Daar zou ik ook voor gaan. En misschien een vervanger voor Boakye, want die was ook drama vandaag.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:09 schreef Erwtensoep het volgende:
Galasek Sneijder Boukhari
Babel Huntelaar Mitea
Zondag maar proberen
Ik zou ook niet dolgelukkig op de bank zitten en om nou Sneijder al vroeg in te brengen, die gozer is de laatste tijd net papier.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:07 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Dat moet ik hem inderdaad nageven. Maar hij straalt geen beleving uit tijdens de wedstrijd. Hij zit maar, kijk chagerijnig en zit maar te schudden. Daar gaat je team niet beter van spelen als je zo slecht speelt.
Dank jequote:Op woensdag 3 mei 2006 21:10 schreef Dylan Dog het volgende:
Proficiat met het behalen van de voorronde.
Morgenmiddag komt op de Ajax site te staan hoe laat de treinen en bussen vertrekken, kijk maar naar de mededeling op de site.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:09 schreef Terrorbita het volgende:
Ben benieuwd hoe laat de treinen gaan zondag. Staat nog niks op de Ajax Site.
Het gaat er niet om dat je vrolijk op die bank zit, maar je moet passie en inspiratie naar de spelers uitstralen.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:10 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik zou ook niet dolgelukkig op de bank zitten en om nou Sneijder al vroeg in te brengen, die gozer is de laatste tijd net papier.
OK thnx, ben ook benieuwd, zal wel uurtje of 2 worden.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:11 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Morgenmiddag komt op de Ajax site te staan hoe laat de treinen en bussen vertrekken, kijk maar naar de mededeling op de site.
Doh!quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:15 schreef Terrorbita het volgende:
Talpa zend ajax vast weer als laatste uit.
Ja dat dacht ik de vorige keer ookquote:Op woensdag 3 mei 2006 21:15 schreef Terrorbita het volgende:
Talpa zend ajax vast weer als laatste uit.
Véél te laat. De 2-0 zat er dik aan te komen en hij deed helemaal NIETS. Ajax mag echt blij zijn met dit resultaat want had het in Amsterdam 4-0 voor ons kunnen zijn, nu was het andersom. Echt gigantische tactische blunders.quote:
Jij weet de fysieke status van Sneijder niet, je hebt echt makkelijk pratenquote:Op woensdag 3 mei 2006 21:18 schreef devv05 het volgende:
[..]
Véél te laat. De 2-0 zat er dik aan te komen en hij deed helemaal NIETS. Ajax mag echt blij zijn met dit resultaat want had het in Amsterdam 4-0 voor ons kunnen zijn, nu was het andersom. Echt gigantische tactische blunders.
Zou je Davids echt willen hebben? Ik zou hem niet bij PSV willen zien hoor: ik vind hem echt heel matig geworden.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:17 schreef Nashje het volgende:
Davids gaat tekenen nu we CL hebben. Ik voel 't.
Jullie ookquote:Op woensdag 3 mei 2006 21:19 schreef rubbereend het volgende:
gefeliciteerd heren hier! en succes in de CL volgend seizoen
Ja, hij doet/deed 't toch best aardig bij Tottenham?quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:20 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Zou je Davids echt willen hebben? Ik zou hem niet bij PSV willen zien hoor: ik vind hem echt heel matig geworden.
Als ik dat zwalkende elftal vanavond zie, dan denk ik echt hadden we maar zo'n aanjager als Davidsquote:Op woensdag 3 mei 2006 21:20 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Zou je Davids echt willen hebben? Ik zou hem niet bij PSV willen zien hoor: ik vind hem echt heel matig geworden.
Dank je.quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:10 schreef Dylan Dog het volgende:
Proficiat met het behalen van de voorronde.
Dankjequote:Op woensdag 3 mei 2006 21:19 schreef rubbereend het volgende:
gefeliciteerd heren hier! en succes in de CL volgend seizoen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |