Er is in 2 jaar nog niemand geweest die Bassie eruit kan lullen, bromsnor en zwerver Borst ook niet bijvoorbeeldquote:Op zaterdag 20 mei 2006 14:30 schreef Noorman het volgende:
[..]
Dat is misschien waar, maar hij krijgt ook vaak totáál geen weerwoord van de aanwezige pers. En dat hij er dan als 'winnaar' uitkomt, tja, da's niet zo verwonderlijk.
quote:Op zaterdag 20 mei 2006 17:48 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Er is in 2 jaar nog niemand geweest die Bassie eruit kan wil lullen, bromsnor en zwerver Borst ook niet bijvoorbeeld
quote:Op zaterdag 20 mei 2006 17:48 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Er is in 2 jaar nog niemand geweest die Bassie eruit kan durft te lullen, bromsnor en zwerver Borst ook niet bijvoorbeeld
En dat ze Advocaat niet meer waardeerd hebben..quote:Op zaterdag 20 mei 2006 16:34 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik vind het jammer dat het Nederlands publiek niet verder kijkt dan hun neus lang is.
Maar echt serieus vragen heeft alleen Jan Mulder nog gedaan, toen had van Basten geen antwoord op zijn vraag, en probeerde hij een beetje semi-grappig de antwoorden te ontwijken.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:11 schreef start_finish het volgende:
Het is wel degelijk kan en niet wil want Jan Mulder probeerde het ook en Johan Derksen heeft genoeg colums over hem geschreven.
Waarom het voetbal zo slap en inspiratieloos was.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:14 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wat was de vraag?
Precies, ging ie Mulder een beetje vervelend nadoen met de armen breeduit in de lucht, terwijl de vraag gewoon goed was. Iedereen zat slijmerig mee te lachen....quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:13 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Maar echt serieus vragen heeft alleen Jan Mulder nog gedaan, toen had van Basten geen antwoord op zijn vraag, en probeerde hij een beetje semi-grappig de antwoorden te ontwijken.
Omdat ie geen antwoord kreeg!quote:Op zaterdag 20 mei 2006 20:59 schreef start_finish het volgende:
ik vond het wel grappig, maar je kan beter een humorloze bondscoach hebben.
Jan Mulder zat ook alleen maar te schreeuwen en 10 keer dezelfde vraag te stellen.
Natuurlijk is Derksen een ondermaats opkruipertje, maar juist als bondscoach is het wel erg makkelijk om te scoren ten koste van iemand waar iedereen wel zo'n beetje een hekel aan heeft. Gaat ook om de manier waarop het ging.quote:Krijgt Johan Derksen een keer kritiek kan hij zichzelf geeneens verweren en schrijft hij er later een colum over. Dat is pas zielig.
Waarop Van Basten op z'n Jan Mulders reageerde ja.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:11 schreef start_finish het volgende:
Het is wel degelijk kan en niet wil want Jan Mulder probeerde het ook en Johan Derksen heeft genoeg colums over hem geschreven.
Gelukkig maar dat jij geen bondscoach bent... Het is al 1000x gezegd dat Seedorf gewoon NIKS presteert in Oranje en dat zijn mentaliteit niet binnen de groep past.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 17:45 schreef Waris het volgende:
Van Basten is HE-LE-MAAL gek geworden.
Seedorf is pwnage. Einde discussie.
Het heeft er geen fuck mee te maken of spelers oud of jong zijn. De BESTE spelers moeten mee, als dat toevallig de oude spelers zijn moeten mensen niet zeuren dat er verjongd moet worden. Het heeft er ook niet mee te maken of je veel speelt of niet, het gaat erom of je goed bent. Dat vond ik meteen vanaf de aanstelling van van Basten al zo idioot, dat-ie spelers ging selecteren op grond van het aantal wedstrijden dat ze gespeeld hebben.
OPDAM!!! Barry Opdam niet meenemen = enkeltje gesticht. Die man is de ÜBERKONING.
Jan Mulder for bondscoach! XD
Als ik de bondscoach was, zou ik de zaken HEEL, HEEL anders aanpakken. Maarja, ik ben de bondscoach niet![]()
Zo serieus moet je het volgens mij niet nemen. In zijn signature staat ook dat T&T pwnt, dus...quote:Op vrijdag 26 mei 2006 18:09 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat jij geen bondscoach bent... Het is al 1000x gezegd dat Seedorf gewoon NIKS presteert in Oranje en dat zijn mentaliteit niet binnen de groep past.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |