Stam, tegen Italië ging die bal volgens mij gewoon dwars door het net heen, zonder dat iemand dat zag...quote:Op vrijdag 5 mei 2006 23:30 schreef Donaldo het volgende:
Wie kan ze op zn neeskens recht door het midden poeieren ?
quote:Op maandag 8 mei 2006 07:30 schreef TLC het volgende:
Van Nistelrooij in eerste instantie niet bij de eerste 5, die mist de laatste tijd teveel vanaf 11 meter![]()
Huntelaar
Kuyt
Landzaat
Sneijder
Van der Vaart
![]()
Tegen Lyon vorig jaar en vorige jaar tegen Feyenoord in de beker schoot Ooijer ze ook raakquote:Op zaterdag 6 mei 2006 19:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe vaak hebben KJH en Kuyt nu een pingel genomen?
Van Nistelrooy en Landzaat hebben de meeste pingels genomen dus die lijken me wel een zekerheidje te zijn(Landzaat bijvoorbeeld als invaller in de 115e minuut) en Van Bommel nam ze wel eens bij PSV en ik kan me alleen een misser tegen RBC herinneren. Ooyer schoot hem in 2001 in de bekerfinale strak in maar daarna heeft hij volgens mij nauwelijks nog penalties genomen. Robben heeft er volgens mij maar een keer een genomen maar dat was een hele belangrijke en die vloog erin, dus dat lijkt me een kanshebber
quote:Op maandag 15 mei 2006 14:58 schreef apie2006 het volgende:
-Van Bommel
-Van Bronkhorst
-Stam
-Van Persie
-Van Nistelrooij
quote:Op maandag 15 mei 2006 18:40 schreef H.Flick het volgende:
Het schijnt dat die bal van Stam gisteren geland is.
Cocu.quote:Op maandag 15 mei 2006 15:34 schreef Jaytonism het volgende:
1. van Bommel
2. Cocu
3. Landzaat
4. van Nistelrooij
5. Kuijt
Dus Cocu ook?quote:Op zaterdag 20 mei 2006 16:55 schreef vitessezuid113 het volgende:
de mensen die tegen zweden op het ek 2004 ze ook namen en nu weer bij de selectie zitten
dus
Heitinga,Robben etc
hoewel hij toen miste zeg ik voor nuquote:
van nistelrooyquote:Wie namen ze op het EK dan?
Van Bommel wel dan?quote:Op zaterdag 20 mei 2006 22:48 schreef Nashje het volgende:
En terecht. Makaay kan niet presteren in Oranje. Helaas.
De betreffende speler moet wel speel minuten krijgenquote:
Aan de eerste drie kunnen ze een prima voorbeeld nemen.quote:Op donderdag 25 mei 2006 01:27 schreef TLC het volgende:
Als ze maar niet het voorbeeld volgen van de spelers in Toulon![]()
Zelfs op de training mist ie...quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:37 schreef Radegast het volgende:
Cocu mist altijd.![]()
Heeft die ooit een pingel benut in z'n carriere?
Die eerste 3 zaten er prima in, mogen ze best een voorbeeld aan nemen.quote:Op donderdag 25 mei 2006 01:27 schreef TLC het volgende:
Als ze maar niet het voorbeeld volgen van de spelers in Toulon![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 24 mei 2006 22:38 schreef zjroentje het volgende:
Cocu is idd een big no-no.
Klopt, maar toen voelde hij zich als aanvoerder verantwoordelijk kan ik me herinneren.quote:Op donderdag 25 mei 2006 12:00 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Inderdaad
Volgens mij wil hij zelf toch geen penalty nemen. Wilde hij al niet tegen Zweden op EURO2004, dacht ik.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |