Jawel, maar je moet wel fit blijven.quote:Op donderdag 4 mei 2006 02:15 schreef Jasza het volgende:
Mja niet verwondelijk, die spelen al een aantal seizoenen met dezelfde starting line-up nu toch?
Klopt, vind ik ook jankerds soms.quote:Op donderdag 4 mei 2006 02:20 schreef Stansfield het volgende:
Die voetballers beginnen nu al te piepen nu ze een kleine playoff ronde hebben.
45 punten jezus wat een mooie wedstrijd!!quote:Op donderdag 4 mei 2006 06:01 schreef popolon het volgende:
King James in de buzzer in OT : 120-121
James & The Gang leiden met 3-2 in de series
Jep, om vervolgens door te gaanquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:08 schreef ScienceFriction het volgende:
Cavs - Wiz lijkt toch echt een 7-game serie te worden... trading punches.
Ik had 5 games, geloof ik.quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:20 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Dat heb ik wel als voorspelling
Beste speler van de NBA tot nu toe. De Cavs hebben helemaal geen uitzonderlijk goed team, meer een middenmoot maar Lebron legt constant de lat veel hoger.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:20 schreef Zwansen het volgende:
Damn! Tweede gamewinning shot van James!
En dan niet als de stand gelijk is, maar als ze achterstaan. Damn, wat is die vent goed.
Ik vind Kobe toch beter....quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:24 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Beste speler van de NBA tot nu toe. De Cavs hebben helemaal geen uitzonderlijk goed team, meer een middenmoot maar Lebron legt constant de lat veel hoger.
Ik heb nu vakantie anders zou ik het ook nooit mogen, in een schoolweek kijk ik meestal gewoon de herhalingen. Vind ik ook een soort van live.quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:50 schreef Gi1337 het volgende:
Ik denk dat het 6 wordt.
1 vraagje. Hoeven jullie niet te werken ofzo dat jullie om 5 uur in de ochtend al b-ball gaan kijken?
Ik heb wel Bucks-Pistons gekeken maar langer houd ik het niet vol hoor
Je bent nog maar 16?quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:36 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Ik heb nu vakantie anders zou ik het ook nooit mogen, in een schoolweek kijk ik meestal gewoon de herhalingen. Vind ik ook een soort van live.
Lebron James trekt z'n team er veel meer bij dan Kobe, afgezien van het feit dat ik Kobe een arrogante eikel vind. Volgens de NBA rankings in NBA 06 scoort Lebron ook beter dan Kobe.quote:
Arrogante eikel?quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:39 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Lebron James trekt z'n team er veel meer bij dan Kobe, afgezien van het feit dat ik Kobe een arrogante eikel vind. Volgens de NBA rankings in NBA 06 scoort Lebron ook beter dan Kobe.
Beste speler? In welk opzicht? Niet in aanvallend opzicht, want dat is Kobe... Lebron is in defensief opzicht gewoon een gemiddelde speler (zelfs iets minder). Bovendien mist Lebron nog killer-instinct. Ik heb bij hem nog wel eens het "David Robinson gevoel"... fysiek geweldig, goed basketbal IQ... maar te aardig.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:24 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Beste speler van de NBA tot nu toe. De Cavs hebben helemaal geen uitzonderlijk goed team, meer een middenmoot maar Lebron legt constant de lat veel hoger.
quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:39 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Lebron James trekt z'n team er veel meer bij dan Kobe, afgezien van het feit dat ik Kobe een arrogante eikel vind. Volgens de NBA rankings in NBA 06 scoort Lebron ook beter dan Kobe.
Ik vind tegenwoordig de interviews vaak wat... tsja... politiek correct. Kobe en lebron komen allebei enorm gecalculeerd over in interviews. Bij Lebron hoor ik altijd zo'n "don't say anything stupid, just smile and say safe things" toontje. Bij Kobe denk ik heel vaak een 'look at me giving all these great answers, do you love me now?" toonquote:Op donderdag 4 mei 2006 11:40 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Arrogante eikel?
Dat snap ik dus echt niet. Als je interviews met hem ziet komt ie juist heel vriendelijk over. Meer dan James ofzo.
Iverson has grown up a bit... maar het team om hem heen is niet echt geweldig (slecht dus) en Iverson wordt er ook niet jonger op.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:47 schreef Bendoverp het volgende:
Ik dacht dat Iverson altijd goed was?
Is hij dat ook?
*ben NBA leek*
Met Webber erbij en spelers als Iguadala en die Korver ofzo moet je toch in principe wel de playoffs kunnen halen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:50 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Iverson has grown up a bit... maar het team om hem heen is niet echt geweldig (slecht dus) en Iverson wordt er ook niet jonger op.
Kobe is alleen aanvallend beter omdat hij alle ballen opeist of vrijwillig van z'n spelers krijgt. Kijk naar de stats van dit jaar en Lebron James scoort in bijna alle defensieve statistieken beter dan Kobe. Lebron heeft minder steals en meer turnovers. Verder scoort hij beter in alle statistieken (behalve ppg 3p% en ft%). Als je de laatste paar games kijkt dan zie je dat Lebron een super koelbloedige killer is.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:43 schreef ScienceFriction het volgende:
Beste speler? In welk opzicht? Niet in aanvallend opzicht, want dat is Kobe... Lebron is in defensief opzicht gewoon een gemiddelde speler (zelfs iets minder). Bovendien mist Lebron nog killer-instinct. Ik heb bij hem nog wel eens het "David Robinson gevoel"... fysiek geweldig, goed basketbal IQ... maar te aardig.
Ik vind Kobe toch wel de allerbeste speler en hij heeft zich al enorm vaak bewezen. Het is zeker in de playoffs een van de gevaarlijkste spelers. Mensen noemen hem soms arrogant, maar als winner moet je dat ook hebben, een soort "swagger" van "no one can touch me".
Je moet het totale plaatje ook bekijken, als jij 1 game van Kobe telt met die paar punten die hij scoorde in de playoffs dan wordt het nogal krom getrokken ja.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:44 schreef ScienceFriction het volgende:Heb je de playoffs gekeken? Lebron scoort 36% van de punten van de cavs tegenover 24% voor Kobe... ummm... wie betrekt zijn team er nou meer bij?
Webber is al een aantal jaren niet echt geweldig meer. Hij mist de explosiviteit na die blessure, speelt geen defense en heeft dus gewoon knikkende knieën als het crunch time wordt.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:51 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Met Webber erbij en spelers als Iguadala en die Korver ofzo moet je toch in principe wel de playoffs kunnen halen.
1 game? Ik heb het over 9 maal playoffs en met name sinds 1998. Dat is 8 jaar aan data en een gemiddelde van 22.5 shots per wedstrijd. Hoeveel shots neemt Kobe nu? Zelfs nog minder. Kromtrekken van dataquote:Op donderdag 4 mei 2006 11:55 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Je moet het totale plaatje ook bekijken, als jij 1 game van Kobe telt met die paar punten die hij scoorde in de playoffs dan wordt het nogal krom getrokken ja.
Kobe loopt al wat jaartjes rond in de NBA. LBJ wordt beter en beter. En als men hier zegt dat hij te aardig is.quote:
Heb je James wel eens een speler zien verdedigen? Staat hij dicht op zijn man of niet? Hoe is zijn spacing? Hoe reageert hij op switches? Lebron is gewoon een matige verdediger... of heb jij hem al vaak in het All-Defensive team gezien? Ik niet namelijk. Maar als jij denkt dat hij een betere verdediger is dan Kobe, so be it.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:54 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Kobe is alleen aanvallend beter omdat hij alle ballen opeist of vrijwillig van z'n spelers krijgt. Kijk naar de stats van dit jaar en Lebron James scoort in bijna alle defensieve statistieken beter dan Kobe. Lebron heeft minder steals en meer turnovers. Verder scoort hij beter in alle statistieken (behalve ppg 3p% en ft%). Als je de laatste paar games kijkt dan zie je dat Lebron een super koelbloedige killer is.
Huh?quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:40 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Arrogante eikel?
Dat snap ik dus echt niet. Als je interviews met hem ziet komt ie juist heel vriendelijk over. Meer dan James ofzo.
Wat was er nou weer mis met dat laatste interview? Hij heeft toch gelijk? Je moet gewoon proberen rustig te blijven. Dat Bell al last krijgt van z'n kaak als Kobe hem mist zegt al genoegquote:Op donderdag 4 mei 2006 13:23 schreef popolon het volgende:
[..]
Huh?
Lebron is de vriendelijkheid zelve, Kobe is een wereldspeler maar blijft een lul.
Dat laatste interview zegt weer genoeg n.a.l.v. de flagrant van Bell.
Ik noem het sneu:quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:46 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Wat was er nou weer mis met dat laatste interview? Hij heeft toch gelijk? Je moet gewoon proberen rustig te blijven. Dat Bell al last krijgt van z'n kaak als Kobe hem mist zegt al genoegRaja Bell probeert nu nog wat uit de situatie te halen... eerst zegt hij dat het hem spijt, dan weer niet, dan weer wel...
![]()
"It's not arrogance if you can back it up"
Kobe - love him or hate him...Het is wel duidelijk in elk geval.
Ach, kom op zeg... Wie is Raja Bell dan? Kobe stopper of zo? Kobe scoorde 42 punten op hem gemiddeld...quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:50 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik noem het sneu:
'I don't know this kid, who is he?'
'Maybe he didn't get enough hugging as a baby'
Vooral die laatste is erg tragisch, moet hij zeggen als sex offender.![]()
Dat soort uitspraken, er zijn er nog een paar, zeggen meer over hemzelf dan Bell.
Ik zou Kobe en TO toch niet echt met elkaar willen vergelijken. Terrell Owens is gewoon... die man leeft totaal in z'n eigen wereldje. Bovendien heeft TO nog nooit iets gewonnen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:58 schreef popolon het volgende:
Het zijn TO neigingen.
Raar dat je er voor opkomt.
Als je Steve Nash's persconferentie hebt gehoord dan zou er helemaal niemand geschorst moeten worden. De Lakers maakten ook een aantal grove fouls in de play-offs maar daar wordt niet over gesproken. Beetje met 2 maten meten...quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:55 schreef ScienceFriction het volgende:
Oh, en verder vind ik de zaak wat overtrokken. Bell maakte een domme overtreding. Daar kan iedereen het over eens zijn. Voor mij is de kous daarmee af. Meer dan een 1 game suspension was het ook niet. Het was gewoon dom (niet eens gevaarlijk of zo). Klaar einde verhaal
Oh, je bedoelt de foul op Kobe van Thomas die hem leuk op z'n hoofd mept in game 1? ja die werd niet gecalled... of de foul op Kwame in game 2? etc etc... Maar daar hoor ik je niet over. Oh en je boelt Diaw die aan de arm van Kwame gaat hangen en er even afgeschud wordt?quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:05 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Als je Steve Nash's persconferentie hebt gehoord dan zou er helemaal niemand geschorst moeten worden. De Lakers maakten ook een aantal grove fouls in de play-offs maar daar wordt niet over gesproken. Beetje met 2 maten meten...
Wat heeft Steve Nash's mening ermee te maken? is hij de big boss van de NBA of zo?quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:05 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Als je Steve Nash's persconferentie hebt gehoord dan zou er helemaal niemand geschorst moeten worden.
En die fout van Luke Walton? Er zijn genoeg op te noemen van beide kanten maar sommige mensen gaan stuiteren zodra de Lakers en Kobe negatief in beeld komen. Zo heeft het ook weinig zin.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:13 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Oh, je bedoelt de foul op Kobe van Thomas die hem leuk op z'n hoofd mept in game 1? ja die werd niet gecalled... of de foul op Kwame in game 2? etc etc... Maar daar hoor ik je niet over. Oh en je boelt Diaw die aan de arm van Kwame gaat hangen en er even afgeschud wordt?
Er zijn altijd dingen die niet gaan zoals je wilt, maar daar moet je maar mee leren leven. Kun je even boos om zijn, maar het verandert niets. Elke serie heeft zijn questionable calls. In de Wiz-Cavs serie had je ze ook en bij Mia-Chi ook.
Oh, maar het is allemaal one big conspiracy... ooohhhhhh...![]()
Ik heb bovendien nog weinig "grove overtredingen" gezien in deze serie. Eigenlijk nog helemaal niks. Het is fysiek, maar dat is playoff basketball.
Hij noemde een aantal fouten en baseerde daar zijn mening op, geheel niet onterecht. Steve Nash is in mijn ogen 1 van de vriendelijkste en sympatiekste spelers van de NBA. Hij is zeker geen praatjes die hoog van de toren blaast maar wel iemand met een vrij neutrale kijk op zaken.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:14 schreef ScienceFriction het volgende:
Wat heeft Steve Nash's mening ermee te maken? is hij de big boss van de NBA of zo?
Kobe-verering? Dat valt wel mee hoor. Bovendien ken ik hem alleen als basketballer and dat is voor mij genoeg. Hoe hij als mens is... geen idee.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:35 schreef popolon het volgende:
Je Kobe verering begint best flauw te worden trouwens. Je hoeft 'm niet te blijven verdedigen hoor, superbasketballer maar als mens een eikel. Zo simpel is het.
Steve Nashquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:48 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Hij noemde een aantal fouten en baseerde daar zijn mening op, geheel niet onterecht. Steve Nash is in mijn ogen 1 van de vriendelijkste en sympatiekste spelers van de NBA. Hij is zeker geen praatjes die hoog van de toren blaast maar wel iemand met een vrij neutrale kijk op zaken.
Nou ja, de zaken zijn niet anders dan ze zijn. Game 6 is vannacht, dus we zien welquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:48 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Hij noemde een aantal fouten en baseerde daar zijn mening op, geheel niet onterecht. Steve Nash is in mijn ogen 1 van de vriendelijkste en sympatiekste spelers van de NBA. Hij is zeker geen praatjes die hoog van de toren blaast maar wel iemand met een vrij neutrale kijk op zaken.
Nets@Pacersquote:Op donderdag 4 mei 2006 15:22 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Steve Nash![]()
Komt er vanavond nog wat spannends op?
Hulde voor je uitgebreide analyze! Ben het er overigens helemaal mee eens.quote:Op donderdag 4 mei 2006 15:22 schreef Chrishop het volgende:
Steve Nash
Komt er vanavond nog wat spannends op?
Sorry was slechts een terugvindpostquote:Op donderdag 4 mei 2006 16:02 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Hulde voor je uitgebreide analyze! Ben het er overigens helemaal mee eens.![]()
Is er een kalendar?quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:34 schreef Chrishop het volgende:
00:00 Pistons weer? of klopt de calender op streamstvnow niet.
En Kobe weet wie hij moet back-stabben, namelijk iemand die geen spier vertrektquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:02 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Ik zou Kobe en TO toch niet echt met elkaar willen vergelijken. Terrell Owens is gewoon... die man leeft totaal in z'n eigen wereldje. Bovendien heeft TO nog nooit iets gewonnen.
Als Kobe TO neigingen zou hebben, dan had hij Bell uitgemaakt voor homo "if it looks like a rat, smells like a rat and acts like rat...", daarna had hij een dansje gedaan tijdens het interview, een basketbal gesigneerd, en daarna de Lakersorganisatie de grond ingetrapt.
Ehhh, Pistons zijn al door hoor.quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:34 schreef Chrishop het volgende:
00:00 Pistons weer? of klopt de calender op streamstvnow niet.
Ah kom op, jij bent ook niet vies van een beetje trashtalk. Je bent toch Barkley fan?quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:50 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik noem het sneu:
'I don't know this kid, who is he?'
'Maybe he didn't get enough hugging as a baby'
Vooral die laatste is erg tragisch, moet hij zeggen als sex offender.![]()
Dat soort uitspraken, er zijn er nog een paar, zeggen meer over hemzelf dan Bell.
Barkley is grappig, Sheed ook.quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:40 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ah kom op, jij bent ook niet vies van een beetje trashtalk. Je bent toch Barkley fan?
't Moest een grapje voorstellen, wel opletten he?quote:
Zoiets stond me ook bij, gisteren de laatste gewonnen toch? Op de site van StreamTV staat dat er een pistons wedstrijd opkomtquote:Op donderdag 4 mei 2006 23:39 schreef popolon het volgende:
[..]
Ehhh, Pistons zijn al door hoor.
Game 6 - Nets lead 3-2
New Jersey at Indiana 7pm
Game 6 - Heat lead 3-2
Miami at Chicago 8pm
Game 6 - Lakers lead 3-2
Phoenix at LA Lakers 10.30pm
Lekker dan, ik moet mijn stream skillz nog beetje oppoetsen voor de belangerijkere wedstrijden want dit schiet niet opquote:Op donderdag 4 mei 2006 23:50 schreef popolon het volgende:
Ja over een dik uur dus de eerste wedstrijd.
Je moet een dag verder kijkenquote:Op donderdag 4 mei 2006 23:49 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Zoiets stond me ook bij, gisteren de laatste gewonnen toch? Op de site van StreamTV staat dat er een pistons wedstrijd opkomtsnap d'r geen kloten van
![]()
.
Of kijk voortaan op http://sports.espn.go.com/nba/scoreboard en doe de tijden +6 uur.quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:55 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Lekker dan, ik moet mijn stream skillz nog beetje oppoetsen voor de belangerijkere wedstrijden want dit schiet niet op![]()
.
Schema is: 2-2-1-1-1quote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:04 schreef Cart_man het volgende:
Bulls gaan voor game seven vanavond.
Wordt die eigenlijk ook in Chicago gehouden, of in Miami?
Helft is idd vaak down. de rest vd kalender kan nog gewoon aangevuld worden. Rest vd wedstrijden is sowieso nog niet zeker of hoe en wanneer.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:11 schreef Chrishop het volgende:
Danku danku, klopt het verder dat de streams de helft van de tijd down zijn? Verder zie ik nu dus bij friday staan dat alleen de cavs worden uitgezonden?.
Nee maar zoals vandaag lees ik dus dat alleen de Cavs erop komenquote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:16 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Helft is idd vaak down. de rest vd kalender kan nog gewoon aangevuld worden. Rest vd wedstrijden is sowieso nog niet zeker of hoe en wanneer.
Ohw dat zjin ook gewoon games dusquote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:20 schreef ScienceFriction het volgende:
NBA First Round (PENDING) staat er nu... dus 3 wedstrijden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |