Mja weet niet hoe het in het zuiden of westen is. Maar hier in het noorden is het goed voormekaarquote:
Nou ik ben blij dat ik na mij werk uit de "seg kerll heb jij nog een gehockeyed vd waekk " omgeving ben met die ditto blond,paardestaartje Jaarclubmutjse meiden die weer naar de zoveelste "borreal"gaan..quote:Op dinsdag 9 mei 2006 16:05 schreef Palomar het volgende:
- Bij die goedkope supermarkten komen allemaal trieste paupermensen waar je depressief van wordt.
Onzin.. en jij dacht dat ze dat bij AH niet doen. Kijk eens naar boven zie je die zwarte bollen?quote:- Bij de goedkope supermartken wordt je altijd als een dief aangekeken; je moet je tas van binnen laten zien en dat soort ongein.
om daarna op internet te gaan pimpen met je biefstukken en hoeveel geld je uit geeft aan boodschappen terwijl je ook nog elke dag uit eten gaat...quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:14 schreef editor2 het volgende:
[..]
Ik loop liever dan tussen de zogenaamde paupers die tenminste normaal doen dan het slag waar ik met regelmaat voor werk vertoef.
Beetje dat pak uittrekken en weer gewoon een t-shirt oid aantrekken na een lange dag.
het feit dat ik niet de enige ben die dat uit je posts haalt zegt misschien ook watquote:Op donderdag 11 mei 2006 19:16 schreef editor2 het volgende:
Het feit dat jij dat eruit haalt laat alleen maar zien dat je dus om een of andere reden het niet kan hebben. Smaakt die wietpijp trouwens
Daar noem je ook een land...Zwitserland daar is ALLES duurquote:Op donderdag 11 mei 2006 20:02 schreef FanNa het volgende:
Ik werk bij AH, en mijn contract is verlengd, terwijl ik 19 ben. Ik geef toe, het is allemaal iets duurder bij AH, maar je krijgt er een betere service + nette winkel + vriendelijke medewerkers + betere kwaliteit voor terug.
Nederland is trouwens een van de goedkoopste landen qua levensmiddelen. Heb je wel eens in Zwitserland boodschappen gedaan. De zakken chips waren in de aanbieding van 6 voor 4 frank (3 euro)... 100 gram chocala voor ong 2 euro...
![]()
Ik denk dat we niet teveel moeten klagen mensen...
Je vergeet voor het gemak wel even dat het gemiddelde loon in Zwitserland iets hoger ligt waardoor het niet zo gek veel verschil maakt relatief gezien..quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:02 schreef FanNa het volgende:
Ik denk dat we niet teveel moeten klagen mensen...
ik ben een keer bij de lidl geweest... da's nog ergerquote:
ow wauw ik heb echt iets met wombatsquote:Op maandag 31 juli 2006 22:40 schreef OrangeWombat het volgende:
Ik woon zowel van de Bas (dirk v/d Broek) en van de AH 100 m af.
Ik doe bij de bas zelden boodschappen, omdat het een waardeloze winkel is... de versproducten zijn er niet vers, het personeel is arrogant en chagerijnig en de kassa's zijn te klein.
En daarbij komt dat je bij de AH goedkoper(!) boodschappen kan doen.
Euroshopper van de AH is goedkoper dan de goedkoopste producten van BAS
Is idd een groot voordeel.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:24 schreef gronk het volgende:
Plus dat je bij de aldi niet struikelt over kutpubers die zonodig moeten vakkenvullen.
Daarom ga ik dus ook altijd naar de AH in Groningen.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 18:55 schreef Renesite het volgende:
[..]
True![]()
Die markt in groningen heeft doogaans niet echt toffe kwaliteit
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |