Lol wtf? Bij ons mocht je alleen bepaalde rekenmachines meenemen bij bepaalde vakken. Bij sommige was het nodig een GR te hebben en dan moest je niet verdacht te lang naar dat ding staren.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:35 schreef donzine het volgende:
In je rekenmachine mag tegenwoordig gewoon bij ons, zeggen de leraren zelf ook, ze mogen er niet in kijken.
Mijn M&O leraar blijft ook zeggen: We mogen het hele boek er in zetten want ze kunnen en mogen het toch niet conteroleren.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 13:16 schreef koffiegast het volgende:
Lol wtf? Bij ons mocht je alleen bepaalde rekenmachines meenemen bij bepaalde vakken. Bij sommige was het nodig een GR te hebben en dan moest je niet verdacht te lang naar dat ding staren.
Dit dus.quote:Op zondag 7 mei 2006 12:42 schreef Bob-B het volgende:
De beste spiekbriefjes verstop je niet, maar schrijf je op proefwerk papier van je school en leg je tussen je andere blaadjes, valt niet op tussen die meuk en je bent ook niet opvallend krampachtig sneaky bezig...
Bij mij deden ze een spiekbriefje in de BH, en dan vervolgens net doen alsof ze der tiet goed moest leggen ofzo, geen leraar die het lef heeft om in iemand's BH te zitten frommelen!quote:Op maandag 8 mei 2006 17:01 schreef Lod het volgende:
Mijn zus deed een rok aan tot aan de knieėn en schreef de antwoorden net daarboven. Geen leraar die er naar durfde te kijken. Jammer genoeg werkte dat niet bij mij. Heb trouwens nog nooit van mijn leven gespiekt.
Doe een spiekbriefje tussen je benen danquote:Op vrijdag 21 mei 2010 09:17 schreef Amdixer het volgende:
[..]
Bij mij deden ze een spiekbriefje in de BH, en dan vervolgens net doen alsof ze der tiet goed moest leggen ofzo, geen leraar die het lef heeft om in iemand's BH te zitten frommelen!
Maarja, ik ben een jongen, dus voor mij gaat dat niet op
Nederlands en rekenmachines gaan ook niet goed samen heh..quote:Op zondag 21 februari 2010 14:39 schreef Klipnap het volgende:
mijn nederlands lerares had nog iemand betrapt bij het examen met een rekenmachine... stond meteen een 1
06 - 1A 2C 3Bquote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:12 schreef Rewiinded het volgende:
Ook een andere keer toen andere mensen de toets al eerder hadden heb ik van hen de meerkeuzevragen antwoorden in code op m'n arm geschreven (1=A 2=B 3=C etc.) Leraar kwam nog naar me toe en vroeg "ik hoop dat dat niets voor dit vak is."
Gewoon "06" ervoor zetten en dan lijkt het net een telefoonnummer
Spieken kan helpen om een hoger punt te halen voor vakken waarvan je nu al weet dat ze niet in je vakkenpakket komenquote:
Verkapte "kijk ik heb een IPhone" reactiequote:Op zondag 30 mei 2010 19:02 schreef LennyCole het volgende:
Alles wat je moet hebben gewoon even naar je mailaccount sturen, met iphone openen en vrolijk naast je arm neer leggen. Wel aan de zijkant van het klaslokaal gaan zitten.
Alsof een iphone tegenwoordig zo bijzonder is.. Bovendien heb ik geen iphone meer maar was dit de manier die ik altijd deed.quote:Op zondag 30 mei 2010 22:06 schreef dirkjo het volgende:
[..]
Verkapte "kijk ik heb een IPhone" reactie
Je kan op elke telefoon een notitie kwijt, je hebt niet eens een iPhone of Internet nodig
Of neem een horloge met een een dikke band en schrijf het eronder...quote:Op maandag 31 mei 2010 18:37 schreef MagischMannetje het volgende:
Nog nooit geprobeerd maar hier is die:
Als je een goedkoop horloge hebt haal je hem uit elkaar en zet je het op de wijzerplaat. Kijk je ff hoe laat het is en doe je hem weer onder je mouw.
tegenwoordig gebeurd het niet zoveel meer. De enige manier is als iemand wat vraagt snel ff kijken.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 01:57 schreef Microfoon het volgende:
Jaren terug pakte je hier bij geschiedenis gewoon even je boek, of even blaadjes gewoon verwisselen... Docent was of uit de klas, of zelf bezig
Zeker voor Nederlands?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:09 schreef cool15 het volgende:
spiekbriefjes 1x1.5 cm pak potloodpen 8tig iets schrijf zo kleinmogelijk de antwoorden neem mee hou hem in je hand. zorg dat je bij de muur zit als leeraar komt in een subtile bewegin ob de grond bij de muur. let op maak er wel meerdere
srry maar iPod schrijft zo k#t weetje daar kan ik toch niet zoveel aan doenquote:
Michael Scofield.quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:10 schreef Schlome het volgende:
Meestal laat ik de dag daarvoor de samenvatting van het hoofdstuk danwel een aantal paragrafen op mn linker onderarm tatoeėren, de dag na de overhoring laat ik het eraf laseren.
Werkt aardig
1. Je mag zo vaak niet naar de wc > eerst inleveren.quote:Op donderdag 17 juni 2010 16:45 schreef SaCitz het volgende:
Beste manier ooit:
1. Zet alle samenvattingen van je tentamen in je oude mobiele telefoon
2. Stop deze telefoon in je sok of als meisje in je ugg/laars ofzo (zorg dan wel voor een platte telefoon)
3. Als je tentamen af hebt kijk dan wat je nog niet weet of waar je over twijfelt.
4. Zeg dan dat je naar de wc moet, laat dan je huidige telefoon op tafel liggen (als je mn niet bij het begin al had moeten inleveren)
5. Dan kan je op het toilet rustig alles even opzoeken (of desnoots iemand bellen die thuis met je schoolboeken zit).
Weet wel dat je dit trucje maar 1x per tentamen kan uithalen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |