Is dat nou duur in onderhoud, zo'n zwembad? Verder wel heel cool natuurlijkquote:Op zondag 28 mei 2006 05:28 schreef popolon het volgende:
Ik heb de central airco vandaag voor het eerst aangehad, buiten 35, binnen 20.
Maar ik overdreef ook een beetje, zie laatste post.
Van de week en gisteren
Nou nog even schoon spoelen met de pomp (er ligt wat zand in) en klaar, ik heb er al wel in gelegen natuurlijk.
Waar en hoe?quote:
werk. werk, werk en studiequote:Op maandag 29 mei 2006 19:08 schreef devzero het volgende:
[..]
Welkom. Stage of werk?
Zet je zelf op de kaart uit de op, schenk wat in en stel je voor
Mooi, lekker koel. Ik vlieg morgen naar San Diego voor een klein weekje UCSD. Hoewel ik bang ben dat ik weinig zon zal zienquote:Op maandag 29 mei 2006 22:51 schreef maartena het volgende:
Zon. Blauwe lucht. 25 tot 30 graden. Dat was het vorige week ook al. En dat zal het volgende week ook wel weer worden. Af en toe is het gesprek van de dag dat men een wolk heeft gezien.
't Water is gratis (was anders ook nog wel te betalenquote:Op maandag 29 mei 2006 19:15 schreef StefanP het volgende:
[..]
Is dat nou duur in onderhoud, zo'n zwembad? Verder wel heel cool natuurlijk
14.000 gallons (53000 liter)quote:Op maandag 29 mei 2006 10:18 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Dat mag idd wel eens schoongemaakt worden.Hoe groot en diep is het?
Kan je er in duiken? Gezien de duikplank...quote:Op dinsdag 30 mei 2006 06:42 schreef popolon het volgende:
[..]
14.000 gallons (53000 liter)
2.5 meter diep, aan de andere kant baby diepte.
Ik denk zo'n meter of acht of negen meter lang.
En geloof me, na zo'n Michigan winter zag dat er nog goed uit.
Yep, hij veert als een gek dat ding.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 06:45 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Kan je er in duiken? Gezien de duikplank...
Gheghe... altijd vet om met het warme weer even een duik te nemen.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 06:51 schreef popolon het volgende:
[..]
Yep, hij veert als een gek dat ding.
Maar die schattingen zijn ruw, ik ben twee meter en ik verdwijn in het diepe gedeelte geheel onder water dus ik denk iets van 2.5 meter ofzo.
En een biertje op het 'terrasje'.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 06:52 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Gheghe... altijd vet om met het warme weer even een duik te nemen.
Wij hadden een bar naast het zwembad.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 06:54 schreef popolon het volgende:
[..]
En een biertje op het 'terrasje'.![]()
Maar die 19 graden die jij hebt klinken mij als muziek in de oren, ik ben geen liefhebber van (te) warm.
Wij lieten het ook doen.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 07:08 schreef popolon het volgende:
Schoonmaken doen we zelf, oh nee, dat laten we doen.
Ding doet het helemaal zelf, hoef je niets aan te doen.
Valt nog mee.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 07:29 schreef Libris het volgende:
Zaterdagmiddag lagen er drie mensen in het zwembad, daar kan ik wel mee leven
Idem, maar die van mij kost 2300 euro/maandquote:Op dinsdag 30 mei 2006 07:33 schreef Libris het volgende:
zo'n 750 a 800 euro per maand...
3 slaapkamer, 1 grote, 1 normale en 1 kleine plus 2 badkamers.
Dat meen je nietquote:Op maandag 29 mei 2006 10:19 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ik loop hier nog steeds in korte broek.![]()
Vandaag ook nog.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 08:28 schreef poohy het volgende:
[..]
Dat meen je niet![]()
Vandaag ook nog? Hier is het nu nog steeds koud en valt het met bakken uit de hemel![]()
Ik heb erg veel zin in mooi weer en een zwembad. Wie weet maken we op de terugreis nog een stop in Thailand![]()
Bijna hetzelfde als ik maar dan is het huis zo'n 140 jaar oud en dat voor zo'n £1,000 per maand en ik krijg er geen zwembad bij. (een vijver in de tuin dat nog net wel...)quote:Op dinsdag 30 mei 2006 07:33 schreef Libris het volgende:
zo'n 750 a 800 euro per maand...
3 slaapkamer, 1 grote, 1 normale en 1 kleine plus 2 badkamers. Complex is 2 jaar oud
Je moederquote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Idem ongeveer maar dan een stuk kleinere kamer en wel iedere dag een schoonmaakster
Jeetje ik lees het net. Wat zonde zeg.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 08:31 schreef poohy het volgende:
Ja, terugreis![]()
Staat uitgebreid beschreven in mijn fotoboek. Wie weet zijn we nog eerder terug in Nederland dan jij![]()
quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:48 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
En net nu ik een gratis overnachting zoek in Wellington.
Hebben ze Starbucks in Wellington?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:01 schreef poohy het volgende:
[..]
![]()
Het is inderdaad jammer dat we terug gaan naar Nederland want ja er waren natuurlijk ook positieve dingen aan Nieuw-Zeeland. Ik zal de relaxedheid wel missen en de vele cafeetjes waar je alle soorten koffie kan drinken![]()
Ik had in de UK zo'n piepklein rijtjeshuis uit 1870.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:14 schreef Individual het volgende:
[..]
Bijna hetzelfde als ik maar dan is het huis zo'n 140 jaar oud en dat voor zo'n £1,000 per maand en ik krijg er geen zwembad bij. (een vijver in de tuin dat nog net wel...)
Echt supergroot is het ook niet, maar een identiek huis in de straat werd voor £350,000 verkocht!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 13:26 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik had in de UK zo'n piepklein rijtjeshuis uit 1870.
Dat was niet veel. De muurtjes leken wel karton, ik kon mijn buurman bijna letterlijk horen ademen.
Toch kostte dat £625 per maand
Ik heb hier ook wel eens met Kerstmis in korte broek gezetenquote:Op dinsdag 30 mei 2006 02:30 schreef Jaguarized het volgende:
Ik kan hier nog steeds in korte broek lopen. Weer is ontzettend goed bij 19 graden en een lekker zonnetje.En dan te bedenken dat het hier al herfst/winter is.
je wordt hier voor gek versleten als je met kerst niet in korte broek rondlooptquote:Op dinsdag 30 mei 2006 16:35 schreef maartena het volgende:
[..]
Ik heb hier ook wel eens met Kerstmis in korte broek gezeten
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |