Ha, ha. Inderdaad.quote:Op zaterdag 29 april 2006 09:32 schreef D-FENS het volgende:
Eigen wetten? Dan ook de hand afhakken van stelende moslims neem ik aan.
Ze willen leven met die wetten? Voor de prijs van een vlieg-ticket is 't vandaag nog geregeld
Een aantal van die zaken zullen er uiteindelijk wel komen, vrienden, het is slechts een kwestie van tijd: 10 jaar, 100 jaar?quote:Op zaterdag 29 april 2006 09:38 schreef martinlutherking het volgende:
[..]
Dat zal er wel niet van komen.
Uiteindelijk zullen de moslims de wereld veroveren.quote:Op zaterdag 29 april 2006 09:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een aantal van die zaken zullen er uiteindelijk wel komen, vrienden, het is slechts een kwestie van tijd: 10 jaar, 100 jaar?²
Tegen die tijd vlucht ik naar Mars.quote:Op zaterdag 29 april 2006 09:54 schreef martinlutherking het volgende:
[..]
Uiteindelijk zullen de moslims de wereld veroveren.
Ik denk dat het niet verder gaat en ter kennisgeving wordt aangenomen in het kader van de integratie. Tevens is er met het steunen van dit soort ongrondwettelijke dingen een groep die kleur gaat bekennen.quote:Op zaterdag 29 april 2006 09:22 schreef Martijn_77 het volgende:
Ik ben benieuwd hoe dit verder gaat en dit geplaatst gaat worden binnen het kader van de integratie
Of misschien hebben ze de wereld boos gemaakt en zijn ze uitgeroeid en geven we de overblijvers een stukje land in de sahara om van ons schuldgevoel af te komen. Je kent het verhaal welquote:Op zaterdag 29 april 2006 09:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een aantal van die zaken zullen er uiteindelijk wel komen, vrienden, het is slechts een kwestie van tijd: 10 jaar, 100 jaar?²
quote:Op zaterdag 29 april 2006 09:59 schreef niet_links het volgende:
[..]
Of misschien hebben ze de wereld boos gemaakt en zijn ze uitgeroeid en geven we de overblijvers een stukje land in de sahara om van ons schuldgevoel af te komen. Je kent het verhaal wel![]()
Ja, ik denk het ookquote:Op zaterdag 29 april 2006 09:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een aantal van die zaken zullen er uiteindelijk wel komen, vrienden, het is slechts een kwestie van tijd: 10 jaar, 100 jaar?²
Het is toch ook het plan om het enige geloof te worden in de wereld? En wie niet bekeerd moet dood.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Lees mijn wetenschappelijke stukje maar, dan zul je wel terugkomen op je mening.
De ver-islamisering van Nederland en het Westen !
Essay:" De schaduwzijde en oogopslag van het Westen"²
JUIST dat zo weinig moslims al zoveel problemen kunnen geven.....quote:Op zaterdag 29 april 2006 08:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
En hoeveel Moslims wonen er in Zweden? Geloof dat dat er niet al te veel zijn, dus zou ik me om dat gewauwel al helemaal niet druk maken.![]()
Omdat jij iets zegt is het nog niet waar. Maar je zal het wel zien, mijn vriend. De Islam zal nooit overheersen in Europa.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Lees mijn wetenschappelijke stukje maar, dan zul je wel terugkomen op je mening.
De ver-islamisering van Nederland en het Westen !
Essay:" De schaduwzijde en oogopslag van het Westen"
²
Zeg dat maar niet te hard.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:23 schreef PhoenixPerry het volgende:
[..]
Omdat jij iets zegt is het nog niet waar. Maar je zal het wel zien, mijn vriend. De Islam zal nooit overheersen in Europa.![]()
Want? Als je ziet hoe erg de haat nu al groeit naar de Islamieten, en hoe zij zelf de grens steeds verder weten te duwen waardoor de backlash steeds extremer zal worden. Er zijn redelijk wat Islamieten die een hoop herrie weten te maken. Maar de Europeaan is nog steeds in een hele grote meerderheid, een meerderheid die zijn ongenoegen ten opzichte van de Islam steeds minder onder stoelen of banken steekt.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:24 schreef martinlutherking het volgende:
[..]
Zeg dat maar niet te hard.
Wat nou SPAM, het is een Fok-topic, mag je dat ook al niet meer linken?quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:14 schreef BansheeBoy het volgende:
- spam -
Probleem is alleen dat tegenover jouw knuppel een pistool staat..... Hoeveel illegale wapens denk je dat er bijvoorbeeld alleen al in de Bijlmer te vinden zijn?quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:49 schreef _Qmars_ het volgende:
De moslims zullen idd nooit heersen in Europa, en helemaal niet in Nederland. Wanneer men van die gare ambities krijgt hier in Nederland, begin ik te knuppelen. En hopelijk veel landgenoten met mij. Maar tot die tijd vind ik iedereen lief
Het is topicspam en dat mag niet. Je topics waar je naar linkt hebben namelijk niks met het onderwerp te maken en dienen alleen om je eigen lulkoek verhaaltjes te spammen.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:47 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat nou SPAM, het is een Fok-topic, mag je dat ook al niet meer linken?²
Ow? Volgens mij niet hoor maar, vertel.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:17 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
JUIST dat zo weinig moslims al zoveel problemen kunnen geven.....
Moet je kijken wat het hier kan opleveren; hele steden hebben al zo'n beetje een moslim-meerderheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |