Jawel, maar je moet wel fit blijven.quote:Op donderdag 4 mei 2006 02:15 schreef Jasza het volgende:
Mja niet verwondelijk, die spelen al een aantal seizoenen met dezelfde starting line-up nu toch?
Klopt, vind ik ook jankerds soms.quote:Op donderdag 4 mei 2006 02:20 schreef Stansfield het volgende:
Die voetballers beginnen nu al te piepen nu ze een kleine playoff ronde hebben.
45 punten jezus wat een mooie wedstrijd!!quote:Op donderdag 4 mei 2006 06:01 schreef popolon het volgende:
King James in de buzzer in OT : 120-121
James & The Gang leiden met 3-2 in de series
Jep, om vervolgens door te gaanquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:08 schreef ScienceFriction het volgende:
Cavs - Wiz lijkt toch echt een 7-game serie te worden... trading punches.
Ik had 5 games, geloof ik.quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:20 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Dat heb ik wel als voorspelling
Beste speler van de NBA tot nu toe. De Cavs hebben helemaal geen uitzonderlijk goed team, meer een middenmoot maar Lebron legt constant de lat veel hoger.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:20 schreef Zwansen het volgende:
Damn! Tweede gamewinning shot van James!
En dan niet als de stand gelijk is, maar als ze achterstaan. Damn, wat is die vent goed.
Ik vind Kobe toch beter....quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:24 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Beste speler van de NBA tot nu toe. De Cavs hebben helemaal geen uitzonderlijk goed team, meer een middenmoot maar Lebron legt constant de lat veel hoger.
Ik heb nu vakantie anders zou ik het ook nooit mogen, in een schoolweek kijk ik meestal gewoon de herhalingen. Vind ik ook een soort van live.quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:50 schreef Gi1337 het volgende:
Ik denk dat het 6 wordt.
1 vraagje. Hoeven jullie niet te werken ofzo dat jullie om 5 uur in de ochtend al b-ball gaan kijken?
Ik heb wel Bucks-Pistons gekeken maar langer houd ik het niet vol hoor
Je bent nog maar 16?quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:36 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Ik heb nu vakantie anders zou ik het ook nooit mogen, in een schoolweek kijk ik meestal gewoon de herhalingen. Vind ik ook een soort van live.
Lebron James trekt z'n team er veel meer bij dan Kobe, afgezien van het feit dat ik Kobe een arrogante eikel vind. Volgens de NBA rankings in NBA 06 scoort Lebron ook beter dan Kobe.quote:
Arrogante eikel?quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:39 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Lebron James trekt z'n team er veel meer bij dan Kobe, afgezien van het feit dat ik Kobe een arrogante eikel vind. Volgens de NBA rankings in NBA 06 scoort Lebron ook beter dan Kobe.
Beste speler? In welk opzicht? Niet in aanvallend opzicht, want dat is Kobe... Lebron is in defensief opzicht gewoon een gemiddelde speler (zelfs iets minder). Bovendien mist Lebron nog killer-instinct. Ik heb bij hem nog wel eens het "David Robinson gevoel"... fysiek geweldig, goed basketbal IQ... maar te aardig.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:24 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Beste speler van de NBA tot nu toe. De Cavs hebben helemaal geen uitzonderlijk goed team, meer een middenmoot maar Lebron legt constant de lat veel hoger.
quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:39 schreef flyin-hawk het volgende:
[..]
Lebron James trekt z'n team er veel meer bij dan Kobe, afgezien van het feit dat ik Kobe een arrogante eikel vind. Volgens de NBA rankings in NBA 06 scoort Lebron ook beter dan Kobe.
Ik vind tegenwoordig de interviews vaak wat... tsja... politiek correct. Kobe en lebron komen allebei enorm gecalculeerd over in interviews. Bij Lebron hoor ik altijd zo'n "don't say anything stupid, just smile and say safe things" toontje. Bij Kobe denk ik heel vaak een 'look at me giving all these great answers, do you love me now?" toonquote:Op donderdag 4 mei 2006 11:40 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Arrogante eikel?
Dat snap ik dus echt niet. Als je interviews met hem ziet komt ie juist heel vriendelijk over. Meer dan James ofzo.
Iverson has grown up a bit... maar het team om hem heen is niet echt geweldig (slecht dus) en Iverson wordt er ook niet jonger op.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:47 schreef Bendoverp het volgende:
Ik dacht dat Iverson altijd goed was?
Is hij dat ook?
*ben NBA leek*
Met Webber erbij en spelers als Iguadala en die Korver ofzo moet je toch in principe wel de playoffs kunnen halen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:50 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Iverson has grown up a bit... maar het team om hem heen is niet echt geweldig (slecht dus) en Iverson wordt er ook niet jonger op.
Kobe is alleen aanvallend beter omdat hij alle ballen opeist of vrijwillig van z'n spelers krijgt. Kijk naar de stats van dit jaar en Lebron James scoort in bijna alle defensieve statistieken beter dan Kobe. Lebron heeft minder steals en meer turnovers. Verder scoort hij beter in alle statistieken (behalve ppg 3p% en ft%). Als je de laatste paar games kijkt dan zie je dat Lebron een super koelbloedige killer is.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:43 schreef ScienceFriction het volgende:
Beste speler? In welk opzicht? Niet in aanvallend opzicht, want dat is Kobe... Lebron is in defensief opzicht gewoon een gemiddelde speler (zelfs iets minder). Bovendien mist Lebron nog killer-instinct. Ik heb bij hem nog wel eens het "David Robinson gevoel"... fysiek geweldig, goed basketbal IQ... maar te aardig.
Ik vind Kobe toch wel de allerbeste speler en hij heeft zich al enorm vaak bewezen. Het is zeker in de playoffs een van de gevaarlijkste spelers. Mensen noemen hem soms arrogant, maar als winner moet je dat ook hebben, een soort "swagger" van "no one can touch me".
Je moet het totale plaatje ook bekijken, als jij 1 game van Kobe telt met die paar punten die hij scoorde in de playoffs dan wordt het nogal krom getrokken ja.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:44 schreef ScienceFriction het volgende:Heb je de playoffs gekeken? Lebron scoort 36% van de punten van de cavs tegenover 24% voor Kobe... ummm... wie betrekt zijn team er nou meer bij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |