Als ik hem in VBL had gewild had ik hem daar wel geopend. Maar ik zal er in het vervolg rekening mee houden.Ik gaf hem het voordeel van de twijfel. Maar die is een maand voor het WK al weggenomen.quote:
Wij zijn niet gekozen hoorquote:Op zondag 14 mei 2006 22:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Hou die wannabee mods dan ook onder de duim![]()
Dat zijn 3 zinnenquote:Op zondag 14 mei 2006 22:58 schreef Bos81 het volgende:
Het topic van Nanninga is gewoon niet zo geschikt voor WK.
Ja natuurlijk heeft hij gescoord in een WK-finale, Maar het lijkt me aannemelijk dat het topic al snel zo gaan over de loopbaan van Nanninga. Dan hoort dat topic gewoon meer thuis in VBL dan hier.
Eigenlijk 4, maar daar staat een komma ipv een punt.quote:
Oh nee, er staat gewoon een hoofdletter die er niet moet staanquote:Op zondag 14 mei 2006 23:04 schreef Svensational het volgende:
[..]
Eigenlijk 4, maar daar staat een komma ipv een punt.
Wat was er om half 12 dan?quote:Op zondag 14 mei 2006 23:04 schreef SCH het volgende:
Dat hele WK-forum is een farce, dat bleek vanochtend rond half 12 wel.
Het spijt me maar het is nou eenmaal zo, als het er om gaat dan wordt het duidelijk.
Het kan net zo leuk worden als OWS wat mij betreft, als de modjes maar gewoon een beetje bij de les blijven en topics op waarde weten te schattenquote:Op zondag 14 mei 2006 23:04 schreef SCH het volgende:
Dat hele WK-forum is een farce, dat bleek vanochtend rond half 12 wel.
Het spijt me maar het is nou eenmaal zo, als het er om gaat dan wordt het duidelijk.
Okay, dat is de spiritusquote:Op zondag 14 mei 2006 23:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het kan net zo leuk worden als OWS wat mij betreft, als de modjes maar gewoon een beetje bij de les blijven en topics op waarde weten te schatten
Dat begrijp ik, maar ook de vergelijking tussen spelers lijkt me in VBL beter op zijn plaats. Die discussie zal ook dan meer niet over het WK gaan dan wel. Vooral omdat VoH nog geen WK's gespeeld heeft.quote:Op zondag 14 mei 2006 23:02 schreef tong80 het volgende:
Het ging over het zogenaamde breekijzer. Nu is het VOH, vroeger Nanninga. Ik vond de vergelijking leuk om te memoreren. VOH wordt nu bekritiseerd maar het blijkt in het verleden wel nodig geweest te zijn. De vergelijking leek mij dus op z'n plaats in het WK-Forum. Maar goed ik zal er in het vervolg rekening mee houden en de WK-gerelateerde topics in VBL posten.
Zoek professionele hulp voordat het te laat is.quote:Op maandag 15 mei 2006 12:37 schreef -Wonderchild- het volgende:
Beste modjes, ik heb een probleem, sinds dit forum open is slaap ik slecht of helemaal niet meer. De zenuwen beginnen de overhand te krijgen, mijn ademhaling is niet meer normaal en zelfs op potjes saus begin ik voetbalshirts te herkennen. Mijn complete leven is 1 grote warboel. Zou dit forum weer dicht kunnen?
Ik hoop niet dat het zo wordt als OWS eigenlijk...quote:Op zondag 14 mei 2006 23:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het kan net zo leuk worden als OWS wat mij betreft, als de modjes maar gewoon een beetje bij de les blijven en topics op waarde weten te schatten
nou ja, sommige spelers komen daar mee weg. En het waren ook wel hele duffe wijven. Niet eens "mwah"quote:Op maandag 15 mei 2006 17:24 schreef Da_Sandman het volgende:
Het principe wie zeurt krijgt een beurt is u bekend?
In OWS waren er meer topics met een knipoog dan nuquote:Op maandag 15 mei 2006 17:10 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat het zo wordt als OWS eigenlijk...
Veel te veel ja.quote:Op maandag 15 mei 2006 17:39 schreef Falco het volgende:
[..]
In OWS waren er meer topics met een knipoog dan nu.
Het amoreuze schaatsneuktopic was anders legendarisch leukquote:
Wat is je bedoeling dan van het topic?quote:
Nee, ik vind serieus dat ze het WK moeten opdoeken, omdat Brazilië toch altijd wintquote:Op maandag 15 mei 2006 18:27 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Wat is je bedoeling dan van het topic?
Het kwam op mij over op een Brazilië-topic.
en anders leek de insteek ook hier op : Wie wordt er wereldkampioen en waarom?
Ja oke , ze behoren tot de topfavorieten, maar toch blijf ik bij het slotje.quote:Op maandag 15 mei 2006 18:58 schreef Jay-Z het volgende:
[..]
Nee, ik vind serieus dat ze het WK moeten opdoeken, omdat Brazilië toch altijd wint.
Zie de uitleg. Er komen nog 180 WK programma's en niet elk programma behoeft een eigen topic.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 00:05 schreef paultjuhhh het volgende:
Destination Germany waarom dicht? is toch WK forum ? dit is een serie uitzendingen hoor
Het was inderdaad onze bedoeling om de selectieoverzichten daarin te plaatsen, zodra Quasar ze heeft aangeleverd.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 13:21 schreef dndiek het volgende:
Misschien is het een idee om de selectie in het wk-info topic te zetten?
Oke, maar in ieder geval fijn dat je met ideeën komtquote:
Mag Senor Pique wel een eigen topic, want hij is natuurlijk wel de bom!quote:Hier maar verder over mascottes, vind twee topiques over beestjes wat veel...
quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:22 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Mag Senor Pique wel een eigen topic, want hij is natuurlijk wel de bom!
Ah, CUL is een deurtje verderquote:Op donderdag 18 mei 2006 11:25 schreef zjroentje het volgende:
Die zien me al aan komen met een besnorde chilipeper inclusief sombrero.![]()
Programma's als dat wat de NOS 's avonds zal uitzenden zijn wel goed genoeg voor een eigen topic(reeks).quote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wat is/wordt het ultieme WK-programma ?
TV-Tip. WK-quiz. Nederland-2.
WK Programma's
Het WK op TV: Wat is waar wanneer te zien?
Wie zijn de wereldwijde uitzendgemachtigden?
Misschien is 1 centraal topic (die van Tong?) het handigst?
Of krijgt elk programma (Villa BVD, Voetbal Insite, Studio Voetbal, etc) zijn eigen topic?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |