En daar zat ik vanmorgen ook aan te denken. Daar is namelijk helemaal geen sprake van. Dat was alleen in IED .quote:Op zondag 21 mei 2006 13:27 schreef Da_Sandman het volgende:
En waar haal je vandaan dat dit subforum lekker los zou zijn?
Oefenwedstrijden (een overzicht)quote:Op maandag 22 mei 2006 01:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
[Centraal] Oefenwedstrijden/interlands
Die kan eventueel tijdelijk naar het WK forum?
Uit de tig topic voorafgaand aan dit subforum.quote:Op zondag 21 mei 2006 13:27 schreef Da_Sandman het volgende:
En waar haal je vandaan dat dit subforum lekker los zou zijn?
Nou het is gewoon een subforum met dezelfde regels als VBL en we modereren gewoon normaal. Er is nergens sprake van geweest dat er losser gemodereerd moest worden.quote:Op maandag 22 mei 2006 01:15 schreef static het volgende:
[..]
Uit de tig topic voorafgaand aan dit subforum.
Normaal? Noem je dit normaal? Mods die bepalen of een topic een doel heeft?quote:Op maandag 22 mei 2006 01:22 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Nou het is gewoon een subforum met dezelfde regels als VBL en we modereren gewoon normaal. Er is nergens sprake van geweest dat er losser gemodereerd moest worden.
VBL heeft geen regelsquote:Op maandag 22 mei 2006 01:22 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Nou het is gewoon een subforum met dezelfde regels als VBL en we modereren gewoon normaal. Er is nergens sprake van geweest dat er losser gemodereerd moest worden.
quote:Op maandag 22 mei 2006 01:15 schreef static het volgende:
[..]
Uit de tig topic voorafgaand aan dit subforum.
Waarom doordrijven?. Het ging hier om een nieuwsbericht over Cohen en Amsterdam. Dat kon prima bij het Algemene WK nieuwsberichten topic. Een ander post daar ook netjes zijn berichten in dus waarom jij niet? Dat heeft 0,0 te maken met wat wij als mods willen. Ja wij willen inderdaad dat nieuws van de selectie van Frankrijk in het het Centrale Frankrijktopic komt, nieuws van NL elftal in het Oranje topic.quote:Op maandag 22 mei 2006 01:39 schreef static het volgende:
[..]
Normaal? Noem je dit normaal? Mods die bepalen of een topic een doel heeft?
Bull. Kijk het eerst eens aan.
En het topic van Dago dan?quote:Op maandag 22 mei 2006 13:41 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Waarom doordrijven?. Het ging hier om een nieuwsbericht over Cohen en Amsterdam. Dat kon prima bij het Algemene WK nieuwsberichten topic. Een ander post daar ook netjes zijn berichten in dus waarom jij niet? Dat heeft 0,0 te maken met wat wij als mods willen. Ja wij willen inderdaad dat nieuws van de selectie van Frankrijk in het het Centrale Frankrijktopic komt, nieuws van NL elftal in het Oranje topic.
En nogmaals ik zei ook al eerder dat we het ook aan hadden kunnen kijken en het later alsnog konden mergen met het Algemene WK nieuws topic.
Euh Fok krijgt zelf een WK manager, dus gaan we geen reclame maken voor andere sites.quote:Op maandag 22 mei 2006 17:00 schreef ErikT het volgende:
Eehhmm, tijdens het EK hebben we ook de ekmanager gedaan en dat was best een succes, omdat je je dan nl ook landelijk kan meten. Vandaar het verzoek het topic over de wkmanager weer open te gooien. Sowieso is het een spel met heel goede opzet, het lijkt me sterk als die op Fok! net zo goed wordt, ook al is het te vroeg om daarover te oordelen.
Dan moet je die van het DvhN ook sluiten.quote:Op maandag 22 mei 2006 20:36 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Euh Fok krijgt zelf een WK manager, dus gaan we geen reclame maken voor andere sites.
Dat is natuurlijk een kutargument.Daarnaast staan er soortgelijke topics wél open.quote:Op maandag 22 mei 2006 20:36 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Euh Fok krijgt zelf een WK manager, dus gaan we geen reclame maken voor andere sites.
lees ff de sluitpost, want een FA heeft hem gesloten.quote:Op maandag 22 mei 2006 22:06 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk een kutargument.Daarnaast staan er soortgelijke topics wél open.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |