zelfs al kregen we geld toe dan nog moeten we het niet doenquote:Op maandag 1 mei 2006 12:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Riga Mustapha.
Alleen als je hem goedkoop kan krijgen is het het proberen waard. Maar dan zijn er wel een aantal opties die voor gaan.
Ja, laten we daar vooral de keuze op baseren. Alsof Blind met zn chagerijnige kop op de bank een lekkere uitstraling heeft.quote:Op maandag 1 mei 2006 12:16 schreef bellingerII het volgende:
Nah... ok is waar, maar als ik hem zie kijk ik wel naar AJAX en dat heb ik nou met Henk ten Cate helemaal NIET.
Heeft ajax weer een g-elftal dan?quote:Op maandag 1 mei 2006 12:23 schreef marsu het volgende:
Danny Blind is een toptrainer. Henk ten Cate ook, maar ik wil liever Danny. De Wereldbeker zal binnen korte tijd weer in Mokums bezit zijn!
quote:Op maandag 1 mei 2006 12:23 schreef marsu het volgende:
Danny Blind is een toptrainer.
vind het een beetje een onderwereld figuurquote:Op maandag 1 mei 2006 12:27 schreef Erwtensoep het volgende:
[afbeelding]
De man straalt wel kracht uit.
OK, dan baseren we de keuze op vakmanschap. 1 vraag, hoeveel keer heeft de heer Blind het elftal van zijn keuze kunnen neerzetten dit seizoen? Aha, dacht ik, en dan nog zo'n prestatie! Knap.quote:Op maandag 1 mei 2006 12:20 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ja, laten we daar vooral de keuze op baseren. Alsof Blind met zn chagerijnige kop op de bank een lekkere uitstraling heeft.
ja inderdaad. wat Blind dit seizoen gepresteerd heeft is echt ongekendquote:Op maandag 1 mei 2006 12:28 schreef bellingerII het volgende:
[..]
OK, dan baseren we de keuze op vakmanschap. 1 vraag, hoeveel keer heeft de heer Blind het elftal van zijn keuze kunnen neerzetten dit seizoen? Aha, dacht ik, en dan nog zo'n prestatie! Knap.
Geweldige foto, lijkt zo van het nachtkastje van Holleeder te komen .....quote:Op maandag 1 mei 2006 12:27 schreef Erwtensoep het volgende:
[afbeelding]
De man straalt wel kracht uit.
Denk het ookquote:Op maandag 1 mei 2006 12:45 schreef Urquhart het volgende:
AJAX
Met Ten Cate als coach wordt de kans ook groter dat Davids komt.
Wat te denken van Patrick Kluivert? Als hij Winston Bogarde maar niet meer benadert.quote:Op maandag 1 mei 2006 12:45 schreef Urquhart het volgende:
AJAX
Met Ten Cate als coach wordt de kans ook groter dat Davids komt.
Ja, nou je het zegt.quote:Op maandag 1 mei 2006 12:28 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
vind het een beetje een onderwereld figuur
Seedorf?quote:Op maandag 1 mei 2006 12:48 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wat te denken van Patrick Kluivert? Als hij Winston Bogarde maar niet meer benadert.![]()
En waar mag Patje dan spelen? Het lijkt me niet dat hij Huntelaar uit de basis speelt.quote:Op maandag 1 mei 2006 12:48 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wat te denken van Patrick Kluivert? Als hij Winston Bogarde maar niet meer benadert.![]()
Die komt erin in de CL finale volgend jaarquote:Op maandag 1 mei 2006 12:52 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
En waar mag Patje dan spelen? Het lijkt me niet dat hij Huntelaar uit de basis speelt.
quote:Ten Cate maakt over twee weken beslissing bekend
Henk ten Cate zal op 18 mei bekendmaken waar zijn toekomst ligt. De assistent van Frank Rijkaard bij Barcelona wil eerst het verloop van de competitie afwachten en ook de Champions League verdient nu zijn volle aandacht. Die finale zal op 17 mei worden afgewerkt, waarna voor Barcelona het seizoen erop zit.
Ten Cate wordt al weken achtereen in verband gebracht met Ajax. De huidige trainer, Danny Blind, mist het vertrouwen van het bestuur dat hoogstwaarschijnlijk een nieuwe start wil maken. Daarnaast haalde de club enkele belangrijke spelers binnen, als Jaap Stam, Kenneth Perez en in de winterstop al Klaas-Jan Huntelaar.
Verschillende bronnen melden vandaag al dat Ten Cate al rond is met Ajax. In het geheim zouden besprekingen gevoerd zijn tussen technisch directeur Van Geel en de zaakwaarnemer van Ten Cate, maar beide partijen wilden hier verder geen uitspraak over doen. Op 18 mei krijgen we in ieder geval te horen waar de toekomst ligt van de oud-trainer van o.a. Sparta en NAC.
Hij heeft de selectie samengesteld met 42 verliespunten tot gevolg.quote:Op maandag 1 mei 2006 12:28 schreef bellingerII het volgende:
[..]
OK, dan baseren we de keuze op vakmanschap. 1 vraag, hoeveel keer heeft de heer Blind het elftal van zijn keuze kunnen neerzetten dit seizoen? Aha, dacht ik, en dan nog zo'n prestatie! Knap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |