Prettige vakantie Bluezzquote:Op donderdag 4 mei 2006 21:43 schreef Bluezz het volgende:
Als ik jullie niet meer tref hier, ik ben zondag de 14e weer aanwezig, wij gaan lekker een week naar de Ardennen
Veel plezierquote:Op donderdag 4 mei 2006 21:43 schreef Bluezz het volgende:
Als ik jullie niet meer tref hier, ik ben zondag de 14e weer aanwezig, wij gaan lekker een week naar de Ardennen
Het is allemaal afzien en vervelend geweest, het waren 2 prachtige jarenquote:Op donderdag 4 mei 2006 23:57 schreef Euc- het volgende:
Fijne vakantie Bluezz en Golfer! Is je wel gegund na 2 jaar alleen uit eten bij een paar sterrenzaken
Veel plezier en geniet er vanquote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:00 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Het is allemaal afzien en vervelend geweest, het waren 2 prachtige jaren![]()
Weet je wel hoe je thuis gekomen bent?quote:Op zondag 7 mei 2006 12:41 schreef Euc- het volgende:
Hoofdpijn
Twas iets te gezellig gisteren, ik weet niet meer waar mijn fiets is
Neequote:Op zondag 7 mei 2006 13:40 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Weet je wel hoe je thuis gekomen bent?![]()
Nee, ik ben gebracht ben ik achtergekomen, omdat ze het onverantwoord vonden om mij te laten fietsen, fiets stond nog op mijn werkquote:Op zondag 7 mei 2006 14:03 schreef Martijn_77 het volgende:
Maar je hebt geen spierpijn of zo?
Want anders zou je nog kunnen zijn gaan lopen
Ook een manier om een naam op te bouwen bij je werk......quote:Op maandag 8 mei 2006 00:00 schreef Euc- het volgende:
[..]
Nee, ik ben gebracht ben ik achtergekomen, omdat ze het onverantwoord vonden om mij te laten fietsen, fiets stond nog op mijn werk![]()
Dus je hebt je fiets gelukkig ook gevonden.quote:Op maandag 8 mei 2006 00:00 schreef Euc- het volgende:
[..]
Nee, ik ben gebracht ben ik achtergekomen, omdat ze het onverantwoord vonden om mij te laten fietsen, fiets stond nog op mijn werk![]()
Ach, ik was niet de enigequote:Op maandag 8 mei 2006 00:48 schreef Chielus het volgende:
[..]
Ook een manier om een naam op te bouwen bij je werk......
Als het maar gezellig wasquote:
Ik doe eigenlijk ook alles behalve de azijn van de rolmopsen drinken. Van de knoflookolijven wil ik soms nog wel een beetje van het vocht nemen trouwensquote:Op maandag 8 mei 2006 20:52 schreef ArtyShock het volgende:
Dat komt omdat je naast je rauw gehakt verslaving ook nog rolmopsen inclusief alle azijn uit het potje naar binnen werkt.En rauwe citroenen uit het vuistje.
Sambal zó uit het potje.
Rauwe spekjes oppeuzelt.
![]()
En weet je het nu nog?quote:Op dinsdag 9 mei 2006 01:45 schreef Chielus het volgende:
waarom zijn die Urtyps zo verdomde lekker..... morgenochtend wéér een kater....
Ps. ik weet nog wel hoe ik thuis ben gekomen, alhans dat weet ik nu nog ....
Het vocht van knakworstjesquote:Op maandag 8 mei 2006 21:20 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik doe eigenlijk ook alles behalve de azijn van de rolmopsen drinken. Van de knoflookolijven wil ik soms nog wel een beetje van het vocht nemen trouwens
ik krijg nu echt een rilling door mn ruggegraat van dit soort dingen....quote:
Wat voor rare dingen eet / drink jij dan?quote:Op dinsdag 9 mei 2006 10:42 schreef Chielus het volgende:
[..]
ik krijg nu echt een rilling door mn ruggegraat van dit soort dingen....
(warm of koud btw)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |