden.html? alleen ben ik er niet uit wat betrefd de schermresolutie
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
  donderdag 25 mei 2006 @ 11:21:48 #24
127004 maril
Smeetsfan
pi_38192042
quote:
Op donderdag 25 mei 2006 10:46 schreef StunningCunt het volgende:

[..]

Waarom niet ?
Ze hebben een stuk of 7 sportkanalen. Engels voetbal is wekelijks te zien, alle wedstrijden live. Je kunt dus zappen tussen alle wedstrijden die tegelijkertijd worden gespeeld.
Ik heb de bevestiging van jou verhaal gevonden.

WK Voetbal wel in breedbeeld via betaalzender Sport 1

Uitgegeven: 15 mei 2006 13:42
Laatst gewijzigd: 15 mei 2006 14:13

AMSTERDAM - Alle wedstrijden van het naderende WK Voetbal zullen door betaalzender Sport 1 in breedbeeldformaat (16:9) worden uitgezonden.

De NOS besloot vorige week nog het WK via het ouderwetse tv-formaat 4:3 uit te zenden. Dit ongetwijfeld tot teleurstelling van de groep consumenten met een breedbeeldscherm. Zij kunnen nu in ieder geval terecht bij Sport 1 als ze hun scherm volledig willen benutten.


Televisiefabrikanten gaven al eerder aan het besluit van de NOS te betreuren. Zij gingen er vanuit dat het WK de definitieve doorbraak van breedbeeld zou betekenen. De verkoop van platte televisies gaat intussen wel in hoog tempo door.

Naast de breedbeelduitzendingen van het WK zal Sport 1 rond het WK starten met een HDTV-kanaal. Dit kanaal zal het gehele WK en daarna permanent sport in HD-kwaliteit uitzenden. Het HD-aanbod zal onder meer bestaan uit wedstrijden van andere belangrijke Europese voetbalcompetities.

Ook zusterzender Film 1 start een HDTV-kanaal. Beide zenders zijn eigendom van Chellomedia.
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
  donderdag 25 mei 2006 @ 11:37:41 #25
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_38192479
De groepswedstrijden om 15:00 's middags mis ik, worden deze 's avonds nog uitgezonden, of iig een ruime samenvatting ervan?
pi_38192543
quote:
Op woensdag 24 mei 2006 11:01 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Dat kan niet
toch is het zo!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  donderdag 25 mei 2006 @ 11:40:04 #27
67174 Dos37
Come on Twente
pi_38192576
ik merk het.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  donderdag 25 mei 2006 @ 11:45:22 #28
127004 maril
Smeetsfan
pi_38192775
quote:
Op donderdag 25 mei 2006 11:37 schreef Ixnay het volgende:
De groepswedstrijden om 15:00 's middags mis ik, worden deze 's avonds nog uitgezonden, of iig een ruime samenvatting ervan?
Ik heb wel gauw gezien dat nederland alleen op zondag opm 15.00 speelt, ben er blij mee

En ik denk dat je doodgegooid word met herhalingen er komt om 20.00 bij studio sport een wk journaal dagelijks met Youri Mulder dus die zal al die wedstrijden wel moeten analyseren.
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
  donderdag 25 mei 2006 @ 12:00:43 #29
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_38193276
Wel vreemd dat ze Spanje - Oekraïne om 15:00 laten spelen, en Tunesië - S-Arabië om 18:00.
Die hadden ze beter kunnen omdraaien, lijkt me.
  donderdag 25 mei 2006 @ 12:08:03 #30
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_38193497
Dat is gewoon per lot beslist. Alleen in een enkel geval (Nederland - Argentinië) is dat naderhand gewijzigd.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_38246530
quote:
24 Mei 2006 (16:05 uur)

Het WK gaat vanaf dit weekend van start bij SBS 6

Het WK Voetbal gaat dit weekend officieel van start bij SBS 6. De WK-koorts neemt nog steeds toe en SBS 6 draagt een steentje bij door de komende twee weken diverse oefeninterlands van Oranje, Australië, Trinidad & Tobago en Brazilië uit te zenden. Zaterdag 27 mei trapt de zender af door vanaf 17.50 uur de oefeninterland Trinidad & Tobago tegen Wales uit te zenden. Direct daarna vanaf 20.00 uur zendt SBS 6 live de oefeninterland Nederland – Kameroen uit. Edward van Cuilenborg presenteert vanuit de studio en Louis van Gaal en Hans van Breukelen verzorgen de analyses.

Nagenoeg alle teams die meedoen aan het WK Voetbal 2006 zijn inmiddels bij elkaar en begonnen aan een intensief trainingskamp. Leo Beenhakker heeft met zijn Trinidad & Tobago diverse oefenwedstrijden gepland om zijn team klaar te stomen voor het ‘echte werk’. Vanaf zaterdag 27 mei, 17.50 uur doet SBS 6 live verslag van de ontmoeting tussen Trinidad & Tobago en Wales. Het commentaar tijdens de wedstrijd is in handen van Wilco van Schaik.

Vanaf 20.00 uur zendt SBS 6 de oefeninterland tussen het Nederlands elftal en Kameroen uit. Beide teams doen mee aan het WK en deze wedstrijd die in De Kuip wordt gespeeld is dan ook een serieuze testcase. Twee weken voor de start van het WK zal Marco van Basten zijn basisopstelling willen gaan testen en kan het Nederlandse volk zien of dit goed uitpakt. Edward van Cuilenborg blikt samen met Louis van Gaal vooruit op de wedstrijd. Na afloop schuift ook Hans van Breukelen aan om de gespeelde wedstrijd te analyseren. Leo Oldenburger tekent voor het commentaar en Hans Kraay jr. interviewt de spelers en de bondscoach voor en na afloop van de wedstrijd.
  vrijdag 26 mei 2006 @ 21:32:04 #32
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_38246686
quote:
Trinidad & Tobago - Wales
Ik zal er voor thuis blijven
pi_38246797
quote:
Op vrijdag 26 mei 2006 21:32 schreef Heerlijkheid het volgende:

[..]

Ik zal er voor thuis blijven
Ik heb al een topic

[Oefenen] Nederland - Kameroen. Hup Oranje! 20.00 op SBS6
[Oefenen] Frankrijk - Mexico. 21.00 op Eurosport. 21.00 op Eurosport
[Oefenen] Trinidad & Tobago - Wales. De eerste test voor Leo 18.00 op SBS6 en BBC2
[Oefenen] Duitsland - Luxemburg. 17.00 Live op ZDF.

Wel zo makkelijk, de wedstrijden die op TV komen in een eigen topic

[ Bericht 21% gewijzigd door BliksemSchigt op 27-05-2006 16:52:14 ]
  Trouwste user 2022 vrijdag 26 mei 2006 @ 21:59:54 #34
7889 tong80
Spleenheup
pi_38247849
Trinidad - Wales De straten zullen leeg blijven

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_38272451
quote:
Tuesday 30 May
World Cup friendly: England v Hungary
Match of the Day Live, 2000 BST, BBC One; Five Live and online

Saturday 3 June
World Cup friendly: England v Jamaica
Match of the Day Live, 1330 BST, BBC One
  zaterdag 27 mei 2006 @ 16:49:43 #36
67174 Dos37
Come on Twente
pi_38272542
Dat is goed nieuws

Alleen jammer dat het tegelijk is met de enige mooie formule 1 race
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_38272685
quote:
Op dinsdag 23 mei 2006 22:22 schreef maril het volgende:

[..]

Misschien dat ze bij de NOS site hetzelfde doen als tijdens de Olympiche Winterspelen en zetten ze de wedstrijden op stream?weet iemand dat?
Dat zowiezo niet, misschien wel voor Europa maar daar heeft MW niks aan.

En natuurlijk wordt het WK ook in de VS uitgezonden
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_38273267
Hoe laat komen de dagelijkse programma's van de NOS, RTL 7, SBS en Talpa?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_38371035
Die ga ik kijken. Bedankt
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 30 mei 2006 @ 16:13:55 #41
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_38373805
quote:
Op zaterdag 27 mei 2006 17:10 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe laat komen de dagelijkse programma's van de NOS, RTL 7, SBS en Talpa?
Voetbal Insite tussen 20:00 en 20:30, BvD denk ik tussen 23:00 en 24:00.

Klopt het trouwens dat in de laatste ronde van de poulewedstrijden, wanneer er 2 wedstrijden tegelijk zijn, RTL7 de wedstrijd uitzendt die niet bij de NOS is? Dat hoorde ik namelijk.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_38374050
quote:
Op dinsdag 30 mei 2006 16:13 schreef BVO het volgende:

[..]

Voetbal Insite tussen 20:00 en 20:30, BvD denk ik tussen 23:00 en 24:00.

Klopt het trouwens dat in de laatste ronde van de poulewedstrijden, wanneer er 2 wedstrijden tegelijk zijn, RTL7 de wedstrijd uitzendt die niet bij de NOS is? Dat hoorde ik namelijk.
Klopt.
quote:
Bovendien zendt RTL 7 op 20, 21, 22 en 23 juni elke dag live twee cruciale WK-wedstrijden uit. Het gaat daarbij om de doorslaggevende laatste poulewedstrijden. Wie gaat er verder in de strijd om de felbegeerde wereldtitel?

Boudewijn van Schaik, programmadirecteur van RTL 7, kijkt uit naar de aftrap: “Dit zijn de wedstrijden waarin definitief wordt wie doorgaat naar de knock-out fase en wie zijn koffers kan pakken. Twee jaar geleden tijdens het EK was het in de poule van Nederland bijzonder spannend. Nederland moest winnen van Letland. Maar Tsjechië moest gelijktijdig ook van Duitsland winnen, om Nederland door te laten gaan. Oranje stond al snel voor en de Nederlandse kijker schakelde massaal over naar de Duitse televisie. Dat hoeft dit jaar niet meer, want beide wedstrijden zijn simultaan te zien op de Nederlandse televisie."
Bron
pi_38383105
quote:
En Duitsland - Japan vanaf 20.30 uur live op de ARD.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_38398047
Vanavond:

Zwitserland - Italie, 20.30 uur Rai Uno
Frankrijk - Denemarken 21.00 uur TV5
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  woensdag 31 mei 2006 @ 09:32:35 #45
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_38399567
quote:
Op zaterdag 27 mei 2006 16:49 schreef Dos37 het volgende:
Dat is goed nieuws

Alleen jammer dat het tegelijk is met de enige mooie formule 1 race
tijdens de eerste wedstrijd van nederland??

heb ik goed nieuws voor je.

De Grand Prix van Engeland begint om 13:00 nederlandse tijd en is om 14:30 afgelopen en 15:00 speeld nederland tegen servie & M
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_38408624
Weet iemand of er ook wedstrijden uit worden gezonden die je via internet live kan meekijken? Dit omdat ik de 15:00 wedstrijden ook wil volgen maar dan op me werk zit. En nee, we hebben hier geen tv
-je UI was te groot en daarom verwijderd-
  woensdag 31 mei 2006 @ 18:46:48 #47
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_38418796
En ik vraag me (nog steeds) af of er 's avonds nog een ruime samenvatting van de 15:00 wedstrijden te zien is.
Is hier al wat bekend over?
pi_38418934
welke wedstrijden zijn er dan om 15.00h?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 31 mei 2006 @ 18:52:21 #49
67174 Dos37
Come on Twente
pi_38418989
vanavond dus niks op fatsoenlijke zenders
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  woensdag 31 mei 2006 @ 18:55:57 #50
127004 maril
Smeetsfan
pi_38419108
Kunnen ze Tom egberts niet wegdoen met dat onsamenhagend verhaal., wat een chaot
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
  woensdag 31 mei 2006 @ 19:02:29 #51
108590 Tomhoog
Renneuuhhh
pi_38419350
Handig!

Egberts is grappig.
  woensdag 31 mei 2006 @ 21:24:05 #52
137346 Keramiekplaatser
Blauw gevleugelte
pi_38422312
Slovenie - Trinidad nu op SLO TV2 (Hotbird)
pi_38423715
Frankrijk - Denemarken was op TV5, misschien dat iemand het gezien heeft
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_38423767
quote:
Op donderdag 1 juni 2006 01:40 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Frankrijk - Denemarken was op TV5, misschien dat iemand het gezien heeft
Ik heb gekeken.
Viper 4 life
pi_38423778
Goede wedstrijd?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_38426612
quote:
ORANJE-MEXICO LIVE BIJ SBS 6

TV-zenders lopen warm voor WK


SBS 6, 19.25 UUR

door GERARD SMIT

Met nog twee oefenduels te gaan (vanavond tegen Mexico en zondag tegen Australië) lijkt Oranje klaar voor het serieuze WK-werk. De tv-zenders lopen de komende week al warm voor het grootste sportevenement ter wereld dat op 9 juni begint. Een vooruitblik.

SBS 6 doet vandaag verslag van de interland NederlandMexico in Rotterdam met commentaar van Leo Oldenburger. De presentatie is in handen van Edward van Cuilenborg. Het duel wordt omlijst met een voor- en nabeschouwing.

Zondag 4 juni staat SBS 6 de hele dag in het teken van het WK. Naast de laatste oefeninterland tegen de ’Aussies’ van Guus (14.30 uur) zijn er speciale programma’s te zien, zoals De Smaakpolitie in Duitsland, Van Rommelzolder tot Oranje Droomhuis en WK-vrouwen. Hart van Oranje, dagelijks na Hart van Nederland, toont hoe Nederland langzaamaan van kleur verandert. De makers gaan de komende weken op zoek naar een look-a-like Nederlands elftal.

Morgen (vrijdag 2 juni) is de spannende live ontknoping van De Nationale WKTest (BNN) onder leiding van Sophie Hilbrand. Het was in de voorronden verbluffend te zien hoeveel historische WK-details sommige experts moeiteloos opdreunen.

De NOS zendt als opwarmertje vier voetbaldocumentaires uit op Nederland 2. Een tweeluik over Marco van Basten (za. 3 en ma. 5 juni), In de kleedkamer van Brazilië (ma. 5 juni), een tvportret van Ruud van Nistelrooy (do. 8 juni) en De lach van Ronaldinho (wo. 28 juni).

Barend & Van Dorp (Talpa) strijken maandag 5 juni neer in Villa BvD, een sfeervol hotel aan de Titisee in Zuid-Duitsland. Tot en met de finale op 9 juli ontvangen zij dagelijks een keur aan kenners, coaches, spelers en BN’ers. Het live programma wordt ’opgeleukt’ met muzikale optredens.

Een dag later, dinsdag 6 juni, start de late avondshow NOS Studio Sportzomer op Nederland 2 met Jack van Gelder vanuit het ZuidDuitse dorp Kirchzarten. In de eerste aflevering staat het WK 1974 centraal. Speciale gasten zijn Willem van Hanegem, Johnny Rep en Arie Haan. Woensdag 7 juni schuiven de sterren van het EK 1988 aan en donderdag 8 juni maken de NOS-analytici hun opwachting, onder wie Johan Cruyff, Willem van Hanegem, Bert van Marwijk en Danny Blind.

In KRO’s Profiel is woensdag 7 juni op Nederland 1 een tv-portret te zien van de legendarische Rinus Michels, bijgenaamd ’De Generaal’ en ’De Sfinx’. Johan Cruyff en Marco van Basten spreken openhartig over de man, die berucht was om zijn keiharde aanpak.

Debacle
Dezelfde avond zendt de VPRO op Nederland 3 de live show De Avond van het WK uit, een gezamenlijk programma van Holland Sport (VPRO) en Andere Tijden (NPS). Naast actuele interviews, zien we o.a. een reconstructie van het WK-debacle van Oranje in 1958, met sterren als Faas Wilkes, Coen Moulijn en Abe Lenstra.

In de documentaire The Art of Football, met John Cleese als eigenzinnige gastheer, wordt woensdag 7 juni op Nederland 3 de merkwaardige wereld van het topvoetbal geanalyseerd door Pele, Ronaldo en Beckenbauer, maar ook door Elton John, Dennis Hopper en Henry Kissinger.
  donderdag 1 juni 2006 @ 09:45:24 #57
137346 Keramiekplaatser
Blauw gevleugelte
pi_38427103
Morgen Duitsland - Colombia op ZDF 19.00

Gevold door Italie - Oekraine ook op ZDF 21.00
pi_38427501
Er is morgen echt teveel voetbal op
pi_38429813
quote:
Op donderdag 1 juni 2006 09:58 schreef BliksemSchigt het volgende:
Er is morgen echt teveel voetbal op
het is nooit teveel
-je UI was te groot en daarom verwijderd-
pi_38432318
Half 9 vanavond?

En komt Jong oranje ook nog?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_38432517
quote:
Op donderdag 1 juni 2006 09:58 schreef BliksemSchigt het volgende:
Er is morgen echt teveel voetbal op
Ik heb met de schotel soms echt live wedstrijden van half 10 's ochtends tot een uurtje of 4 's nachts en als ik echt m'n best zou doen waarschijnlijk zelfs 24 uur per dag in de competitieweekenden.

Lovely
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_38433463
Noorwegen - Zuid Korea om 19.00 op Sport1.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_38442971
quote:
Op donderdag 1 juni 2006 12:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Half 9 vanavond?

En komt Jong oranje ook nog?
Nederland - Mexico: Voorbeschouwing 19.20, wedstrijd 20.00 uur (dacht ik) (SBS6)

Jong Nederland- Jong Frankrijk voorbeschouwing 17.55, wedstrijd 18.15 (Talpa)
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  Trouwste user 2022 donderdag 1 juni 2006 @ 18:02:42 #64
7889 tong80
Spleenheup
pi_38444631
Dat gaat elkaar dus overlappen helaas.Begin dan om 20.15 uur.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 1 juni 2006 @ 19:47:40 #65
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_38448395
quote:
Op woensdag 24 mei 2006 10:59 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Jaaaaaaaaaaaa ik ben blij! Alleen maar goede commentatoren Vooral Reitsma, Snoeks en Grueter vind ik geweldig. NOS

Hier kan Talpa nog een hele grote les van leren....die hebben geen enkele goede commentator.
Helemaal eens, NOS
  donderdag 1 juni 2006 @ 19:52:09 #66
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_38448598
quote:
Een dag later, dinsdag 6 juni, start de late avondshow NOS Studio Sportzomer op Nederland 2 met Jack van Gelder vanuit het ZuidDuitse dorp Kirchzarten. In de eerste aflevering staat het WK 1974 centraal. Speciale gasten zijn Willem van Hanegem, Johnny Rep en Arie Haan. Woensdag 7 juni schuiven de sterren van het EK 1988 aan en donderdag 8 juni maken de NOS-analytici hun opwachting, onder wie Johan Cruyff, Willem van Hanegem, Bert van Marwijk en Danny Blind.
Ik heb zin in Studio Sportzomer En Sportjournaal ook bij de NOS
  Trouwste user 2022 donderdag 1 juni 2006 @ 20:01:18 #67
7889 tong80
Spleenheup
pi_38448992
quote:
Op donderdag 1 juni 2006 18:02 schreef tong80 het volgende:
Dat gaat elkaar dus overlappen helaas.Begin dan om 20.15 uur.

Verlenging

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 1 juni 2006 @ 20:14:55 #68
86305 Markman
Grappig hier.
pi_38449545
he is er toevallig ergens op internet via een of andere buitenlandse zender de wedstrijd Nederland te zien ????? ik zit in Zwitserland, en eurosport en franse kanalen vinden tennis belangrijker
pi_38449746
www.talpa.tv

Wel onder 21 dan
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  vrijdag 2 juni 2006 @ 01:44:11 #70
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38462437
ESPN zend in de Verenigde Staten alle wedstrijden uit, en tevens zijn alle wedstrijden te zien op ESPNHD, de HDTV versie van het station.

Uitzendschema in Eastern Time (tel 3 uur erbij voor Pacific Time)

ESPN FIFA World Cup 2006 Pagina

De belangrijkste tijden voor mij zijn in ieder geval alvast:

Jun 11 09:00 ET (12:00 PST) Serbia & Montenegro v Netherlands
Jun 12 12:00 ET (15:00 PST) United States v Czech Republic
Jun 16 12:00 ET (15:00 PST) Netherlands v Ivory Coast
Jun 17 15:00 ET (18:00 PST) Italy v United States
Jun 21 15:00 ET (18:00 PST) Netherlands v Argentina
Jun 22 10:00 ET (13:00 PST) Ghana v United States
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_38462455
Is het WK een thema in de VS in de wandelgangen?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  vrijdag 2 juni 2006 @ 01:57:01 #72
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38462654
Men begint er wel wat warm voor te lopen ja, maar niet zoals in Europa.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_38462741
Wat is leuker; Villa BvD of het sportprogramma op NED2.. komen iedere dag om dezelfde tijd
ik denk Villa BvD.. beetje Jan Mulder enzo
  vrijdag 2 juni 2006 @ 02:14:54 #74
43497 Afunados
Get Therapy
pi_38462895
quote:
Op donderdag 1 juni 2006 09:45 schreef Keramiekplaatser het volgende:
Gevold door Italie - Oekraine ook op ZDF 21.00
Ook op RAI1, is wat aangenamer commentaar
pi_38462942
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 02:02 schreef DrDentz het volgende:
Wat is leuker; Villa BvD of het sportprogramma op NED2.. komen iedere dag om dezelfde tijd
ik denk Villa BvD.. beetje Jan Mulder enzo
Ik zou gaan NED 2 zeker omdat daar geen reclame is.

Ik zelf hoop dat Studio Sportzomer gestreamd wordt voor uitzendinggemist.nl want ik zit waarschijnlijk in het buitenland. Villa BVD zal wel op de live stream komen en op de uitzendig gemist.

Ook komt SBS overigens met een programma

Ik denk dat de NOS ongeveer 50% van de kijkers pakt, BVD ongeveer 30% en SBS 20%
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_38462996
Johan Derksen zou toch ook iedere dag op tv komen, waar zit hij? Bij VillaBvD?
pi_38463426
quote:

Vanaf vrijdag 9 juni komt Voetbal Insite zeven dagen per week met een speciale WK-editite. Vanuit de studio in Hilversum bespreken presentatrice Barbara Barend en analist Johan Derksen met aansprekende gasten elke dag de actualiteiten van het WK. De gesprekken worden afgewisseld met beelden van de gespeelde wedstrijden.
pi_38463511
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 02:25 schreef DrDentz het volgende:
Johan Derksen zou toch ook iedere dag op tv komen, waar zit hij? Bij VillaBvD?
RTL 7
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  vrijdag 2 juni 2006 @ 10:45:21 #79
3394 Coelho
BigGreenEgg
pi_38467129
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 01:44 schreef maartena het volgende:
ESPN zend in de Verenigde Staten alle wedstrijden uit, en tevens zijn alle wedstrijden te zien op ESPNHD, de HDTV versie van het station.

Uitzendschema in Eastern Time (tel 3 uur erbij voor Pacific Time)

ESPN FIFA World Cup 2006 Pagina

De belangrijkste tijden voor mij zijn in ieder geval alvast:

Jun 11 09:00 ET (12:00 PST) Serbia & Montenegro v Netherlands
Jun 12 12:00 ET (15:00 PST) United States v Czech Republic
Jun 16 12:00 ET (15:00 PST) Netherlands v Ivory Coast
Jun 17 15:00 ET (18:00 PST) Italy v United States
Jun 21 15:00 ET (18:00 PST) Netherlands v Argentina
Jun 22 10:00 ET (13:00 PST) Ghana v United States
Semi-off topic:

Het wordt tijd dat we in NL ook ESPN kunnen gaan ontvangen. Desnoods in een betaalpakket, maar volgens mij is het op dit moment niet mogelijk, op ESPN classics na.
  vrijdag 2 juni 2006 @ 18:39:51 #80
121310 venomsnake
El Saltador
pi_38482716
Degene die Sport1 hebben kunnen dus om 21.00 live naar Italie-oekraine gaan kijken met nederlands commentaar.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_38482796
Ik hoef niet te weten wat een zure Nederlander vindt van Italie, ik neem wel het Italiaanse commntaar, met alle linkjes de ze hebben krijg je er ook nog eens tig keer zoveel info bij ook, want Nederlandse commentatoren willen maar al te vaak interessant doen en komen dan met allemaal 'feitjes' die veel te maken hebben met het bekende spreekwoord met de klepel en de klok.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  vrijdag 2 juni 2006 @ 18:44:13 #82
121310 venomsnake
El Saltador
pi_38482840
Niet iedereen kan dat Italiaanse gebral verstaan
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_38482865
Duitland - Colombia is trouwens over een kwartiertje op de ZDF (en Sport Italia) en voor de traditionele kabel kijkers: Italie- Oekraine is ook op de ZDF, 21.00 uur.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  vrijdag 2 juni 2006 @ 18:51:29 #84
137346 Keramiekplaatser
Blauw gevleugelte
pi_38483020
19.30 ook Turkije - Angola op Show TV (Turksat 42 west)
  vrijdag 2 juni 2006 @ 18:57:06 #85
67174 Dos37
Come on Twente
pi_38483124
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 18:44 schreef venomsnake het volgende:
Niet iedereen kan dat Italiaanse gebral verstaan


idd
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  vrijdag 2 juni 2006 @ 19:23:42 #86
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_38483775
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 01:57 schreef maartena het volgende:
Men begint er wel wat warm voor te lopen ja, maar niet zoals in Europa.
Maar er zullen niet veel Amerikanen weten bij wie ze in de poule zitten. Of wel?
  vrijdag 2 juni 2006 @ 19:28:58 #87
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38483931
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 10:45 schreef Coelho het volgende:
Semi-off topic:

Het wordt tijd dat we in NL ook ESPN kunnen gaan ontvangen. Desnoods in een betaalpakket, maar volgens mij is het op dit moment niet mogelijk, op ESPN classics na.
Als je van Amerikaanse sporten houd, dan moet je NASN nemen (North American Sports Network - www.nasn.com) - in Nederland verkrijgbaar via het digitale pakket van UPC, Essent, Casema, en Caiway. Wellicht ook andere digitale abonnementen, maar ik weet in ieder geval dat de "3 groten" dit kanaal in het digitale pakket hebben zitten. Je kunt daarmee o.a. Live (dus soms midden in de nacht) en semi-Live (volgende dag op schappelijke tijd) Amerikaanse baseball, ice hockey, basketball, en american football volgen. Omdat er al zo ontzettend veel voetbal is in Europa kun je de soccer league (MLS) niet volgen, maar dus wel alle grote Amerikaanse (en Canadese) sporten.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  vrijdag 2 juni 2006 @ 19:33:38 #88
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38484095
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 19:23 schreef Ixnay het volgende:
Maar er zullen niet veel Amerikanen weten bij wie ze in de poule zitten. Of wel?
Lang niet iedereen weet het echt, maar ik zie o.a. langs de snelwegen grote reclame borden, en er zijn advertenties op TV die het aankomende WK aankondigen. "Soccer" zoals het hier genoemd word is slechts de 5e sport in de VS, na American Football (1e), Baseball (2e), Basketball (3e) en Icehockey (4e), dus niet zoals in 90% van de wereld de 1e sport van het land.

Toch is sport in de VS vrij belangrijk, en ik merk om me heen dat mensen er wel e.e.a. over weten. Onder de Mexicaanse bevolking in California leeft het WK echt natuurlijk, omdat voetbal ook in Mexico de nationale sport is.

Het is in ieder geval al heel wat dat alle wedstrijden worden uitgezonden, en ook nog eens in HDTV als je daar de beschikking over hebt.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  vrijdag 2 juni 2006 @ 20:24:43 #89
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_38485712
En in Canada is het 100% Icehockey zeker.
  vrijdag 2 juni 2006 @ 21:28:17 #90
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38487525
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 20:24 schreef Ixnay het volgende:
En in Canada is het 100% Icehockey zeker.
Hockey is zeker de grootste sport in Canada. Gevolgd door Baseball denk ik.....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_38487742
Hockey en anders niks en als er geen hockey is Lacrosse
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  vrijdag 2 juni 2006 @ 23:39:04 #92
3394 Coelho
BigGreenEgg
pi_38492580
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 19:28 schreef maartena het volgende:

[..]

Als je van Amerikaanse sporten houd, dan moet je NASN nemen (North American Sports Network - www.nasn.com) - in Nederland verkrijgbaar via het digitale pakket van UPC, Essent, Casema, en Caiway. Wellicht ook andere digitale abonnementen, maar ik weet in ieder geval dat de "3 groten" dit kanaal in het digitale pakket hebben zitten. Je kunt daarmee o.a. Live (dus soms midden in de nacht) en semi-Live (volgende dag op schappelijke tijd) Amerikaanse baseball, ice hockey, basketball, en american football volgen. Omdat er al zo ontzettend veel voetbal is in Europa kun je de soccer league (MLS) niet volgen, maar dus wel alle grote Amerikaanse (en Canadese) sporten.
Ik dacht zelf meer aan golf, nascar, wsop poker enz.
  vrijdag 2 juni 2006 @ 23:46:05 #93
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_38492844
Wat is in NL eigenlijk de 2e sport? Darts?
  vrijdag 2 juni 2006 @ 23:46:45 #94
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38492870
quote:
Op vrijdag 2 juni 2006 23:46 schreef Ixnay het volgende:
Wat is in NL eigenlijk de 2e sport? Darts?
Schaatsen.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  zaterdag 3 juni 2006 @ 09:07:32 #95
137346 Keramiekplaatser
Blauw gevleugelte
pi_38497645
15.00 Engeland - Jamaica op BBC One en ARD
17.00 Tsjechie - Trinidad op LA 7 Sport (Atlantic Bird)
17.30 Polen - Kroatie op ARD
17.30 Zwitserland - China op SF2 en TSi2 (Schotelhobbyisten weten wel hoe ze dat open krijgen)
20.15 Luxemburg - Portugal op RTL Luxemburg en RTPi (Astra1)
22.00 Spanje - Egypte op Sport1


Genoeg voetbal dus
pi_38503907
Dat volkslied van Jamaica

Wedstrijd is ook op sport1 te zien met Nederlands commentaar!!!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zaterdag 3 juni 2006 @ 17:00:43 #97
86305 Markman
Grappig hier.
pi_38506783
een andere vraag die ik hier het best kwijt kan denk ik: morgen is de laatste oefenwedstrijd van Nederland, is deze ergens via internet te ontvangen ?
  zaterdag 3 juni 2006 @ 18:24:10 #98
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_38508877
Dat is toch nooit via internet te volgen !
Een oefenwedstrijd van Nederland. Alleen via de ''tv''
pi_38508961
quote:
Op zaterdag 3 juni 2006 17:00 schreef Markman het volgende:
een andere vraag die ik hier het best kwijt kan denk ik: morgen is de laatste oefenwedstrijd van Nederland, is deze ergens via internet te ontvangen ?
Live wedstrijden via Internet streams #11
  zaterdag 3 juni 2006 @ 18:32:42 #100
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')