Het was ongeveer 2 seconden dat hij omhoog gehouden werd. Ik heb trouwens nergens gezegd dat ik het er mee eens was. En triest vind ik het ook nietquote:Op zondag 7 mei 2006 18:00 schreef Doc het volgende:
[..]
Het is verder geen big deal of zo. Het is alleen een tikkie triest dat de spelers met dat doek rondliepen.
Ik zei toch wel iets anders volgens mij.... Als ze er daadwerkelijk een ererondje mee hadden gemaakt was het inderdaad nogal triest geweest. Dat deden ze niet dus, waarom dat jij steeds blijft herhalen op basis van één foto begrijp ik ook niet zo.quote:Op zondag 7 mei 2006 18:00 schreef Doc het volgende:
[..]
Het is verder geen big deal of zo. Het is alleen een tikkie triest dat de spelers met dat doek rondliepen. Als er nou een Groninger zei dat dat inderdaad een tikkie triest is zou dat ze sieren, maar ik hoor alleen maar dat het helemaal niet zo'n treurig doek was en dat ze het er wel mee eens zijn![]()
Van mij mag helemaal niemand weg.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:37 schreef clauwheee het volgende:
Luirink vertrekt denk ik.
Danny mag niet wegMaar ben er bang voor inderdaad
1.5 miljoen is een beetje weinig imo. 2.5 a 3 mil is meer op zijn plaats.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:35 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik denk dat Luirink voor 1,5 miljoen gaat vertrekken en dat ze Sankoh behouden. Danny vertrekt ook, maar hopen dat er waardige vervangers komen.
Denk het aan de ene kant ook niet. Aan de andere kant, Luirink heeft nog wel een heul langdurig contract...dus ik zal als FC zijnde niet te snel toehappen.quote:Op zondag 7 mei 2006 21:11 schreef Bullet-tooth het volgende:
Het is maar een schatting, maar ik denk niet dat we er veel van moeten verwachten.
En Groningen moet zijn poot maar eens stijf houden en centjes eisen. Anders gewoon niet op ingaan.quote:Op zondag 7 mei 2006 21:13 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Denk het aan de ene kant ook niet. Aan de andere kant, Luirink heeft nog wel een heul langdurig contract...dus ik zal als FC zijnde niet te snel toehappen.
quote:Luirink heeft wel oren naar AZ
Gijs Luirink mag zich verheugen op de belangstelling van AZ. De verdediger van FC Groningen voelt zelf wel wat voor een overstap naar Alkmaar, maar wacht geduldig op een akkoord tussen de clubs.
"De hobbel die nu genomen moet worden, is dat de clubs overeenstemming moeten zien te bereiken", reageerde zaakwaarnemer Alex Kroes in het AD op de belangstelling voor Luirink. "Ik heb zelf het idee dat wij er met AZ wel uit zullen komen. De manier van voetballen in Alkmaar past bij Gijs."
Toch zal AZ flink in de buidel moeten tasten voor de 22-jarige verdediger. "FC Groningen kan een stevig bedrag vragen, het is aan AZ hoe graag ze hem willen hebben", zegt Kroes, wijzend op het tot 2009 lopende contract. "Daar hebben wij geen enkele invloed op. Wij wachten geduldig op het moment dat de clubs eruit zijn."
Bron: voetbalprimeur.nl
Alleen van Gijs is dus concreet.quote:Naast Arnold Kruiswijk en Gijs Luirink, die zich met Jong Oranje voorbereiden op het EK in Portugal, leverde het afgelopen seizoen natuurlijk ook internationals op in de persoon van Rasmus Lindgren en Erik Nevland. We blijven uiteraard alert voor het geval er daadwerkelijk belangstelling komt voor spelers. Op AZ na – voor Gijs Luirink – heeft zich nog geen enkele club voor een speler gemeld. Bovendien zijn we op zoek naar een spits, die de selectie komend seizoen zal moeten versterken.”
Jezus.. anders ik wel zeg, helemaal geen potten om te analyseren.. niks om naar toe te leven, geen 2 wekelijkse brulpartij in de euroborgquote:
quote:GRONINGEN - De selectie van FC Groningen heeft dinsdag een single en videoclip opgenomen. De titel van het nummer luidt ‘We gaan op de trekker naar Madrid!’
De coupletten werden in de studio van RTV Noord ingezongen door Ron Jans, Lucas Hulshof en Bas Roorda. Voor het refrein werd de rest van de selectie ingeschakeld.
Aansluitend werd de videoclip bij de Euroborg opgenomen. Het nummer verschijnt binnenkort in de winkels.
Bron: RTV Noord
Goeie zaak, was te verwachten.quote:Stormloop op seizoenskaarten van FC Groningen
GRONINGEN - Het loopt storm met de aanvragen van de seizoenkaarten voor FC Groningen. Ruim 12.000 kaarthouders hebben al weer ingetekend voor het komende seizoen.
Dat is zo'n 80 procent van de seizoenkaarten die door de huidige kaarthouders verlengd kunnen worden.
Tot en met volgende week vrijdag kunnen de supporters nog aanspraak maken op hun plaats. Daarna komen de eventueel niet-verlengde kaarten in de vrije verkoop.
Bron: RTV Noord
whahahahaquote:GRONINGEN - De selectie van FC Groningen heeft dinsdag een single en videoclip opgenomen. De titel van het nummer luidt ‘We gaan op de trekker naar Madrid!’
Top, ik hoop hem morgen te krijgen.quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:10 schreef methodmich het volgende:
Veel Groningen in de VI deze week.
Prachtig artikel over Gibril Sankoh van 4 pagina's, een lovend stuk over de scouting van 1 pagina en 3 pagina's met én over Nijland.
Hoop dat ze het ook waar kunnen maken en hem niet verkopenquote:Op woensdag 10 mei 2006 21:31 schreef MalachiGroningen het volgende:Wel een boeiend stukkie over Luirink en zijn status: NOT FOR SALE!
quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:56 schreef MaxPower het volgende:
Wat een FCG propaganda in die nieuwe VI zeg.. hoeveel hebben jullie daarvoor betaald?
Ja op deze sitehttp://www.trotsvanhetnoorden.nl/index.php?ACT=show&id=437quote:Op donderdag 11 mei 2006 13:45 schreef Werner_Koekoeksklok het volgende:
Al ergens een clipje te bezichtigen of mp3-tje te beluisteren van deze ongetwijfeld briljante plaat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |